Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja, ja miałam tak już 2 razy i to właśnie z dpd. Kierowca był na tyle bezczelny , ze nawet go nie było a dostałam maila ze był . Pierwszy raz odpuscilam , ale drugi raz zrobiłam raban, bo byłam cały czas w domu , czekałam na fotelik (prezent urodzinowy dla Nikodema), zapłaciliśmy za next day delivery, a tu nagle dostaje smsa, ze kierowca nikogo nie zastał i zostawił kartkę z nr parceli i ze trzeba teraz z nimi umówić się na inny termin dostarczenia. Od razu jak dostałam smsa , znalazłam w necie nr do nich, powiedziałam ze chce złożyć skargę na kierowcę i wszystko opowiedziałam . Zadzwonili do dyspozytora i kierowcy . Kierowca zobowiązał się, ze dostarczy jeszcze tego samego dnia. Powiedziałam , ze jeśli nie, to chce zwrot pieniędzy za dostawę ( £30) i pisze skargę . Kierowca pojawił się koło 21szej , widać ze był wściekły , ale miałam to w doopie i kazalam poczekać , rozpakowalam fotelik i obejrzalam czy nie jest uszkodzony , grałam na zwłokę za jego chamstwo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Kasia to fajnie mnie podbudowalas,ze to opisalas, bo juz sama mialam watpliwosci. Tym bardziej,ze mialam nieodebrane polaczenie z obcego nr ale spodziewam sie tel od okulitsty,a na stronei dpd jest napisane,ze kurierzy NIE kontaktuja sie z nadawca/odbiorca przed przyjazdem.
Wiec ja juz tego complaina zlozylam pisemnie ,czekam co odpowiedza ale maja dwa tyg ,zwatpilam po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tyle,ze przyjeli i miesiac maja na decyzje co dalej....pismo mam dostac.Ja pierdziele i wez czlowieku cos wysylaj. Sie odechciewa iim o to chodzi, wiadomo latwiej zaplacic temu chrzanionemu kurierowi i wyslac nic walczyc conieco bo to czas. Ale nie. Nie podaruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja moja siostra stad kuchenke z plyta indukcyjna wyslala,warta 1000f.Plyta nie byla nowa,bo uzywali jej wczesniej znajomi.No i wlasnie wyslali ja DPD.Plyta dojechala w 2 czesciach a odszkodowanie im odrzucili,bo nie mieli rachunku zakupu kuchenki...masakra 2 miesiace sie z nimi szarpali
A ja jestem z siebie dumna.Obiecalam sobie wiecej ruchu.Wczoraj przeszlam 8km,dzis 10 😁 😁 Aaaa i mam 5kg na minusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mi przykro 😞 Wzielam sobie dzis urlop,bo w koncu siostra miala z mezem i dziewczynami przyjechac i chcialam byc wypoczeta.Nie byli u mnie od lipca,tylko my do Londka jezdzilismy,dlatego tak sie cieszylam na ta wizyte.Chcialam ich do mega parku zabrac,na kulki..caly tydzien tym zylam,a ona mi wlasnie przed chwila zadzwonila,ze nie przyjada,bo cos z autem jest nie tak,ze niby jakies mieszadlo paliwa trzeba wymienic..nagle teraz,a jezdza juz z tym ponad tydzien..i tak ciagle cos in "wypada" i nie przyjezdzaja.Naprawde mi przykro,az mam ochote sie rozplakac.I jeszcze do tego dala mi Marysie do telefonu,zeby mnie prosila,zebysmy my przyjechali 😞 Po co tak sprzatalam i robilam to jedzenie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉
Monia siostra widac nie zmienila sie za bardzo...
Maja i gdzie ta wiadomosc na priva? 😜

wrocilysmy wczoraj z polandi i juz dzisiaj w pracy siedze. ogolnie bylo ok tylko w czwartek przed wyjazdem miala miejsce nieprzyjemnosc wielka. moj brat zorganizowal malej urodziny niespodzianke. Maryla zabrala sie za ciastko owsiane w kotrym sie okazal mieskzac sezam. spuchly jej usta zaczela plakac, ze ja brzuszek boli. przerazilismy sie wszyscy bardzo. w drodze do szpitala zwymiotowala. mama zna lekarzy i pielegniarki wiec Maryle szybko lekarz ogladnal. na szczescie drogi oddechowe byly drozne, nieopuchniete. dostala dozylnie antyhistamine zwymiotowala raz jeszcze, przespala sie i bylo ok. moj brat tak sie przestraszyl, ze powiedzial, ze juz nigdy w zyciu jej nic jesc nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Nusia,dobrze,ze szybko zareagowaliscie, a bratu sie nie dziwie,ja tez bym sie bala pozniej dziecku dac cokolwiek do jedzenia. Jakiemukolwiek dziecku..a priva Ci juz pisze bom zapomniala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypracowanie Ci napisalam! heh
a wiecie co pisalam Wam niedawno o kolezance,ktora bliznieta stracila. Znow jest w ciazy 😁 Ale jedzie do Pl prowadzic ciaze bo jej szew jakis zaloza i ma lezec bo jest za duze ryzyko. A tu ten szew zakladaja po 3 stratach ciazy dopiero. MASAKROS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu wszystkie takie cichopki?
Manka dzisiaj do niani szla pierwszy raz po dlugiej przerwie i dramat byl... plakala jak wstala, cala droge i jak ja zostawilam. nie zdazylam do metra dojsc jak mi nianka smsa wyslala, ze juz sie bawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzialyscie co ja mam za stwora ? 😁 nazywa sie Fifi to samiczka. I juz mnie nie cierpi bo ja lapalam,zeby do klatki wrocila 😁 Michal ja uwielbia za to Zuzia tez. Szynszyla inaczej myszoskoczek ma 3 lata ,a zyja do 20stu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dla ciebie do posluchania 😉 dla innych dziewuch tez, tylko wiem, ze Maja podobne klimaty lubi sobie wkrecic jak ja 😜
http://www.youtube.com/watch?v=PO9_37obKKI&list=PL0D8E56E22BE2C3C6

http://www.youtube.com/watch?v=ane-7DpgJJg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnie sie slucha jeszcze jakby mi nikt kolo nogi nie beczal co chwile i na mnie nie krzyczal - Zuza to byloby cudownie. Boze co za dni.....ja nie wiem co w nia wstapilo! a wybiegana jest itd bo codziennie chodzimy gdzies,a i dzis w bawialni byla.

Szorowalam dzis klatke Fifi ,bozeee nie wiem kiedy ostatnio ktos ja czyscil..az poklejone bylo w rogach ,biedne zwierze w takim syfie zylo no ale dlatego ja oddala ta dziewczyna bo nie miala czasu dla niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia zamowilam kuriera i znow nie zatrzymal sie dokladnie widzialam jak przejezdzal spisalam godzine itd ,napisalam do firmy ktora ma te wysylki i do dpd zglosilam skarge na kierowce ,w poniedzialek ma odebrac i maja go nadzorowac. Ile nerwow to sie w glowie nie miesci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki, co tam u was?Co tu taka cisza?Mi czasu na wszystko brakuje, Julia chora znowu.Chyba ja przedszkolu bez kurtki na dwor puscili.Dzis juz lepiej, ale w pt to po prostu lezala...A tak to po staremu, praca dom i tak w kolko.W sobote tesciowa przylatuje wiec odsapne sobie 🙂 Z mezem sobie gdzies na randke wyjde, do kina 🙂 Suuuper. Ja juz doszlam do siebie po operacji, moge jesc wszystko, piwko wypic, ale i tak sie pilnuje, bo chce schudnac.A idzie mi niezle, bo w niecaly miesiac zgubilam prawie 6 kg i zaczelam wchodzic w mase starych ciuchow co mnie cieszy najbardziej.I co najwazniejsze to nie czuje sie na diecie, bo jadam naprawde smacznie 🙂
Dobra uciekam corki pokoj dokanczac, bo male przemeblowanie zrobilismy, mape jeszcze trzwba powiesic i skonczone 🙂Napiszcie co tam u was.Majka jak sytuacja z Michalem?Dalej ok?Karolcia jak biodra i Kornelcia?Kaska i Nusia meldowac sie noooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Maja jak zwierze, polubilo cie juz? 😜
Monia trzymaj diete, juz tak fajnie zlecialo. Szkoda zaprzepascic 😉
Manka od tygodnia do lozka nam sie wgramala co noc. i wymyslila, ze najlepsze jest spanie trzymajac mamusie w objeciach. chodze jak zombie...
rozmowa z Manka:
Manka- kocham tatusia
Ja- i kogo jeszcze kochasz?
M - Izabelke
Ja - no i kogo jeszcze?
M - nikogo
Ja - a mamusie kochasz?
M - Nie, mamusie nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...