Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nusia napisz cos wiecej, co u ciebie? Jak Marylka?
Zobaczcie na co idziemy z Julia.I to tylko za 10f a dorosli nie placa 🙂 Pani mi bilety zarezerwowala i wieczorem Piotrek po nie podjedzie, bo wiecej znajomych skrzyknelam hihi.Juz sie doczekac nie moge, Julia bedzie miala frajde 🙂

http://www.poloniapeterborough.com/zabawa-karnawalowa-dla-dzieci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Monia super ten zegarek, aż bym zgapila i kupiła mężowi na urodziny, ale on ma za półtora miesiąca dopiero. A pasowałby mu na bank, bo on lubi czerwony kolor 🙂
Zabawy też fajna, Moja jeszcze za Mała na coś takiego 😉

A ja jestem po ciężkiej nocy. O 19 dostałam gorączki, ale to kąpać Mała zaczęłam bez, a po kąpieli miałam już 39.7st. I tak do 3 nad ranem nie mogłam jej zbić. O 4 już miałam 37 i udało mi się usunąć. Cały dzień było ok i teraz znów coś się dzieje, bo mam stan podgoraczkowy. Mąż też chory i w dodatku w weekend musi iść do pracy 🤢 mam nadzieję, że Mała nie złapie nic od nas. A akurat mój brat przyjeżdża z dziewczyną na weekend, mam nadzieję, że się wykurujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolcia to tylko zdrowka wam zyczyc! 🙂 U nas noc tez ciezka,Julia cala noc sie budzila,ze ja brzuch boli.Nie zjadla nic,czego nie moze,wiec nie wiem o co chodzi.A ja dzis zaczynam od dzis busy w pracy,to bedzie ciezki tydzien...czeka mnie kilka nocek po 12h wiec nie wiem,jak ja to przezyje 😁
A co do zegarka,to popatrz przed urodzinami w argosie,ale w sklepie,w gablocie na wystawie,bo na stronie go nie ma.A roznica cenowa jest mega jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola duzo zdrowka 😉
Monia zabawa wyglada na swietna
a u nas nieciekawie bylo... Maryla przeziebila sie i dostala ataku astmy. na szczescie skonczylo sie na lekkim, bo leki w domu mielismy. mysle, ze zjadla cos czego jej nie wolno, na urodzinach i kolezanki, a ze byla oslabiona przez przeziebienie to w nocy zlapaly ja swisty i dusznosci. to bylo z poniedzilku na wtorek. teraz juz jest ok 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Biedna Manini ,zeby juz sie to nie powtorzylo..
Monia zazdroszcze jak Ci sie wszystko poukladalo 🙂 a zabawa napewno bedzie fajna.

My dzis na urodziny Zuzi kolezanki taty idziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Nusia to straszne!Ja bym chyba na zawal zeszla w takiej sytuacji!Biedna Marylka.A alergolog cos wam pomogl?My mamy 11.03 wizyte ale biorac pod uwage pani podejscie ostatnio to na nic nie licze.U mnie teraz tydz sajgonu w pracy przed walentynkami.Po co ludzie tyle kwiatow kupuja? 😁 Dzwonili wczoraj od gp ze pani dr chce ze mna o wynikach krwi porozmawiac ale nie powiedzieli mi co...i musze teraz do przyszlego tyg czekac na wizyte.Podejrzewam,ze standardowo to anemi.Maja ja tez sie ciesze,ze w koncu sie wszystko ulozylo i moge spac spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monbia pamietasz tego linka o anemii? czytalas go?
Anemia jest tylko objawem czegos wiekszego,cos w srodeczku czesia Ci szwankuje no i anemia z braku zelaza nie? nie kwasu foliowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja czytalam,czytalam.No anemia to jest niedobor zelaza powodowany roznymi czynnikami.Zarowno kwas foliowy jak i wit b6 i b12 pomagaja przy jego wchlanianiu.A przyczyny anemii sa rozne wlacznie z wrodzonym problemem jego przyswajania jak miala moja mama.Ja mam notoryczna anemie odkad skonczylam 13 rok zycia wiec troche sie w tym orientuje.Pare transfuzji krwi za dzieciaka juz zaliczylam,zastrzykow tez juz nie jestem w stanie policzyc.W UK troche sie to uspokoilo ale widac nie na dlugo.Tak mysle ze to wlasnie o anemie chodzi bo co innego mogloby byc nie tak?A ja siedze i szukam Julii kreacji na karnawal i w koncu znalazlam.Bedzie mala myszka minnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie z tym karnawalem 😉
Monia duzo zdrowka 😘
Maryla opowiadala mi wczoraj bajke: dawno, dawno temu, zela mala syrenka i zgubila pantofelek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Hahaha Nusia Maryla jak zawsze powala na lopatki 🙂 widze,ze dzis fajny dzionek mieliscie 🙂


kto mial fajny dzionek ten mial, ja w pracy bylam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,no ja tez obejrzalam zdjecia 🙂 fajne !
Ide dzis z mala na kulki wlasnie telepatycznie kolezanka zadzwonila kiedy podeszlam do telefonu zeby do niej dzwonic 😁 Swoja droga wyjezdza 16 marca na wegry,jej maz jest wegrem i zdecydowali sie tam zyc 😞 bede miala rozpacz nie ukrywam ,to jedna jak nie najblizsza mi osoba tutaj..znamy sie od kiedy przylecialam i tak juz zostalo ze wzlotami i upadkami, taka prawdziwa przyjazn... ehh no bede ryczec napewno 🙂

dzis pogoda super wiec piore od rana zeby wywiesic koce 🙂
Wogole moj sasiad zza sciany robi rozpierduche na ulicy,w ogrodku rozklada na czescipierwsze graty jakie ma w pawlaczu m in jakies pralki itd i pozniej wieczorem jak juz wszyscy spia wystawia to na chodnik przed dom.....ja n ie wiem czy on mysli,ze to ktos wezmie??? licze,ze to wywiezie, zreszta tu sa sluzby porzadkowe iliczne z councilu wiec mysle,ze daja mu cicho czas i zglosza to ..mamy takiego rudego sluzbiste na ulicy, menda jakich malo ale jak trzeba jest pomocny o czym sie sama kiedys przekonalam.Znaczy jego zle strony znam z opowiesci tylko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas ciagle pada... chce sie zabrac za ogrodek przed domem bo widze, ze kwiatki przebijaja sie, ale z taka pogoda ni da rady. kupilysmy z Manka w tesco doniczke z zonkilami malutkimi i w ciagu tygodnia zaczely nam rozkwitac. Manka przeszczesliwa bo to jej kwiatki i codziennie lliczy ile jest 😉
Maja ja tez mam smieci w workach po remoncie przed domem i nie wiem, ktory z sasiadow je zostawil. Poczekam jeszcze troche i na korytarzu wywiesze kartke zeby to wywiezli.
w ogole juz mi sie wiosny chce i zastrzyk pieniazkow tez by sie przydal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzialam sie z lekarzem.Mam 5krotnie podwyzszone wyniki na watrobe i nie wiadomo od czego.Na usg nic nie widac,beda kontaktowac sie ze szpitalem co dalej robic.Zawsze mialam to podwyzszone ale myslano,ze to od kamieni.Tyle,ze jestem juz prawie dwa miesiace po operacji a wyniki sa jeszcze gorsze niz w grudniu,bo wtedy "tylko"4krotnie przekraczaly normy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a ty nie mozesz byc po prostu zdrowa 😜 😉
ja koncze pichcic i jutro do pracki znowu... takie zasrane kolko. 3,5 dnia w pracy i 3,5 dnia w domu

i slucham tego
http://www.youtube.com/watch?v=3rYut_pfs3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam zamiar nic nie robic dzis 😜 jeszcze ani razu telefon nie zadzwonil. musialam tez wyslac sobie maila by sprawdzic czy dziala... lubie takie cichutkie soboty w pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas caly zeszly tydz taki byl masakra.Dzis od rana jazda byla,bo jej nie wpuscilam do lazienki jak na kibelek szlam...Nie wiem czemu tak,moze dlatego,ze pol dnia mnie nie widziala,bo nocki odsypialam.Dobrze,ze juz po busy i wszystko wrocilo do normy.A w przyszla sobote ci nasi znajomi sie przeprowadzaja.Juz mieszkanie znalezli i sa przeszczesliwi.Powiem wam ,ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie...Anka mnie wystawila z pilnowaniem Julii na to busy.Stwierdzila,ze moge ja na noc przyprowadac,ale zaraz po pracy mam ja odbierac,co by oznaczalo,za musialabym byc na nogach ok 30h czekajac az Piotrek wroci.A obwiescila mi to w poniedzialek o 13-tej,a wieczorem Julia miala isc do niej,co wielokrotnie bylo potwierdzane.Jak Piotrek z Michalem wrocili z pracy to az sie poplakalam to opowiadajac i co???Jeszcze nei skonczylam wypowiedzi a Michal juz byl na telefonie z Magda i ustalili ze ona przyjedzie sie Julia zajac.I powiem wam,ze meeega duzo mi pomogla.A do tego Julia i Lena-ich corka to najlepsze przyjaciolki.Julia sie caly czas mloda opiekowala i dzielila wszystkim.Rewelacja mowie wam.Anka dzien pozniej odezwala sie z przeprosinami,ze glupio zrobila,ale niesmak pozostal,tym bardziej ze wiem,ze to Serhan jej jazde zrobil o to zachowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie fajnie z Anki strony. ja mam kolezanke, ktora zawsze mowila, ze jestesmy tutaj sami tzn bez babc i cioc, ktore mogly by nam pomoc. wiec pomagamy sobie nawzajem. ona opiekuje sia Manka a ja jej synkiem kiedy trzeba 😉

Maja a jak Gloucester? nie ma powodzi? widzialam, ze stan alarmowy jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...