Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Heja.
Majka chyba zmęczona i odczuwa mniejszą ilość czasu, że się nie odzywa.

Ja dziś na zakupach byłam na pieszo, później zrobiłam Małej papki warzywne na dwa tygodnie, bo mnie zaczęło denerwować to, że każdego dnia gotowałam, więc jak gdzieś wyszłam, to musiałam wrócić tak, żeby zdążyć ugotować 🤢 a później zabrałam się za pączki(drugi raz w życiu). Jutro chcę jeszcze zrobić hiszpańskie, ale muszę wysprzątać gruntownid łazienki, w tym zrobić porządek w cupboard i nie wie czy czasu mi wystarczy. Zobaczymy :-)
A co tam u Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku biedna Zuzia 😞 Oby szybko minelo.U nas cos tez nie tak,bo Julia ma biegunke od dwoch dni i marudzi,ze ja brzuch boli,ale je normalnie wiec dajemy rade.Jak dobrze,ze dzis juz czwartek,bo nie mam sily.Chora jestem,zimno mi i w ogole czuje sie fatalnie a tu w sobote Julii impreza karnawalowa a rano jeszcze mam operacyjne usuwanie szostki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Monia to chyba jakis wirus albo moja sie zatrula,dwie noce wymiotowala ale tylko noca. Dzis miala biegunke i przy tym co chwile mowila,ze brzuszek ja boli, pila hektolitry wody zwlaszcza noca, i dalam jej oslonowa tabletke to juz nie robila po niej kupy. A i jeszcze cos, okropnie dzis pierdzi smierdzaco jajami i stary tez wiec nie wiem czy po prostunie pozarli czegos starego jak bylam w pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy po karnawale,po prostu rewelacja!!!!Nawet sobie nie wyobrazalam,ze bedzie tak fajnie.Julia cale 3h bawila sie na calego i dalej jest podekscytowana 🙂Juz nie moge doczekac sie plyty z imprezy,bo bedzie wkrotce na sprzedaz za 6f a Julia tam pierwsze skrzypce grala,normalnie lew parkietu 🙂Jak zrobimy laptopa to powrzucam zdjecia chyba ze wczesniej magic momenta na stronie te profesjonalne wrzuci.Powaga nie moge uwierzyc ze im sie to za 10f oplacilo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉

Monia super, ze sie Julka wybawila.
Maja zdrowka dla Zuzi.
U nas znowu przeziebieniowo. Manka pokaszluje i rano rozpalona byla. poplakalam sie, ze do pracy isc musze... bez kitu. jakos ostatnio mam tak, ze jakby Jacek powiedzial, ze bedzie zarabial wiecej a ja mam w domu z Manka siedziec to bym pod sufit skakala (ciekawe ile to potrwa 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 😉
pozdrowienia z Mauritiusa, ktoras sie przylaczy? marzenia ach marzenia 😜
http://holidayplace.co.uk/holiday/details/593/2014-3-24/0/7/LON/1359
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Maju zdrówka dla małej:*
Monisia to Ci Julka na dyskoteki będzie fruwac za pare lat 🙂
Nusia z chęcia 🙂 tylko ta cena...

Słyszałyście już o tym że w uk panuje !szkarlatyna? u mojego M w pracy ludzie mają dzieci w szpitalu. Lekarze zalecają unikać przedszkoli, placów zamkniętych itp.
Co lepsze w polsce już moja siostra dostała identyczną informacje z przedszkola synka 🤢

i co się dzieję na Ukrainie? strach się bać co będzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey marylu.Ja sie boje myslec,co sie moze stac przed glupiego Putina.Powaga boje sie czytac wiadomosci,ze w koncu doczytam sie o wybuchu wojny.Jak to mozliwe ze jeden idiota ma takie wplywy?????
Co do szkarlatyny to pierwsze slysze,w szoku jestem!
U mnie znajoma byla dywan w sypialni i salonie wyprac,bo ma odkurzacz taki za 7tys zlotych i powiem wam,ze chcialabym tez taki miec,rewelacja!!!Dywany kolory zmienily.W tygodniu wpadnie jeszcze przedpokoj zrobic,bo czasu juz braklo,ale mowie wam,efekt niesamowity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie oglądam film z mężem. Ja siedzę na kanapie, mąż przy stole przed kompem bokiem odwróconym bokiem do mnie. Słucham co leci na kompie i co chwila pytam się męża, co widzi na ekranie 🤪

Co do prania dywanów, to mój brat jak mieszkał u mnie, to pracował przy sprzątaniu mieszkań i jego szef pierze nam taką przemysłową maszyną całe mieszkanie za £50 😉

u mnie na weekend była siostra z mężem i córeczką 🙂 fajnie było, przyjemnie spędziłam cały ten czas 🙂 trochę humor mi się pogorszył jak byliśmy na spacerze i w mieścieMała zwymiotowała tak, żei nosem mleko jej wywyleciało, wpadła w płacz i nie umielismy jej uciszyć, a ludzie patrzyli się jakbyśmy coś jej zrobili 😞 a teraz biedna ma katar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂
ja mam dzis wolne i mam zamiar wyspacerowac caly dzien bo jest sloneczko i ma byc 10 stopni!!!
A Michal gdzies wyczytal,ze Putin ma guza mozgu i nie wie co robi 🥴 🙃 znaczy pewnie w komentarzach pod artykulami wyczytal 😁
spalam jakos krzywo i szyja mnie boli :/
znacie jakies dobre srodki do czyszczenia skorzanych mebli??? wyrwalam sofe i fotel piekne przepiekne no i czyste niby bo babka czyscila (uzywane) przed odbiorem ale wole po swojemu ja zdezynfekowac.....
A co do szkarlatyny to pierwsze slysze no ale musimy sie na wszystko przygotowac..oby jesli juz bedzie to zeby nas nie zignorowali w przychodni ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola a ludzmi sie nie przejmuj, Ci ktorzy nie maja dzieci najczesciej sie gapia :P Ci tez gadaja na matki latajace z dziecmi ,ktore sie dra cala droge. Oni g...no wiedza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉

Manka chora, wczoraj w pracy nie bylam. przez mega goraczka i zero objawow. wczoraj poszlysmy do lekarza i stwierdzila, ze wirus pewnie i nic oprocz zbijania temperatury nie da sie zrobic.

a co do Putina to zapowiada sie drugi Stalin. Moj kuzyn (ktory jest znawaca tematu) powiedzial, ze jak "wezmie" Krym to nastepne w kolejnosci beda Litwa, Lotwa i Estonia. a pozniej polzartem polserio spytal czy zaopiekujemy sie jego zona jezeli wsadzi ja do samolotu do Londynu a sam pojdzie walczyc o wolna polske....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka,melduje sie i ja-tez chora.Dzis mialam 39,6 😞 Czuje sie mega beznadziejnie 😞 A tu do pracy isc trzeba.Do tego Julia dzis wstala o 5 i tez marudzi,ze zle sie czuje,a tu w niedziele impreza urodzinowa...Karolcia nie przejmuj sie ludzmi.Jeszcze nie raz beda sie na ciebie gapic,ale nie warto sie nimi przejmowac.Julia swego czasu taki diabel byl,ze wstyd z nia wyjsc gdzies bylo 😁 Wszystko jeszcze przed toba.Co do prania dywanow,to ona ma taki juz wlasnie bardziej profesjonalny odkurzacz..w koncu cena mowi sama za siebie.I powiem wam,ze dywan wyglada lepiej niz po tym kolesiu co kiedys zamowilam.ale to dlatego,ze jej sie nie spieszylo i spokojnie kazda plame czyscila,a sporo tego bylo...
Nusia zdrowka dla Manki.Biedna oby szybko minelo!
Maja jak tam sie w pracy podoba?
Kaska co u ciebie?Odezwij sie
Wow Julia wlasnie zjadla ponad 3 placki ziemniaczane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak zostałam nastraszona Social Service w Uk - czytałam jakieś artykuły przed ciążą czy ktoś jakieś historie mi opowiadał o znajomych, że jak ściągam glutki Małej i Ona płacze w niebogłosy, to się stresuję, że sąsiedzi gdzieś zadzwonią 🤨 a Mała niezależnie od użytego aspiratora nie lubi jak Jej się to robi 😞
Katar u nas trwa dalej, ale czytam, że i Wasze panienki mają problemy, więc życzę Susanne i Juli dużo zdrówka 😘

A ja wczoraj miałam jazdę z Małą. Pojechałam do centrum handlowego, o 16 zjadła mi butelkę a o 17 zaczęła płakać. Myślałam, że na sen, a Ona do uśnięcia potrzebuje smoczka. Okazało się, że zgubiłam smoczek i musiałam szybko wracać z Nią do domu. Była nie do uspokojenia, w aucie się zanosiła. Wróciłam do domu, daję Jej smoczek, a Ona go ssa jakby była głodna. Nie wiem jakim cudem, ale godzinę po pełnej butli zjadła drugie tyle i poszła spać dopiero na noc po 19:30 🤪

Może to przez zmianę mleka, bo kupiłam Jej sojowe, bo wreszcie znajoma pomogła mi je namierzyć w sklepie. A ja myślałam, że one w Uk są tylko na receptę, bo w żadnym Boots i markecie ich nie było ☺️ już dawno mogłam wypróbować czy Małej nie jest lepiej po nim ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola dzieci placza i kazdy rodzic to wie,a sasiedzi jesli maja dzieci to tez beda nasluchiwac czy krzykow nie ma itd. placz dziecka jest normalny.
A moze Kornelka ma skok rozwojowy dlatego ma gloda 🙂
Mojej sie buzia nie zamyka,caly czas by jadla teraz ,wlasnie pozera 2go nalesnika!!!
A ja wiecie co zdecydowalam sie na trampoline, Zulka ma w skarbonce kolo 60f i chcielismy jej cos za to kupic ale wiem doskonale,jakie oczy robi na widok trampoliny,znalazlam w B&Q 8ft za £60 ale nie wiem czy sa u nas...trzymajcie kciukasy!!! bede sie stresowac az nie sprawdze dzis ja zaprowadze do przedszkola i ide do B&Q.
Monia zdrowka!!
U nas juz po chorobach tylko przezywanie,ze mamy nie ma czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Marylka czula sid chwile lepiej a teraz xnowu goraczkuje I kaszle. Karola ja ostatnio czytalam artykul o zabieraniu dzieci. I powiem warm ze jak bylam teraz z Mania u lekarza to kazala mi ja rizebrac do golasa I mialam wrazenie ze robi to by sprawdzic czy Mania nie ma siniakow czy cos. I z jednej strony jest to OK bo probuja zapobiec przemocy wobec dzieci a z drguiej strong to watpie by rodzic znecajacy sie NAD dzieckiem prowadzal he do lekarza. Sorki za bledy ale slownik mi tu grasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol melduje sie jeszcze bardziej chora..wczoraj szef mnie o 23 z pracy wykopal po tym jak wymiotowalam od kaszlu i dzis mam zakaz pokazywania sie w pracy.Juz na 16ta mam wizyte u GP.Pewnie uslysze standarowo,ze samo musi minac..Co do ogladania dzieci to w przedszzkolu sa na tym punkcie wrazliwi.Ja zawsze zglaszam wieksze siniaki czy cos do nich.Na poczatku sie dziwnie patrzyly,ale teraz same wiedza jaka jest Julia...jako jedyne dziecko w przedszkolu ma 3 strony w accident book 😁 😁 Panie za moim sreberkiem nie nadazaja i wiedza,ze ona sie sama obija,zadna krzywda sie nie dzieje 😁
A mi dzis nowy nabytek przyszedl iphone 5s i jestem mega zadowolona jak narazie 🙂 Piotrek wzial na siebie jako drugi tel i mial znizke 🙂 Teraz czekam az mi 02 wylacza i nr ruszy na vodafonie
Karolina i co?Jest roznica po mleku sojowym?Bo mi tak jak i Mai wydaje sie,ze to moze skok rozwojowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...