Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka, my wczoraj kilka godzin w parku byłyśmy 😁 w między czasie na karmiłam Małą w kawiarni, która jest dość spora, a prawie cała była zajęta przez takie mamusie jak ja 🙃
Mała mi prawie cały czas spała przez co popołudniu nie umiała usnąć i o 19 padła bez ostatniego posiłku a mimo to spała 12h (a mówi się, że jak dziecko głodne, to się upomni).
U mnie w porządku, przynajmniej porządkujemy nasze życie.

Kasia weź Ty kobieto nie wrzucaj sobie faz 😜 ja myślę, że Kaya jest po prostu wrażliwym dzieckiem, a jak coś Cię niepokoi, to porozmawiaj może z HV albo GP 🙂 pisałaś też o synu - na necie jest sporo informacji na ten temat, warto sobie poczytać.

Monia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Hej,
Monia zazdroscimy takich wystepow 😁 Zuzia tez by byla zachwycona.
Kurde a pogoda,dzis sloneczko za chwile leje.
Wczoraj sie w koncu na basen wybralysmy po tak dlugiej przerwie,mala nie chciala z wody wyjsc!!!
A dzis juz po playgrupie jestesmy 🙂teraz sie uklada na drzemke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey hey,ja dzis dzien dziecka mialam-wstalam o 11!!! 😁 Piotrek dal mi sie wyspac,potem ja jadlam sniadanie i usiadlam z ksiazka,a on cale mieszkanie posprzatal.A teraz ja siedze z farba na glowie,a on pojechal po ciasto do sklepu hihi
Maja co do wystepow to rewealacja,Julii mowe ze szczescia odebralo!!!Potem zgram filmy z aparatu to cos wrzuce.Ogolnie to zaserwowalam jej wczoraj taki dzien dziecka,kulki,potem mc donalds,pepa,costa i ciasto marchewkowe ktore uwielbia a na koniec lody 😁 I w ten sposob jak rano jak wyszlam tak prosto do pracy jechalam :P Ale jej radosc byla warta tego poswiecenia 🙂Kurde nie wiem co Julii na urodziny kupic,bo nie chce ani ciuchow ani zabawek,bo tego ma pod dostatkiem.Myslalam o czyms do pokoju i narazie wygrywa komplet zyrandol i lampka z postacia z bajki,taki komplet ale jeszcze popatrze.
A wy co dzis porabiacie?Dobra,lece farbe zmywac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś na spacerze całą rodzinką byliśmy, o 10 wyszliśmy i 20 minut temu wróciliśmy, a Mała nadal śpi w wózku 🤪 u nas piękna pogoda, słońce świeci, co prawda wieje jak w ... rodzinnym kieleckim 🙃 ale nam to nie przeszkadzało 😁 czekamy na Małą, żeby zjadła i jedziemyna zakupy, bo nie ma nawet z czego obiadu ugotować - nie miałam cały tydzień weny na zakupy i wszystkie zapasy wykorzystałam 😆

w ogóle kupiłam mężowi juz prezent na urodziny, które ma za miesiąc i chyba nie wytrzymam i dam mu już teraz. Normalnie tak mnie korci 🤢 a mama go u znajomej, bo jest spooory i nie miałabym jak go schować w mieszkaniu przed nim 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mialyscie dzien pelen wrazen 😉
Manka wstaje od kilku dni o 6 rano i wczoraj powiedziala mi, ze chce sie polozyc bo jest zmeczona. spala 2,5h w poludnie a ja nie wiedzialam co ze soba zrobic, tak sie odzwyczailam 😁
a dzisiaj mam pierwszy raz zmiane do 22:30 i juz sie masakrycznie nudze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez mam dzien dziecka. Dostalam prace na moich warunkach 🙂 od pn zaczynam, hurtownia kwiatkow cos jak Monia Ty masz ale Ty masz biuro ja bede na hali. No ale kiedy Michal bedzie odsypial nocki ja bede w domu. Wiec dalo sie znalezc ludzkich ludzi.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja super wiadomosc 🤪
Monia wiem, wiem, dlatego narzekam malutko i cichutko 😉
kolejny odjazd Marylki:
sluchamy wczoraj piosenek o motylach, bo takie bylo zyczenie i Manka mowi, ze mama na motylki na pleckach a ona jeszcze nie bo jest malutka, ale kiedys bedzie miala duze no to, no to (i tu lapie mnie za cycka) "cycki?" pytam sie ja. tak duze cycki jak mama i wtedy zrobi sobie motylki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka swietna wiadomosc!!!!Opowiedz cos wiecej,w jakich godzinach bedziesz pracowac,co to za fabryka?Od nas siostra wlasnie wyjechala.Wpadnli dzis tak na kawe i obiadek i super dzien spedzilismy...A z newsow to Anka ta od Lukasza bedzie wracac do Londynu...narazie sam Serhan jedzie,bo ma tam prace oczywiscie przez znajomego zalatwiona bo ten czlowiek sam sobie nic nie umie zalatwic i jak znajdzie mieszkanie to sciagnie Anke i dzieciaki...cale 4 miesiece tu byli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej jakie Julka ma wlosy piekne 🙂 i jasne!
A ja bede pracowac od 8-16.30 czasem dluzej jak bedzie buzy. Mam nadzieje,ze uda mi sie zarobic wiecej niz te chrzanione benefity, zebym miala satysfakcje...
Kiedy sie zglasza ,ze ide do pracy? po wyplacie pierwszej czy od raz? chodzi mi o hb i ct.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
Monia, Juli pięknie włoski urosły 🙂
Maju, gratuluje ze sie zdecydowałaś i ze z mężem doszliscie na ten temat do porozumienia 😉 powiem ci , ze godziny takie , ze u nas by nie przeszły , ale wam pewnie pasują 😉
Ehhhh,co z tego ze mam od dziś wolne, jak rano trzeba Kaye do przedszkola trzeba odstawić :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula przepiekne wloski ma, sama jak aniolek wyglada 😉
Maja zglos od razu, bo beda ci benefity wysylac i potem bedziesz musiala im to oddac.
ja mam jakas kolke od wczoraj dziwna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dzionek minal?My se z mezusiem prezent zrobilismy i kupilismy sobie normalna pralke z wsadem na 9kg 🙂 Teraz czekam na landlorda,zeby stara odebral.I zaraz do pracy,ale mi sie nie chce.Wczoraj szwagier dal Julii czekolade...noc zarwana,pobudka o 6 i pol dnia jazdy i wycia,ze ja brzuch boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, współczuję Ci z Małą, a prezent fajny zrobiliście sobie :-)
Maja, to godziny pracy standardowe masz. Ja też tak pracowałam. W sumie dla mnie najlepsze były, bo rana w miarę wyspana wstawałam a popołudniu jeszcze trochę dniz zostawało :-D

a ja dziś wielkie przemeblowanie w living room zrobiłam 🤪 mąż zdziwiony, bo mu opowiadałam, że byłam na długim spacerze i dziwił się kiedy dałam radęjeszcze meble przestawiać 🙃

a powiedzcie mi jak to jest z tymi 15h nursery. Jak Moja urodziła się 28/08/2013 to kiedy będziemusiała iść do nursery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ale hardcore wczoraj byl,normalna praca fizyczna 🙂
Nusia chyba zglosze pod koniec miesiaca po wyplacie bo nei wiem ile bede zarabiac wiesz.....bo raz wiecej raz mniej dni i ten pierwszy miesiac przepracuje i zglosze do councilu przede wszystkim. bo tak to juz mi obetna ....ah musze jeszcze sieporadzic kogos w podobnej syt.
lee bo zaraz wychodze. milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ale hardcore wczoraj byl,normalna praca fizyczna 🙂
Nusia chyba zglosze pod koniec miesiaca po wyplacie bo nei wiem ile bede zarabiac wiesz.....bo raz wiecej raz mniej dni i ten pierwszy miesiac przepracuje i zglosze do councilu przede wszystkim. bo tak to juz mi obetna ....ah musze jeszcze sieporadzic kogos w podobnej syt.
lee bo zaraz wychodze. milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
Karola darmowe 15h jest po 3 urodzinach dziecka a obowiazek pojscia jest dopiero do reception czyli jak skonczy 4 lata 😉
Maja jak minal pierwszy dzien?
ja mialam noc koszmar. najpierw nie moglam zasnac a pozniej Manka nie mogla spac. zasnela dopiero o 4 a ja o 6:30 wstac musialam. na razie jest ok, ale kolo poludnia pewnie mnie sieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja na poczatku jest ciezko do pracy po takim czasie przywyknac, ale powiem ci, ze ja juz chyba niedalabym rady w domu siedziec...Dlatego tez po czesci stwierdzilismy, ze napewno przez najblizsze lata Julia bedzie jedynaczka, jesli juz nie na zawsze.Jakos jak sie w domu siedzi to sie inaczej do tych kwestii podchodzi....Nawet jak Julianma gorsza noc to i tak nie jest to to samo co male dziecko...teraz jest juz duzo latwiej.Wiem ze to troche egoistyczne, ale oboje mamy taki stosunek 🙂
Nusia biedna mam nadzieje, ze wytrzymasz w pelni sil do konca 🙂
Kurde dziewczyny nie wyrabiam ostatnio.Ta moja przyjaciolka co jest lesbijka mnie psychicznie wykonczy.Ta jej laska chce odejsc od niej i to co Anka odwala to jest masakr.Zachowuje sie jak ostatnia histeryczka.W sobote nie wiedzialam juz co mam robic taka akcje odwalila i az po jej mame zadzwonilam...i od tego czasu pisze mi takie smsy ze pod koniec tygodnia chyba wyjme sznur i sie powiesze...masakra zaczynam sie o nia naprawde bac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia co ty masz za kolezanki???!!!! ciagle problemy
jeszcze dodam, ze jezeli kolezanka meczy cie tym, ze popelni samobojstwo to tego nie zrobi. samobojcy po prostu to robia, a ci co o tym trabia chca zwrocic na siebie uwage...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia sama sie nad tym czasem zastanawiam 😁 Dzis juz z nia troche lepiej,pol dnia u mnie przesiedziala to jej do glowy nakladlam 😁 A w niedz leci z mama na tydz do Polski wiec troche odsapnie od tego wszystkiego,przynajmniej w kwestii Aski,bo dla odmiany czeka ja wizyta u ginekologa bo ma jakiegos guza w macicy.Strasznie mi jej sKoda,bo ostatnie miesiace ciagle cos niedobrego u niej sie dzieje.Ja sobie kawke pije a Piotrek poszedl po Julie.Jak dobrze,ze dzis juz sroda.Oby do weekendu 🙂 Majka pracusiu dajesz rade?Jak Zuzia zareagowala na to,ze cie nie ma?Karolcia i Kaska co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...