Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nusia no bardzo niefajnie,zwlaszcza ze od swiat juz sie oferowala,ze nie ma problemu.Nie wiem czemu jej sie odmienilo,ale przez to zagranie zmienilam o niej calkowicie zdanie!przeciez gdyby mi powiedziala wczesniej to bym tesciowa w tym terminie sciagnela zamiast w styczniu...a ona mi to obwiescila 5h przed teoretycznym oddaniem Julii!!I jeszcze wielce sie zdziwila,ze Magde sciagnelismy,bo przeciez chciala mi pomoc!!!!Jakos zal mam do niej i nie moge sie przelamac,zeby isc do niej na kawe.Z reszta jej glupio jest bo zachowuje sie sztucznie jak sie widzimy kolo przedszkola.A w ogole to mam mega problem ktory dotyczy Lukasza.Mysle,ze na dniach pozbeda sie go z przedszkola bo jest agresywny i rodzice skargi skladali.Ale to jeszcze nic.Mama Lily zglosila,ze on do malej po polaku mowi pokaz cipke...Nawet paniom napisala wulgarne slowa i okazalo sie,ze on ciagle je wola.Za 2 tyg Ania ma wywiadowke i mysle ze wtedy cos z tego wyjdzie.i teraz kwestia mojego problemu...wczoraj ubieralam Julie a ona pokazujac na pipke mowi patrz mama cipa!Ja do niej ze to pipka jest a ona cipa cipa cipa i zaczela sie drzec.tlumaczylam jej ze to nieladnie mowic,ze to brzydki wyraz itd.No i na pytanie skad zna to slowo,bo napewno nie z domu to mi powiedziala,ze od Lukasza.no i nie wiem co robic.Bo chetnie bym jej o tym powiedziala,ze sobie tego nie zycze zeby on jej kazal takie rzeczy pokazywac ale boje sie,ze jesli to na wywiadowce wyjdzie,a wyjdzie napewno to ona pomysli,ze ja to Glosilam...W ogole to mi wstyd,ze ich do tego przedszkola zapisal!Masakra znalam ich 3lata a tak naprawde nie znam ich w ogole...Jakas taka patologia sie z nich zrobila a kiedys tacy nie byli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Sorki,ze tak sie rozpislam,ale musialam sie komus wygadac.Ogolnie Lukasz to jeat potwor nie dziecko!Powaznie rodzice sie skarza,ze jak przedszkole z nim nic nie zrobi to oni zabiora dzieci.Ja po wczorajszej akcji sama boje sie o Julie,bo takie teksty nie sa normalne u 3-letnich dzieci.On w ogole jest nie do opanowania!!!Ostatnio podobno u hp ludziom w twarze kaszlal az babka Ani dym zrobila...A najlepsze ze jak gadalysmy o wywiadowce i stwierdzilam,ze ciekawe co nam powiedza to ona mi powiedziala ze nic bo Lukasz jest bardzo grzeczny i ona jest o noego spolojna!!!! I ze co najwyzej moga przypomniec,ze sie z Julia bija i kloca!!!!Nie ogarniam jej juz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a moze temu Lukaszowi rodzice jakas krzywde robia? albo on jest swiadkeim niodpowiednich zachowan rodzicow... bo skad u kilku latka taki tekst "pokaz cipke"!!!!!
powiedz jej, niech sobie mysli co chce. jak sie obrazi to moze i lepiej. skoro okazalo sie, ze to takie pato to niech lepiej sobie zyja z dala od was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia to raczej on im krzywde robi...Dawno temu Ania mi powiedziala,ze ona nie bedzie niczego Lukaszowi zabraniac i odmawiac,bo przed nim poronila w 5 tygodniu i chce go za 2 rozpieszczac..no i teraz ma!Mlody jest bardzo agresywny.Ostatnio bawil sie z Julia i Denizem,jego troche ponad rocznym bratem w ganianego i jak ten maly do niego w kuchni dobiegal,tam gdzie my nie widzielismy to kopal go w klatke piersiowa!!Az mlodemu dech zapieralo!Serhan sie wydarl jak to zobaczyl,a ona stanela w obronie Lukasza,zeby na niego nie krzyczec...i moglabym takie sytuacje tu do rana wypisywac.Z reszta Serhan tez bez winy nie jest,bo kto normalny 2-latka boksu uczy?!Oni mi ciagle dogryzaja,ze Julie krotko trzymam,ale ja przynajmniej nie musze sie za nia wstydzic na kazdym kroku.A jak ja im mowie,ze musza nad nim popracowac,to jak grochem o sciane,bo nie wiedza o co mi chodzi,bo on to takie grzeczne dziecko... Ja wiem,ze oni sie non stop kloca tam i to tez ma wplyw..i fakt,ze Ania nie ma nic do gadania.Lukasz przez to w ogole jej nie szanuje..W skrocie maja to na co sobie takim "wychowywaniem" zasluzyli.A co do takich slow,to oni mysla,ze to jest zabawne.Lukasz czesto biega po domu wolajac dupa dupa dupa a oni sie ciesza...
A ja postanowilam nic jej teraz nie mowic.Z reszta od 2 tyg sie nie spotkalysmy poza przedszkolem wiec mamy mniej stresu.A to dlatego,ze po ostatniej wizycie,jeszcze jak tesciowa byla Julia cala noc to przezywala,krzyczala ze Lukasz nie,Lukasz to moje itd..Poczekam,co jej na wywiadowce powiedza i wtedy jej najwyzej powiem cos od siebie.No chyba,ze do tego czasu Julia znowu przyjdzie i powie cos takiego,albo znowu wracajac z przedszkola bedzie sie zalic,ze Lukasz ja bil...ale ten tydzien sa ferie,wiec nie bedzie mial takiej okazji.To wam dzis nasmiecilam haha 😁 😁 Przynajmniej bedziecie mialy co poczytac 😁
Majka kolezanka juz wyjechala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc, Nie Monia kolezanka wyjezdza 16go marca.
Boze co to za zachowanie dziecka....no ale predzej czy pozniej cos wyjdzie co sie dzieje ,Monia jesli Ci jest ciezko z tym a juz jej mowilas przeciez to zaczekaj do tej wywiadowki. Sprawiedliwosc istnieje tylko troche sie w czasie nie wyrabia.

A kolezanki po prostu bedziesz unikac. Bo to niebezpieczne dla Julki jakby nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia tak jest u nas alarm jakis bardzo grozny nawet ale nas raczej nie zaleje bo minimalnie na gorce jestesmy, niektore dzielnice juz pod woda.........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Nusia tak jest u nas alarm jakis bardzo grozny nawet ale nas raczej nie zaleje bo minimalnie na gorce jestesmy, niektore dzielnice juz pod woda.........................

Masakra,co to za zima??????Juz wole snieg niz ten ciagly deszcz!!!!
A co do Anki,to przykro mi,bo znalam ja inna...a moze zawsze taka byla tylko ja tego nie widzialam.Majka ja juz sie prawie z nia nie widuje,wlasnie przez wzglad na Julie.Tylko,ze oni sie widza w przedszkolu i ciagle krzycza i sie bija..Julia nauczyla sie bronic i przez to sa krzyki..ja juz wysiadam,pakujac ja do przedszkola daje jej wszystko po 2,zeby tamtemu dac,a pani mowi,ze on i tak zabiera to,co je Julia,a jak mu nie daja to jazde kreci.W piatek Julia mi mowila,ze ja bil,bo nie dala mu nalesnika,a miala tylko 1!!!Naprade mam nadzieje,ze panie profesjonalnie do tego podejda i cos z nim zrobia,bo tak nie moze byc.A widze,ze i one maja dosc i maja juz o Lukaszu zdanie wyrobione.Ostatnio naklamal Ani,ze panie daly wszystkim dzieciom mleko a jemu wode i Serhan poszedl zrobic jazde paniom...i potem wyszlo,ze mlody klamal...Nie wyobrazam sobie,ze od 1-go kwietnia oni mieliby tam 5 dni razem byc!Ale skoro tylu rodzicow sie skarzylo,to chyba cos z tym zrobia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julia wybrala sobie kreacje na karnawal,bo minnie jej nie przypadla do gustu 😮 Mam nadzieje,ze ta jak przyjdzie dalej bedzie sie pdobac:
http://www.ebay.co.uk/itm/Girls-3-4-Years-Licensed-101-Dalmatians-Ballerina-New-Fancy-Dress-Costume-/400610699582?pt=UK_Clothes_Children_sFancyDress_RL&hash=item5d4642293e
No i przy okazji jeszcze ta wysepila :P
http://www.ebay.co.uk/itm/331093104793?var=540296031256&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha peppa pig 😉 moze i ja sie skusze 😜 Manka chce teraz koszulke arsenalu, bo weekendy spedzaja z Jacka kolega i Olinkiem (Marylki kolega) i oni wszyscy maja koszulki jak jest mecz i Marylka miala dola, ze ona nie ma 😁 no i mama poszukuje 😜
Monia zycze Ance, zeby sie opamietala w pore, bo jak mlody jest teraz taki to strach pomyslec jaki bedzie jak bedzie nastolatkiem.
i mysle, ze jak bedzie taki dalej to przedszkole zrobi wszystko, zeby go usunac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam jej wlasnie koszulke za 5 na ebayu:P takze na nastepny mecz bedzie jak wszyscy 😜
u nas tez dzisiaj ma slonko byc caly dzien, a ja w piwnicy wiec to przegapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.
Długo długo cisza była, a jak się rozpisałyście, to 3 strony nadrabia łam 🙃

U nas było słońce, ale nie wychodzilismy z sypialni do 12 i później czasu zabrakło na porządny spacer. Mój już dwa tygodnie chory, chce migdała usunąć, ale nie wie czy GP da mu skierowanie. Ja też nie mogę do końca wyzdrowieć. Mała miała w tygodniu 3 kiepskie dni, ciągle spała i płakała, policzki rozognione, smoczki od butelki Ją urazaly, brała wszystko do buzi, włącznie z moją brodą i nosem 🤪 Myślałam, że zęby się przebija na sam koniec, a tu nagle cisza i zęby nadal pod dziąsłami.

Monia po pierwsze życzę Ci dużo zdrowia. Ty chyba chorujesz za kilka osób 😜 co do Twojej koleżanki, to mi się w głowie nie mieści jak można tak wychowywać, a raczej nie wychowywać, dziecko i jeszcze piszesz, że on się znęca nad młodszym bratem, a Anka nic nie reaguje 😲
Matko, że też tacy ludzie ślepi są. Teraz wiadomo skąd tyle bandytów młodocianych jest - przez bezstresowe 'wychowanie' 😠

Julka pewnie nie może się doczekać zabawy karnawałowe i kiedy ubierze swoją kreację 😁

Nusia, to Maryla lubi chodzić na mecze? Pewnie się ucieszy z koszulki kibica :-)

A między mną a moim coś się kiepsi :-( mniej czasu spędzamy ze sobą, a jak mamy jakiś który możemy spędzić razem, to każde siada przed kompem i zamyka się w swoim świecie. I chyba to moja wina, bo wcześniej gadaliśmy, że musimy trochę zacząć oszczędzać a to na wakacje, a to na coś innego, założyłam plan oszczędzania, konta itd i Mój zaczął się przejmować, że nie zaspokaja wszystkich potrzeb, no i mi się zamknął w sobie. A ja jak przychodzą problemy emocjonalne też się zamykam w sobie.
Ogólnie pierwszy raz w życiu zrobiłam sobie test na inteligencję emocjonalną (zawsze chciałam zrobić, ale bałam się wyników) i wyszedł tragicznie. Prawdziwe dno u mn i e :-( komentarz do wyniku 60 był 'Auć!'. Wiedziałam, że u mnie ta sfera ostro szwankuje, bo jestem DDA i niestety w sferze emocjonalnej mój ojciec zrobił spustoszenie u mnie i ogólnie non stop muszę pracować nad sobą, żeby móc normalnie funkcjonować w społeczeństwie i w związku, ale nie myślałam, że jest aż tak źle :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDA dziecko Alkoholikow/alkoholika zdaje sie.......przykro mi Karola,naprawde musisz ciagle nad soba pracowac....
Monia piekne sukienki i dzieki Tobie znow nie opuszczam ebaya..... 🙃
Duzo zdrowia dla Was staruchy i wariatki 😜

Ja mam nerwa codziennie rano! boze nie wiem chyba juz nie wyrabiam,kocham moje dziecko ale niech jej ktos buzie zaklei......
powiedzcie mi kiedy sa te miesiace kiedy sie za council nie placi ? luty marzec czy marzec kwiecien? bo ja teraz zaplacilam i od raz czek na ta sama kwote dostalismy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolina witam w klubie.Na temat mojego dziecinstwa moglabym ksiazke napisac...Nie bede tu sie rozpisywac,ale powiem ci,ze pochodze z bardzo trudnej rodziny i jak tesciowej opowiadalam o moim dziecinstwie to plakala.Nikt we mnie nie wierzyl,ale sie nie dalam.A co do niskiej samooceny to tez ja mam,duza zasluga w tym mojej siostry,ale staram sie nad tym pracowac.Ty tez kobieto sie nie dawaj,masz dla kogo byc silna i twarda!A co do meza,to pogadaj z nim.Powiedz,ze pieniadze to nie wszystko,ze wakacje moga poczekac i ze bardzo doceniasz,ile dla was robi.To tylko kilka slow,a uwiez mi,ze wiele dla niego beda znaczyc 🙂 Sprobuj,to nic nie kosztuje
Maja widze,ze sama sobie odpowiedzialas 🙂 Nie placi sie wlasnie luty i marzec.A co do gadania to cos o tym wiem,codziennie prosze,zeby na chwile zamilkla.Wiesz dobrze,ile gadam,a ona mnie do slowa juz nie dopuszcza!I wlasnie rozwalila miske corn flakesow po lozku!!Mialam race,zeby jej mleka nie wlewac.Ide posprzatac,napisze za chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ja musze placic iluty i marzec, bo zanim nas zarejestrowali w nowym councilu to minely dwa miesiace...
Karolina przykro mi...

No my tez placimy i jeszcze zamiast 96 to 116 bo wprowadzilismy sie w lipcu,potem nam zly rachunek wystawili i teraz placimy za ten zalegly okres.Ale od kwietnia bedzie ok
Kurde czy wasze dzieci tez ciagle w nosie dlubia????Ja juz nie mam sily do Julii-wiecznie palec w nosie i mama patrz,mam babola!!!Juz nie mam sily na nia krzyczec i jej prosic,bo tlumaczenie nic nie daje.Fuuuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...