Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

szukam diety oczyszczajacej. zna ktoras?
postanowilysmy sie z kolezanka za siebie wziac (w kupie razniej). i meza mojego chce wciagnac bo brzuchol ma olbrzymi ale on nie widzi problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia 😘 😘 😘 to za odwagę, stawienie czoła problemowi i próbę rozwiązania go 😘 😘 😘

Z diet oczyszczających znam tylko post 😜 podobno po 3 dniach niejedzenia jelita zaczynają wydalać złogi. Przyjemne to w kibelku nie jest, ale daje również wyobrażenie co w sobie nosiliśmy. Osobiście nigdy nie korzystałam. 😉

A my mamy jednak chyba problem - zaczęłam na nowo Małej dawać zwykłe mleko modyfikowane i po kupce ma krostki na pupie i cipuszce 😞 znika to jak dłużej kupki nie robi i pojawia się po kolejnej, a na bank dłużej niż 15 minut kupy w pampku nie nosi.
Kupiłam online lactose free mleko i mam nadzieje, że to pomoże. A może ja jakaś strasznie przewrażliwiona jestem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Karolcia 🙂 A Anka chyba sie nie spodziewala,ze jej cos powiem.Nie znala mnie od tej strony.Ona jest slepo w Lukasza zapatrzona jak w obrazek.Wytlumaczylam jej,ze jak tak dalej pojdzie to za 2 lata jej dzieciaki zabiora bo szkola to zglasza i to nie idzie w eter..Probowala duzo na Julie zgonic ale ja uswiadomilam ze Julia do przedszkola chodzila jeszcze przed Lukaszem i nigdy z nia problemow wychowawczych nie mieli,wrecz przeciwnie no i to nie Julie na sile przeniesli na rano..Ale chyba nie zrozumiala o co mi chodzi,bo stwierdzila,ze przyjela do wiadomosci i sie zastosuje..Przykro mi,bo naprawde ja lubie,ale Julia jest dla mnie najwazniejsza.Ona chciala wpasc w czw wyprac koc to jej powiedzialam,ze moze przyjsc po 15-tej jak Piotrek z Julia na lotnisko wyjada..I juz nie jestem taka pewna czy przyjdzie..ale mialam juz dosyc tego wszystkiego.Jak jest madra to zrozumie...Karolina strasznie mi Cornelci szkoda.Moze przejdzcie sie do lekarza i ich pocisnijvie,a noz ktos wam pomoze.Nusia jak bedziesz miala namiary na diete oczyszczajaca to daj znac.Ja tez aie wzielam.Staram sie lepiej odzywiac i wrocilam na silownie.Dzis pobilam swoj rekord i przebieglam na biezni 5km 🙂I powiem wam ze juz widze poprawe,bo moje niedawno obcisle jeansy zrobily sie luzniejsze 🙂 w tym tyg bylam dzis,pojde w srode czwartek i piatek,bo od piatku zaczyna sie u mnie busy-to najwieksze.Piotrek se wzial na ten czas urlop,zeby sie Julia zajac i wygonilam ich do Pl bo bilety tanie byly a ja sie dzieki temu bede wysypiac 🙂 Ale tylko na 5 dni leca,bo 26 jada do Londynu na kontrole z paluszkami.Oni beda tam a ja tego samego dnia o tej samej godz bede tu miala wizyte w liver clinic...Nie ukrywam ze mam stresa...Dobra dojezdzam juz do domu wiec mowie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Monia tak trzymaj 😉 do lata bedziemy gotowe na bikini 😁
Karola popros u sowjego GP albo health visitor o namiary do dietetyka. nam sie trafila super babka, pokierowala wszystkim. lacznie z tym, ze zmusila gp do wypisania skierowania do alergologa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Ja mam 1,5miesiaca,zeby cos zrobic,bo 02.05 jedziemy do pl,Julia zostaje z babcia a my jedziemy do Zakopanego na kilka dni,bo juz mamy nocleg zarezerwowany i chce jakos wygladac:P


dasz rade 😉 kupa czasu
wczoraj robilam skalpel i jak Ewka powiedziala "poloz sie na brzuchu" to sie polozylam i juz tak zostalam. zabilo mnie 20 minut cwiczen 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi sie te ciezko bylo na poczatku zebrac,a jak juz poszlam to sie uzaleznilam.Wagowo mam 2kg mniej niecale ale wizualnie sidze poprawe 🙂 Mam zamiar naprawde duzo na silownie chodzic.Tu jest o tyle fajnie,ze nawet jak mi sie nie chce to trener do mnie podchodzi i motywuje i trza dac rade 🙂 Zawsze ide na chwile a siedze 1,5h z czego 40 min biezni,bo wlansie trener mi mowil,ze nie ma nic lepszego niz cardio na zrzucenie wagi.Duzo jest od pulsu zalezne.Ogolnie duzo sie od nich dowiedzialam,np tego,ze nie wolno odciac sie calkiem od slodkiego.Moje zmeczenie bylo wlasnie tym spowodowane.Trener przyniosl mi batona i kazal go zjesc bez wyrzutow i po prostu pobiegac 10 min dluzej co spale batona a bede sie lepiej czuc,bo brak cukru to brak energii 🙂A Chodakowskiej nie lubie,jej 40 min mi sie ciagnie jak cala wiecznosc a na silowni 1,5h mija jak 10 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja lubię siłownie , jak juz tam jestem, ale zebrać sie tam to graniczy dla mnie z cudem 😉
A chodakowskiej nie znam, bo nie potrafię w domu ćwiczyć 🙂
Ale muszę sie w końcu zmobilizować , bo lato sie zbliża ... chyba będę zabierała do samochodu strój na siłownie i prosto po pracy będę tam zajeżdżać , bo to po drodze , hehe 😉
A Monia, pytalas sie któregoś razu czy juz u mnie lepiej : tak lepiej , u nas sie psuło bo mi seksic nie chciało , ale juz jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaska zawsze albo o kase albo o sex chodzi 😁
Mi tez ciezko sie zebrac,ale chce naprawde jakos wygladac 🙂 Mi jest o tyle latwiej,ze normalnie ide jak Julie odstawiam do przedszkola i nie mam problemu 🙂 Ale jestem zadowolona,babka sprzedaje takie cos za 5f jeszcze z instrukcja w doskonalym stanie i jutro Piotrek podjedzie to odebrac 🙂Sysia sie posra 🙂
http://www.amazon.co.uk/Disney-Computer-Bow-tique-educational-talking/dp/B00GHNK1FS#productDetails
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ostatnio oddalam 2 torby do charity :d Plus jeszcze mase po znajomych,a jak ci poleca to jeszcze kilka jest do pozbycia.Organy i klocki drewniane na wozku juz se kumpela zarezerwowala wiec sie miejsce zrobi 🙂 Zdecydowanie za duzo tego..Dobra ide obiad robic,wlasnie zjadlam surowke z pomidora i dwoch ogorkow kiszonych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doświadczone mamusie, może Wy mi doradzicie? Szukam już po mału spacerówki, bo do Pl w czerwcu nie chcę zabierać tej mojej wielkiej bryki. Zależy mi na opuszcanym i sztywnym, nie 'pływającym' oparciu i żeby składała się do najmniejszych rozmiarów. Na razie mój typ to Silver Cross Pop, ale chciałabym mieć większy zakres wyboru i porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doświadczone mamusie, może Wy mi doradzicie? Szukam już po mału spacerówki, bo do Pl w czerwcu nie chcę zabierać tej mojej wielkiej bryki. Zależy mi na opuszcanym i sztywnym, nie 'pływającym' oparciu i żeby składała się do najmniejszych rozmiarów. Na razie mój typ to Silver Cross Pop, ale chciałabym mieć większy zakres wyboru i porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy mclarren quest-waga 5,5kg,maly a bardzo mocny.Tez bralam pod uwage pop i mc larena ale w sklepie pop definitywnie odpadl mi przy porownaniach..Fajny jest jeszcze mc laren techno,nieco wiekszy niz quest,ale ja chcialam cos jak najmniejszego.Aaa i mclareny po zarejestrowaniu na stronie maja dozywotnia gwarancje.Nasz po 2 latach ma sie super.Techno rozklada sie calkiem na plasko,quest minimalnie mniej.Wybierz sie np do mothercare i porownuj i czytaj opinie bo ja mialam kilka innych opcji ale po przeczytaniu opinii mam zrezygnowalam.siostra i dwie znajome tez maja wlasnie wspomniane questy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez miałam mclarena , tyle ze techno xt, solidne wózki .
Nie wiem jakie funkcje ma quest, to może Monia opowiedzieć , albo sobie porównaj na yt filmiki o nich 😉
Z praktycznych rzeczy, my często uzywalismy właśnie latem funkcji przedłużanej na zamek budy, osłonki uv przed słońcem i spocznika pod nóżki , dzięki któremu dziecko nie musi mieć zawsze spuszczonych nóg , ma amortyzatory , poza tym przekonał mnie do tego wózka fakt, ze jest przystosowany od urodzenia dziecka , a my jak go kupowaliśmy , Kaya miała 6 mies. , wiec nie mogła być ciagle w pozycji pollezacej , ale tez potrzebowała odpocząć na płasko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem z siebie dumna!!!!Wlasnie spedzilam 2h i 15 min na silowni cwiczac z trenerem-bez opiedalania 🙂 🙂 A teraz marze o prysznicu 🙂 Czekam na Julie az otworza,zjem wykapie sie i do pracy :P Jutro wolne za to ze w weekend pracuje i znowu randka z silownia 🙂 W przyszlym tyg bede miala juz do konca skonstruowany indywidualny program cwiczen.Kurde ale mnie to wciagnelo 🙂
A co do wozka to quest od marca zeszlego roku trz zrobili rozkladany calkowicie.Znajomi go kupili dla wtedy 3 miesiecznej corki bo ten duzy sie rozwalil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pojechali..ale mi dziwnie,dopiero w srode rano jak z pracy wroce to ich zobacze..Mialam lzy w oczach bo na koniec Julia prosila,zebym nie chodzila do pracy tylko z nimi pojechala.Dzis mam wolne i dziwnie mi samej w domu ze swiadomoscia ze sama w nim bede,ale jutro ide do pracy i zaczynam 12h shift,wiec nie bede mial kiedy zatesknic.A dzis na poprawe humoru zaraz sobie zrobie goraca kapiel z olejkami,swiecami i lampka winka a potem zrobie se maseczke i bede sie relaksowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie pojechali Monia?? cos w tyle jestem 😉
Tak mam psine na 9 dni kolezanka do Pl wyjechala sprawy ze slubem zalatwiac i ona zostaje na dluzej a jej maz juz obecny bo cywilny tu wzieli , przyjedzie odebrac Krakersa - tak sie wabi 🙂 smiesznie jest glosno i Zuzia nie daje mu spokoju....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka sa w Polsce.Pisalam o tym wczesniej.Ja od jutra mam busy w pracy wiec Piotrek wzial wolne,zeby Julia sie zajaca ze bilety za nich 2 w obie strony plus parking lacznie kosztowalo niecale 100f to pod wplywem chwili do babci ich wyslalam,zwby sie cieszyla...ale juz tesnie..a dopiero tam wyladowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...