Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

polecam ten blog 😉
http://naszezyciebezchemii.blogspot.co.uk/search?updated-min=2014-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2015-01-01T00:00:00-08:00&max-results=42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

chcialam kupic Mance nowe lozko, ale kupie jej to 🤪 bedzie spala gdzie bedzie chciala 😁 😜

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/1987359.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka dzieki za namiary na bloga chetnie poszukam jakis faknych przepisow 🙂 Nusia Manka napewno sie ucieszy ze slipping bag 🙂 Bardzo orginalna.A z tym mlekiem ryzowym tez nie wiedzialam.A co do chemii w jedzeniu to my teraz dobrze,bo warzywa owoce i bardzo czesto jajka mamy od niego z pracy,bo co pt dostaje z pracy i naprawde widze roznice.Jablka np nie sa przepiekne,ale smakuja jak te z czasow dziecinstwa zerwane w sadzie 🙂 Naprawde czuc w smaku mega roznice i tak jak powinno psuja sie po kilku dniach a nie stoja po pol roku 🙂 A ja los jeden znowu wstalam po 5h.Czuje sie zmeczona ale spac nie moge wrr.Ja chce juz piatek nooo!Majka u nas planty przeniesli na inna fabryke ale tez sa busy.Dzis bedzie najwiekszy meksyk a potem juz z gorki
.A jak wroce po dzisiejszej nocy to oni ju beda 🙂 Ale dlugo sie nimi nie naciesze,bo w srode na 16 maja kontrole w GOSH wiec pewnie w Londku na noc zostana.Ja mam stresa bo jutro mam wizyte tez o 16 w liver clinic..czuje ze nic dobrego z moich wynikow nie wyjdzie i lekko sie boje:P dobra czas sie kawy napic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie czeka w kwietniu wyjazd do polski.
Moja ciocia ( jestem z nią dość blisko) jest chora na raka i lekarze dają jej 3-4 mies. życia . Moja kuzynka dzwoniła i mówiła , żebym przyjechała . Ona bardzo Kaye lubi, jak jestem w Polsce, to ona zawsze sie nią zajmowała ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jezdze po warzywa i owoce do takiego warzywniaka. Kojarzy mi sie zpolskim na bazarze warzywnikiem. Wybieram sobie co chce i ile chce bo sa na wage. Smaczne bardzo. Ma tez takie mleka i sery "wiejskie" robi na mnie dobre wrazenie i ma mnóstwo ludzi zawsze .
U nas idzie tego w domu mnóstwo!!! A ja w tym sklepie czuje sie jak w raju hah bo uwielbiam rozne sałatki , kojtajle wiec sobie tam wybieram 🙂

Kasiak współczuję takich smutnych wiesci i powodów do wyjazdu. 😞

Monia to jeszcze chwila i juz będziesz miala coreczke przy sobie. Podziwiam Cie jak to z nosisz ale duzo pracujesz to czas leci a i na pewno kazdemu Was to dobrze zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu strasznie mi przykro z powodu cioci 😞 Rak to jest cholerstwo,zabral mi tate..Cos okropnego co to cholerstwo z czlowiekiem robi..
A ja juz szczesliwa jestem,bo corcia tylko oczy otworzyla tak mi milion rzeczy miala do opowiedzenia 🙂 Szkoda tylko,ze tylko godzine ich widzialam,bo Julia o 11:20 wstala i my z nia a godzine pozniej juz do Londynu wyjehali,bo na 16-ta maja ta wizyte.Ale jutro wroca i juz nigdzie ich nie puszcze 🙂 🙂 🙂 A w sobote wszyscy jedziemy do Londynu,panowie biora dziewczyny na basen a ja z siostra na Oxford Street odreagowac ten tydz ciezkiej pracy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉

Kasia przykro mi...
Monia w koncu wrocili 😉 Odreagowac na Oxford street 😜!!! ja to mam nerwa zawsze jak tam jestem, niecierpie 😜
u nas Jacek ma 5 dni wolnego. zaliczylismy juz basen. i ostatnio nie wiem co z MAnka sie dzieje, chyba bunt 3latka przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia siostra mnie prosila.Ja ostatni raz na Oxford bylam w 7miesiacu ciazy i wtedy powiedzialam,ze nigdy wiecej..co innego spacer noca..ale jak ladnie prosila,a ja mam mega ochote na zakupy to czemu nie 🙂Tym bardziej,ze jutro wyplata 🙂 Jak zobaczylam dzis payslip to juz mi sie chce jednak do pracy isc 🙂 🙂 Nusia Julia miala taka padale z 2 m-ce temu,cale dnie w kacie spedziala haha ale utemperowalam diabla 🙂Dobra lece sie ruszyc,bo musze dzis n 16-ta do tego szpitala isc.Ciekawe co mi madrego powiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Tak rak jest straszny . Tej cioci maz zmarł na raka żołądka , potem ona miała raka macicy, wycięli jej wszystko ze 20 lat temu i było ok.
Teraz znowu sie odezwał ....zaatakował płuca , a teraz juz ma przerzuty na nerki i kręgosłup .
Jej córka niecałe 4 lata temu zmarła na wylew.
Pamiętacie , jak pisałam kiedyś taka zbulwersowana , ze facet na pogrzebie własnej zony zakochał sie w innej ? To wlasnie jej zięć . On teraz ma córeczkę , ożenił sie drugi raz i teraz niedawno sie okazało , ze ta jego nowa żona zachorowała na stwardnienie rozsiane ....
Ehhh, nie będę juz wam śmiecić i smucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

my właśnie wróciliśmy zespaceru. Ale wieje. Tego mojego czorta ciężko do domu zaciągnąć! A juz pielucha do kolan wisiala 😁

monia fajnie ze zawodolona jesteś z wypłaty 😁 moze i ja doczekam takiego moementu 🙂


Haha ja pamietam just5 zbieralam karteczki do segregatora i kochalam sie w Bartku 😁 😁

kasiak historie jak z filmu normalnie 😞 smutne to wszytko...

ale mi się nic nie chce. Tymon dzis jeszcze w ogóle nie spał. Odkad mu zabralam smoka(jakieś 2tyg) to rozregulowal się ze spaniem a do tego moze wiosenne zmiany. Mam nadzieje ze dotrwa choc do 18tej .jak nie chciał spac o przyzoitej swojej porze to bede go juz trzymac.
Sama bym sie polozyla chętnie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czekam na pobranie krwi i za 6tyg mam wrocic do kontroli ale ona nie widzi nic niepokojacego.Widzialam zdjecie mojej watroby na zywo fuuuj nie wiedzialam ze oni w czasie operacji takie zdjecia robia!!Pani mowi ze mam zagadac zeby zmienic tabl ant na cos innego co nie wali po watrobie bo one moga miec wplyw na podwyzszone wyniki.i ze podwyzszona waga tez moze na to wplywac wiec tym bardziej mam motywacje zeby dupe zgubic 😁 no ale na scanie i zdj nic zlego nie ma i to co mnie nastraszyli E jest tak podwyzszone jest tylko nieco ponad normedla upewnienia skierowala mnie na mase innch dodatkowych badan z krwi.Mowi ze skoro mialam cholestaze to moja watroba moze byc wrazliwa na to co np zjadlam czy wypilam.Ale mi ulzylo nawet nie wiecie jak bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, fajnie że dobre wiadomości od lekarza usłyszałaś 😘
Just5 i Backstreet Boys, to dwa największe i najważniejsze zespoły z czasów podstawówki 🤪 jakim się wtedy było zapatrzonym w tą muzykę 🙃 a później pokochałam hip hop 😁

Kasia współczuję jeśli chodzi o ciocię. Mojego mama umierała rok czasu na nowotwór. Jeszcze wtedy się nie znaliśmy. Jak odkryto raka było za późno na leczenie, zaczęły się przerzuty wszędzie. Zmarła w hospicjum, gdzie na przemian ze szpitalem spędziła ostatnie miesiące życia. A tato po śmierci żony przestał widzieć sens życia i zaprzestał leczenia serca. Pół roku później umarł na zawał czy wylew (nie pamiętam).

A moja panna weszła w czas przeżywania odłączenia od mamy. Wczoraj do południa pojechałam do drogerii na zakupy make-upowe i prawie cały czas przeryczała tacie. Jak wróciłam, to cały dzień spędziła mi na rękach, płakała jak tylko ją sadzałam gdzieś bądź kładłam do przewinięcia. I dziś to samo, płacz jak tylko jestem poza zasięgiem Jej rąk.

I zapomniałam napisać, że chyba wyczaiłam interes, który mogłabym prowadzić jednocześnie będąc z Małą w domu. Na początek kalkuluję zysk 200funtów miesięcznie, ale dobre i to. I będę dalej kombinowaną co jeszcze mogę robić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia super wiadomosc 😁
Karola kombinuj kombinuj 😉 a mala moze na zeby?
Moj tato zmarl na raka jak mial 36 lat. dziwilam sie wszystkim jak mowili, ze za mlody byl 😮 a jak teraz pomysle, ze to samo mogloby mnie spotkac za 5 lat to ciary na plecach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam dziewczyny, przeze mnie taki smutny temat sie nawiązał .... 🤢 🤨
Dzis idę na wywiadówke, zobaczymy jak sobie radzi moja młoda 😉
A w piątek występy z ok. dnia matki 😉
Ja teraz obchodzę 2 razy dzień matki - angielskie , bo Kaya i polskie bo starsze dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂

Ale smutny temat macie 😞
Ja tak się boje smierci kogos bliskiego 😞 mówię Wamm az nienormalne. Ja stracilam babcie jak bylam mała to nie przywiazywalam uwagi tak. A z takich czasów jak bylam juz dorosla to zmarl synek mojej siostry.
Tzn zaczęła co raz slabiej czuc ruchy pojechala do szpitala juz z rzeczami dla małego bo bylo blisko porodu i myslala ze ma malo miejsca itd ale dla bezpieczeństwa pojechała i juz bylo za pozno. Tzn moze i nie gdyby spzital reagowal szybko. ..brak slow..

ja dzis byłam u kolezanki kosmetyczki na malych poprawkach i pogaduchach. Od razu lepiej sie człowiekczuje...
Wspominala o szkole jakiejs ktora prowadzi ang z podzialem na grupy dla obcokrajowców, platna oczywiście. Ma od koleżanki wziąść namiary i dac znac bedziiemy sie dowiadywać.
Tak jak ona twierdzi nie jest ze mna tak zle jak mowie z tym jezykiem tylko bral mi pewności siebie i pójścia do ludzi 🙂 cos musze zacząć działać ze soba powoli chociaz...

monia super ze wyniki sa dobre ! Oby juz zdrowie dopisywalo 🙂

Kasia a moge zapytać w jakim wieku masz starsze dzieci 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jestes tak wyjatkowa mama ze dwa razy musisz swietowac 🙂 Ja obchodze tylko angielski z wiadomych przyczyn..Juz zawsze bedzie mi sie to ze strata taty kojarzyc..czy u was tez taka pogoda do d??Wyskoczylam sie na brwi umowic ba jutro i grad mnie zlapal!!!Co do zabiegow to ja lubie sobie wlasnie brwi robic u kosmetyczki i pealing 🙂 Tu mam taka fajna polke co ma swoj salon i jestem bardzo zadowolona.I moje ludki juz sa w domu wiec sie ciesze 🙂 🙂 dobra lece bo znajoma zaraz na kawe wpadnie.Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...