Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Nusia to masz cudowna garderobe! sama bym chciala taka duza a nie klitke mala w scianie jak dotychczas ale dobre i to co mam, a co do ksiazki to czywiscie chca mi oddac kasiore ale mam odeslac a ksiazka 1f kosztowala a wysylka 3.....no ale napisalam,ze chce ta ksiazke maja mi puzzle wyslac ktore powinny byc w srodku,ciakwe co odpisza heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja jak sie dowiedzialam, ze musimy sie przeprowadzic to zyczylam sobie, zebym w koncu miala miejsce na duza szafe. Bo przez prawie 3 lata dzielilam szafe z Jackiem i Manka i miejsca mi brakowalo. jak weszlam do mieszkania w ktorym teraz jestesmy i zobaczylam garderobe to juz nic wiecej nie widzialam 😁
Maja a gdzie ksiazke kupowalas?
ja zamowilam Izie komplet kolczyki z branzoletka z myszka mini i nie dotarly. i nie wiem co mam jej treaz kupic. musi byc to cos nie duzego, bo leci z nami do polski a pozniej Aska musi z tym wrocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey kobitki,wpadlam tylko zamelodwac,ze zyje,chociaz nie ukrywam,ze jest ciezko.Ale jeszcze tylko dzis,bo jutro wzielam wolne z racji,ze w pon rano musze w szpitalu byc.Mialam usg,rezonans i wszystkie wymazy i nie dzwonili,wiec chyba ok i mi tego nie odwolaja.I dobrze,bo ostatnie dni umieram z bolu a tu jeszcze pracowac trzeba i dom jakos ogarnac.Wlasnie ostatnie przezenty zarezerwowalam i zaraz sie chwile poloze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joool,ostatnia nocka za mna 🙂 Zerwalam sie dzis o 1 🙂 Zaraz ide spac,chyba z wrazenia mi sie nie chce.Majka ciesze sie,ze doszla przed swietami, bo w tym roku pozni sie za nie zabralam :P Powiem wam, ze zaczynam sie bac poniedzialku:P Dostalam ulotke ze szpitala po badaniach czego sie soodziewac i przerazil mnie fragment o rurce w gardle po obudzeniu i podawaniu tlenu ...no ale to juz nieuniknione... Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉
Monia to normalne, ze boisz sie czegos co nie jest ci znane 😉 bedzie dobrze.
Maryla wola mnie wczoraj z lazienki, ze majtki sa mokre. myslalam, ze zle cipuche wytarla a ona gacie do nocnika wrzucila 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
nie miałam kiedy wejść na forum. Po wyjeździe szwagierki tydzień dochodziłam do siebie. I wciąż nie jest dobrze... Pod koniec jej pobytu zrobiłam taką awanturę mojemu M że wszystko fruwało. A wszystko z winy jej i ich rodziców. 😠 najgorszę że jak przylecimy do polski to pierwsze 6 dni u nich spędzimy 😠 nie wiem jak to przeżyję i nie wiem jak się wobec nich zachować 🤢

Na samą wigilię nic specjalnego nie szykuję. W końcu w czwartek lecimy więc nie będzie kiedy zjadać 😉 prezenty spakowane. pczywiscie Krzyś dostanie najwięcej a dla nas skromne dwie paczuszki 😉 ale jak same wiecie najwięcej radości sprawia radość dziecka 😉

kajkack najlepsze życzenia dla Ciebie i męża! 🙂
Monia od rana trzymam kciuki! najadłaś się to może Cie nie będzie kusić po operacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia trzymaj się cieplutko :-* współczuję Ci :-*

Dziewczynki życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i aby dzień dzisiejszy nie był celebrowany w Waszych domach tylko ze względu na tradycję, ale prawdziwie na pamiątkę narodzin Jezusa Chrystusa :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey kobitki jak tam sie Swieta udaly?U Majki po zdj na fb widze,ze super 🙂Mam nadzieje,ze mikolaj do wszystkich zawital 🙂 Ja juz dzis troche lepiej,ale jeszcze leze.Ale za to po kapaniu zdjelam te plastry co mialam po operacji zalozone,bo we krwi cale byly i wole nie miec infekcji i jestem mile zaskoczona,bo jedno ciecie jest w pepku wiec sladu nie bedzie a pozostale 3 maja mniej niz cm dlugosci i nie ma zewnetrzynych szwow.W ogole tym szpitalem jestem mile zaskoczona,wszyscy uprzemi nawet chirurg i pani anastezjolog przyszli sie przywitac.Caly czas mialam swoja pielegniarke przydzielona i zupelnie inny standard niz w Londynie.No moze poza faktem ze po operacji zaoferowali mi kanapke z chicken and bacon albo lasagne,Gdzie dzien pozniej w domu po piersi z kurczaka na parze bez przypraw wilam sie z bolu...Kasiu jeszcze raz najlepsze zyczenia dla naszej 3-latki 🙂 Po zdjeciach widze,ze impreza sie udala a Kaya wygladala jak krolewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Wszystkiego dobrego !!! Rowniez reszcie, tak u nas wigilia udana,zdjecia niecenzurowane a grubo bylo :P nawet Zuzia odsypia teraz 🙂
Monis dobrze,ze Ci sie to szybko goi ,silna babka jestes to ani sie obejrzysz bedzie jak wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia duzo zdrowka i Wam dziewczynki samych radosnych chwil 🙂
my w Polsce, Maryla sie zaklimatyzowala 😉 mielismy duzo szczescia bo po naszym locie duzo samolotow nie wylecialo w ogole...
Dla Kayi sto lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my swietujemy ciagle, dzis widzialam pierwszy raz w zyciu wypadek- sie samochody zderzyly ale wszyscy zyja, wszystko na moich oczach po prostu nie do wiary. Zuzia tez widziala i malo tego policja akurat jechala 3 auta i tylko podjechali do nich. No ale ok. Jak wracalam to mi sie spacerowka ZLAMALA!!!!! zadko jej uzywam, widac konkretnie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

My juz na miejscu. podroz udana, mimo iz Krzys nie zmruzyl oka to byl bardzo grzeczny;-) dzisiejszy dzien mnie wymeczyl. leze juz w lozku i mam nadzieje szybko zasnac. od nas Krzys dostal mase prezentow, tutsj druga czesc i jeszcze mysle ze jutro moi rodzice go obdaruja. wiec nie wiem jak sie spakuje 😉

Maja jak sie zlamala? Mam nadzieje ze Zuzia jest cala. Co oni teraz produkuja? Ehh


Dziewcxyny swietuja jeszcze czy zaliczacie boxing day w sklepach? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu ciesze sie,ze podroz sie udala i bawcie sie dobrze 🙂 Maja jakas masakra.Dobrze,ze nikomu nic sie nie stalo.A ja czuje sie coraz lepiej,wczoraj u Ani bylismy nawet na obiedzie(ja wersja light),dzis na jakies zakupy sie wybieram.Boli dalej,ale daje rade to wytrzymac przy pomocy ibuprofenu i nurofenu.Jedno dobre stanelam po Swietach na wadze i pierwszy raz mi na minusie pokazalo:P Haha nawet nie tydz minal a tu 3kg mniej 😁 I perspektywa kolejnych miesiecy takiego jedzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś już mamy powrót do rzeczywistości :-)
Święta bardzo udane, począwszy od Wigilii z przyjaciółmi, a skończywszy na dwudniowym pobycie u mojej siostry :-D mąż już w pracy, ja ogarnęłam dom, pranie itd i bym gdzieś wyszła, ale za oknem leje i strasznie wieje :-(

A tak w ogóle lekarze tutaj mi mowili, że Mała ma ciemieniuchę i suchą skórę, a jak pokazywałam krostki, to oni nie wiedzą od czego to. Rozmawiałam z siostrą i jej Zuzia też miała takie rzeczy (ta ciemieniucha nie wygląda jak typowa ciemieniucha), wtedy jeszcze mieszkali w Pl i tam jej powiedziano, że to alergia pokarmowa! I tak właśnie podejrzewałam. To również tłumaczyłoby ulewanie. Podejrzewam, że to alergia na mleko krowie, niestety moja dieta składa się głównie z mleka, nabiału, bo nie lubię wędlin, warzyw, owoców, to tylko nabiał mi zostaje. Jestem teraz w kropce jak dać sobie z tym radę, bo nie chcę jeszcze rezygnować z karmienia piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerowka cossaito dlugo sluzyla az sie wysluzyla...
Karolcia no ja widze jedyne rozwiazanie,poswiecic sie dla Kornelki, chcesz karmic dalej piersia to odstaw wiekszosc mlecznych...niestety,jest masa smacznych potraw nie musisz jesc miesa, warzywne i kotlety itd. Kasze ...no masaaaa tylko poszukaj sobie fajnych przepisow zeby witaminy zawieraly. Polecam strone z przepisami wielkie zarcie kategoriami produktow sa opisane przepisy.
Monia oszczedzaj sie po raz milionowy Ci mowie! a wagi zazdroszcze bo ja to sie kulam po swietach ale luz, dostalam na mikolaja dwie ksiazki chodakowskiej jedna z przepisami wiec mam dobry start jak goscie pojada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...