Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂 dziękujemy za życzenia 😉
u mnie tak jak napisałam wczoraj na razie z diety nici, dzisiaj przekładałam torta i aż mnie mdli od oblizywania palców, ale oprócz tego nie mialam nawet czasu zjeść, bo jak była chwila wolna to trzeba było Majcię pobawić bo chciała do mnie....i wiecie co, stanęłam na wadze a tam 1 kg mniej 🤪 🤪 🤪 nie do wiary, zawsze rano ważyłam mniej ,ale nie o tej porze.... 😮 😮 może waga mi się psuje ?? 🤨 🤨 ćwiczyć już dzisiaj nie będę bo jeszcze czuje wczorajsze brzuszki a w dodatku od tej lataniny w kuchni nogi wchodzą mi w tyłek 🙃
obiecuję sobie i Wam że od poniedziałku ostro biorę się za siebie i zobaczę za tydzień ile jestem w stanie zrzucić w ciagu 7 dni 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek to wyslij mi maila na priv 🙂
Iwona mi sie snilo ,ze robilam torta czekoladowego jak kiedys na meza urodziny....ale wtedy mialam poczatki karmienia wiec po prostu wszystko na oko tylko na czubeczku lyzeczki sprobowalam bo balam sie,ze malej cos bedzie.A torcicho poszlo prawie cale i wodke pili, kady sie zarzekal,ze nie,a jak jedno sprobowalo to juz pojechali z koksem 🙂 ale Wam smaka narobie zaraz znajde zdjecie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/img4399l.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/927/img4399l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


no extra - ja tu planuję się "odtruć" od słodyczy a tu takie zdjęcia 😜
wysłałam Ci adresik mailowy 😉
mam nadzieję że coś w końcu mi pomoże 😞 bo sie we framugach nie mieszczę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monieczek juz sie laduje, ja znow wydziwiam jakies surowki z tego co mozna dla meza bo jutro znow caly dzien w pracy jest. A na golabki mowi,ze az sie trzesie jak pomysli,ze ma zaraz przerwe heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ale cudny ten tort! 🤪 uwielbiam wszystko co czekoladowe 🤪 🤪
tak patrzę sobie i powiem Wam że u Was to jeszcze nie ma katastrofy bo "młode" mamcie jesteście- w sensie,że dzieci malutkie a u mnie już roczek minął więc najwyższa pora byłoby się za siebie wziąść, przy pierwszej córci o takiej porze, to ja już miałam brzuch jak kaloryfer a teraz.... ☺️ ☺️ leń się zrobiłam do ćwiczeń 🥴 🥴
jak tak wspominam moją pierwszą w życiu dietę,podczas której w ciągu 4 m-cy schudłam 20 kg to zastanawiam się czemu teraz motywacji mi brakuje? wtedy jadłam bardzo mało 500 kal dziennie ,do tego 2000 brzuszków, 2000 przysiadów, 2000 rowerka (na leżąco) skłony, pajace i inne moje wymysły- w sumie ćwiczyłam 1,5-2 godź dziennie w efekcie byłam za chuda i musiałam przytyć na swój ślub, bo wszyscy mówili że wyglądam jak kościotrup 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 kcal dziennie tosz to katorga dla organizmu! brzuszki ok ale przysiady u mnie masakra bo mnie kolana bola i strzykaja. A jak przecwicze to nie wejde po schodach ,a w nocy po kilka kursow robie toaleta,kuchnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na wątku 😉
chyba będę musiała do was dołączyć bo coś czuje , że waga idzie w góre.. jakoś zaczęłam wiecej jeść, nie zbyt dużo mam ruchu.. czuje się źle z tymi kg. Muszę coś ze sobą zrobić.. macie jakieś propozycje na sam początek aby zrzucić pare kilogramów?
teraz tak zobaczyłam kilka postów nizej i patrze.. aż ślinka leci.. taki torcik.. mmmmm 🙂 i tak myśle czy w dobry wątek trafiłam 🙃 - chyba że to torcik dietetyczny ? 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie Patii torcik napewno nie byl dietetyczny to na ur. mojego meza bylo w sierpniu, ja posmakowalam tylko na czubku lyzeczki.....byl przesmaczny......
Witamy i zapraszamy. Ja proponuje Ci nie jesc kolacji,od ktorej najwczesniej mozesz nie jesc? Pij duzo wody, na czczo rano wypij szklanke albo pol wody z sokiem z cytryny, oczyszcza zlogi z poprzedniego dnia. Unikaj smazonych ,lepiej pieczone w piekarniku czy prodizu, unikaj sosow ale nie calkiem , po prostu mniej tluszczow i przede wszystkim - slodycze....
Pamietam w serialu "Przepis na zycie" Jerzy powiedzial,ze czlowiek ,ktory nie lubi slodyczy jest zly!! Zgadzam sie z nim hehhe, dlatego tak kazda walczy z kg 😁
Dziewczyny 2 tyg temu skonczylam karmic i cycki mam jak sprzed ciazy 😮 narazie nie zamienily sie w skarpetki heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
nie nie Patii torcik napewno nie byl dietetyczny to na ur. mojego meza bylo w sierpniu, ja posmakowalam tylko na czubku lyzeczki.....byl przesmaczny......
Witamy i zapraszamy. Ja proponuje Ci nie jesc kolacji,od ktorej najwczesniej mozesz nie jesc? Pij duzo wody, na czczo rano wypij szklanke albo pol wody z sokiem z cytryny, oczyszcza zlogi z poprzedniego dnia. Unikaj smazonych ,lepiej pieczone w piekarniku czy prodizu, unikaj sosow ale nie calkiem , po prostu mniej tluszczow i przede wszystkim - slodycze....
Pamietam w serialu "Przepis na zycie" Jerzy powiedzial,ze czlowiek ,ktory nie lubi slodyczy jest zly!! Zgadzam sie z nim hehhe, dlatego tak kazda walczy z kg 😁
Dziewczyny 2 tyg temu skonczylam karmic i cycki mam jak sprzed ciazy 😮 narazie nie zamienily sie w skarpetki heh


no, no ten torcik to musiał być przepyszny.. przynajmniej przez chwile poczulas "niebo w gębie" 😉 Dzięki za pare wskazówek, napewno niektórych będę sie ostro trzymać , np. nie jeść kolacji. Zobaczymy może coś zadziała.. najgorsze jest ta oponka na brzuchu, po porodzie jak karmiłam to mi się nawet wchłoniła a teraz? znowu rośnie, bo apetytu dostałam.. ginekolog nawet zrobił mi ostatnino USG bo myślał , że w ciazy jestem.. apetyt, bardzo nieregularne miesiaczki do tego skąpe i mdłości - jakbym się nie zapezbieczala tez bym myslala ze to ciaza 😁 Jak skończyłam karmić to piersi mi nawet bardziej zmalały niz przed ciążą 😮 i też dlatego czuje się mniej atrakcyjna... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalam ciala dzis :P zrobilam blok czekoladowy i zjadlam bombe na szczescie nie duzo bo sie nie da :P heheh spoko loko, jutro znow cieniutko bedzie 😉
Patii kup se pushupy stanniki i bedzie ok 😁 sa nawet takie w wkladkami silikonowymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka troche mnie nie bylo i widze nowe twarze witam 😘
napisze w skrocie bo zbytnio nie mam ochoty pisac mam problemy z malutka.. dzis wykryto u niej napiecie miesniowe i musimy sie rehabilitowac ehh..
dieta nadal jets chodze na dream healter nadal fajnie pomaga napisze ile mi zlecialo po nim jak zkaoncze kuracje.
w niedziel pierwszy raz sie zlamalam i na obiad zjadlam nalesnik z gyrosem ale nie duzo bo tak zmniejsyzm mi sie zoladek ze jak zaczelam jesc to juz bylam najedzona 🙂 ale sam fakt ze peklam mnie wkur.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka troche mnie nie bylo i widze nowe twarze witam 😘
napisze w skrocie bo zbytnio nie mam ochoty pisac mam problemy z malutka.. dzis wykryto u niej napiecie miesniowe i musimy sie rehabilitowac ehh..
dieta nadal jets chodze na dream healter nadal fajnie pomaga napisze ile mi zlecialo po nim jak zkaoncze kuracje.
w niedziel pierwszy raz sie zlamalam i na obiad zjadlam nalesnik z gyrosem ale nie duzo bo tak zmniejsyzm mi sie zoladek ze jak zaczelam jesc to juz bylam najedzona 🙂 ale sam fakt ze peklam mnie wkur.. 😠

oj.. niech malutka szybko z tego wyjdzie! 3mam kciuki żeby było wszystko OK ;* [oklask dla was.] a MajaCh ma racje, wszystko jest dla ludzi z umiarem ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...