Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Magda dyskoteki nie dla mnie:P ja bym się na rockotekę przeszła 😉 ale nie wiem jak będzie bo jak Matyldzia tak śpi to nic nie wyjdzie:/

Co do wagi to ja przed 1 ciążą miałam 68 - przytyłam 26 kg (więc 94 do porodu) potem zrzuciłam 24 i w drugiej ciąży przytyłam 18. Teraz ważę 65-66... waga wymarzona - 58 🙂 wzrost 173 cm 🙂

wiek - 22 😁 fak.. zawsze mnie to przeraża jak mówię głośno - mam 22 lata i 2 dzieci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia ta sama waga przed i po ta sama kiedy zaczelam diete po cesarce tylko kilka kilo mi ubylo. Teraz waze 79.
GoGr ja tez disco omijam szerokim lukiem, jak mieszkalam w Pl to co chwila koncerty ...to byl piekny czas 🙂 wspaniali ludzie 🙂 nie to zebym teraz czegos zalowala 🙂 tu tez czasem w jakiejs knajpie graja reggae albo rocka. 🙂A maz ma podobne upodobania muzyczne wiec z checia chodzimy i zaszczepiamy malej to co dobre. Jak byla w brzuszku spiewalam jej Kolysanke Dzemu, teraz sie usmiecha jak jej to spiewam, wogole lubi jak jej spiewam WSZYSTKO jak leci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia to sluchamy podobnej muzyki 🙂
Landusia Zuzia 3.lipca przyszla na swiat ,a a ja sie juz wzielam za siebie 27go lacznie z lekkimi cwiczeniami po pol godziny, wazylam wtedy dokladnie 89.7 kg prowadzilam notatnik co jjem, bo jeszcze karmilam do tego. Pomogly cwiczenia i odstawilam chleb tostowy bo po porodzie mialam ochote tylko na tosty z dzemem !!!! i od tego waga sie zatrzymala. Chociaz wiesz, to nie tylko moja zasluga ale cialo wracalo do formy samo napewno. teraz waze 10 kilo mniej, marzy mi sie jeszcze 10 kg mniej do szczescia, powoli... 🙂
GoGr widzisz kochana sa takie Fiony na swiecie jak ja 😁 i ja 1 dziecko urodzilam ,a Ty wiecej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że gusta muzyczne mamy podobne 😁
a czego konkretniej lubicie słuchać? 🙂

Madzia ja jak się chcę porządnie odstresować to idę własnie potańczyć, poskakać 🙂 nic mi tak humoru nie poprawia jak dobre całonocne pogo 🙂
A teraz w sobotę jest u nas 25-lecie jakiegoś zespołu (The trepp) więc zapowiada się niezły punkowy koncert a potem pewnie rocko 🙂
tylko jeden problem.. jak pójde to chyba samochodem... bo mam ochotę się nawalić jak ostatnio:/ a to chyba nie za zdrowo...

Ja dzisiaj podjadłam maślane ciasteczka w gorzkiej czekoladzie szt 2... ☺️ ale nie mogłam się im oprzeć 🙂 hehehe A TERAZ DZIECI DO SPANIA I SPALAĆ :d

będę zaglądać 🙂 Madzia - pedałuj porządnie, że tak powiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poćwiczyłam już 🙂
w sumie to mi teraz jakieś 45-50 min zajmuje tylko 😞 nie dam rady długo hula-hop kręcić... pasowałoby chociaż godzinę ale nogi mi drętwieją strasznie 😞 nie wiem od czego...
ale w sumie wydaje mi się, że nie koniecznie muszę się wykańczać po 2 h dziennie.. grunt żeby te moje 45 min były konsekwentne i dokłądne 🙂
spocona jestem jak świnia normalnie:P
za godz mężowaty do pracy a ja liczę, że Matisiek dzisiaj pośpi...
a Wy jak tam? 🙂 Magda daleko "zajechałaś"?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka dzis sie zwazylam pierwszy raz od rozpoczecia nowego zycia -lepszego i 4,5 kg mniej ☺️ nie ma co jestem z siebie dumna 🙂
majach tak laser plus ciepło.
gosia ja tez ide na dyske w sobote gdyz w piatek koncze 20 lat! ale jestem juz stara.. ale narazie mam jeszcze 19scie wiec moj metabolizm jest najlepszy dopiero od piatku bedzie slabszy hehe! *podobno tak jest że od 20lat metabolizm jest coraz slabszy*


no landusia gratulki 🤪
o wieku nie wspomnę już więcej 😮 bo się okaże że tu do mnie babciu wołać będą 🙃 🙃 🙃
waga okrutna 80kg a chciałabym 15 do 20 zgubić - a jak na razie dostałam pierwszy okres od porodu i jestem spuchnięta jak balon ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂 gosia zajechalam na strate 702,2 kalorii juhu:-P moniczek dopiero dostalas? Ja juz na koncowce pierwszego a lalo sie ze mnie jak z kranu nigdzie wyjsc nie moglam bo co chwila toaleta i xmniana ,,opatrunku" hehe 😁:blush a dxis mamy kardiologa z coreczka i od rana mam stresa nawet jesc mi sie nie chce:-(
moniczek ty masz 5 dzieci? ojej.. ☺️ ja po porodzie mam dosc do konca zycia tego bólu. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka 🙂 gosia zajechalam na strate 702,2 kalorii juhu:-P moniczek dopiero dostalas? Ja juz na koncowce pierwszego a lalo sie ze mnie jak z kranu nigdzie wyjsc nie moglam bo co chwila toaleta i xmniana ,,opatrunku" hehe 😁:blush a dxis mamy kardiologa z coreczka i od rana mam stresa nawet jesc mi sie nie chce:-(
moniczek ty masz 5 dzieci? ojej.. ☺️ ja po porodzie mam dosc do konca zycia tego bólu. 🥴


czwórkę Landusia tylo ostatnia ma dwa imiona wpisane 😜
a okres dopiero pierwszy a nie mogłam się doczekać i głupich myśli dostawałam 😮
dzisiaj dieta niskokaloryczna - bo jakiegoś nerwa mam na siebie uch....noż żadnych efektów wrrr 😠 😠 😠
no i powodzenia na wizycie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia czemu do kardiologa idziecie? wiem co przeżywasz bo sama z Matim miałam chodzić bo pediatra wysłuchała u niego jakieś szmery i miał podejrzenie odwróconych komór... Ale ostatecznie nie poszłam na wizytę bo okazało się, że moja koleżanka pilnuje dzieci babce, którejk mama jest wziętym kardiologiem dziecięcym w prokocimiu i na miejscu (jakieś 7 km od nas) przyjęła nas u siebie w domu i osłuchała i przebadała małego 🙂 i na szczęście okazało się, że nawet ekg nie jest potrzebne a pediatra mnie niepotrzebnie nastraszyła...

Co do bólu porodowego daję sobie głowę uciąć, że zachce Ci się drugiego:P nam się zachciało jak kuba miał 7 m-cy 😁 a przecvież się nieźle namęczyłam rodząc gada 🙂
jak długo musisz jeździć żeby spalić te 700 kalorii??

Moniczek 4 niezły wynik 🙂 i gromadka też ciekawa pewnie:P nie nudzi Ci się 😁

Ja na śniadanie zjadłam 2 tosty z dżemem ☺️ ale tak chodziły za mną, że szok 😁 a potem idę z Matikiem do lekarza.. niech mi coś doradzi na tę jego bezsenność... jeszcze opony na zimówki muszę zmienić ☺️ już czas:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Jejku tak strasznie chciałabym schudnąć, ale ja jestem jakaś uzależniona od jedzenia , nie moge tego pokonać to juz jakaś choroba chyba. Zawsze sobie mówię nie zjem tego czy tamtego a i tak sie nawpierdzielam i to najczęściej na noc:/ ratunkuuu 😞


dołącz do nas 😎
tutaj rozdają kopniaki jak sie podupada 🤪 - zawsze to raźniej jak nas więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
wesa napisał(a):
Jejku tak strasznie chciałabym schudnąć, ale ja jestem jakaś uzależniona od jedzenia , nie moge tego pokonać to juz jakaś choroba chyba. Zawsze sobie mówię nie zjem tego czy tamtego a i tak sie nawpierdzielam i to najczęściej na noc:/ ratunkuuu 😞


dołącz do nas 😎
tutaj rozdają kopniaki jak sie podupada 🤪 - zawsze to raźniej jak nas więcej


A jak! zapraszamy 🙂
pocieszę Cię, że kiedyś też nie mogłam się oprzeć jedzeniu późnym wieczorem 🙂 od dłuższego czasu nie dotykam jedzenia po 18 🙂
razem damy radę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja chyba muszę przestać pisać u Was na wątku, bo obecnie na żadnej diecie nie jestem. Wczoraj z młodym spacerowałam 3 godziny, a jak wróciłam to wtrąbiłam dwa mielone, ziemniaki i pół słoika ćwikły. Potem 90 minut sesji jogi, a po powrocie znowu kanapki i piwko... nic nie poradzę, ale po tych spacerach i jodze to mam kopa energetycznego i jeść mi się chce. Normalnie jak na gastro fazie :P to działa jak Mary Jane :P hahaha
A tak na serio to ja chudnąć nie chcę już, bo mi żebra i kości miednicy wystają, mimo że wcale mało nie ważę... ale ja grubokoścista jestem. Jedynie muszę utrzymać wagę.
Moniczka gratuluję czwórki dzieci. Moje marzenie to też trójka lub czwórka. Tylko niestety późno zaczęłam. Ale chcielibyśmy, żeby między Antosiem a drugą dzidzią były 2 lata różnicy, więc niedługo trzeba zacząć się starać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
To ja chyba muszę przestać pisać u Was na wątku, bo obecnie na żadnej diecie nie jestem. Wczoraj z młodym spacerowałam 3 godziny, a jak wróciłam to wtrąbiłam dwa mielone, ziemniaki i pół słoika ćwikły. Potem 90 minut sesji jogi, a po powrocie znowu kanapki i piwko... nic nie poradzę, ale po tych spacerach i jodze to mam kopa energetycznego i jeść mi się chce. Normalnie jak na gastro fazie :P to działa jak Mary Jane :P hahaha
A tak na serio to ja chudnąć nie chcę już, bo mi żebra i kości miednicy wystają, mimo że wcale mało nie ważę... ale ja grubokoścista jestem. Jedynie muszę utrzymać wagę.
Moniczka gratuluję czwórki dzieci. Moje marzenie to też trójka lub czwórka. Tylko niestety późno zaczęłam. Ale chcielibyśmy, żeby między Antosiem a drugą dzidzią były 2 lata różnicy, więc niedługo trzeba zacząć się starać 🙂


ja zawsze drugie "zaczynałam działać" jak pierwsze roczek skończyło i tak się udało że mam dwie parki z taką samą różnicą wieku - jedne nastolatki a drugie maluchy - dzięki czemu jestem wiecznie młodą mamą 🙃 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja chcialabym miec jeszcze jedno dziecko ale na pewno nie urodze.. oj nie.. do dzis pamietam te wrzaski , uciekanie z łózka i wpychanie nadii głowki spowrotem rekoma haha 😁
gosia wizyta bo u nadinki bylo slychac szmerki na serduszku i gluche tony serca dlatego lezalysmy 6dni w szpitalu po porodzie najgorsze 6 dni mojego zycia a do tegpo doszla depresja poporodowa .. nieciekawie bylo.. ale miala robione dwa razy echo serca i wszytsko ok! jeszcze mamy sie zglosci w lutym czy jej sie tam pozamykalo to co mialo sie zamknac i bedzie calkowicie zdrowa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...