Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Dzień dobry Mamuśki! 🙂

zapomniałam Wam napisać, że kupiłam te kremy z Eveline do biustu i brzucha...
Ale aż mam ciarki jak wklepuję:P zwłaszcza ten do brzucha.. Ma taki efekt chłodzenia, że pół nocy i pół dnia mi zimno:P

z dietą i z ćwiczeniami ostatnio nawalam (głównie z cwiczeniami) ale brakuje mi czasu... i sił. Trza się otrząsnąć i wrócić do normalności:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczuplaczków też zapraszamy! 🙂 będzie z kogo przykład brać 😁

co tu tak cicho?
wszystkie grzeszą tak jak ja? ☺️ aż wstyd pisać... znowu mi się zaczęły "przedokresowe" zachcianki na słodycze.. nie umiem tego jeszcze pokonać.. nie wiem co zrobić żeby mnie tak nie kusiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj grzeszą grzeszą przez weekend zeżarłam całą dużą paczkę cini minis na sucho 😮 w dodatku w piątek darowałam sobie ćwiczenia bo mąż był chory (każda wymówka dobra) a wczoraj się zważyłam i waga pokazała dodatkowe 2 kilogramy więc korzystając że dziś poniedziałek od dziś biorę się za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały tydz nie ćwiczyłam ☺️
a dodatkowo poimprezowałam w pt i sobotę do tego stopnia, że szok, masakra i wstyd:P
Po praz pierwszy w życiu ciesze się, że mamy poniedziałek 😁 i że ta okropna niedziela na kacu już minęła 🙂
Waga pokazała mi rano 62,7 🙂 Ale na śniadanie poszło kilka ciasteczek ☺️ ☺️ ☺️ dla zregenerowania wypłukanego palącą woda organizmu:P no i dzisiaj planuję wrócić do ćwiczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie niestety waga pokazała 65,2 😞 a moja wymarzona waga to 55 znakomicie sie w niej czułam, w dadatku mama robi dla mnie paczkę którą wyśle jutro i zrobiła jakieś pyszne ciasteczka z sezamem (bo to ponoć niesamowicie zdrowe) i bułeczki drożdżowe i już wiem że jak paczkę dostanę to się nie oprę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Puk puk czy mogę dołączyć?

ale po co divianko jak ty szczuplaczek jestes 😉 😉 😉


Paninka szczuplaczek to ja byłam przed ciążą teraz jestem szczuplaczek w ocieplaczu tłuszczowym z kołem ratunkowym na brzuchu


jej Diviana to się uśmiałam jakże poetycko opisałaś swój wygląd 🤪 🤪 🤪
ja po awarii neta się melduję i cholipcia niestety muszę się przyznać do podżerania ☺️ ☺️ ☺️ ale takie pyszne wafelki kajmakowe przywieźli do sklepu a one same mi jakoś do siatki się pakują 😮 🙃
no ale tydzień temu przestałam karmić piersią niestety i ztego tyle dobrze że mogę bardziej poszaleć z dietą głodową 😉 😜
czas sie wziąć w karby bo zima idzie i trudno będzie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie poćwiczę...
podbrzusze mnie na okres tak boli ( a właściwie to niby boli niby coś tam) ale jest to tak męczące uczucie, że ledwo się ruszam...
i w ogóle jak zwykle się wszystko zaczyna pierniczyć... nie ma jak udany poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...