Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Moniczek ja zamówiłam serum antycellulitowe z marizy jak się posmaruję to takie ciepło czuję i mama mi tą bańkę chińską przysłała i się już 2 razy masowałam tym ale krótko bo boli jak ch.....


ja też bańkę od mamy wycyganiłam i boli to fakt- a z marizy wzięłam żel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Moniczek ja zamówiłam serum antycellulitowe z marizy jak się posmaruję to takie ciepło czuję i mama mi tą bańkę chińską przysłała i się już 2 razy masowałam tym ale krótko bo boli jak ch.....


Bańka super sprawa 🙂 ja ostatnio zaniedbałam ale muszę wrócić 🙂
A co do kremu to na pewno ciepło??? bo antycellulitowe powinny być raczej chłodzące:P
Ja jak się pierwszy raz posmarowałam tym z Eveline kremem to myślałam, że to ciepło.. przy kolejnych już poczułam co to za uczucie:P zimno takie, że po pół nocy spać nie mogłam.. ale tez zaniedbałam ostatnio ☺️ stresy...

A i u mnie trochę dietę jeszcze bardziej szlag trafił.. jutro urządzamy roczek Mateusza 🙂
no więc piekę, kombinuję co się da 🙂 i podjadam, podjadam, podjadam.. a sadełko rośnie....

Ale z ręką na sercu obiecuję - w poniedziałek wracam do gry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka troche mnie nie bylo ale dzis wracam do was pelna para
od dzis zaczynam diete od dietetyka.. mam do zgubienia 28kg najmniej wiec troche z wami posiedze 🙂 ja juz po sniadanku narazie nie jest zle 🙂
majach banka chinska dziala na cellulit poprawia krazenie copowoduje poprawe wygladu skory, czyli znika cellulit , poprawa wygladu rozstepow.ale boli bardzo ja mialam umowiona na wtorek masazystke z bankami ale zmienilam zdanie i ide na laser i prady w piatek 😁 a co.,.
wspierajcie mnie z dieta plis... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia dzieki za odp. siostra mi przysle z Pl banke juz sobie kupila i mowi,ze sa swietne ,i ze wyciagaja tez toksyny! 🙂 Landusia ja mam 10 kg do zgubienia zeby byc szczesliwa pelna para,a 5 kg ,zeby miec wage sprzed ciazy. Wiec walczymy 🙂 Mnie gubia weglowodany i wieczory jesienne kiedy mam wiecznie malego gloda!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniu witamy!
majach nmzc tak toksyny ogólnie banka ma zbawinny wplyw dla naszego organizmy ale boli i to minus wielki.
ja zaczelam ciaze z 5 kg nadwaga już wiec mam co gubic ☺️
dietetyka mam baardzo dobrego wiem bo znam osoby ktorym pomogł! Dariusz Szukała ostrow wielkopolski on nalezy do tego grona ,,dobry dietetyk" .
poki co trzymam sie dzielnie na diecie choc wiel pokus juz bylo.. ale przypomnialam sobie te piekne ciuchy wiszace w mohito na ktore moge tylko zerknac z moja waga.. i rozmiar 38 wymarzony! i zacisnelam zeby i nie podjadlam ! nic a nic nie zgrzeszylam! jestem z siebie dumna..
a jak wam idzie dieta? mna czym polegaja wasze katorigii? cwiczycie?
ja uprawiam nw i w przyszlym tyg ide na silownie mam osobistego trenera wiec pocwicze intensywnie przez miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny najwazniejsze jest w takiej sytuacji podniesienie sie ni trwanie w postanowieniach dalej. pamietajcie ze kazdy z nas jest tylko czlowiekiem i ma prawo do drobnych grzechów. udane odchudzanie jest wtedy kiedy osiągniemy chociaż 60% naszych celów. także do dzieła i głowa do góry!
a ja narazie nie mam nic na sumieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia to nic tylko przykład z Ciebie brać 🙂

ja nawet nie grzeszę tak bardzo.. tylko czasem podjem coś (dojadając za chłopaków:P bo mi wpychają do dzioba 😁) no ale nie ćwiczę nic ostatnio 😞
dzisiaj mój idzie na nockę to już się postaram zmotywować.. chociaż mnie jakieś choróbsko bierze to też nie gwarantuje, że będe miała siłe...
kurna wypiłam wieczorem coldrexa to zamiast mnie rozgrzać to mnie tak przemroziło, że z bolącym gardłem i głową wstałam:/

Kładę spać młodszego i biorę się za odkurzacz 🙂 może mi się uda poćwiczyć zanim się młody obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...