Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Witammm 🙂
ogłaszam wszem i w obec że od dzisiaj pół godz dziennie rower stacjonarny i brzuszki 2 serie po 15 i co 3 dni o 5 wiecej 🙂 hahahahaha jak polegne poprosze kompa od każdej z Was w mój ogromny tyłek hahahahas 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola powodzenia!!! 🙂

Moniczek biedulko 😘 ja ostatnio jak stresy alko odreagowywałam to mnie 3 dni głowa kacowo bolała:P ☺️ ☺️ ☺️

A ja odgrzałam sobie zapiekankę z rana co mój zostawił i mnie bozia za tę pokusę pokarała.. mam oparzone całe podniebienie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrocilam z zabiegu dzisiaj gratis bo urodzinki i 100zł w kieszeni! 🤪
ale nie dlugo tam posiedzi bo znalazlam tam platforme dream healter i kupuje jutro karnet na miesiac za 160zł i moge zgubic nawet 7kg w miesiac na tym! super dzis bylam zobaczyc na chwile jak to dziala i normalnie dla mnie bomba! 🙂 normalnie nie poszlabym bo kasy nie mam bo auto nam sie popsulo i 3tys trzeba dac za naprawe ale ze dostalam na urodzinki kasiorke to akurat na karnet jest 🤪 dam wam znac czy dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia zajebiscie Ci idzie !!! az zazdroszcze 🙂
GoGr moj maz jest Support workerem cos miedzy opiekunem ,a pielegniarzem. I ma takie rozne zmiany. hehhe wlasnie zarowke upuscil i sie rozbila 😁 lubie jak sie wkurwia bo mysli,ze za niego posprzatam hehe
Iwonka witamy w gronie!!!
Dziewczyny mam tez drastyczna diete ,ktora od 4 dni stosuje na mezu, iiiii w 2 dni 2 kg...szok.Za chwile bedzie wazyl mniej odemnie!!!! 😠 tyle,ze mi ciezej byc lzejsza bo dziecko urodzilam,a on po prostu...nazywa sie to dieta krolow. program na chyba 12 tygodni.on jest na 1wszym jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z mojego dzisiejszego dietowania nici:P
Znaczy nie żebym się jakoś obżerała albo coś.. ale placuszki ziemniaczane wyszły nieziemskie 😁 albo po prostu taką ochotę na nie miałam 🙂
jutro je wyskaczę 😁 chciałabym przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A z mojego dzisiejszego dietowania nici:P
Znaczy nie żebym się jakoś obżerała albo coś.. ale placuszki ziemniaczane wyszły nieziemskie 😁 albo po prostu taką ochotę na nie miałam 🙂
jutro je wyskaczę 😁 chciałabym przynajmniej 🙂

o ile pamietam jutro mialas wyskakac popcorn 😁 ile ty chcesz tam skakac skoro placki do tego doszly hehe szalona 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
GoGr napisał(a):
A z mojego dzisiejszego dietowania nici:P
Znaczy nie żebym się jakoś obżerała albo coś.. ale placuszki ziemniaczane wyszły nieziemskie 😁 albo po prostu taką ochotę na nie miałam 🙂
jutro je wyskaczę 😁 chciałabym przynajmniej 🙂

o ile pamietam jutro mialas wyskakac popcorn 😁 ile ty chcesz tam skakac skoro placki do tego doszly hehe szalona 🤪 😁

całą noc 😁 pić i skakać, skakać i pić 😁 heheh
a potem cały tydzień będę Wam biadolić, że mnie kark boli 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bedziesz jesli planujesz pogo hehehhehe ostro bedzie 🙂 wyszalej sie i za nas! przynajmniej za mnie.. 😉
maz wlasnie sobie poszedl do pracy na 5h. A ja wciagnelam grejfrutka 🙂 Zuzia namietnie bawi sie firanka oby jej nie zerwala szalona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
oj bedziesz jesli planujesz pogo hehehhehe ostro bedzie 🙂 wyszalej sie i za nas! przynajmniej za mnie.. 😉
maz wlasnie sobie poszedl do pracy na 5h. A ja wciagnelam grejfrutka 🙂 Zuzia namietnie bawi sie firanka oby jej nie zerwala szalona 😮


co do pogo to do końca życia nie zapomne pierwszej imprezy po porodach:P 2 tyg chodziłam jak na patyku tak nadwyrężyłam kark 😁

co do firanki - u mnie Kubuś (zanim jeszcze Matusia nie było) nie tylko zerwał firankę ale również cały karnisz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
Ja tez jutro ide na disco wyszalec sie potanczyc a bynajmniej mam nadzieje za maz zdania nie zmieni 😠


czemu miałby zdanie zmienić??? 😮 jak zmieni to się wykłóć! 😁 idź i szalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów mi mężo przeszkodził... poćwiczyłam ale nie do końca bo zaczął do mnie gadać i mi się odechciało:P
eee... leń mnie bierze:P

Dobry był dzisiaj Kuba (mój starszy 🙂) . Mężo żeby zrobić mi na złość chciał ściągnąć tapetę na tel (jakaś laska w samej bieliźnie - stanik i stringi (od tyłu była)) a okazało się, że to jest filmik jak ta panna tańczy (tylko własnie od tyłu) i Kub tak podchodzi żeby zobaczyć co tata ogląda i mówi: "O! A to jest psecies mama jak ćwicy!" 😁 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny z mojej diety nici.... ☺️ szykowałam torta Majce na roczek i inne ciasta i trochę podlizałam... ☺️ tak więc dietę zaczynam od poniedziałku, bo pewnie na urodzinach jeszcze coś nagrzeszę... ☺️ ☺️ dobrze,że motywacja do ćwiczeń mi naszła i choć czasu miałam dzis mało to włączyłam sobie muzykę i tańczyłam w kuchni przy robocie... 😁 😉 😉brzuszków zrobiłam 50 ale pewnie po tak długiej przerwie jutro będą zakwasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona! (tu namiętnie przeklinam Ciebie i Twoje zdj w avatarze:P) chyba Cię stąd wyrzucę! czegoż ty dziewczyno od siebie chcesz??? 😮 😮 😮 😮
i czemu nie masz ani trochę brzucha? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna jeszcze raz usłyszę "nogi" to Ci zrobię fotkę ud:P ale wtedy będziesz miała koszmary!:P bo po ciąży z Kubą to mam piękne "firany" od wewnętrznej strony 😞 nie mówiąc o rozstępach.. i lekkim cellulicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie cukrujecie hehehhe Iwona rzeczywiscie jesli wygladasz jak na zdjeciu to wez sie odczep od siebie hehhe ale wiem wiem jak to jest ze zdjeciami od gory hehehhe 😁 mam podobnie, w ciazy jakby mi takie zdjecie zrobili to by pewnie i brzucha nie bylo widac pod odpowiednim katem 😁
Robie mezulowi wege golabki, z farszem szpinakowo,brokulowo jajecznym, plus gotowana cebula, wszytsko doprawione tylko sola. Do tej diety. Niech chudnie przynajmniej on ...ja jjem mniej niz on i h....mnie strzela bo waga stoi w miejscu albo pol kilo w dol ,za kilka dni sie waze pol kilo w gore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadziej się waż 🙂 wtedy to mniej stresujące jest:P
poza tym prawidłowa waga to ta rano, nago (po wcześniejszym oddaniu moczu) . Chociaż ja jak się ważę to uznaję raczej tą wieczorną (najedzoną i w ciuchach:P) bo rano zapominam na wagę wejść:P

Jak odchudzisz męża to przeprowadzam się do Ciebie i bierz się za mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr w ciagu 2 dni po tej diecie 2 kilo mniej ma, jest przeszczesliwy bo w koncu ruszylo. Narazie jest faza oczyszczajaca - doslownie hehe, teraz jje zielone warzywa same plus jogurty naturalne ,twarozki full ile chce plus salatke -salata ogorek cebulka, i jest do tego ocet jabkowy. Jak ktos nielubi w salatce to 3 razy dziennie po 1 szkl wody plus 2 lyzki tego octu. Ohyda ale dziala i ujedrnia skore! Sama pije serio serio i nie ma przeciwskazan chyba,ze ktos ma problemy zoladkowe, bo czytam o nim same plusy. Jak chcesz to podaj mi maila na priv wysle Ci 2 pierwsze tyg diety, jak Ci sie spodoba to zasosujesz ale jest naprawde uboga....pierwsza czesc detox. On sie smieje bo nawet kupe zielona robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja na diecie octowej już byłam.. i rzygać mi się chciało tym cholernym octem jabłkowym:P swoją drogą dopiero wtedy przekonałam się jaki on drogi... :P

Ale mimo wszystko wysyłam Ci maila na priv i poproszę 🙂 muszę poczytać i przemyśleć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jak poszłam wtedy ten ocet kupić to nie brałam kasy ze sobą 9jakieś drobne miałam w kieszeni a zwykły ocet do 1 zł za 0,5 l kosztuje..) i idę, biorę taką malutką buteleczkę (chyba 150 ml) a babka mi przy kasie 8 zł 😮

Na śniadanie 2 sucharki 🙂 bez niczego! Kara za wczorajsze placki ☺️
a na obiad spaghetti ☺️ ale nie będę jadła bo mam mało mięsa na sos a wygląda na to, że ludzi będzie więcej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr lepiej rano wiecej zjesci miec caly dzien na trawienie !! 🙂 a mi te golabki podobno zajebiaszcze wyszly, jemu smakowaly, dzis wzial do pracy duzo -poszedl na 15h!! ale z nadgodzinami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...