Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejo jejo!!!
iwonka dont worry co do nóżek, moje na skarpetkowych fotkach są trochę podrasowane przez takie fajne zwierzątko- fotoSZOPA :PPP
hehehe podsumowując dzień dziesiejszy (dajcie znać jak was wkurza moje dzienne menu, oki?) to tak:
śniadanie: koktajl energetyczny mojego pomysłu 2 łyżki płatków owsianych, 2 łyżki otrąb pszennych i 1 łyżka mielonego lnu. zalewamy to wrzątkiem, jak napęczniało to dodałam do tego 1/2 banana, 50 ml mleka (bo nic innego nie miałam), wszystko miksujesz i zjadasz 😁
II śniadanko 2 kromki chlebka z otrąb z twarożkiem i jajko
obiad: blacha pizzy (wrzucę wam na fb, to zobaczycie jaki ze mnie żarłok)
kolacja po ćwiczeniach ok. 22- szklanka kefiru 0%
co do ćwiczeń to zrobiłam kilera. bez bicia przyznam, że przy kardio wysiadałam i musiałam trochę pomaszerować, z zasadniczych najbardziej podobała mi się ostatnia runda 🙂 ogólnie te w pozycji pompki lubię.
na koniec rada dla mnie i dla zainteresowanych. nigdy więcej takiego ciężkiego jedzenia przez treningiem. mimo, że od obiadu do ćwiczeń minęły 4 godziny, to myślałam, że się spawiuję... masakra jakaś. never ever, od jutra grzecznie i lekkostrawnie 😁
to się rozpisałam... wybaczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja przy moim przeziębieniu 15 minut skalpela i wysiadłam a ostatnio bez problemu zrobiłam cały 😞 Oddech mi wysiada przez katar i kaszel ale robię ile mogę - nie ma wymówki, że choroba i siedzę cały dzień albo leże w łóżku i po chorobie powrócę do ,,żywych,, na maxa 😁
Iwonka jeśli masz budowę nóg tzw. kołkowatą to tego ćwiczeniami nie zmienisz - owszem umięśnisz je będą jędrne i super sprężyste ale niestety nigdy wyrzeźbione w sensie udo, kolano i łydka w odpowiednich proporcjach bo taka już Twoja natura i uroda. Ale ja myślę, że na pewno są ładne bo Ty ogólnie śliczna mordka jesteś 😉
Madzia 33 minuty kilera to bardzo dużo ja raz zrobiłam 20 minut ogólnie daje rade spokojnie zrobić 15 minut później zieje jak hipopotam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
no i zrobiłam wczoraj kawalek tego killera na tych moich zmęczonych nogach a dzisiaj nie czuję ud, takie zakwasy 😠 dlaczego ja Was nie posluchałam? ja muszę ćwiczyć ....zaraz ich spróbuję rozruszać 🤔


😁 😁 😁 😁 a śmiałaś się ,że takie proste 😁 😁 za kare masz zakwasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda gdyby to byl jedyny trening w ciągu dnia zakwasów by nie było, a ja rano turbo, potem 15 min skakanki, pół godziny rowerka, jeszcze po mieście polatalam potem z Amelką wybrałyśmy się do kościoła i biegłyśmy spowrotem bo nam zimno było a na wieczór mi się kilera zachciało i to dlatego są zakwasy, że przesadziłam z ilością ale teraz puścilam sobie od nowa i po 15 min wysiadłam, mam dość 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
dziewczyny pomocy! zrobilam dzisiaj tego kilera pierwszą część, myślałam że mi przejdą te zakwasy...gdy ćwiczylam było ok a teraz nie mogę wstać gdy przykucnę lub siądę, uda bardzo czuje, czy jest na zakwasy jakaś metoda? 😞


dziwne ja jak ćwiczyłam z zakwasami to mi się podczas ćwiczenia rozciągły i mniej mnie bolały moze przedobrzyłaś z ćwiczeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny..ja miałam wczoraj nie zaciekawy dzień..więc nie miałam czasu na ćwiczennia..po tych dwóch dniach widzę na moich udziskach poprawę,więc od poniedziałku zaczynam na co dzień ćwiczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a t dlatego,b dziś jedziemy do teściów i zostajemy do jutra..ale od pn nie ma zmiłuj..ja to w ogóle inna jestem,bo dopiero w nocy odczułam zakwasy ud takie najmocniejsze,a dziś dpiero brzucha 🤪 a wczoraj nie ćwiczyłam..nie miałam na to ani siły,ani ochoty..
i nie miałam zbytnio gdzie i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona napisał(a):
dziewczyny pomocy! zrobilam dzisiaj tego kilera pierwszą część, myślałam że mi przejdą te zakwasy...gdy ćwiczylam było ok a teraz nie mogę wstać gdy przykucnę lub siądę, uda bardzo czuje, czy jest na zakwasy jakaś metoda? 😞


dziwne ja jak ćwiczyłam z zakwasami to mi się podczas ćwiczenia rozciągły i mniej mnie bolały moze przedobrzyłaś z ćwiczeniami?


albo pracowały mięśnie które wcześniej nic nie robiły... 🤨 to najbardziej prawdopodobne, i tak zaraz skacze na skakance a jak posprzątam to rower i nie ma zmiłuj, moj mi mówi że przy zakwasach nie mogę przerwać ćwiczeń... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Iwonka właśnie nie ciepła woda tylko woda zimna z dodatkiem lodu 😉 Na TLC swojego czasu leciał program gdzie grubasy we wakacje ( tam chyba było 100dni na zrzucenie wagi) miały trenera, przyjeżdżał, ćwiczyli i oni kazali zimną wodę z lodem i siedzieć na zakwasy w takiej wodzie 😉

Ja wczoraj zrobiłam jeszcze szok trening i w łóżku chyba jeszcze z 50 brzuszków bo miałam wyrzuty sumienia haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 ja może dzisiaj się zmotywuję.. ale sił brakuje bo 1 -praca, 2- w nocy się chłopcy budzą...
w ogóle to znów biegunka i gorączka 😞 tym razem obydwaj...

a wczoraj mieliśmy 4 rocznicę i mój jak zwykle olał znajdując 1000 usprawiedliwień czemu... przykro mi trochę z tego powodu

jeszcze miałam pisać co do nóg.. a konkretniej kolan - moje też obrosły tłuszczem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy śpią.. ja zaraz poprasuję.. i zjem lasagne z biedrony... niestety ale mam ochotę:P muszę zagryźć stres 😉
Mam nadzieję, że jutro chłopcy wstaną w lepszych nastrojach 🙂 na pewno wcześnie bo już od dłuższego czasu śpią 🥴

A Kubuś dzielnie pije te napoje z elektrolitami.. kochany! to jest takie wstrętne, że teściowa powiedziała, że nie będzie tego pić.. a jak mu powiedziałam, że musi to pić żeby być zdrowy to dzielnie pije za każdym razem jak mu podaję. Mądrala mój mały 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia mój też nie pamięta o takich rzeczach...nawet o moich urodzinach czasem zapomni, więc ja zaczęłam zapominac o Jego i widzę czasem, że mu przykro jak nie skladam życzeń rano tylko udaję że zapomniałam... 😉i też zwykle bywa tak że przy ważnych okazjach jest wytłumaczenie dziurą w budżecie, z tym, że akurat tak się jakoś składa naprawdę... 🤨
a ja cierpię nadal z zakwasami, doła mam bo chodzi za mną słodkie, z sistrą pracującą w Belgii dziś gadałam, mowi że od postu nie jje słodyczy, ja też tak mialam a ciagle coś chodzę i jem... ☺️ czuję się grubo i ociężale 😞
chyba jednak od pon przejdę na głodówkę, lubię bo mam wtedy calkiem płaski brzuch... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr Ci mezowie....chociaz moj maz musi pamietac bo bym go zastrzelila 🤪
Iwona Ciebie to ostro wzielo mam nadzieje,ze nie za ostro moja droga bo Ty sie w chorobe wpedzisz cwiczysz jak wariat jak my wszystkie razem wziete,a do tego chcesz nic nie jesc? i cwiczyc? jak Ty sobie to wyobrazasz? to jest niezdrowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktos ciekawostke? bo ja dzis w loku gotowalam i zorientowalam sie,ze troche rdzy ma na spodzie czyli idzie na odstrzal ale czytam teraz czy nic paskudnego mi sie nie stanie przez to.
http://www.rp.pl/artykul/552173.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ma rację ćwiczenia i głodówka hmm.. jakoś nie pasują do siebie 😉
nawet Ewa mówi, że dieta zbilansowana i ćwiczenia to podstawa. Głodówka a później obiadanie się słodyczami nic tu nie da tylko efekt jo-jo. A w trakcie głodówki ćwiczenia spowodują osłabienie organizmu a nie efekt porządny 😉 Albo jedno albo drugie 😉
Iwonka Ty tyle ćwiczysz, że na pewno nie potrzebujesz głodówki tylko masz krzywe lustra w domu 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...