Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

bry :*

wczoraj już mi się nie chciało pisać,więc dzisiaj odpisuję.
Iwona ja też łapię się na tym,że chodzę z wciągniętym brzuchem,np. jak szłam wczoraj do fryzjera 🤪 zamiast jechać autem to poszłam na nogach i szłam z wciągniętym brzuchem i oddychałam miarowo :P
co do kar to Alan dostał w pupę..ale wynoszę Go do pokoju i sadzam na łóżku..uspokoi się to przychodzi..oczywiście nie zawsze jest tak gładko 😜 potrafię Go i nawet z 5razy zanosić 🙂 albo przyjdzie jeszcze płacząc,ale przytulić się.
Ach, no i zdrówka dla chorujących Dzieciaczków! 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już po skalpelu, Tusia to naprawdę wchodzi w nawyk i bardzo dobrze 😉
teraz upiekę szarlotkę, zrobię sałatkę potem sprzątanie i mam nadzieję, że znajdę czas na rower, skakankę i brzuchy bo się wkurzę 😠 a oprócz imprezy jeszcze zjazd jutro mam 😠
więc jutro i niedziela bez cwiczeń buuuu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry.Oddam wszystko za 1 przespana noc.Wysiadam kuzwa!!!Dzis spalam od 7 rano do 10....Iwona co do stawiania w kacie to z czasem jest coraz lepiej.Julia na poczatku tez uciekala,a ja ja cierpliwie odstawialam az sie uspokoila.I teraz juz wie,ze nie ma sensu uciekac.Sama nawet sobie drzwi zamyka,postoi tam i wraca uspokojona 😁 Co do cwiczen to ja nie mam ani sily ani czasu.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia współczuję 😘 Tusia ja już wszystko próbowałam ale najlepiej mi podchodzi skalpel, lubię go i już bez problemu wszystko robię, ale turbo też lubię od przyszłego tygodnia mam zamiar robić na zmianę, kilera raczej nie ... 😜
a dziś zostało mi jescze podłogi pościerać i na rowerku pojeździć z resztą już się uporalam nawet brzuchy i skaknkę już zaliczyłam 🙂dzisiaj mąż idzie z Amelką do kościola, więc ja spokojnie wszystko zdążę zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona swietny pomysl z zaskoczeniem z urodzinami 🙂
Ja dzis machne skalpela i jakies dodatkowe krotkie cwiczenia, znow sie najadlam soczewicy ale teraz w celu przeczyszczenia heheh bo wczoraj pizza byla i musze oproznic CALE jelita 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie Maja że nie wiem czy niespodzianka wypali bo jej siostra już o tym wie, nakryła babcie, (moją mamę) jak piecze dwie patelki udek...i się domyśliła że cos sie szykuje...co prawda prosiliśmy ja zeby nie puściła pary z ust, ale nigdy nie waidomo.... 🤨 mam nadzieję że mimo to dziewczyna będzie nam wdzięczna, że pamiętamy, zwlaszcza że rodziców nie ma a imprezkę dla znajomych robi dopiero jak wrócą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
idę wziąść gorącą kąpiel i spać, opuszczam Was do poniedzialku, dwa dni bez ćwiczeń i jakiejkolwiek diety.... sama myśl mnie przeraża, ale od poniedziałku na poważnie mam zamiar stosować się zaleceń Chodakowskiej, co do odżywiania szczególnie 😉
dobranoc, zdrówka, przespanych nocek i udanego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam znowu problem z Nickusiem
Co jakiś czas szarpie się za brzuch z lewej strony szczypie i zgina w pół po czym siada na ziemi i po chwili znowu się bawi jakby nigdy nic
Obmacałam mu cały brzuszek i jest miękki a Nick nawet nie zareagował na ucisk, ale zastanawia mnie jego zachowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweety moze jakas kolka..poczytaj w internecie jakie objawy dla chorob w tym wieku,oby to bylo cos lagodnego i szybko przeszlo bo dziecko Ci nie powie od czego i dlaczego.....
Ja po skalpelu i pomierzylam sie i tak na partie ciala po okolo 1-2cm mniej od ostatniego mierzenia uwaga.....kilka dni temu, szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Sweety moze jakas kolka..poczytaj w internecie jakie objawy dla chorob w tym wieku,oby to bylo cos lagodnego i szybko przeszlo bo dziecko Ci nie powie od czego i dlaczego.....
Ja po skalpelu i pomierzylam sie i tak na partie ciala po okolo 1-2cm mniej od ostatniego mierzenia uwaga.....kilka dni temu, szok 🙂


Nick kiedyś miał kolke po zupie ale strasznie płakał przez trzy godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza?
jakies propozycje obiadowe na niedziele?
Ja wczoraj zrobilam soczewice myslac,ze mnie przeczysci......oj jak sie pomylilam najadlam sie i do dzis ja czuje w brzuchu heh, pozniej reszte zblendowalam i mam pure z soczewicy i kotelty sojowe na wierz plaster sera. To moj obiad, dla malej rosolek na udku z warzywami i makaron taki jak ryz fajny 🙂
Jak tam dziewczyny?
Goska jak chlopaki??? Misia zdrowa?Monia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...