Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Ja Cie pierdziele Iwona to teraz dalas mi powera 🙂 z rozstepami tez mozna miec piekny brzuszek!!! Ty masz i ja bede miala 😁 heh
Dziendobry po kawie i omlecie podzielonym z corcia 🙂


ano Maja ja dwójkę urodziłam, więc można na pewno, ale widzisz ile ja ćwiczę, nic samo nie przyjdzie, jak podjem a ćwiczenia zapuszczę to zaraz sie zaokrągla 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
a Maja ty wkleiłas tu linka dzieczyny co w 3 miesiące tak wyrzeźbiła sylwetkę....to moja znajoma zaczęła ćwiczyć to i po pierwszym razie dała rade tylko 40 min. po czym cała się trzęsła i wymiotowała 🥴


organizm tak zareagował bo pewnie nigdy nie ćwiczyla a od razu się porwała na tyle minut, tak myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Madzia powiem mi czy też trzymasz sie diety, nie jesz słodyczy? bo mi to kiepsko to idzie... ☺️ wczoraj na obiad makaron, dzis uszka, kilka małych ciasteczek podjadłam, tyle co pieczywo jem słonecznikowe, p[oza tym to normalnie, tylko mniej 🤨


jem wszystko a słodyczy nigdy nie zrezygnuje ale zauważyłam ,że jak ćwicze to ogólnie zjadam mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem wam ,że ja kocham jeść i ja to jedzenie spalam bardzo szybko bo mnie się nie odkłada w dupsku czy brzuchu .....taką mam przemiane materii z tym ,że jak ćwicze to wiem ,że skóra jest bardziej elastyczna i ładniej wygląda 😉.W tym ,że Ewka mówi ograniczyć desery czy coś tam ja tego nie zrobie bo uwielbiam zjeść lody z bitą śmietaną no co poradze jak one się do mnie uśmiechają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlaśnie, a u mnie od małego był problem z przemiana i zawsze byłam raczej "okrągła" byle co i zaraz sie odklada dlatego dużo muszę ćwiczyć dopiero wiosna jak będę sie więcej ruszać to ogranicze ćwiczenia bo i czasu na to nie będzie 🤨 kurde musze sie wreszcie otrząsnąć bo wiekszość nie je słodyczy, a ja zawsze coś... ☺️
ale mam tylko 13 cm mniej w talii niż Maja hehe wlaśnie nas mierzyłam i ona ma 51 a ja 64 🤪 w matkę się wdała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda hehehe ja nie mierzylam nigdy dwoch ud......zawsze jakis lewe mierze , musze sprawdzic nastepnym razem 🤪 a Wy piszecie talia.......ja zawsze cyce mierzylam jako talie.nie wiem czemu ,pozniej na wysokosci pepka ,biodra i uda .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah no i odnosnie tatej laski co linka wrzucilam. Reakcja Twojej kolezanki mozliwa, zobacz nawet biegacze jak sie przeciaza to wymiotuja....oddech i te sprawy robia skurcze i zwracasz cos zjadla.....kazde cwiczenie trzeba powoli z rozgrzewka itd. Co prawda jak dla mnie to wyglada mega ten trening chociaz i tak nie moge znalezc calego programu na youtubie. Ale czuje,ze w polowie bym padla dlatego,ze u Chodakowskiej robie skalpel bo tamte sa z podskokami itd i dla mnie to bardziej wysilkowe chociaz skalpel zaczal mnie troszke nudzic i chyba jutro strzele sobie turbo, ciekawe czy dam rade,od tego zaczelam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...