Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hej Piękne i Szczupłe 😁
Iwonka Ty nie przepraszaj bo w dziób ! Tylko uważaj na siebie 😘 Misia ma rację - jest odmiana anoreksji sportowej bo wszystko trzeba robić z umiarem nawet nasze guru Ewa Chodakowska potrafi zjeść pączka, tort zanurzony w czekoladzie - BO WSZYSTKO JEST DLA LUDZI !!! 😘 😘

Ja ważę teraz 53kg ale cm mają wiele do życzenia 🙃 hahaha

Dzisiaj wracam do ćwiczeń 🙂

Ola pisze do mnie na gg i wszystko jest ok u Niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy w domu! 😉
wieczorem jak mi się uda wszystko ogarnąć to wpadnę i napiszę co nieco 🙂 nie obiecuję bo mi dalej pralki nie naprawili 😠 więc muszę do mamy pojechać z praniem...

buziaki dla Was! 😘

a.. mam zamiar też zrobić sobie zdj i już zaczynać:P oby tym razem nic mi nie przeszkodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Monia powodzenia Wam życzę! Oby Wam się ułożyło tam jak najlepiej. Mój brat od jakiś 2 tygodni też w Londynie siedzi. Kurcze, a ja tu tkwię, na tym zadupiu bez perspektyw 😞(((((((( szukam pracy i wciąż dupa.

Dziekuje 😘 😘 Jak pracy szukasz,jak na brzuszku pisalas,ze swoj biznes otworzylas i sil nie masz przez to i nam nawet linka dalas.Bo to ty podeslalas linka do tych skarpetek nie? A brat prace juz znalazl?I jak tam Antos bo nic od wiekow o nim nie piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak to samo. Po przerwie jednodniowej z takim powerem robilam jakby rzeczywiscie sily wrocily. A dzis robilam skalpel i mala wstala to mi pomagala nogi podnosic 😁 ale jaka zadowolona i pokazywala,ze mama robi jak pani z laptopa 🙂 i kladla sie obok mnie 😁 heheh
No to dobrze,ze u Oli ok 🙂 Aisak powiedz jej,zeby napisala chociaz siema 😁
Magda a co to za przesilenie???
Dzis pierwszy raz uslyszalam ,ze widac,ze mi boczki zniknely!!! i to od kobiet! obcych znajomych 🙂 ale motywujace !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja to tylko Ci gratulować i się cieszyć, że ćwiczenia dają efekty ! 😘

Napiszę Oli na pewno, że ma się pokazać na wątku 🙂

Ja tak myślę zrobić jeszcze później te ćwiczenia 6 minut ( 4 części ) ale nie wiem czy dam radę bo w domu syf jak cholera i pewnie posprzątam jeszcze dzisiaj.

Jutro pobudka i ruszam do miasta CV roznieść - bratowa ze mną pochodzi to będzie mi się chciało łazić bo nie samej.

A ja dzisiaj pierwszy raz w życiu ugotowała grochówkę i mówię nieskromnie, że wyszła pyyycha 🙃 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...