Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂
Ja nigdy nie będę mieć tak ładnego brzucha jak Iwonka czy Madzia ehhhh 😞 Mam za dużo wiszącej skóry. W ogóle przytyłam 1kg to pewnie przez tą chorobę - siedziałam tylko prawie w ogóle nie ćwiczyłam bo 15 minut to nie ćwiczenia i są efekty ☺️
Ja mam straszną przemianę materii 😠 Zjem troszkę więcej i koniec waga idzie w górę jak szalona.
Ehhh wypiję kawę zrobię jakieś brzuszki a wieczorem skalpel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
albo ta znajoma Madzi się najadla przed ćwiczeniami...a po jedzeniu wielu ludzi tak reaguje 🙃
ja zawsze robię skalpel rano jak wstanę i wyprawię Amelke do szkoły a Majka jeszcze śpi, potem ćwiczę sobie coś w ciągu dnia a wieczorem pół godziny rowerka, prysznic i spać, czasem zdarza mi się wcześniej zalezy jak mam dzień rozplanowany, dziś np zostal mi tylko rower, ale nie wiem czy nie zacznę jeszce tych szok treningów kilkuminutowych robić zamiast np skakanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia na pewno da się trochę zmniejszych, uelastycznić ten nadmiar skóry ćwiczeniami, czoraj np. oglądałm program jak kobietce zrobili plastykę brzucha, miala super płaski brzuch po tej operacji,ale za to jaka bliznę 😮 masakra na cała szerokość brzucha 😲, zresztą ja nie miałam cesarki, to nie wiem jak to jest być pociętym, ale nigdy nie chciałabym mieć takiej blizny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie zrobiłam abs 10 minut i 10 minut kilera plus 5 minut rozgrzewki tak na obudzenie ciała 🙂 Wieczorem skalpel 🙂
Ja mam tłuszczyk, ale i sporo luźnej skóry na tyle, że zniekształciła mi pępek ale mam nadzieje tak jak Iwonka pisze, że chociaż troszkę się ujędrni 🙂
Powiem Wam, że ja ostatnio ciągle myślę o ćwiczeniach i co odpocznę chciałabym znów coś porobić bo wiem, że mogę niedługo wrócić do pracy - ciężkiej pracy i zapewne ćwiczenia pójdą się ... ale praca w ruchu plus kupię rower na którym będę do niej dojeżdżać to mam nadzieje, że będzie ok. Ostatnio jak tam pracowałam w 6 tygodni spadłam chyba 2 albo 3 kg przy czym jadłam jak świnia bo apetyt duży i siły trzeba mieć aby dźwigać kartony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :*
ja w pt pojechałam do teściów..więc ćwiczeń brak i jedzenia też za dużo.. wczoraj ćwiczyłam 4,5min. na orbitku, więc co to kurna jest..aż miałam wyrzuty sumienia na wieczór..aaa..u rodziców teraz jestem przez tydzień,ale dziś robiłam już skalpel!! no i wyszło to nie ćwiczenie przez 4 dni.. ale dałam jakoś radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zjadłam kilka rurek ptysiowych i 2kostki czekolady ... 🤨 ale to i tak mało w porównaniu do tego co kiedyś potrafiłam jeść..
Madzia,Iwonka marzy mi się taki brzuch..ale ja jak schudnę to trochę skóry bankowo bedzie wisieć..no i rozstępy mam tylko mało widoczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też niestety jestem łakomczuszek ☺️ Przyznaję się bez bicia ☺️ Lubię podjeść coś słodkiego. ogólnie moje posiłki są małe, ale podjadam między posiłkami a to bardzo duży błąd niestety. Jednak nie umiem sobie odmówić batonika, kostki czekoladki czy malutkiej paczki chipsów ... ☺️ Dzięki Bogu ilości nie są strasznie duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czasem myślę, że jakbym jadła te 5-6 posiłków jak zalecają i były by pełnowartościowe to może bym nie podjadała pomiedzy posiłkami, ale nie wyobrażam sobie jeść tyle razy dzienni bo najnormalniej w świecie nie czuję głodu a zmuszać się do posiłku to jakoś mi nie leży 🤨
A więc jem 2 posiłki dziennie albo 3 i pojadam coś w między czasie ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny zapytalam Gograna Fb co u niej ,kopiuje wiadomosc 😞
Kurde miałam się do Was odezwać ale strasznie źle się wyszukuje znajomych u mnie w kom.
Po wizycie u neurologa ok. Na oko wszystko w normie. Czekamy na tel kiedy robimy tomografię i eeg
Co do choroby Mać już zdrowy 🙂 za to z Kuba od dzisiaj rana w szpitalu jestem. Odwodniony, obniżony cukier, 2 dni nie sikał i nerki trzeba sprawdzić. No i wymioty i biegunka

16:18
GoŚka Wietrzyk
No i właśnie się dowiedziałam, że miał tak niski cukier, że w każdej chwili mógł zapaść w śpiączkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...