Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwonka wyglądasz super masz piękny brzucha a uda obiętościowo mniejsze ode mnie. Dużo ćwiczysz i ładnie wyglądasz i musisz wiedzieć, że na przykład mi Twoje pisanie sprawia przykrość i to dużą - bo co ja ma powiedzieć o sobie ? Jeśli Ty masz kompleksy to co ja mam zrobić ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja kabluje
"Maju wybacz, że znów za Twoim pośrednictwem ale już Cię mam pierwszą w kom w wiadomościach 🙂 my lepiej. Za chwilę wizyta i jest szansa, że nas dzisiaj wypuszczą 🙂
I przekaz proszę Iwonie, że mnie ch strzela jak siedzę w tym szpitalu na dupie, wpierdalam co mi w ręce nadającego się do jedzenia wpadnie i czytam, że ona znów ćwiczy i ma grube nogi i uda! Szkoda, że mnie teraz nie widzi..
A resztę co mam do napisania to już jak dopadne kompa w domu 🙂 ale mnie kości bolą! kto mnie wpadnie pomasować? " to od Goski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobra dziewczyny już Wam nie piszę takich głupot, jeśli komuś sprawilam tym przykrość to przepraszam...nie piszę tego specjalnie, chce tylko się wygadać z tego co mi w duszy gra ☺️ ☺️
ale czasem to mam ochotę rzucić to ćwiczenie zacząć głodówkę i schudnąć do 50 kg 🤢 tylko nie sądze by to był lepszy wybór... 🤨
Kasia chciałabym ważyć tyle co Ty 😜
ale to tyle w tym temacie, obiecuję że kończe sie żalić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide cwiczyc juz po brzuszkach troszeczkowych 🙂
moja corka dostala od meza zjezdzalnie wieczorem plakala bo nie miala sily sie juz na nia wspinac. Dzieci sa niesamowite.......oby przespala bez pobudek cala noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona nie gniewaj się, ale nie zastanawiałaś się nad wizytą u psychologa od zaburzeń odżywiania? Nie piszę tego, by Cię obrazić, ale dlatego, że Twoje posty, a raczej to co w nich piszesz i w jaki sposób, skłania mnie do myślenia. Naprawdę martwię się o Ciebie... dziewczyny czy nie mam racji? Od ćwiczeń tez można się uzależnić, niektórzy nazywają to anoreksją sportową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nic i dlugo Oli na FB nie widzialam a ostatnio byla tylko smutna.....
Admin ja tez mam problem z otwieraniem strony 😁 to pewnie jakis limit wejsc ustawiasz bo ja milion razy dziennie tu zagladam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez mialam problem,zeby do was wejsc,dopiero za ktoryms razem sie udalo.I juz 5 raz probuje ta wiadomosc wyslac.Co do Oli to niestety nie pomoge,bo ja ostatnio nie mam czasu na nic,nawet do was wchodze raz na kilka dni.A dzisiejszy dzien mnie przeraza,bo trzeba juz wszystko do konca spakowac 😮 😮 A jutro papa 😉 😉 😉 😉 😉 I oby wszystko sie nam udalo.Trzymajcie za nas kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Ja jestem nadal u rodziców, ćwiczyłam we wtorek i dzisiaj. Myślałam,że będę tutaj miała więcej czasu na ćwiczenia,a tu d.pa! ;/ jedynie co to staram się jeść mniej. Wczoraj miałyśmy dzień w rozjazdach z mamą,bo byłam okulary kupować.
Madzia u mnie też Młody ma stulejkę i poproszę o skierowanie do chirurga,bo sama nie dam rady mu tego naciągnąć..
z Olą nie wiem co jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aska w koncu jakies wiesci od ciebie,bo tez sie nic nie odzywasz.Magda dzieki :* Ja jestem przerazona ile musze dzis zrobic.Boze,juz nigdy wiecej nic do domu nie kupie!Po co mi tyle gratow????? Wrrrr a tu jutro o 12-tej koles od przeprowadzek bedzie a potem babka mieszkanie sprawdzic,wiec musze wszystko dzis zrobic.Moze ktoras wpadnie mi pomoc? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...