Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hej laski 🙂 u mnie potop 😠 okresu dostałam i bez przerwy jedzenie za mną chodzi...ale przegryzam jabłka i paluszki dla dzieci 😁
ja to już watpię w to wszystko....jak zaraz po porodzie zleciało mi te 15 kg, tak potem powoli te 5 (bez żadnej diety przecież) a teraz to już całkiem powoli to idzie, chociaż dietuję...a chcę tylko 5 jeszcze.... marzę o tym, żeby ktoś z kim dawno się nie widziałam powiedział na mój widok "wow jak ty schudłaś" 🤪 chcę już.... teraz... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komentach pod tym obrazkiem na fb luzie się wściekają, że w regulaminie nic nie jest napisane. Ja w każdym razie się nie bawię w takie jaja...
tylko jak się stamtąd usunąć? 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie w regulaminie nie ma nic o płatnościach
Użytkownik ma możliwość rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym, w każdej chwili i bez podania przyczyn. Rozwiązanie umowy spowoduje jednocześnie likwidację konta Użytkownika w Serwisie. W celu rozwiązania umowy należy złożyć stosowne oświadczenie i przesłać je na adres e-mail: [email protected] lub na adres korespondencyjny: Red Sky Sp. z o.o., ulica Rynek Sienny 4b, 70-542 Szczecin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divi spoko 🙂 sklecimy co mądrego i zerwiemy z nimi 🤪

Monia biedulko 😘 😘 😘

A ciekawe co z Olą...

kupiłam 2 kg marchewek 🤪 😁 😁 😁 i parę jeszcze dietowych jedzonek 🙂 hehe
a na obiad zjadłam same ziemniaki z surówką 🙂 mięsku (ponieważ było niemiłosiernie tłuste) podziękowałam 🙂

biorę się teraz za ćwiczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...