Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Iwona wybacz ale moim zdaniem to Ty już ostro przeginasz... fajnie, że umiesz sobie wygospodarować czas, żeby tyle ćwiczyć ale Twoje głodówki to już nie fajne... tym bardziej, że ta byłaby już 3!!! moim zdaniem w zbyt krótkim czasie..

ja nie poćwiczyłam, nie poćwiczę.. nie poprasowałam i też tego nie zrobię.. załączyłam pranie i mi się kurwa pralka zepsuła! normalnie się woda drzwiczkami wylewała:/ nie wiem czemu... i musiałam zadupczać z tymi mokrymi ciuchami do mamy żeby je wyprać...

ehh... wszystko pod górkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

A ja wlasnie skonczylam skalpel i nie wiem kiedy mi minal czas 😁
Zajebiscie sie czuje to juz kilka dni i zakwas zakwacha pogania ale CZAD 🙂
Chcecie diete Chodakowskiej? zapisalam sobie w ulubionych wczoraj.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.315686981838352.72928.186823701391348&type=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc zajebista:/ Obydwaj biegunka, Kuba wymiotował... i twierdził, że to co mu z buzi wylatuje to wszystko przez kupę :P
no i od rana wypił tylko tę wodę z elektrolitami i nic więcej nie chce ani jeść ani pić 😞 ja się załamię...

Co do pralki Magda to mam ją 2,5 roku niecałe... całe szczęście kupiliśmy kiedy amica w promocji dawała 5-letnią gwarancję... więc dzisiaj czeka mnie pranie ręczne...:? a w pon spróbuję się dobić na serwis...

Od rana niedzielnie zapierdzielam na odkurzaczu.:/ Mać wstał przed 6.. ja po takiej nocy popędziłam za nim i nie zauważyłam pufy.. tak pierdzielnęłam w piszczel, że mi się słabo zrobiło.. ehh.. kiedy wyjdzie słońce? nie mogę się ogarnąć..

potem jeszcze musze po pampersy jechać (bo zakładam Kubie bo się strasznie denerwuje przy tej biegunce jak mu się popuści do majtek) i muszę coś stopującego biegunkę kupić bo już nie mam pomysłu na domowe sposoby.. znacie jakieś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny po pierwsze to będzie moja druga głodówka (o ile w ogóle zacznę) to jest jeszcze kwestią zastanowienia....druga miała zacząć sie od środy popielcowej ale trwała tylko tą środę bo potem zaczęłam czytać o tych ćwiczeniach Chodakowskiej a tym samym zaczęłam ćwiczyć a więc i jeść normaslnie....(albo za normalnie, bo za duzo) a ja mam tak, że jak sobie coś postanowię to się tego trzymam więc moze teraz znów zrobię sobie 5 dni od poniedziałku a z ćwiczeniami pofolguję, ograniczając do brzuchów, rowerka i skakanki 😉 jeszcze sie zastanawiam, albo po prostu wyeliminuję całkiem słodycze jak to było na początku w zamiarze na post.... 🙃 ale to jutro...
a zaraz biorę się za skalpel i nic poza tym dzisiaj nie robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. może ja uśpię dom po południu i poćwiczę?
teraz muszę gotować jeszcze.. a chłopaki (cała 3) oglądają Lucky Luke'a :P

Magda jagód nie mam.. ale w aptece chyba dostanę, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Iwona przypomniałaś mi 🙂 może tatuś będzie miał :P

Iza ciekawe co to... zdrówka dla Nickusia! 😘 oby mu przeszło.. akurat ja dobrze wiem jak dziecko cierpi jak swędzi i ma jeszcze gorączkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia możemy sobie rękę podać, to moja największa zmora, mogę czasem nic nie jeść ale słodkie muszę ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
gdyby nie to to ja bym była chuda jak patyk bo naprawdę nie jem dużo, nie lubie np pizzy, hod dogów, wszystkich innych fast foodów, keczupu, sosu, musztardy, majonezu, itd. chlebateż jem bardzo mało, lubię za to zupy, makarony, owoce- myśle, że od tego nie wyglądałabym tak jak wygladam, wszystko wina cukru 😠 😠 😠 😁 i mojej słabej woli ☺️
ale chyba rzucę, wytrzymam do świąT?!... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze co to za wirus te dzieci tak rozklada......dziewczyny zdrowka. A z domowych sposobow to jeszcze znam kakao na sucho lyzeczke ale to wiesz na zasadzie zwarcia stolca ..
a ja jak wstawalam w nocy robic mleko malek kolo 4tej to myslalam,ze z lozka spadne takie zakwasy na lydkach po skalpelu! hehe ale rozchodzilam i luz. Dzis turbo 😉 jakos najbardziej mi podszedl ten trening. Ale sie ciesze,ze cos ze soba robie w koncu!!
A dzis piekna pogoda wiec do parku sie poganiac pojdziemy ,pilke wezme i bedziemy kopac z mala Ziazia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iza może uczulenie?


lekarze chca go zobaczyc
podejrzewaja rozyczke odre albo alergie
i od razu zaznaczyli ze w przypadku chorob podadza tylko leki przeciw swedzeniu
ale nie sadze ze to alergia maly nic nowego nie jadl zadnych nowych kosmetykow nie uzywamy proszki tez te co zawsze nie mial kontaktu ze zwierzetami
tylko tydzien temu jadl winogrona ale one uczulaja w pierszej dobie a nie po kilku dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka współczuję.. kiedyś Wam pisałam, że mnie takie bóle też łapią nawet na kilka dni :/
wyrostek to raczej nie jest bo wyrostek jest po prawej str.. ale za to kamienie na nerkach czy choćby właśnie jajnik może tak boleć.. mam nadzieję, że przeszło 😘

ja oszaleję z tymi chorowitkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to mamy alergie tylko nie wiadomo od czego
dostalismy odpowiednik hydrokortizonu a jutro kupie mu wapno
a co najlepsze pytam lekarki czy da mi wapno dla malego a ona ze pierwszy raz slyszy ze wapnem leczy sie alergie szok z tymi lekarzami jutro pojde do drogerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Ja wczoraj bez ćwiczeń ale dzisiaj czuję się w miarę to ruszę znów 🙂

Gosia poszła guma w bębnie zapewne. A wyjmowałaś na dole pralki ten dozownik co się w nim brudy zbierają żeby go oczyścić ? Pamiętam jak w domu Mama nie oczyściła tego na czas to woda drzwiczkami wylatywała szerokim strumieniem.

U mnie na śniadanie chrupki na mleku i kawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...