Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc 🙂 i chyba jutro zmienie suwaczek na kg mniej 🙂 czyli przestoju koniec waga znow rusza 🙂 to plus cudowny
Ale jak sa plusy musza byc i minusy. Iwonka sie doczekalam musze gnac czym predzej do lekarza. Obudzilam sie dzis z piekacym okiem jak sie przyjrzalam cale przekrwione i na galce po prawej stronie od teczowki guz taki babelek. Wpuscilam krople soli fizjologicznej i to czerwone cale zeszlo a guzek zostal ,mam nadzieje,ze to tylko infekcja bo rozne scenariusze mam w glowie tagiczne, staram sie je omijac ale nachalnie wracaja i mysle sobie boze Zuzia taka malutka czy by mnie pamietala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Cześć. Ja wczoraj poćwiczyłam więcej niż zwykle,ale na wieczór pizza domowa i pół piwa ☺️ ☺️ mój skończy ćwiczyć to i ja poćwiczę..
dziś się mierzyłam i w tych miejcach co przybrałam na pomiar mam tak:
talia: - 9-10 🤪 🤪 🤪
biodra: -4
udo nie wiem,bo nie mierzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was słonecznie!!!
Tusiaczku kochany GRATULACJE wielkie!!! Super sprawa 🙂)) oby tak dalej!!!
Maja Tobie też gratuluję spadku wagi kolejnego. A co Ci z tym okiem się dzieję? gdzie masz guzka? Może to jęczmień lub gradówka?
Iwonko smutne jest to co napisałaś o tej dziewczynie... najgorsza postawa jej matki. Ciekawe co powie gdy dziewczyna umrze 😞 naprawdę nie wiem co Ci napisać. Czy jest szansa byś jej jakoś mogła pomóc? Anorektyczka nigdy nie przyzna się, że jest chora, bo wg. niej nie jest. Jeśli myślisz, że jest to już to tak zaawansowane to nic poza oddziałem w szpitalu nie pomoże... Ona jest pełnoletnia?
A co do moich ćwiczeń to dziś Balance, Superset, brzuszki ze Skalpela I, Turbo i rozciąganie z Mel B na koniec... 90 minut potu 🙂 hehe. Jutro przerwa, bo w tym tygodniu 7 dni ćwiczyłam i trzeba trochę mięśnie zregenerować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia gratuluję 🙂
Maja od razu piszesz czarne scenariusze, mój mąż tak często miewa, że mu cos wyrasta w oku a potem niknie, pewnie to nic poważnego ale oczywiście nie zaszkodzi się upewnić u lekarza 😉 też gratuluję zmniejszania suwaczka 😜
Misia ona będzie mieć we wrześniu 18 lat dopiero, jest ewidentnie chora bo jak jej wspomniałam żeby zaczęła normalnie jeść, to zaraz płacze.... 😞
a mi dzisiaj koleżanka z grupy spytała co znowu robię, że schudłam? 😮 😮 😮 hehe widocznie wizualnie coś widać, bo na wadze 3kg na plusie 😁 to wszystko dzięki Ewie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Iwona !!! waga do kosza 🙂
Misia ma racje, moze poradz sie psychologa jak sie zachowac w stosunku do takiej dziewczyny,zeby ja zachecic do wizyty...
A mi to troche zmalalo,Misia to na galce ocznej jest nie na powiece, moze do jutra zniknie. Tylko to uczucie jakbym cos miala w oku,wrrrr
Moja siostra w czwarteczek przylatuje 😁 u nas wiosna pelna para 🙂 sloneczko z 15 na plusie 🙂 corka wyspacerowana spi. Kolejne pranie sie suszy w ogrodku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiosna zawitala i alergia u syna przy astmie sie tak nie dusil jak dzisiaj ,a mieszkam przy parku gdzie sa tylko olchy 😞 😞 😞
zadzwonilam do lekarza i sugeruje ze maly ma alergie a baba do mnie ze to normalne o tej porze i dala lek homeopatyczny nie widzac nicka na oczy
o 13 maly juz nie umial oddychac i wywracal oczami ledwo przytomny dopiero kazali mi go przywiesc
myslalam ze ich porozwalam na tej dyzurce
przezylam koszmar dzisiaj a synek znowu na inhalacjach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
ja chowam laptopa,bo Młody powoli się uzależnia i tylko przed laptopem by siedział i coś pstrykał..gadałam z mamą na skypie,więc przy okazji weszłam na momencik poczytać i napisać co u Nas.
od wtorku do niedzieli spadło mi dwa kilo,więc jestem na minusie od początku 4kg..bo wcześniej mi się waga wahała..w górę i dół..teraz póki co tylko w dół..z czego się strasznie cieszę.. jeszcze min.9kg i będę szczęśliwa..choć na pewno będę dalej walczyć,bo te 9kg to takie minimum 😉
hmm..sweety ja strasznie Cię podziwiam za Twoje opanowanie,ja bym dawno wszystkich powybijała..
Zajrzę na wieczór jak Młody zaśnie..nic się nie zmienia...ćwiczę i uważam na to co jem..tym bardziej,że widzę efekty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Sweety jak Nick sie dzisiaj czuje?Boze,co za sluzba zdrowia!!!A ciebie podziwiam za spokoj,bo ja pewnie bym juz do szpitala jechala 😮


tutaj wszedzie potrzebne jest skierowanie bo moga odeslac cie z kwitkiem
a opanowana nie bylam wydarlam sie na babe w telefonie i powiedzialam ze i tak przyjade czy mi pozwoli czy nie
tak sie zdenerwowalam ze poszlam na balkon i wypalilam trzy papierosy jeden po drugim zeby nie pozabijac wlacznie z moim bo tez mnie wkurzyl
a maly juz lepiej mial juz tak silne skurcze ze dopiero po siedmiu godzinach leki zaczely pomagac a dostal bardzo silne
dzisiaj go meczy jak pobiega a tak to nawet dobrze jest z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sweety to jakas masakra jest.U nas mozna bez problemu podjechac do szpitala albo do gp out of hours.To tak jak przychodnia,tylko po godzinach i przyjmuja cie bez umowionej wizyty.
Tuska masz przesliczny awatar!!!! Napatrzec sie nie moge 🙂 Co do diety to ja sobie obiecuje,ze jutro,jutro,a jem i tak za 3 😁 Ale przez to,ze do pracy chodze,to waga i tak stoi na szczescie 🙂 Dobra kochane lece dalej,bo doba mi za krotka.Aska ty mowisz,ze Alan sie uzaleznil od kompa,a Julia wrecz odwrotnie.Jak tv albo kompa raz na 2-3 dni ma to swieto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wkurzylam na siebie. Maz tosta jadl bo idzie na noc do pracy i ja tez zezarlam. Juz nie pamietam kiedy o tej porze cos jadlam 😮 😠
ide zaraz poskakac troche.
Moja mala ciagle ma kaszel 😞 mam nadzieje,ze za kilka dni bedzie lepiej po syropku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Maja dont worry. Odnosnie Twojego posta. Wiem o tym Turbo i taki mam plan na ten tydzien. R razy Turbo co 2 dni na zmiane ze skalpelami 🙂 dzis bylo bez cwiczen poza porankiem z 40 pajacykami, 20 przysiadami, 10 pompkami i 30 brzuszkami, a przed snem to samo, ale w ilosci podwojnej 🙂 od jutra ruszam dalej, chociaz troche podlamana jestem, bo nic nie trace w cm 😞 w dodatku im wiecej cwicze, tym wiecej jem... np dzis. sniadanie 2 kromki razowego z serem zoltym i rzodkiewka, ll sniadanie owsianka z kefirem i pestkami, potem latte z miodem, obiad ziemniaki, surowka i 3 wielkie kotlety smazone z kaszy jaglanej, a na kolacje pol sloika salatki marynowanej, sloik maly pasztetu z ciecierzycy i 2 kromki chleba owsianego... i jak ja mam cokolwiek schudnac jak tyle jem??? ehhhhh... sorry za moja jedzeniowa litanie... Musialam sie pozalic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...