Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry 🙂
My dzisiaj w końcu wstaliśmy o normalnej porze a Alicja spała ładnie w nocy.
U mnie śniadanie: kawa i tost z masełkiem i wędlinką chudą 🙂
U mnie po Świętach dużo zup jemy bo mięso też już nam uszami wychodzi. U nas jest tylko ten problem, że ja chce schudnąć a mojemu M przydałoby się przytyć bo waży 72,5 kg to i tak przytył bo przed Świętami ważył 68kg a więc nie wiem jak pogodzić fakt, że on musi dość kalorycznie a ja na odwrót bo dwóch obiadów nie chce gotować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja jak dietowałam to jak rbiłam mojemu mielone to ja sobie gotowałam dwa pulpeciki,a jemu normalnie smażyłam...jak robiłam pierś z kurczaka to sobie w folii w piekarniku,a jemu albo tak jak mnie albo smażyłam kotleta.. no nie wiem..chć nie zawsze się dało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia a więc trzymam kciuki !! 😘
Ja piję mało wody ale za to sporo zielonej herbaty podobno oczyszcza organizm z toksyn. Byłam na zakupach i zakupiłam czekoladę niestety ☺️ Ale to moja ulubiona i jak ją zobaczyłam to ona wołała do mnie z półki : KUP MNIE KATARZYNO ! ☺️ 😮 🙃 Na obiadek gołąbki tylko ja z chlebem pełno ziarnistym bo nie lubię z ziemniakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny współczucia z powodu Babć 😞 moje już od dawna nie żyją, zreszta o czym tu mowić jak ja już nawet Taty nie mam....
MADZIA TRZYMAM KCIUKI, TYLKO NIE BĄDŹ TAKA TAJEMNICZA 😜
a ja doszłam do wniosku że nie mam sie co z Wami równac bo przed 30 to jakos łatwiej było mi wagę utrzymać a teraz trochę pojem i od razu kg więcej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola każdy odchodzi z tego świata ale to nie jest wymówka aby przestać dbać o siebie ... podobno jedna dusza odchodzi aby kolejna mogła przyjść na świat. Taka jest kolej życia. Ja mam obydwie babcie ale dziadków nie i Tata zmarł mi na rękach ... bliscy odchodzą i nie mamy na to wpływu zostaje nam tylko zdjęcie w ramce i tęsknota w sercu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór, bilans z dzisraiaj 3 jabłka i 3 pomarańcze... trochę więcej, bo sprzątałam. Ja wody z nie piję, tylko tą chińską herbatę. A Ty Iwona tą 10dniową stosujesz co i ja? Jutro warzywka, nie mogę się doczekać, bo mam już dość jabłek i pomarańczy :/
Przykro mi z powody Waszych Babć 😞 u mnie też niezbyt, bo mama w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka dla Mamy Misia ! I dla Babci Oli i Alicji, że znów się nie rozchorowała !
Iwona Monika ma rację Ty jesteś szczypiorek a do tego jaki brzuch płaski !!! 🤪 Ja to mam oponę od traktora, ale taką ze spuszczonym powietrzem !! ☺️
Ja bym nie mogła takiej diety jak Misia ma bo wiem, że schudła bym może i wytrzymała na diecie ale później na 100% efekt jo-jo widziałabym, że mam wagę jaką chce to bym znów jadła bez opanowania 🤨 Ale dzisiaj czekolady nie ruszyłam 😁 😁 😁
Ja przez stres nie jem i gubie włosy i niestety obgryzam paznokcie jak się stresuję ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja właśnie idę się pozbyć rudego, bo już mam go dość 😉
Misia staram się stosować coś podobnego jak Ty, ale u mnie to nie wyjdzie tak idealnie, tylko tak jak sie uda 😉
no i tej herbaty nie mam...może kalorycznie bedzie podobnie 😜
dziewczyny to nie jest tak jak myślicie, ne uważam się za grubą, pare kilo by sie zrzucić przydało, bo mój dół jest jaki jest i przez to czuję się niekomfortowo 🤨 z drugiej strony jak schudne jeszcze z góry to bedę sie czuć niekomfortowo- ale w łóżku, bo bądźmy szczerzy faceci lubią "tam" co nie co...a mi pierwsze cycki spadają:/ i tak ciągle toczę ze sobą walkę:/ wiem, że Monika ma rację, ale skoro ważę tyle więcej od Was wzrostem mi równych dziewczyn, to musi być ze mną coś nie tak....już sama nie wiem 🤨
zapewniam Was dziewczyny, że gdyby nie nogi to wcale nie miałabym ze sobą problemu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona ja waze 72kg przy 170cm wzrostu i powiem ci,ze chce schudnac 5-8kg max.Bo wiem,ze jak schudne bardziej,to bede az za chuda i cyckow nie bede miala.Czasem lepiej jest miec ciut wiecej niz za malo,naprawde.A ty kochana naprawde wygladasz FANTASTYCZNIE!Az normalnie chyba zaczne paznokcie obgryzac jak patrze na twoje zdjecia 😁
Olcia ja tez mam tak,ze nerwy zajadam,a ostatnio mam ich tyle,ze nic tylko sie ciac...oby do marca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja mam podobnie. Jak widzę, że ważę tyle ile chciałam to potem jem bez opamiętania... potem tyję, potem dieta i tak wkoło. Tym razem mam jednak postanowienie, że po tym oczyszczaniu odżywiam się racjonalnie. Znaczy nie obżeram się, ale pozwalam sobie od czasu do czasu na drobne przyjemności 🙂 zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Latem i tak przytyję, bo to ciasta z owocami, lody, itd :P
BTW ta dieta troszkę osłabia mnie, zwłaszcza dziś gdy dużo sprzątałam 🙂 nawet choinkę rozebrałam i stoi teraz na balkonie. Muszę ją przesadzić do ogrodu rodziców, albo w większą donicę, bo sobie taką eko kupiliśmy :PPP
Co do mięsa to Wam powiem, że dziś Antkowi smażyłam wołowinę do spaghetii... musiałam okno na szeroko otworzyć, bo tak mnie zapach zemdlił, że myślałam, że spawiuję się do patelni. Masakra. Jak sąsiedzi coś smażą to mam tak samo, ogólnie na zapach mięcha.
Co do wagi mojego mężulka, to on też tak jak Kasi około 70 kg waży, jak nie mniej, ale on ma 188 cm :OOO i czego by nie jadł to taki szczypiorek. Za to synek pod tym względem poszedł w mamusię. W końcu coś musi po mnie mieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się już nie wypowiadam na temat wagi.. bo moja nie drgnie nigdy w takim tempie... nie mam siły ćwiczyć.. znów! :/

byłam u tego okulisty i wreszcie poznałam co to znaczy nie widzieć ^^ musiałam dzwonić po brata bo po tych kropelkach nie byłam w stanie nawet sama nr wybrać a co dopiero jechać :P haha
w każdym razie okazało się, że hipochondryczką nie jestem i rzeczywiście słabiej widzę... nie znam się tam na tych oznaczeniach ale lekarz stwierdził, że ma na obydwu oczach +1,5... nie wiem co to znaczy w sumie :P hehe fe! kazał mi okulary nosić!!!! 🥴

z tego co zauważyłam to jedno zdj z panieńskiego widziałyście 😜 ale wyglądam na nim jak burak^^ ale musiałam się wpasować w kolędników :P mam nadzieję, że znajdzie się jakieś pozytywniejsze...

miałam Wam coś jeszcze pisać (apropo Waszych postów) ale mam jeszcze baaardzo mętne oczy, bolące i zwyczajnie mi z głowy wypadło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...