Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

no Gogrucha poczytalam z ciekawosci o tej asequrelli i opinie sa podzielone..jednak zmierzaja w kierunku placebo najbardziej wiec ja se daruje skoro juz to przeczytalam hehhe, moze jakbym nie wiedziala i brala to by dzialalo 😁 😁 ehhh
Ja tak mysle ,ze chyba odstawie anty narazie i tak mi sie nie chce bzykac WCALE wiec bez sensu,ze je biore...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
no Gogrucha poczytalam z ciekawosci o tej asequrelli i opinie sa podzielone..jednak zmierzaja w kierunku placebo najbardziej wiec ja se daruje skoro juz to przeczytalam hehhe, moze jakbym nie wiedziala i brala to by dzialalo 😁 😁 ehhh
Ja tak mysle ,ze chyba odstawie anty narazie i tak mi sie nie chce bzykac WCALE wiec bez sensu,ze je biore...

Wiesz c Maja każdy ma też inny organizm 🙂 Na moją siostrę działają więc założyłam, że dla mnie też będą ok i nie żałuję :P

Padam na pysk! Powiedzcie, że też już dawno nie śpicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry.GoGr a ty bylas na Dunkanie?Bo ja w ciagu 2 tygodni tej diety zalatwilam sobie watrobe i nerki 😉Oj dlugo potem jeszcze przez to cierpialam i wlasnie bolami to sie objawialo.Poszlam do lekarza,powiedzialam,ze jestem an tej diecie,a oni mi krew sprawdzili i okazalo sie,ze mam zakwaszony organizm.I tyle bylo z diety.Ja pierdziele,ile wy placicie za tabletki??Ja znowu rozwazam opcje,czy nie sprobowac ze spirala-mirena.Moze za tydzien sie wybiore i zaloze,Jal organizm znowu ja odrzuci,to wroce do tabletek,a jak nie,to moge wam tabletki oddac 😁 😁 Bedzie z tego 10opakowan haha.Dobra,uciekam dzis na maly numerek z dentystka-leczenie kanalowe dwojki..Ohh yeaaahhh!Milego dzionka babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂 a ja jestem na nogach od 7.00, młody już marudzi i Go chyba zaraz uduszę 😜
noc nieciekawa rzucał się non stop,czopka dostał o 2.00 w nocy i mleko, bo myślałam,że mi łeb eksploduje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i bez wizyty na kibelek wczoraj się ważyłam i mam 300g mniej 😁 dzisiaj rano dalej bez kibelka ta sama waga ... więc co to by było jakbym usiadła i się wypróżniła 😁 chyba na nowo ubywa mi na wadze, a nie przybywa 😁 oh yeaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia byłam na dukanie ale to było dawno.. pewnie rok temu... no i byłam góra 11 dni... więc jakby to był dukan to może bolałoby wtedy a nie teraz?

Ale zimno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki ja od jutra Dukanuje!!! nosz kurwa mać jestem w takiej załamce... ze czasem siadam i wpieprzam wszystko co sie rusza ;/ mam nerwa na siebie... a do tego mąz mnie poddołował bo powiedział kochanie co sie z toba dzieje kocham cie ale znów przestałas dbac o siebie coś nie tak?? nosz kurwa mać 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laski 🙂
dostałam okresu...w sumie to dwa dni przed terminem 😮o dziwo bo ja zawsze mam regularnie....ale mnie brzuch napierdziela 😞 normalnie rano miałam skurcze jakby porodowe 🤨 🤨 aż mnie skręca:/
Ola nie przejmuj się, nikt tak nie zmotywuje jak własny mąż 😉 😜 w sumie mój mnie bardziej motywuje jak mówi że mnie ubywa...wtedy chce jeszcze więcej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
cześć laski 🙂
dostałam okresu...w sumie to dwa dni przed terminem 😮o dziwo bo ja zawsze mam regularnie....ale mnie brzuch napierdziela 😞 normalnie rano miałam skurcze jakby porodowe 🤨 🤨 aż mnie skręca:/
Ola nie przejmuj się, nikt tak nie zmotywuje jak własny mąż 😉 😜 w sumie mój mnie bardziej motywuje jak mówi że mnie ubywa...wtedy chce jeszcze więcej 😁 😁


Mi sie skończył wczoraj miałam 14 dni 🤢 🤔 ale to norma bo mam wkładke - spirale wiec niby to norma że albo leci długo i na potege albo prawie wcale 😮 🙂
Kurcze przykro mi sie zrobiło jak mi powiedział to;/ ale to mnie w dupke kopneło troche i dzisiaj ide na zakupy a jutro dieta na całego 3 dni proteinowe potem na przemian az do uzyskania wagi idealnej 🙂 musze i koniec do tego rowerek i brzuszki!!!!! musze sie wziaść i kopnac w dupsko bo inaczejjjjjj wpadne w depreche;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...to nie fajnie Ci powiedział, choć to może dlatego,że się o Ciebie martwi? 🤨

mój jak mu coś mówię to mi odpowiada,że jak mi coś nie pasuje to, żebym coś z tym zrobiła..a nie tylko gderała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc laleczki 🙂 Olaaaa zastrzele Twojego meza ! tak nie mozna mowic kobiecie,ktora sie kocha, mogl delikatniej , zreszta zadnej kobiecie tak nie mozna mowic 😠 ja tez mam kryzys. Chce mi sie chipsow ,paluszkow wszystkiego co chrupie i z tego tytulu na sniadanie pozarlam dwa tosty z maslem i dzemem truskawkowym. A ,ze nie jadlam dlugo pieczywa do tego jasnego to mam bombe w brzuchu. Wogole zwatpilam w siebie. Nie jjem nic waga stoi ,jjem warzywa i same zdrowe lekkostrawne rzeczy waga stoi, zjem cos tresciwszego chocby ZUPE waga do gory. Wiem,ze po ciazy i tak duzo zgubilam ale wydawalo mi sie to naturalne, a to co sie dzieje teraz miazdzy mi mozg. Dzis sie czuje jak wielka krowa. To nic nie pierwszy raz...
Chyba dzis kolo mnie solarium otwieraja moze mi humor poprawi spieczona doopa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Ci Olu mąż powiedział. Mi jakby mój tak powiedział to bym chyba go zamordowała. On mi za to gada, że za chuda jestem i nie ma za co złapać... głupol jeden.
Maja oj idź idź ciepełko dobrze zrobi na humorek. A ja idę dziś się pojogować. Już się doczekać nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Czesc laleczki 🙂 Olaaaa zastrzele Twojego meza ! tak nie mozna mowic kobiecie,ktora sie kocha, mogl delikatniej , zreszta zadnej kobiecie tak nie mozna mowic 😠 ja tez mam kryzys. Chce mi sie chipsow ,paluszkow wszystkiego co chrupie i z tego tytulu na sniadanie pozarlam dwa tosty z maslem i dzemem truskawkowym. A ,ze nie jadlam dlugo pieczywa do tego jasnego to mam bombe w brzuchu. Wogole zwatpilam w siebie. Nie jjem nic waga stoi ,jjem warzywa i same zdrowe lekkostrawne rzeczy waga stoi, zjem cos tresciwszego chocby ZUPE waga do gory. Wiem,ze po ciazy i tak duzo zgubilam ale wydawalo mi sie to naturalne, a to co sie dzieje teraz miazdzy mi mozg. Dzis sie czuje jak wielka krowa. To nic nie pierwszy raz...
Chyba dzis kolo mnie solarium otwieraja moze mi humor poprawi spieczona doopa....


MAja nieraz zastój jest i trzeba przeczekac to 🙂 wtedy waga dalej ruszaaa... organizm sie broni przed spalanie tłuszczy i o...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Ale Ci Olu mąż powiedział. Mi jakby mój tak powiedział to bym chyba go zamordowała. On mi za to gada, że za chuda jestem i nie ma za co złapać... głupol jeden.
Maja oj idź idź ciepełko dobrze zrobi na humorek. A ja idę dziś się pojogować. Już się doczekać nie mogę 😁


ja bym chciała miec tyle zapału co ty kochana do jogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olu ja miałam termin na 13.litopada urodziłam 9 dni po terminie, ale faktycznie tydzień różnicy między naszymi dziewczynkami jest 🙂
Maja nie Ty jedna masz zachcianki, ja mam gorzej bo stale jadłabym słodkie.... ☺️ ☺️
a dzisiaj taka jestem obolała że nie robię nic!!! nawet nie ćwiczę, mam to gdzieś 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola ja tam myślę, że stale chodzisz i narzekasz dlatego Ci tak powiedział... faceci nie lubią ciągłego biadolenia, często nie zauważają takich rzeczy którymi my się zadręczamy...i gdybyśmy im stale nie mówiły, że tu, czy tam mamy za dużo, to pewnie by nawet nie zauważyli, jeśli my nie będziemy siebie akceptować to tymbardziej inni...
Ja mojemu np też mówię żeby się trochę ruszył pobiegał ze mną na nartach.... a nie tylko tkwi w wolnej chwili przed komputerem a potem stanie przed lustrem i narzeka że mu brzuch rośnie i gada do siebie "jak mógł na to pozwolić"....hehe 😁 😁 nie robię tego bo chce mu dopiec tylko żeby mi potem nie narzekał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
Ola ja tam myślę, że stale chodzisz i narzekasz dlatego Ci tak powiedział... faceci nie lubią ciągłego biadolenia, często nie zauważają takich rzeczy którymi my się zadręczamy...i gdybyśmy im stale nie mówiły, że tu, czy tam mamy za dużo, to pewnie by nawet nie zauważyli, jeśli my nie będziemy siebie akceptować to tymbardziej inni...
Ja mojemu np też mówię żeby się trochę ruszył pobiegał ze mną na nartach.... a nie tylko tkwi w wolnej chwili przed komputerem a potem stanie przed lustrem i narzeka że mu brzuch rośnie i gada do siebie "jak mógł na to pozwolić"....hehe 😁 😁 nie robię tego bo chce mu dopiec tylko żeby mi potem nie narzekał 😁 😁


tyle własnie ze nie łaże i nie gadam mu 😁 😁 Wam, narzekam 😁 😁 😁 jemu nie 😁 😁 😁 on jest taka osoba że dba o siebiei np siedzi w ąłzience tyle czasu ze szok ma kremy i inne duperele lubi poprostu dobrze wygladac i chyba chciał by zebym ja tez taka była...;/ no ja np mam fazyze jestem jak on a mam takie dni ze nawet sie nie umaluje...
mam fazy ze sie odchudzam a mam tak zxe nie umiem zaczac chociazby;/
ale koniec z narzekaniem.... zamiast biadolić musze dupe w troki i jazda 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
Olu ja miałam termin na 13.litopada urodziłam 9 dni po terminie, ale faktycznie tydzień różnicy między naszymi dziewczynkami jest 🙂
Maja nie Ty jedna masz zachcianki, ja mam gorzej bo stale jadłabym słodkie.... ☺️ ☺️
a dzisiaj taka jestem obolała że nie robię nic!!! nawet nie ćwiczę, mam to gdzieś 😜 😉


ja miałam na 5 grudnia i chciałam przetrzymac do 8 hahaha znaczy wyprosic by 8 sie urodziła w moje urodziny ale jest niezalezna terrorystka i wydszła 30 listopada 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...