Skocz do zawartości

NAJLEPSZY WÓZEK DLA MALUCHA ! | Forum o ciąży


Klaudia86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja się też już rozglądam, ale na razie pomału i na spokojnie 🙂 mamy jeszcze sporo czasu 🙂
Natomiast zasięgałam już opinii od koleżanki, która urodziła kilka miesięcy temu i oto co mi powiedziała:
- w zależności na którym piętrze się mieszka, czy jest winda czy nie musisz zwrócić uwagę na wagę wózka. Jej waży ok 15kg - to tak w normie, ale szczęściara mieszka na parterze 😉
- długość gondoli - maluszek szybko rośnie i nie fajnie byłoby żeby po trzech miesiącach przestał się mieścić w wózku
- zwróć uwagę na kółka - czy są trzy czy cztery, czy obie osie są tej samej szerokości czy nie. Wiem że Mamy posiadające wózki, które mają przednią oś węższą niż tylną, bądź jedno kółko, narzekają na to, że ciężko się wjeżdża po schodach po tych wjazdach - wtedy ciężar wózka trzeba skupić tylko na tylnej osi i dosyć ciężko pcha się taki wózek w górę,
- oprócz tego trzeba zobaczyć jakie amortyzatory będą Ci odpowiadać, czy jest torba, czy koszyk itp. 🙂

Oczywiście wszystkie powyższe rady każda z nas musi zastosować do siebie - jednej będzie wygodniej tak, innej inaczej :P

Tak czy inaczej ja też czekam jeszcze na opinie tych Mamuś, które już pchają wózeczki ze swoimi pociechami i podzielą się z nami opiniami i dadzą kilka dobrych rad 😉

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny....Ja jestem Mamusią od 3 tygodni i świerza uzytkowniczka super wózka,a mianowicie Quinny.....Polecało mi go wiele osób....między innymi nasze czerwcóweczki......Kupiłam go i jestem mega zadowolona....zwrotny,w miare lekki,prowadzi sie jak marzenie....no i orginalny....ja mam gondolke z kolekcji 2009 w kolorz ion i jest śliczna....no i jeszcze nikogo nie widziałam w tym kolorze z wózkiem u mnie w miescie....za to do przesady jest zielonych,czerwonych i niebieskich.....Polecam.....jest wart swojej ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TEŻ MAM QUINNY,W GONDOLI NIE WOŻĘ JUŻ MAŁEJ,MA 5 MIESIĘCY,ALR TO ZE WZGLĘDU,ŻE ONA SIĘ W NIEJ DENERWOWAŁA NIC NIE WIDZIAŁA WIĘC JEJ ZAŁOŻYŁAM SIEDZISKO SPACEROWE PRZODEM DO SIEBIE I JĄ KŁADĘ NA PŁASKO W NIM 🙂JEDYNIE CO MI ZACZYNA PRZESZKADZAĆ W TYM WÓZIU TO,ŻE MAŁA BUDA SPACEROWA JEST:P OGÓLNIE LEKKI I FAJNIE SIĘ PROWADZI,A I KOSZ NA ZAKUPY JAK DLA MNIE ZBYT MAŁY 🤢 NO I WYGLĄD MA UNIKATOWY,ZWRACA NA SIEBIE UWAGĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam wózek firmy ROAN model MARITA głownie dlatego, że jest wysoki, godnola jest długa i szeroka co jest ważne w zimie, dodatkowo można regulować oparcie 🙂
I jestem z niego naprawdę zadowolona, bo fajnie miękko się go prowadzi, ma wymienną spacerówkę, która można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kupowaliśmy wózek ponad 3 lata temu(chicco)i tylko spacerówkę.A to tylko dlatego że mieliśmy już doświadczenie na mojej bratanicy "jak to dzieci lubią leżeć na płasko i widzieć tylko mamusie".Z wózka jesteśmy bardzo zadowoleni,użytkowaliśmy go oporu.I szczerze mówiąc to go nawet nie zniszczyliśmy.I będzie nam służył dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej,
ja biorę pod uwagę trzy wózki Roan Rocco, Roan Marita, Deltim Leo. Są to wózki klasyczne, na czterech dużych pompowanych kołach, mają obszerną gondolę i są wysokie co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ z mężem nie należymy do osób niskich 🙂 jednak wstrzymam się narazie z zakupem wózeczka bo chcę je obejrzeć w sklepie, i pewnie wtedy na któryś z nich się zdecyduję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
cześc
ja juz jestem po pierwszym przeglądzie wózkowym:
1. mutsy urbanrider- zachwalany przez moja kolezanke, na mnie wielkiego wrażenia nie zrobił. jest cięzki-ale to nie problem, natomiast nie zmiesci nam się do auta, jest szeroki bedę jeszcze oglądac inne wózki mutsy, dla mnie największym minusem są kolory-nic szczegónego
2. quinny buzz4- kolorystyka i desing super, ale gondola bedzie uzytkowana wiosna i latem, a tam w srodku plusz i zero wentylacji, a spacerówka nie składa się na płasko bo fotel jest kubełkowy i do tego dla mnie cięzko reguluje się pochylnie spacerówki. I kosz na zakupy trzeba dokupić,

teraz mam zamiar iść testować chicco trio tour 4, xlandera xq no i dalej mutsy tylko inne wersje.
Moja siostra miała dwa razy chicco i była zadowolona, tylko dla niej najwazniejszym elementem była waga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem użytkowniczką polskiego wózeczka Dukat firmy Dymex i ogólnie nie narzekam,pompowane kółka,wkładana gondolka,zabudowany więc dziecko nie ma "przeciągu"...jedynym minusem dla mnie jest waga wózka mieszkam na 3 piętrze i jest zbyt ciężki do zniesienia samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
My od jakiegoś czasu jeździmy wózkiem Delti Cat. Jest to młodszy brat x-landera, tylko zdecydowanie tańszy.
Trochę mało popularny a szkoda. Na razie używamy gondoli, i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest obszerna i głęboka. Dziecko na pewno długo w nim pojeździ. Można podnosić oparcie, gdy dziecko zaczyna juz siadać.
Bardzo dobrze sprawuje się w podróży. Nie zajmuje dużo miejsca, gondolkę mozna złożyć na płasko. Koła łatwo się zdejmują. Zmieści się nawet w niedużym samochodzie.
W budce gondoli jest możliwośc otwarcia okienka.
Podczas spacerów przednie koła doskonale sie sprawują. Polskie dziurawe chodniki nie maja szans 🙂
I jak na wózek 3 w 1 jest stosunkowo lekki. [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/32889014_cat_gondola_hana.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uzywam delti emu i zdecydowanie NIE POLECAM dla dzieciaka - zero amortyzacji dla rodziców z kolei super bo malutki i leciutki.. ja po kilku spacerach kupie jednak drugi wózek niestety bo nie moge sie patrzec jak mi sie biedne dziecko telepie w tym twardym wózku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam vector4 air z baby design i tez zdecydowanie nie polecam!!!
w gondoli owszem dziecko mialo wygodnie ale jak przeszlismy na spacerowke to koszmar poprostu!spacerowka mala do tego dziecko zgarbione siedzi a o kolkach nawet nie wspomnie zacinaja sie strasznie niech tylko troszke piachu albo sniegu podejdzie...do tego strasznie "rozklekotany" czlowiek ma wrazenie ze wozek sie zaraz rozleci...
za te pieniazki sa o wiele lepsze wozki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja polecam Tako Jumper X.
od 8 miesięcy go używam i nienarzekam.
obecnie syn jeździ w spacerówce! [img size=266]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/TAKO_jumper_x-608b8a44fee64f03266b52c05f98a42b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja będę miała wózek firmy Roan Marita, do tego dokupi się tej samej firmy nosidełko. Jakiś czas temu oglądałam go z moją mamą w sklepie, pan sprzedawca zaprezentował nam różne opcje - wózek głęboki (fajna, duża gondola), spacerówka z budką i bez niej i z nosidełkiem na stelażu. Pojeździłam sobie trochę po sklepie, jest lekki (nawet jak będzie leżała w nim córcia to powinnam sobie poradzić), ma duże koła i krawężniki nie powinny stanowić problemu.

Pozostaje jeszcze kwestia wyboru koloru.

Fajnie, że opinie dziewczyn na temat tego wózka są bardzo dobre 🙂

Dla zinteresowanych podaje link do strony: http://www.roan.pl/index1.php?p=mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Polecam Quinny buzza 3....Jak dla mnie rewelacja!!!!Sprawował się super przez całą zimę....kiedy inne Mamy nie mogły przejechać po zalegającym śniegu i lodzie-my nie mieliśmy z tym najmniejszych problemów.....super się prowadzi.....nic nam się w niem jeszcze nie zepsuło...Na razie jezdzimy jeszcze w gondolce,ale niedługo pewnie przesiądziemy się w spacerówkę.....Poza tym design jak dla mnie najładniejszy z dostępnych na rynku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polecam X-Landera XA jak dla mnie super!!! zwrotny, dobrze sie prowadzi, na zaspach śnieżnych nie było problemu 😉 jedynym minusem jest waga, ale jeśli ktoś mieszka w domku lub ma winde to nie ma najmniejszego problemu 🙂
jak dla mnie gondola troche mała i plytka ale mam wrażenie, że prawie wszystkie wózki takie sa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...