Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny jestem jeszcze z Wami 🙂 wow nie wiedziałam że Marta już w szpitalu 🙂 no to super 🤪 ale ma fajnie, to już zaraz urodzi 🙂 a ja byłam dzisiaj u lekarza no i mnie trochę uspokoił bo mówił że te moje hemoroidy to nie są wcale straszne, dobrze że szybko zareagowałam i mogę to jeszcze złagodzić do porodu, bo jak będę rodzic naturalnie to może być strasznie ale położne maja jakieś sposoby na to i powinny mi pomóc 🙂 mam nadzieję 🙂 kupiłam maść i czopki na to dziadostwo i muszę je wyleczyć żeby podczas porodu jak naj mniej dodatkowo cierpieć, lekarz już mi zapowiedział że mimo wszystko krocze goić będzie się trochę gorzej i dłużej i trzeba większej troski ale powinno zejść i będzie dobrze 🙂
no i mam zdjęcie mojej córeczki takie trochę niewyraźne ale wkońcu mam kawałek jej twarzyczki bo nigdy do tej pory nie mogliśmy zrobić jej zdjęcia, i ma taki słodki nosek podobny do mojego 🙂 tzn. nie że ja mam słodki nos ale kształtem będzie podobny do mojego i tak słodko wygląda 🙂 waży już 2880g 🙂 a i lekarz mówił że juz mogę rodzić 🙂 chociaż jeszcze nie mam rozwarcia, tylko takie minimalne jak już od dłuższego czasu, więc nie widać żadnego postępu narazie, chciałabym w przyszłym tygodniu urodzić 🙂 nstępną wizytę mam za tydzień w piątek, zobaczymy czy zdążę pójść na ta wizyte czy juz nie 🙂 a co tam u Was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Weronisia fajnie ze Martusia juz rodzi ale jak se pomysle jak biedna teraz przezywa ten ból chyba ze nie ma ona tak zle 🙂Kurcze niewiem od której rodzi ale pewnie do wieczora urodz 🙂Mnie bardzo mały kopie pod piersiami czyli pewnie jest wysoko i mnie strasznie zebra bola od tych jego wygibasów 😁ale w piatek za tydz sie dowiem czy lezy juz głowka do dołu mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekaw 🙂 do mnie nic nie napisała że jest w szpitalu 😞 a mnie też młoda kopie w żebra i tak czasami podchodzi do góry jakby chciała wyjść górą 🙂 jest ułożona od dawna główką w dół i dzisiaj pytałam sie lekarza czy się juz usadowiła to mówił że jest bardzo ładnie ustawiona i usadowiona, teraz tylko czekać kiedy zacznie schodzić w dół, to i brzuch mi juz troche opadnie i zacznie sie rozwierać i skracac szyjka i skurcze się zaczną i wszystko sie zacznie 🤪 juz sie nie moge doczekać, ale jak juz Marta w szpitalu i rodzi to widać już też powoli nasze końce 🙂 Marta pierwsza a my po niej, wymienimy sie w szpitalu 🙂 oby wszystko było dobrze, żeby szyko i jak najmniej boleśnie urodziła zdrową córeczkę 🙂 tego jej życzymy i sobie również 🙂 ciekawe czy zdążyla ubrać choinkę bo tak przeżywała że chciałaby jeszcze przed porodem ubrać 🙂 ja już męczę karola od tygodnia żebyśmy ubrali choinkę to będzie tak nastrojowo i wogóle, lubię sobie posiedziec przy choince i jak jest ciemno na dworze, za oknem śnieg pada i te piosenki świąteczne lecą i blask choinki 🙂 uwielbiam te swięta 🙂 w niedzielą juz ubierzemy choinkę 🙂 w sobotę jade ostatni raz do szkoły to przynajmniej juz będę miala taki spokój przychiczny że juz nie musze nic pisać ani przygotowywać na zajęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika Martusia nam grzeje łózka zaczniemy teraz rodzic po kolei hehe ciekawe czy ona jest juz po wszystkim 🙂Pewnie jest w siódmym niebie jak widzi swoja córcie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta mi napisała smsa 🙂
urodziła o godz 14.35, mała waży 3190g i mierzy 57cm, pisze że bolało jak cholera i o szczegółach napisze na forum 🙂
super 🙂 to już jest po wszystkm ale sie cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY MARTA PISAŁA URODZIŁA!!!! 😁 DZIEWCZYNKA MA31190KG I MIERZY57CM!!sUPER VW KONCU YRODZIAŁA O!14.35 😁nAPISAŁO ZE BOLAŁO JAK CHOLERA ALE RESZTE POTEM NAM NAPISZE JAK WRÓCI 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow rzeczywiście 🤪
może to znak że razem sie znajdziemy na porodówce 🙂 ja też się strasznie cieszę że Marta juz urodziła, a jeszcze wczoraj pisała co to będzie w nocy i wogóle 🙂 ale to jej szybko zleciało, to teraz kolej na nas 🙂 ale ma fajnie juz jest po, po całym bólu, teraz tylko regeneracja i sama radość z dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała Martusi jest sliczna dostałam mmsa z jej zdjeciem i chciałabym wam wysłac ale nie moge znalez kabla do kompa jak znajde to przesle 🥴Witaj Ewus napisalysmy jednoczesnie a wiec jesli mozesz to wyslij na forum to ja juz kabla do kompa nie bede szukac.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki pewnie spicie ja to ranny ptaszek a zreszta mój synus w soboty niedaje mi pospac 🙂Tez dostałam zdjecie od Marty na tel mała jest przesliczna poprostu napatrzec sie niemogłam ciekwe jak mineła jej noc 🙂Kurcze teraz to odrazu bym mogła jechac rodzic jak sie tak napatrzałam na tą kruszynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam cie Renia ja tez ogolnie jestem ranny ptaszek bo mała do szkoły chodzi a teraz rozchorowała sie i troszke sobie dzisiaj pospałam bo nie spałam 2 noce bo meczyła ja goraczka .A co do porodu to duzo ci juz nie zostało wiec tylko odliczac ciekawa jestem jak tam Martusi poszło i kiedy ja wypuszcza.pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ciekawe jak tam sie czuje mam nadzieje ze zdazy nam zdac relacje z porodu zeby sie człowiek przyszykował 🙂Najgorsze jest własnie to jak dzieci są chore powiem ci szczerze ze jak juz przezyło sie poród to drugiego sie obawiam bo ja jestem słaba na ból 😞aty jak przeszłas pierwszy poród?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny to bede czekac na wiadomosci od was. A co do porodow ja nic nie wiem nie chce chyba sie uswiadamiac 😞 boje sie cholernie ze cos moze byc nie tak. Wole byc nie swiadoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem ci Renia ze pierwszy porod miałam co do opieki bardzo dobry a co do bólu to masakra 13 godzin bóle krzyżowe nic nie pomagało a sam porod trwał 15 minut. i teraz jestem przygotowana na to samo bo lekarz tez mi powiedział ze po tylu latach to tak jak za pierwszym razem czyli obawy sa juz teraz ale narazie mysle o dziecku i modle sie zeby zdrowe było.Aty jak przeszłas porod i kiedy miałas pierwszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny a mi Marta nie przysłała mms-a 😞 może któraś z was mi prześle, Renia masz mój nr???? 🙂 a ja dzisiaj w nocy wogóle nie mogłam spać 😞 masakra, kręgosłup mnie tak strasznie bolał i jak na trochę zasnęłam to znowu się obudziłam i tak ze 20 razy 😞 normalnie już nie wiem jak mam leżeć żeby wytrzymać, a na dodatek musialam wstać po 6 żeby jechać do szkoły w taką śnieżyce i to do ostrowa 😞 i oczywiście sie okazało że nie było tej babki u której miałam zaliczyc 1 przedmiot i nie wiem co teraz bo więcej już nie pojadę bo to ostatni zjazd w tym roku a w przyszłym to dopiero ok lutego pojadę 😞 ale zaliczyłam inny przedmiot na 5 i oddałyśmy takie analizy strategizne i umówiłam sie z facetem że nie będę musiała prezentować tylko mi przepisze ocenę z licencjata 🙂 no ale na tym nie koniec moich wrażeń, jak dojechałyśmy do kalisza to dopiero sie zorientowałam że zostawiłam w szkole okulary 😞 i jestem strasznie zła na siebie, wiem gdzie je zostawiłam i sie boję że ktoś je zrzuci albo spadną i się zbiją, a mam nadzieję że ktoś je zaniesie do portierni i jurtro mi odbiorą dziewczyny jeśli ja nie pojadę, wkurwia mnie ta szkoła bo jutro też powinnam jechać ale tak mi się nie chce 😞 dzwoniłam do karola bo wyjechał odśnieżać drogi, żeby mu sie wyżalić że zostawiłam okulary a on się zdenerwował na mnie że jak można zostawić okulary i był zły na mnie, co za dupek 😞 wkurzył mnie 😠 płakać mi sie chce i wkurwiona jestem na niego na tą debilną szkołę i na te badziewiaste okulary 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana prawie tak samo miałm bóle krzyzowe cały poród trwał16godz a akcja porodowa15min miedzy dziecmi bedzie5,5roku róznicy a u ciebie?Weronika ja to samo przechodze nawala mnie krzyz po nocach niespie wierce sie i jedno mnie tylko martwi niemam wcale apetytu tylko wstret do jedzenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...