Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karolinko spytam kolezanki ile miała tych zdjec bo niewiem ale sporo i ładnie na wierzchu w takim bordowym z zamrzu okładce 🙂Mi tez sie dzis nic niechce jakis ten dzien dziwny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 No i mamy znów weekend 🙂 Ale ten czas leci. Ula i Ania coraz bliżej cudownego dnia no i nasze nowe dziewczyny Madzia i Paulinka 🙂 My Chrzciny robimy chyba 2 kwietnia ale w domu bo zamknę się w kwocie 1000 zł a w lokalu zdecydowanie więcej także tak zdecydowaliśmy tym bardziej, ,ze robimy w sobotę i w Kościele jest na 15-tą 🙂 A tort gdzie zamawiacie? W necie nie można obejrzeć przykładowych tortów więc trzeba iść osobiście. Chyba w ADMACIE zamówię bo jest na Legionów i mam najbliżej. I kiedy trzeba złożyć zamówienie??:P) A jak samopoczucie dwupaczków naszych? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam no ja zamawiam w cukierni włoskiej bo mam znizke bo bratowa tam pracuje 🙂Ja juz chrzciny za dwa tyg w poniedziałek idziemy kupic małemu strój na chrzciny ale kupie cos zeby potem cos wynosił bo starszy syn miał pamiętam garnitur a potem lerzał a tu mysle o spodniach koszuli mucha i kamizelka 🙂Mam nadzieje ze nie bedzie zimno wczoraj mi przyszły buty bo zamówiłam na alegro i są idealne narazie wszystko idzie dobrze w piatek kazał przyjsc ksiadz po karteczki dla chrzestnych.Jutro tez bede miec gosci no bo mam urodzinki 😜wiec ciagle cos zajrze potem bo zrobił niespodzianke w pampersa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski bo widze ze juz wstały 🙂czytam i wy tutaj o chrzcinac ja juz tez powiem szczerze ze mysle o tym poniewaz nie mam gdzie w domku zrobic wiec robie na sali bo mamy taka mała i zamowic mowiłam wczesniej wiec najblizszy termin mam na lipca no i katering tez juz zamowiony takze mam z głowy na drugi rok komunia córki mnie czeka wiec masakra 🤔a u mnie samopoczucie takie sobie jak to jest przed porodem ide w srode do lekarza wiec zobaczymy co dalej juz bym chciała urodzic chociaz czym blizej tym bardziej sie boje no ale musze przez to przejsc a Ania jak samopoczucie?:pozdrawiam zajrze potem a jeszcze jedno macie jakies wiesci od Natali bo cos długo w tym szpitalu przebywa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, Reniu masz rację 🙂 Nie ma co kupować stroju, który się później nie wynosi. Poza tym ja indywidulanie nie lubię takich typowych sukienek na chrzesta dla dziewczynek czy garniturów dla chłopców. Wolę kupić małej coś, co wynosi w lecie czy na wiosnę. Poszukam coś dzisiaj na Allegro może to Wam pokażę 🙂 A mała coś mi dzisiaj marudzi...Może znów skok rozwojowy. Eluś- jeszcze 2 tygodnie i możesz rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam takie i takie dawałam po 15 kropli 3 razy dzienniei niekonsultowałam z lekarzem i przeszły mu po miesiacu.najlepszy sposób to przykładanie suszarki do brzuszka mój usypiał przy tym oczywiscie z daleka suszyc 🙂Sprubuj napewno pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko ja miałm najpierw Czeskie i pomogły wiem współczuje jak boli kruszynke tez to przerabiałm byłam bezsilna wiec dokładnie od ciebie zalezy one maja te same składniki spytaj jeszcze Wery ona chyba tez miała? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zimowy-komplet-do-chrztu-r-68-i1462414391.html#galleryDziewczyny mi sie ten strój podoba do chrztu niewiem czy wam wyswietli no i potem by mógł nosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, nie piszcie tyle, bo miałam kilkanaście stron do nadrabiania w czytaniu 🤪 😉 Heheheee, żartuję, piszcie jak najwięcej!
Pozrowienia znad zamarzniętego Bałtyku 🙂!!! Odezwę się po powrocie 🙂
PS. Witam świeżynki (nowe mamusie) w naszym gronie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko- my konsultowaliśmy z lekarzem kolkę i najpierw dawałam DEBRIDAT który pomagał na gazy, w między czasie ESPUTICON. Później byliśmy u prywatnego pediatry która mówiła o kroplach BOBOTIC które mają ponoć taki sam skład jak te niemieckie kropelki tylko mniej obciążają organizm dziecka. Siostra mi doradziła INFACOL więc daliśmy małej ale zwymiotowała więc od razu odstawiliśmy. Trudno mi doradzić bo każde dziecko reaguje inaczej. My jak odstawiliśmy wszystko to problemy się skończyły hehe 😁 Musisz próbować co na malutką działa a co nie działa- niestety to jak traktowanie dziecka jak królika doświadczalnego ale musisz pamiętać, że musi ulżyć bo ona się namęczy i Wy. Dużą rolę odegrała suszarka i do te pory nam pomaga jak coś z brzuszkiem jest nie tak- możesz spróbować bo mała przy tym zaśnie i nie będzie się męczyć 🙂 Reniu- komplet rzeczywiście uniwersalny i bardzo ładny! 🙂 Na pewno się przyda na jakiś czas a to najważniejsze 🙂 No i ciepły jest a w Kościele przeważnie chłodno jest a jeśli planujecie Chrzciny z Mszą to godzina czasu to dziecko musi być ciepło ubrane 🙂 Ewuś- a Was znów nad morze wywiało? 🙂 Ale macie super! Po powrocie się odezwij do nas 🙂 A pisania ostatnio jest dużo bo dwie nowe mamuśki dołączyły 🙂 Zaraz napiszę do Natalii i dowiem się co i jak,m czy wychodzą po weekendzie czy jak 😉 Buziaki mamuśki i dwupaki 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na pewno ubiorę małą w coś haftowanego lub z delikatnej koronki- tutaj artykuł także życzę miłej lektury 😉 http://www.baby-shower.pl/NIEMOWLE/Zakupy/Jak-wybrac-ubranko-do-chrztu.html A tutaj pomysł jaki chcę zrealizować tzn kupić 🙂 http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=57&p2=63&o=64 albo coś cieplejszego http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=57&p2=85&o=79 - mam jednak nadzieję, że znajdę tańszy odpowiednik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂 ja miałam te czeskie kropelki od znajomej w prezencie dostałam ale podobno one są tańsze i rzadsze, ale nam pomogły 🙂 10-15 kropelek przed każdyn=m jedzeniem przez 1 tydzień i przeszło 🙂 a ja dzisiaj właśnie zamówiłam też na allegro komplecik na chrzciny 🙂 te sukieneczki mi się nie podobaja te falbaniaste jak ślubne, tylko takie polarkowe sa słodkie 🙂
http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-buciki-i1472788451.html
to jest nasz komplecik, co prawda uzywany ale tylko 1 raz, no i tańszy trochę bo takie coś nowe by kosztowało ok 100zł a tak 40 🙂 planowałam chrzciny na maj i mam taki fajny biały strój dla małej biały od mojej mamy idealnie by pasował na chrzciny jakby było ciepło i rozmiar 3-6 m-cy ale chrzciny mamy 27 marca więc bedzie jeszcze zimno to takie plarkowe cudeńko będzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne te wasze stroje jednak dziewczynki mozna slicznie ubrac ja jednak tez zdecyduje sie na ten stroj co wam wysłałm bo rzeczywiscie w marcu jeszcze chłodno a jednak to małe dzieciaszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze chce zamówić kapelusik i opaskę szydełkową z jasnego różu z kwiaruszkiem ciemnym różem 🙂 na tej aukcji 🙂 http://allegro.pl/subtelne-komplety-chrzest-kazdy-rozmiar-rekodzielo-i1458674395.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinko u nas niemiecki rewelacja skonczyly sie i mielismy czeskie i niestety nie pomogly znowu jest to samo niestety 😞 wiec szukam tych niemieckich sab simplex. moja rada dla ciebie poszukaj jak mozesz tych niemieckich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalka stwierdziła, że ma dosyć szpitala i wcale się nie dziwię bo ile można leżeć 😮 Prawie jak sanatorium ha ha 😁 Filipek będzie miał robione zdjęcie płucek i jeśli już wszystko będzie ok to wypuszczą ich w poniedziałek do domku 🙂 Poza tym Nati ma depresję szpitalną i przesłała mi fotkę synka ale na Orange.pl po zalogowaniu zobaczyłam a nie mogę zapisać obrazka bo tak bym wklepała na forum. Ale uwierzcie mi, że jest śliczny jak wszystkie nasze "brzuszkowe" dzieci hehe 😜 🙂 🙂 🙂 Moje dziecko poszło wczoraj spać po 20 już na noc, tyle tylko, że koło 23 i koło 4 obudziła się na karmienie więc mieliśmy cudowną noc 🙂 A ogólnie witam w niedzielny ranek wszystkie mamuśki i dwupaki 🙂 Miłego dnia 😉 P.S. Reniu, na ile Ci starczyła ta duża paczka pampersów 186 sztuk PAMPERSA??? Ja używam trójek ale widzę, że już coraz ciężej mi ją zapinać, a czwórka niby od 7 kg więc już lada moment 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...