Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no mój Mały żadnej gorączki, katarku ani kaszelku nie ma dzięki Bogu ale i tak się niepokoję 😞 Bo na ząbki to za wcześnie co? Chociaż z tego co czytałam w tych wszystkich "wszechwiedzących" poradnikach i stronach www to może ząb się wyrzynać od 4 do 8 tyg .... wariuję poważnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No hejka melduje sie ale jestem wykonczona to co ja przechodze dziewczyny mój tez na poczatku lekko marudził a choroba rozwija sie z godziny na godzine okropienstwo 😞Mojemu małemu przeszła goraczka która sie utrzymywała dwa dni po38,8 wyobrazaxcie se jak mały był słaby koszmar 😞Teraz ciagle marudzi nawet przy kolkach tak nie miałam masakra 😞Nawet noszenie nie pomaga ciagle płacze i najgoresze ze lekarz stwierdził ze nie widzi ze to na zęby tylko ze miał lekko gardło czerwone i przezto nie chce jesc.Psikam 2 razy dziennie TAMTUM VERDE na gardło moze przejdzie kataru juz niema tylko jest osłabiony i ciagle płacze normalnie jestem bezradna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Reniu co to znaczy moj tez bardzo marudzi i nie wiem jak mu pomoc corka tez przeziebiona wiec ona cos dostarczyła ze szkoły;a co dawałas na katarek swojemu Adasiowi bo ja narazie tylko inhaluje i na noc nasmarowałam klatke piersiowa spirytusem i widze ze juz troszeczke lepiej 🥴a po tantum werde Adasiowi przejdzie gardełko bo to jest bardzo dobre u mnie cały czas sie sprawdza nie wiem moze jutro wybiore sie do lekarza niech go zobaczy 🤨ide robic obiadek i zajrze potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwilke jestem wiesz tak mi płakał ze byłam na pogotowiu bo normalnie niemogłam se poradzic okazało sie ze to przeziebienie boli go gardełko nie dostałam antybiotyku kazał podawac witamine c 5 kropli dwa razy i syrop pulmeo jest to odpowiednik eurespalu pewnie wiesz bo ja podawałam go starszemu synowi jakbył zawsze chory to jest na górne drogi oddechowe nadwór mam nie wychodzic wiecie ze on mi spi od11.30 a jest koło16tej i tylko zjadł i jeszcze spi,mówia ze to dobrze jest osłabiony ale niech spi moze sie wyleczy za 3 dni mam isc do swojego lekarza na kontrol 😞zobaczcie niby przeziebienie a jak mały cierpi 😞Mój starszy tez był przeziebiony i to on pewnie go zaraził 😞Tez robie inchalacje i oklepuje na noc spirytusem potem zajrze do was papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie ma nic gorszego dla matki, jak bezradność w stosunku do choroby swojego dziecka.
Mam nadzieję, że Wasze dzieciaczki szybką wyzdrowieją. Ale wiecie co, mnie też chyba jakieś przeziębienie bierze, bo wczoraj wieczorem starsznie zimno mi było, a w nocy musiałam wstać i przebrać pidżamę, bo cała mokrusieńka była. Mierzyłam temperaturę i mam 37,2, więc tylko stan podgorączkowy. Do tej pory nie byłam przeziębiona w ciąży i nie wiem, czy coś mogę zażyć? Piję herbatkę z miodem i cytrynką. Poradźcie mi, czy czekać aż coś mi się rozwinie czy lepiej jutro iść do lekarza? A Mały szaleje dziś jak wariat 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na chwilke mój mały nadal spi przespał cała niedziele od11.30 a tu juz 18ta mam nadzieje ze mu ten spik pomoze.Ja w ciazy brałam apap ale to w ostatecznosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renia a u mnie odwrotnie płacze i nie chce spac boje sie zeby go tez gardełko nie bolało ale on goraczki nie ma tylko ten katar a tak pozatym to jutro chyba pojade do swojej lekarki niech go obejrzy dla swietego spokoju;masakra jakas z tymi chorubskami a tak w ogole jutro ciepło a we wtorek znow chłodniej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niewiem jak podawac to pulmeo bo mi to wymiotuje po tym bo to goszkie a mam dawac 3 razy dziennie po 4mm 🥴Spał do 18.30 ale just lepiej wyglada chyba to spanie pomogło.Idz na kontrol do pewnosci bo szkoda tych naszych bobasków a choroba to tak szybko sie rozwija bedziesz spokojniejsza jutro napisz co tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renia a sprubuj do mleka albo z jakims soczkiem ;moj teraz usnoł ale jak długo nie wiem zobaczymy jak nocka ale mam nadzieje ze bedzie spał bo w dzien spał tyle co nic 🥴no niestety jak sie ma starsze rodzenstwo ktore chodzi do szkoły to niestety jest zawsze ryzyko ze cos malenstwo załapie no niestety nie uchronie go;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 A moje maleństwo ma katarek... Robię inhalacje i wpsikuję sól morską. Dzisiaj jak rano kichnęła to sam katar wyleciał - te inhalacje są na prawdę super. A ogólnie jak wstała rano to od 9 nie spała do 16:30 i wtedy 1,5 h i o 21 już śpi na noc. Oglądałam X-Factor a teraz Przepis na Życie. Mąż w pracy. Posiedzę pewnie do jakieś północy... 🙂 Miłego wieczorku i żeby wszystkie dzieciaczki szybko wyzdrowiały!!! To przez te pogodę bo jeden dzień upał- a drugi pochmurny i wietrzny. Masakra. Idę sobie zrobić herbatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakies fatum na te nasze malenstwa weszło 🤪mój spi teraz spokojnie zobaczymy jak bedzie rano ale i tak pojade do lekarza zeby go obejrzał bo jeszcze nie daj boze sie rozchoruje a 18 mamy chrzciny wiec musi juz byc dobrze 😉obejrzałam przepis na zycie wypiłam drinkusia z moim mezem i ide spac bo nie wiem kiedy moje malenstwo sie obudzi;dobranoc i zycze wszystkim spokojnej nocki pa do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina36tydz napisał(a):
cześć dziewczynki...jak Wasze dzieciaczki ? ? ? mój mężuś kupił dzisiaj termometr, który reklamują w lidlu! a w jakiej cenie są inhalatory?


Ja kupiłam w Aptece Stylowej w Piotrze i Pawle za 130 zł 🙂 Ponoć są droższe bo moja siostra kupiła za 150 zł ale warto popytać w różnych aptekach. Niby w Stylowych najtaniej... Wierzcie mi, że taki wydatek się opłaca... Karolinko- Ty jak byś na razie potrzebowała Inhalatora zanim kupisz to mogę Ci pożyczyć 🙂 Ja zrobię jeszcze dzisiaj inhalacje i chyba jest będzie ok. Jeśli Tobie będzie bardziej potrzebny to śmiało pisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety ;byłam z małym u lekarza i na szczescie nic powaznego tylko katarek i on tez juz przechodzi dzieki inhalacja gardełko czysciutkie tez takze jestem spokojniejszamoj mały ostatnio robił troszke kupy zielone i dostałam na to kropelki i miejmy nadzieje ze przejdzie;martwi mnie tylko to ze on jest ostatnimi czasy bardzo niespokojny ale pytałam sie pediatry i stwierdził ze nieraz tak dzieci maja takze zobaczymy ale dzisiaj nocka była masakryczna budził sie co troche ja nie wyspana 😮ide troszke na dwor moze usnie pa do potem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej to super ze małem nic sie nie dzieje 🙂My po pierwszym spacerku od czwartku. Juz jest dobrze tylko mały mi steka zeby go nosic po tej chorobie 🙂Bylismy 2 godzinki w pareczku i se spał.Karolinko Marta ma racje inchalator przyda ci sie bo jeszcze nie raz dzieciaszki beda miec katary ja tez kupywałam w Stylowej bo tam sa najtansze naprawde warto.Ide robic obiadek bo mezus zrobił wczoraj młodą kapustke a ja uwilelbiam wiec kupiłam pyzy i zrobie sosik.Przez chorobe Adasia to schudłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie zgadniecie co ja przechodze znów bylismy u lekarza wiec mój mały ma dwie choroby w jednym czasie jak mu sie skonczyła trzydniówka to teraz ma rozwolnienie przezto mi marudził 😞krzyczy bo boli go brzuszek brak słow 😞pije duzo zeby sie nie odwodnił i ma syrop to pa bo płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny jestem 🙂
Asiu - ja mam najnizszą krajową ale tak pisałam że mniej bo jeszcze pobieraja mi ubezpieczenie dodatkowe x2 za mnie i za męża, zapisałam sie i męża ze względu na dodatkową kasę z aurodzenie dziecka i tak jakoś ciągle z każdej pensji pobierają mi. A tak wogóle to teraz mogłabym z tego zrezygnować w każdej chwili?????? Bo to zawsze 114zł miesięcznie.....
a wiecie co, jakie jaja 🙂 bylismy w Licheniu w niedzielę tak na spontanie z teściami a tu normalnie..... prezydent Komorowski byl na mszy 🙂 i tak blisko staliśmy jego 🙂 a za chwilę patrzymy moi rodzice też byli i sie spotkaliśmy, a wcale się nie umawialiśmy, jaki ten świat mały naprawdę 🙂
a apropo Agatka tez jakaś taka nie swoja jest dzisiaj, płacze marudzi 😞 nie wiem o co jej chodzi, może właśnie ząbki juz idą.... a jutro kończy 5 m-cy ja 🤪k ten czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reniu przykro mi że Adaś choruje biedaczek... 🤔 Jutro będzie lepiej, zobaczysz 🙂 Wercia ja też płacę za ubezpieczenie x2 🙂 A z tym Licheniem to fajne miałaś niespodzianki hehe. No tak-Agatka kończy jutro 5 miesięcy- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...