Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie martw sie Leer ta waga-napewno w wiekszosci jest to woda co zatrzymuje sie w oraganizmie i dlatego taka waga,co do samopoczucia to niestety w tym ostatnim trymestrze nie jest latwo 😞ja tez mam czasmi taki nastroj ze tylko usiasc i plakac ale damy rade i wszystko wytrzymamy a juz niedlugo bedziemy sobie wspominaly jak to bylo z brzuszkami heheheh.Najwazniesze,ze nic sie pozatym zlego nie dzieje.Trzymaj sie mocno.Buuuuuziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki.. ale ja juz mam dosc.. nawet nie myslałam że nastanie taki etap ciąży a wszyscy mówią mi że mam się cieszyć i to jest jeszcze gorsze... nie wiem nawet w którym, tygodniu jestem.. co lekarz to inaczej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu kochana, zaraz dostaniesz OPR za to co gadasz ha ha 😁 😁
Po pierwsze wagą się nie martw bo szybko zejdziesz, ja na tym etapie ciąży co Ty też coś koło 14 kg ważyłam a w konsekwencji w 38 tygodniu 20 kg na plusie ale teraz już mam 22 kg mniej także głowa do góry: 🙂 Odnośnie męża to ja miałam takie same odczucia ale to wina hormonów także przejdzie po porodzie a teraz musisz dać radę 🙂 Twoja kruszynka chciałaby żeby mama była uśmiechnięta 🙂 A jak ma Ci ulżyć to żal się nam ile wlezie 😁 Ponoć pomaga 😉 A jak Ci lekarz obliczył datę od ostatniej @ bo terminy oblicza się właśnie na podstawie ostatniej miesiączki i badania usg 🙂 Mnie oba terminy wyszły na 18 grudnia a urodziłam w 38+6 🙂 Daj znać co tam Ci leży na sercu czy wątrobie i postaramy się Ciebie pocieszyć 🤪 😁 😁 🙂 Summa summarum najważniejsze że kruszynka ma się dobrze w swoim M1 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 😉 Martus a ogladałas ten program o żłobku, jesli tak to napisz co nie co jeśli pamiętasz co tam mówili, bo mni eto akurat bardzo interesuje 🙂
Leer nie mart sie wagą, to jest najmniejszy problem 🙂 ja przytyłam 13kg i już wróciłam ale czuję się i tak rozflaczona 🙂 a Marta która przytyła 20kg spadła poniżej wagi sprzed ciąży, więc idąc tym tropem im wiecej przytyjesz tym więcej spadniesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...my wróciłysmy po szczepieniu...Elizka waży 5 kg a mierzy 60 cm!!!!!!
Madzia nie przejmuj się, pewnie dopadły Cie gorsze dni...tez tak miałam wiele razy i non stop prawie ryczałam 😠 także myśl tylko o swoim Aniołku w brzuszku 😘
ja niestety jadę dzisiaj do pracy wypisać wniosek urlopowy, aż się boję 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my po spacerku wiecznie ale jak słonko wyszło to ciepło mój mały juz nie jezdzi w gondoli tylko przełozylismy w spacerówke i spał mi 3 godz na dworze 🤪Leer ja z pierwsza ciaza przytyłam 25 kg ia z druga 14 to nie ma reguły ale juz schudłam wazyłam przed ciaża duzo bo 69kg a juz waze 63 😜i nie kamie piersia chce podkreslic wiec sie tym niemartw 🙂Karolinko to mała szybko tyje jeszcze jej na zywo nie widziałam ale mam nadzieje ze nadarzy sie okazja 🙂Martus mój Kacper jest tak podekscytowany ze ciagle o tym mówi wkoncu to bedzie jego wielki dzien 😜Teraz pije kawke i biore sie za gotowania kalafioru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny za te slowa 😉 opieprzajcie mnie ile wlezie nalezy mi sie.. ostatnio jestem, nie do zniesienia moj maz wczoraj mi oznajmił że chyba robie mu na złosc bo co on zaproponuje to jest źle a jak ja cos powiem to święte. mam chyba takie dni oby przeszły jak najszybciej..
Martuska mój termin z om wychodzi na 4 wrzesnia a termin z usg 3d i usg normalnego wychodzi o 2 tygodnie wczesniej czyli 20 sierpnia. jakubek powiedział mi że nawet 15 sierpnia moge trafic na porodówke bo na pewno nie bede rodzic we wrzesniu no chyba że w 42tc.. a mój gin powiedział że on patrzy na om i nie zmieni daty... i kogo tu słuchać ten gin i ten gin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer ja jak chodziłam do Jakubka to w pierwszej ciazy mi tak wyliczył ze urodziłam w ten dzien co powiedział miałam termin na 19 czerwca i tak urodziłam.Jak byłam u niego to najpierw miała byc dziewczynka stwierdził Wenerski a Jakubek powiedział ze bedzie chłopak bo widzi jajeczka i tez sie sprawdziło 😜Miałam do niego jakies przekonanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):

Nati, Ty się przyznaj że jak Kasper wrócił to go napastowałaś więc komp Ci był już niepotrzebny hehe 😁 😁 Aaaa Ty też dzisiaj na szczepienie więc też daj znać co i jak 🙂 Ciekawe czy ta flądra dobrze zmierzy dzisiaj dzieciaczków 🤪 😜 A będziecie później na placu po szczepieniu?? 🙂


he he he cichoooo Marta z tym napastowaniem bo się wyda :P a po szczepionce bardzo dobrze bym powiedziała. Filipek zapłakał tylko jak igłę wbiła potem już spokój:P No więc .... co do tego mierzenia wrrr he he he .... niby mierzy 62 cm ... ale babeczka po mnie miała o "połowę" mniejsze dziecko i miało niby 69 cm;/// he he i tez w poczekalni narzekała bo nie chciało jej się wierzyć że przez kilka tyg jej dziecko urosło o 12 cm ... bo niby wcześniej miał 57cm ha ha mówię Wam he he ta baba mnie nie lubi 😁 a waga Filipka to 6220g ... przez 10 dni przytył 200g lekarka nie miała żadnych zastrzeżeń 😁 mówiła że silny, zdrowiutki chłopczyk z niego 🙂 na placu potem nie byłam bo musiałam do rossmana wejść i na małe zakupy bo Fifcio zaraz mi zasnął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalka1991 napisał(a):
ale tu cisza he he 😁 czyżby wszystkie zbanowane 😁

Natalka1991 - ban do 24 czerwca, do 20:00.
powód: http://www.brzuszek.net/forum,kalisz_i_okolice,73,159778.html,str=2832#861964
- trollowanie
Normalnie Martuś czytałam to Twoje forum z grudniówek ... jakie dzikie te dziewuchy ... a ta MIni czy Mimi Bóg tam ją wie to już kompletnie .. żal jej dupsko chyba ściska że takie rzeczy pisze ... ciekawe czy mleko by tydz ściągała ... albo czy by się nie pochwaliła suksesem swojego dziecka! ZAZDROŚNICA WRRR;////
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem, byłam u ginekologa i raczej jest dobrze 🙂 ten mięśniak jest tej samej wielkości 12mm czyli ani nie powiększa się ani nie maleje ale można powiedzieć że jakby łagodnieje bo jest mniej intensywny, zlewa sie z tłem jak to określił lekarz 🙂 więc jest dobrze, nie ma obaw ani paniki 🙂 następna kontrola za pół roku 🙂 takze otetchnęłam... i bylam u lekarza samochodem 🤪 no i oczywiscie był wypadek jak jechałam i musiałam zmienic droge trochę.... kiedys jak się wybrała pierwszy raz autem do pracy i obmyślałam sobie całą drogę jak pojadę a jak jechałam to akurat ta droga była zablokowana bo jakieś wystepy były i musiała inaczej jechac , tyle stresu co ja wtedy miałam i dzisiaj tez tak było 🙂 normalnie specjalnie chyba to ktos robi mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę banował każdego, kto przyczynia się do kłótni lub, kto bierze w niej udział.
Do czasu, aż całkiem nie oczyści się atmosfera na forum i nie nabierzecie do siebie wzajemnie szacunku.
Można rozmawiać, można mieć własne zdanie, ale nie można nikogo obrażać i obgadywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łohoho....powiało grozą!!!! ciekawe czy na grudniówkach zablokował kogoś, bardzo ciekawe! moja Niunia zasnęła a ja gotuję warzywka na zupki 🙂 byłam dziś w pracy i na szczęście nie było dyrektora tylko sama kierowniczka....mam łącznie 37 dni urlopu, także chyba do końca sierpnia!!! no i szukałam jak zwykle mleka na mieście i znalazłam, także znów zrobiłam zapas na 2 miesiące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, ja się nie obrażam, ale kończę z poradami, bo nie lubię, kiedy moje dobre zamiary są atakowane. A Weronika za każdym razem wie lepiej, więc kończę z tym...I proszę już nie dyskutujmy o rzeczach typu prawo pracy itp. To forum o ciąży i niech tak zostanie...
Ja nie chcę kłótni, tylko konstruktywnych dyskusji o ciąży, macierzyństwie i z z tym związanych dobrych i złych stron.
Jeśli któraś z Was będzie chciała porady, to nie ma sprawy, ale róbmy to na maila, OK??
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam 🙂
Każdy ma prawo do swojego zdania, a większość z nas dogaduje się, więc zostawmy to tak jak jest...w końcu macierzyństwo to piękny czas...Musimy pamiętać, że forum to miejsce publiczne, a często podajecie nazwiska kuzynek, lekarzy itd. (ktoś może nam zarzucić bezstronność).
Wracając do brzuszka: zjadłam dziś cały koszyczek truskawek i umieram 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
akinorewka napisał(a):
Ale któraś z naszych dziewczyn jest zablokowana???


Chyba Nati ale NIESPRAWIEDLIWIE !!!! 😠 😠 😠

A co, będę koleżanki bronić a jak się nie podoba to niech mnie zablokują 😁

Mój osobisty apel: nie zaczynajmy wojny, bo nam zbanują cały topic i będzie kaszaneczka 🤪 Dziewczynki luzik!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...