Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny o opinie na temat tego imienia a wiec tak Martuska moj maz wlasnie tez nie chce Oliwiera heheh bo mu sie kojarzy z Janiakiem a tez go nie cierpi hehehhe 😉 a Reniu Alana juz mamy 😉 😉ach jest jeszcze czas wiec cos wymyslimy 😉Milego dnia dla wszystkich 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sens napisał(a):
Joanko a orientujesz sie może czy ten basen w Jarocinie jest ozonowany?
Martus ja też myślałam o Konsylium ale znajomi mi odradzają, że podobno bardzo dużo chloru i dzieciaczki maja problemy nie tylko ze skórą ale z drogami oddechowymi.
Ech.. ta nasza mieścina


Sens, no właśnie ja chodzę sobie sama na zajęcia do Konsylium i tam przychodzą matki z dziećmi, ale rzeczywiście narzekają, że przeginają z chlorem. Na początku było OK i były zajęcia dla niemowląt, ale podobno nie było zainteresowania i woleli zrobić aquaaerobic. Niestety Kalisz nie myśli w ogóle o atrakacjach dla dzieciaczków, a szkoda...Niestety nie wiem, czy w Jarocinie woda jest ozonowana, ale mają certyfikat na prowadzenie zajęć od 3 miesiąca, więc chyba jakieś normy muszą spełniać..W każdym razem moja koleżanka chodzi tam ze swoim szkrabem (ten mały nurek który jest na większości zdjęć) i bardzo sobie chwali. Ważne jest, żeby iść pierwszy raz z dzieckiem na basen do 6 miesiąca, bo wtedy dziecko ma naturalny odruch pływania, który potem zanika.
Hehe, na bieżąco chętnie będę słuchać o postępach Elizki w wodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sens napisał(a):
A Cafe Lawenda super i blisko parku. Jesli bedzie snieg wyjda piękne zdjęcia.

Brakowało mi takiej knajpki w Kaliszu - może lokalizacja nie jest zbyt super, ale masz rację, blisko park, więc zdjęcia powinny wyjść ekstra. A zamówiliśmy sobie sesję plenerową z Glamour Studio (robią bajeczne zdjęcia). Umówiliśmy się z fotografem, że będzie to sesja ślubno-niemowlęca 🙂 Część zdjęć chcemy zrobić w Poznaniu na ślubie (wpleść motyw narciarski na Maltance) + część niemowlęca w jakimś centrum rozrywki dla malucha...Jak już będziemy mieć zdjęcia, to wyślę Wam na mailik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Aquapark Jarocin przystąpił do ogólnopolskiego programu wspierającego rozwój niemowląt poprzez pływanie i zabawę w wodzie

Pływalnia Przyjazna Maluchom "Pływajcie zdrowo"

5 czerwca 2011 zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 3 lat na Dzień Otwarty. Wejście do Aquaparku oraz bezpłatny udział w zajęciach z cyklu Wodny Świat za okazniem pieluszki Huggies Little Swimmers! Ilość miejsc ograniczona, rejestracja uczestników akcji pod numerem telefonu 606 929 789

HAPPY HOURS - dwie mamy z dwójką dzieci w wieku od 3 miesięcy do 3 lat korzystają z atrakcji wodnych Aquaparku płacąc tylko za jeden bilet!

Zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach 11.00 - 15.00 oraz w każdy wtorek 15.00 - 17.00.

Akcja za okazaniem pieluszki Huggies Little Swimmers!

www.wodny-swiat.info , www.plywajciezdrowo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniula29 napisał(a):
Dziekuje dziewczyny o opinie na temat tego imienia a wiec tak Martuska moj maz wlasnie tez nie chce Oliwiera heheh bo mu sie kojarzy z Janiakiem a tez go nie cierpi hehehhe 😉 a Reniu Alana juz mamy 😉 😉ach jest jeszcze czas wiec cos wymyslimy 😉Milego dnia dla wszystkich 🙂))


My wybraliśmy zgodnie Jakuba (pasuje i do maluszka, i do dorosłego faceta)...a i tak będzie moim Maludą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
akinorewka - możesz w jakiś logiczny sposób wyjaśnić po co właziłaś na wątek grudniówek 2010 i poruszałaś tę konfliktową sprawę sprzed kilku dni ?

"właziłaś" ? co to za słownictwo...my mamy nie pisać jakimś tam tonem, a tutaj proszę jaki ton...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam wrażenie że jest Pan w stosunku do nas wrogo nastawiony...i zastanawiam się dlaczego...bo na naszym forum była i jest rewelacyjna atmosfera! każda z nas rozumie się doskonale, i uważam że to My jesteśmy wzorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko zaczęło się od oskarżeń w stosunku do naszej koleżanki od GRUDNIÓWECZEK więc dlaczego nasze forum ponosi konsekwencje ich zachowania??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie jest proste - proszę spojrzeć na to OBIEKTYWNIE:

Przeczytałem Was wątek, przeczytałem wątek grudniówek 2010.

Wszystko wskazuje na to, że został złamany regulamin.
Cytuję:
"10 Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum Serwisu treści:
..
g) celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling),
"

Będę teraz posądzony o złośliwość, zemstę i inne zbrodnie ale jeśli ktoś wchodzi (przepraszam za określenie "włazi" - będę pilnował się na przyszłość 😉 ) na dany wątek bez żadnej prowokacji, tylko po to, by wracać do starych konfliktowych spraw, to niestety jakby na to nie patrzeć robi to celowo. pkt 10.g

Na grudniówkach atmosfera wróciła do normy, dziewczyny pogodziły się ze sobą, od kilku dni rozmawiają, żartują itp. aż tu nagle pewna osoba BEZ PRZYCZNY wraca do starych, konflitowych spraw. Dlaczego ? Ktoś potrafi to wyjaśnić ?

Proszę o logiczne wyjaśnienie TEJ konkretnej sytuacji.

Czekam do 22:00.
Jeśli nikt w sposób OBIEKTYWNY nie wyjaśni mi dlaczego nagle został poruszony ten drażliwy temat na obcym wątku, mam powody by zbanować tę użytkowniczkę.

Żeby nie zostać posądzonym o stronniczość czekam na wyjaśnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno - o Wasze dobre relacje będę walczył równie żarliwie, jak o dobro użytkowniczek wątku grudnióweczek 2010.
Nie mam absolutnie żadnego interesu w tym, że bronię lub ganię dany wątek. Przemyślcie to dobrze.
Chodzi mi wyłącznie o zachowanie przyzwoitej atmosfery na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...