Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój mąż tez był przy mnie ale później go wyprosili bo miałam cesarkę ostatecznie, ale na skórczach był i bardzo to pomaga jak był przy miie i trzymał za rękę, widział tez jak lekarze robią swoje, czyli badają i łapy wkladają 🙂 także jeśli Twój facet chce być przy porodzie to nie masz co się krępować, wtedy w takiej chwili to już nie ma żadnego wstydu. Ja się obawiałam tego że będzie pełno ludzi i ci właśnie praktykanci ale naprawdę kiedy juz przychodzi ta chwila to juz nic nie obchodzi tylko żeby wkońcu urodzić, i czy cię widzi 5 czy 20 osób to nie robi różnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka my też z brzuszkiem po śniadanku :_)
wczoraj byłam w kaliszu wiecie? :p wycieczka poza misto 🙂
i dzis tez bede w media markt robimy zakupy do nowego domku, kupujemy lodówie pralkę i telewizor, a i kupiliśmy aparat sobie i koleś sprzedał nam zła karte pamieci wrrr;/ mam nadzieje ze dzis ja wymieni bo 40zł na drodze nie lezy i kolejne 40 na zakup nowej 😠
p.s ale jest ładniutki koles w Media M na dziale telewizory hihi ☺️ dzis zrobie sie na bóstwo bo wczoraj to wyglądałam jak pół tyła za krzaka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia pracowałam kiedys w Media na dziale foto 😜 moja Kruszynka strasznie marudzi przez ta szczepionkę, w nocy budziła się kilka razy więc wzięłam ją do nas i przytulałam....a to wszystko za sprawą "miłego" sąsiada, któy poiwiedział"o pewnie dziś w nocy nie będzie spać po szczepionce" wrrr 😠 nigdy tak nie było przecież...dobra lecę bo się zaczyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam my juz po zakupach wszystko juz kupione torcik juz w lodówce wystarczy czekac 😜Jestem dzis tak szczesliwa bo wróciła moja mamusia któtej niewidziałam jak Adas sie urodził 5 miesiecy:woohoo 😁zi przyjedzie jak go zobaczy to sie zdziwi bo widziała go jak miał tydzien 🙂Leer piekna foteczka i sliczny brzusio 🙂Kurcze tyle sie rozpisałyscie tyle stron do nadrobienia hehe.Mó Adas to piszczy na całe mieszkanie tak gada i krzyczy ze na dworze go słychac czy wasze dzieciaszki tez tak piszcza? 😁A kula mi sie po cały dywanie mata to jest dla niego za mała 😁.Ide zrobic se kawke potem zajrze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka zasnęła ale pewnie nie na długo... 😉 Madziu piękny masz brzusio!!! 🤪 Reniu cieszę się, że zobaczysz mamusię swoją!! To jest wielki dzień dla Was 🙂 🤪 Wyobrażam sobie Waszą radość 😉 Karolcia, kurczę to ten sąsiad jakiś zgred 😠 Ale nocka już za Wami a kolejna będzie z pewnością przespana 🙂 Nie wiem co miałam jeszcze napisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny, tak narazie mieszkamy o moich rodziców a po porodzie idziemy prosto do naszego domku w bloku, ciezko bedzie mi sie przestawić bo teraz mam domek jednorodzinny duzy ogród i rodzine do okoła a teraz blok i 4 pietro.. ale jak bede miala swoja myszkę i męża obok to niczego mi nie braknie;_)
a co nie bede żałować, i popatrzę sobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki i ja sie melduje 😉ale naskrobałyscie ale nie mam czasu nadrabiac 🥴 ide sie kompac bo o 18 chrzest ciekawa jestem jak tam nasze słonce sie zachowa a juz sie boje chociaz dzisiaj cały czas spi sobie wie ze mamusia nie ma czasu za bardzo dla niego ha ha:lece kobietki zajrze jutro to zdam relacje i pokaze foto jak mój drugi mężczyzna wyglada w garniturku 😁pa miłego dzionka wam życze;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 😘 widać że sobota bo nastała cisza 🙃
my dopiero wstaliśmy, bo mąż czytał bajki i wszyscy w sypialni zasnęliśmy o 18.00 na jednym łóżku 🤪 musieliśmy zrobić Elizce dzień brudaska, bo szkoda nam ją budzić...ciekawe o której się w nocy obudzi, skoro zasnęła o 18 😮 także nieźle dzisiaj wyszło 😁
natiś, Martuś po spacerze poszłam na hamburgera i loda kręciołka..bo tak mnie ssało że szok 😁 mąż mnie zabrał tutaj do budki przed kauflandem i powiem Wam że pycha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 ja wróciłam dopiero z kalisza... normalnie nieporozumienie jakieś w tym media Markt...
po pierwsze wystroiłam sie jak indyk na święta a tego kolesia akurat nie było dzis... 😮 mąż ale miał ubaw ze mnie jak zobaczył że go nie ma 😠
a po 2.. takie jaja jak nic.. mama brałam nam lodówkę pralkę i telewizor na raty miała wszystko oprócz głupiego napisu od szefowej że jej wypłata jest NETTO a nie brutto i spowrotem do ostrowa zasuwamy po ten głupi zapis , mamy szefowa jak zawsze niezadowolona, ale kit dotarliśmy znów do sklepu podpisaliśmy wszystko zajęło to godzinę poszliśmy po towar a tu psikus nie zaznaczone że do lodówki cola ma byc.. od nowa umowy do podpisania .... podchodzimy po telewizor wszystko ok, babka sie pyta kto nam wypełniał ta umowę wczoraj mama sie meczy z mężem ze taki wysoki pan ja zaszpanowałam że Mateusz i wszyscy nagle o ooo uuu że skąd ja to wiem że niby mi sie podoba mąż zły jak nie wiem co.. podchodzimy do kasy a tu znów niespodzianka że babka od telewizorów źle wypełniła kartę i znów umowy od nowa do podpisania... chcemy odejść a tu babka w kasie a za transport nie zapłacone.. i leci do babki od umów że znów trzeba od nowa.. normalnie sie śmiali że ja tam urodzę.. podjeżdżamy po wszystkim po telewizor bo lodówkę i pralkę nam przywiozą oni, a tamci ładują nam pralkę.. Bo jest z Lg jak telewizor i nam wpierają że my mamy do odebrania pralkę a to juz 21 maż sie zdenerwował i pokazał im wszystkie papiery i jakos powoli doszliśmy do tego ... normalnie szok.
byliśmy tam od 18 30 a 21 10 opuściliśmy ten lokal.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ale MADZIU mieliście przygodę 🤪 😁 😁 😁 Chyba miałabym tego sklepu dosyć do końca życia 😁 😁 Ważne że udało się Wam wszystko załatwić 😉
KAROLCIA no to ekstra że się najadłaś!! 🤪 Dobrze wiedzieć że blisko są pycha rzeczy... No i te lody hehe 😁 😁 😁
RENIA kiedyś pytałaś o piszczenie Adasia i powiem Ci że moja mała też tak ma hehe, potrafi głośno piszczeć na spacerze nawet z pół godziny 🤪 😁 😁 😁
ULCIA to czekamy na relacje z Chrztu i przede wszystkim właśnie na foto Twojego przystojniaka!! 😉 😉
Gabi śpi od hmm 21 😉 Oprócz wypitego dzisiaj 40 ml mleka modyfikowanego żadnych innych postępów nie było... 🤔 Ale nie od razu Rzym zbudowano więc mam nadzieję że na razie to początek sukcesu. Ptfu ptfu- nie zapeszajmy 😜 😜 A ogólnie mam doła zawodowego związanego z brakiem pracy w zawodzie, czasem tak mam i trochę sobie popłaczę i przechodzi 🤨 Poza tym zrobiłam już surówkę na jutro, przygotowałam kurczaka, kurę i indyka na rosół i obrałam warzywa do naszego rosołku i Niuni także jutro tylko mięso zrobić i wstawić rosół, ziemniaki obierze mąż przed pracą z rana bo ja nie lubię obierać młodych 🤢 😜 A dzisiaj cisza bo weekend czy co hehe. Milego wieczorku i spokojnej nocy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam dziewczynki my po wczorajszej imprezie było super Kacperek zadowolony no i mamusia wróciła 🤪Adas patrzał w nia bo jej nie zna przeciez 😁ale potem juz do niej gadał mały mi spac poszedł po22ej 🙂Mężus jak wszyscy pojechali wyskoczył do Osteri po kebab a co do piwka trzeba zjesc to poszlismy spac po 24ej 🙂Martus towja Gabi slicznie siedzi mówie ci ona bardzo szybko zacznie wstawac w łózeczku zobaczysz 🙂Mój synus dzis konczy 6 lat ale to zleciało a ja czuje sie juz stara 🙂Ide pic kawke bo mezus bedzie robic rosołek mlego dnia pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło, się na forum działo pod moją nieobecność 🙂!! Miałam do nadrobienia ponad 20 stron, ale się zziajałam czytając to wszystko 😉! Także nawet nie podejmuję się komentarzy tego wszystkiego co czytałam 🙂
Natala dostała szlaban od admina.. Ale zawsze do tego dwudziestego któregoś czerwca, zanim do nas wróci, ma jeszcze komórę i nk, także luzik 😉
Renia, sto lat dla... Michała? Dobrze pamiętam imię starszego synka 🙂? W każdym razie wyściskaj ode mnie tą swoją starszą kruszynę - też jest boski, jak Adaś. I ma nieziemski kolor oczu! Zresztą już to mówiłam na spacerku 🙂 Udane dzieciaki masz 🙂
A Asiu - Twoja sukienka ślubna jest przepiękna!! Mamy podobny gust chyba 🙂 Ja chyba też bez welonu będę, tylko kwiat we włosy, ale jeszcze do końca nie postanowiłam 🙂 Ja Wam nie pokażę mojej sukni, bo Karol może mi zerknąć przez ramię 😉 Ale zakochałam się w tej sukience od pierwszego wejrzenia, chociaż sama będę miała inną:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.xn--kobiet-10a.xn--by-wla.pl/photo//max_prado_48ef510b19e4e_d069f27c.jpg&imgrefurl=http://www.xn--kobiet-10a.xn--by-wla.pl/index.php%3Fpage%3D562%26id%3D3579&usg=__a0CGzLG-uxNtKKCfBMzRLaYriUM=&h=640&w=498&sz=217&hl=pl&start=39&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=ytBXGkZCeqygJM:&tbnh=137&tbnw=107&prev=/search%3Fq%3Dsuknie%2B%25C5%259Blubne%26start%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D996%26bih%3D602%26ndsp%3D20%26tbm%3Disch&ei=3sr9TcuxC8rNsgbbhu3vDQ
A na poprawiny chyba sobie taką uszyję, tylko w innym kolorze, no i w trochę krótszej wersji 🙂:
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-kolekcja-2011/suknia-slubna-atelier-diagonal-5040.html
A kiedy macie ślub, jest już jakaś data?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperek... Ale dałam ciała 🙂.... Tym bardziej, że w poprzednich postach pisałaś, a ja nie zauważyłam 🙂 No to sto lat dla Kacperka!!! Już nie zapomnę 😉
Martuś, smacznego obiadku! My idziemy na sępa do teściów, także dziś w garach nie siedzę, heheheh 😉 A Gabrysia miewa humory i humorki jak każda kobietka 😉 Ale jak to z kobietami - na pewno niedługo jej przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie 🙂 Ewuś prześliczna suknia 🙂 a my dopiero teraz bedziemy jedli obiad bo wcześniej mielismy gości i obiadek musiała poczekać, a jestem taka głodna że hej, mamy piers z kurczaka panierowaną, młode ziemniaczki i kalafior 🙂 a agatek śpi właśnie, tak sie przekręcała a przekręcała że zasnęła 🙂 no i stópki wkłada do buzi, nie iwem czy pisałam 🙂 dobra idę jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa, my mamy ślub 25.12.2011 razem z chrzcinami Maludy 🤪 Dwie imprezy na jednym ogniu. No i w sumie nie żadna wielka impreza, tylko przyjęcie dla najbliższych 😁 Te sukienki, których linki załączyłaś są przepiękne. Rzeczywiście mamy bardzo podobny gust 😁 Ja też planuję kwiata we włosach, ale jeszcze nie wiem, jaki będzie, Nigdy nie lubiłam welonów ani sukienek bez - lubię skromność, prostotę, ale jednocześnie eleganację 🙂
A ja dziś na obiadek robiłam pstrąga z piekarnika + pieczone ziemniaczki + na deser miksowane truskawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...