Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

admin napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
Lepiej nie 😁 bo wtedy sie zrobią z brzuszka zapasy w kiślu 😁
swoją drogą to by nieźle wyglądało...
Bitwa mamusiek w kiślu 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
no niestety teraz tak to wygląda, tylko zamiast kiślu są fekalia.


No niestety...
i to o takie durnoctwa...
brak słów...
i to dorosłe dorodne kobiety... eh 🤢
Nic... ciężki dzień Panie Administratorze współczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
...ciekawe dlaczego....
żałość...


Niestety... Najgorzej że Sam Pan nie zamieszany w afere a najbardziej obsarowany...
No nic...A CEIKAWOSTKE ZAPYTAM ILE BANÓW W CIAGU DNIA NAJWIECEJPN DAŁ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku istnienia strony ?
Dzisiaj, właśnie na tym wątku.
Przykre 😞

Jestem tu od tego, by uporządkować niektóre sprawy, bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie, bez względu na to czy ktoś mnie przestanie lubić. Tak jak napisałem wcześniej.
Mam ponad 11 000 użytkowniczek. Może to brutalnie zabrzmi ale nie mogę sobie pozwolić wejść na głowę kilku osobom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Od początku istnienia strony ?
Dzisiaj, właśnie na tym wątku.
Przykre 😞

Jestem tu od tego, by uporządkować niektóre sprawy, bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie, bez względu na to czy ktoś mnie przestanie lubić. Tak jak napisałem wcześniej.
Mam ponad 11 000 użytkowniczek. Może to brutalnie zabrzmi ale nie mogę sobie pozwolić wejść na łeb kilku osobom.


no niestety... ja mówie dobranoc.... miłych snów życzę i oby jutro był lepszy dzień... mam nadzieje że nie bedzie takich starc od nowa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie raptem może z 2 dni, a tu ponad 30 stron do nadrobienia! Tylko jakich....Aż się serce kraje... Gdzie mój stary, dobry brzuch?? Kochane, przeczekajcie swoje szlaBANY, a potem... PEACE, LOVE & FRIENDSHIP, jakem hipisowska dusza 😉 I koniec wojny o.... właściwie nie wiem o co! Także luzik, nie stresujmy się nawzajem i piszmy o dzieciaczkach i pierdołach, jak dawniej. Idę już spać. Dobranoc Adminie, bo ciężki dzień tu dzisiaj chyba miałeś z tymi moimi kobietkami 😉 I dobranoc dziewczynki 🙂! Zamiast się wkurzać na byle pierdoły - zmolestujcie swoich facetów, to i adrenalina Wam opadnie 😉 Ja bym swojego zmolestowała, ale zdążył zasnąć, tak się zasiedziałam na brzuszku, hehehehe 😉 Buziaki Kalisz i reszta świata 😉!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny mam do was taka prosbe,pracuje w takich badaniach marketingowych SMG-KRC i mam akurat do przeprowadzenia ankiety na temat GOTOWE POSILKI W SLOICZKACH i ta sa ankiety z mamusiami dzieci w wieku od 4 do 12 miesiecy,potszebuje 8 takich mamusiek.Jesli ktoras by byla chetna to bede wdzieczna 😉Ja bym zadzwonila i 2 minuty powiedziala o czym mniej wiecej sa pytania 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki melduje sie 😉ale miałam nadrabiania powiedzcie mi o co chodzi z ta kłótnia bo ja nie w temacie 🥴my juz po chrzcie nie było najgorzej ale i tak mały dał znac o sobie w kosciele pokaze wam zdjecia mojego mezczyzny w garniturku jutro bo moja siostra robiła zdjecia i jutro dopiero nam przywiezie 🙂a co u was widze ze na forum bardzo goraco 🤪ide wstawic mezusiowi ziemniaczki i wroce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz nadrabiam bo nie nadazam czytac tak fajnie było na forum a tak sie porobiło 😠Ula super ze juz po chrzcinach juz niemoge sie doczekac zobaczyc fotek czekam 😜Leer wygladasz super ciaza ci słuzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...