Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 🙂
Leer nie przejmuj sie, tak czasami bywa pod koniec ciąży, tak jak Marta pisała że dziecko ma coraz mniej miejsca w brzuszku, pgłaszcz, pogadaj do niego to da Ci znać, albo np. zjedz cos słodkiego to dostanie zastrzyk energii 🙂 u mnie to działało 🙂
Joasiu, a jak każą leżeć to trzeba, dla dobra dziecka, ale już nie duzo Ci zostało do rozwiązania 🙂 nim się obejrzysz to Kubuś będzie razem z Wami, będziesz go tulić i całować 🙂 dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny za słowa otuchy 🙂 wróciłam od gina właśnie no i tez mnie uspokoił ze teraz to będzie normalne najważniejsze aby było 10 ruchów w ciagu 3 godzin. 😉
moja kruszynka wazy 2300 gram wcale taka duza nie jest 🤨 jak wszyscy sądzą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczynki za wsparcie - pomaga 🙂 Dziś miałam 5 lekarzy na konsylium i radzili, co też ze mną zrobić. Bo na poród jednak trochę za wcześnie, a z drugiej strony moje zdrowie też ważne. No i uradzili, że od jutra będzie przychodził do mnie rehabilitant-masażysta. Ponieważ nie chodzę, układ limfatyczny jest zastany i trzeba go trochę rozruszać. Kubi ucieszył się chyba na tę wiadomość, bo szaleje w brzuszku 🙂
Czytam Was też na ebrzuszku - na razie się nie loguję, bo to forum mi wystarcza.
Przekażcie Nati ode mnie buziaka i oklaski za wypowiedź odnoście wykształcenia, Też wkurzają mnie ci wszyscy pseudo-studenci na studiach zaocznych dla zasady. Miałam w pracy 2 sekretarki po PR (sorry Werka, akurat miały takie skończone kierunki). Napisanie zwykłego pisma bez błędu ortograficznego stanowiło dla nich wyczyn. Martuś, a jeśli kiedyś jednak zdecydujesz się na zaryzykowanie apropos pracy to odezwij się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane 🙂

Madziu, 10 ruchów to mi kazał lekarz liczyć w ciągu doby... No ale co lekarz to inne zasady 🙂- najważniejsze, ze nie masz się czym martwić 🙂 A Dzidzia myślę że to 3 kg dojdzie 😁
Asiu, ja myślami jestem z Tobą i wierzę, że dasz radę 😉 A na piwko koniecznie musimy się umówić! 🙂

Ja oglądam Szkołę Uczuć- ach uwielbiam 😁 a z głównym bohaterem to mogłabym wszystko hehe 😁 😁 Miłego wieczorku i spokojnej nocy 🙂

P.S. Karcia ma bana cały czas a Admin jest na tyle nieprofesjonalny że nie napisał nawet na jaki czas! 😠 Nie mówił, że na zawsze! No ale mało ważne bo my mamy siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu, no to Ty normalnie będziesz miała zupełnie jak w SPA 🤪 Masażyk- no no no 😁 A jak Kubuś zadowolony to tym bardziej super! 🙂 A w ogóle to niedługo również Wasz Ślub!! 🤪 Przecież 5 miesięcy to zleci jak nie wiem co, zwłaszcza jak malutki już będzie na świecie 🙂 A nasza Ewcia ma już 2 września!! 🤪 Także trzeba zorganizować brzuszkowy panieński 😁 A co do pracy to ja chętnie bym chciała u Ciebie pracować ale kiepsko u mnie z Angielskim ☺️ Chyba, że potrzebowałabyś kogoś po Angielskim to daj znać bo moja siostra skończyła Kolegium Języków Obcych i jest wszechstronna tj radzi sobie ze wszystkim hehe

Lecę bo nie obejrzę w ogóle filmu 😜 Buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, też oglądam ten film - uwielbiam go.
Jutro zdam relację, co to za Pan Przystojniak będzie mi nóżki masował 😜
Piwa bym się napiła...ehhh...
Wiecie, staram się pozytywnie myśleć i wierzę, że donoszę tego szkraba...A potem już nasz ślub - yyy, choć do Janka już od dawna mówię mój mężu 😁
Martuś, jutro pogadam z szefem i dam znać, co i jak z tą pracą.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwupak Joanno-Jakubowy ma się dobrze. Dziś miałam masaż leczniczy - ale super sprawa. Zrelaksowałam się totalnie, ale o chodzeniu i tak mogę zapomnieć. W Poznaniu obrzydliwa pogoda, pada, wieje...a ja na przemian TV, WI-FI i czytanie. Za chwilę będę miała mycie włosów, bo pod prysznic też mi nie wolno wstawać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ulcia masz racje pogoda do bani 😠 ale dla nas to lepiej niz upaly 🙂))Dolegliwosci trzeciego trymestru dawaja popalic 😞
Joanno trzymaj sie dzielnie w szpitalu baaardzo Ci wspoczuje 😞pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszle mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Asiu w tym wszystkim skorzystasz przynajmniej z masażu 🙂 tez bym chciała żeby jakiś profesjonalista wymasował mnie, w ciąży chciałam sie przejść na masaż relaksacyjny ale nigdy sie nie udało... ciekawe jakie to uczucie 🙂 ale widac po Tobie że Ci posłużyło i dało Ci energii bo od razu inaczej piszesz 🙂 życzę Wam duuużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werka, w Kaliszu polecam pana Marcina z centrum modelowania sylwetki SHENTI - ma niesamowite dłonie 😜 Często do niego chodzę na masaż bańką chińską, super sprawa przy długim siedzeniu przy biurku...Nie mogę dziś spać - sama jestem na sali i czas mi się niesamowicie dłuży. Chciałabym pobiegać po sklepach, kupić coś Maludzie, ale nic nie wolno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu Ty już lada chwila urodzisz! 🤪 Ale ten czas zleciał, co? 😉 W zasadzie 37 tydzień to ciąża donoszona także spodziewaj się kochana niedługo cudownych chwil !! 🙂 Torba rozumiem, że już dawno spakowana 😁
Joanko kochana, później z tym chodzeniem nadrobisz jak będziemy się na spacery umawiać także nic straconego. Teraz zdrowie Twoje i maluszka jest najważniejsze więc jak macie leżeć to rozkoszujcie się tym błogim lenistwem 🙂

Miłego wieczorku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
Dół, dół, dół 😞


Halo halo halo, zabraniam Ci się dołować!! 😉 Jak będziesz smutna to i Kubuś będzie więc nakazuję Ci szeroko się uśmiechnąć i pomyśleć jakie piękne chwile Cię czekają!!! 🙂 🤪 Już jest bliżej niż dalej kochana więc dasz radę 😉 Razem przetrwamy ten czas oczekiwania...Pisz często to i ja będę ok? 😉 Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska powiem Ci że nawet nie wiem kiedy a juz koniec ciąży.. dopiero co widziałam dwie kreseczki i początki a teraz...
teraz to normalnie az boje sie dnia ( oby dnia) kiedy sie zacznie poród... przeraza mnie mysl lewatywy.. bólu parcia i nocy buuu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer pociesze Cie,ze tez zaczynam sie bac tego wszystkiego buuuuu.....ale z drugiej strony juz by sie chcialo miec to malenstwo przy sobie i cieszyc sie,ze wszystko dobrze sie skonczylo i ze dalysmy rade 😉 😉. tymbardziej,ze teraz nie jest juz lekko 😞
Pamietam jak w pierwszej ciazy na samej koncowce bylo juz mi wszystko jedno co sie bedzie dzialo,zeby tylko ta ciaza sie juz skonczyla 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce miec już córcie przy sobie! jak widze mamy które maja swoje maleństwa to mam w dup* ból i to wszystko ale z drugiej strony... właśnie ten ból i to wszystko mnie paraliżuje i odbiera radość z oczekiwania na maleństwo..
juz nie moge sie doczekać mojego skarba ale boje sie że sobie nie poradzę , że nie bede wiedziała jak sie zachować jak bedzie płakać albo cos.. takie głupie mysli mam .. ostatnio nawet nie chce mi sie wstawać z łózka ale leżeć tez źle bo gnaty bolą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjjjj bola gnaty bolą 😞 ja to spie juz prawie na siedzaco ☺️ Dasz rade napewno z malenstem,,kazda ma takie watpliwosci a jak przyjdzie dzidzius na swiat to bedziesz napewno suuuper mamuską 🙂))))
Najwazniejsze to nie sluchaj teraz jak ktos Ci opowiada o przezyciach z porodu-bo kazdy ma inne wspomnienia i nie potszebnie sie bedziesz denerwowac a jedno jest pewno przezyjemy wszystko bo my nie pierwsze i nie ostatnie 😉Ja tak sie pocieszam i tak sobie tlumacze hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jestem 🙂 skończył się ban, dlatego ruszam z pocieszaniem Was moje Kochane 🙂
Leer moja Dzidzia też słąbo sięporuszała, i często przeżywałąm chwile grozy, dlatego wiem co czujesz ale każdy Bobasek jest inny- nasze poprostu są leniuszkami 🙂
Joasiu pociesze Cię że ja musiałąm leżeć od 5 tygodnia 🤪 🤪 na szczęscie do toalety mogłam wychodzić, ale to dlatego że mąż mnie dobrze pilnował i naprawdę lezałam....było baaaardzo ciężko, wiele razy miałam dosyć tego wszystkiego, płakałam dlaczego to właśnie mnie się przytrafilo imojejmu Maleństwu że ciąża wciąż jest zagrożona 😞 ale popatrz dałąm radę, i teraz mam wspaniałą córeczkę, którą kocham ponad życie...każdego dnia potrafi coś innego, a ja ciesze się ze wszystkich jej wyczynów...będzie dobrze, zresztą rozwiązanie niedaleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s dziewczynki nie obraźcie się, ale pamiętam jak też panikowałam przed porodem...bałam się nawet głupiej lewatywy ! a natrafiłam na wspaniałą położną, nawet nie wiedziałam kiedy miałam zrobioną lewatywę czy włożony cewnik...jakoś tak byłam podniecona tym, że Elizka zaraz będzie na świecie że takie rzeczy wydawały się jak "codzienne czynności"...oj a tu już Niunia niedługo będzie mieć 6 miesięcy !!!! powiem Wam jeszcze, ze gorszy ból niż poród przynoszą późniejsze rzeczy np. ząbkowanie dziecka, kolki czy choroby...wtedy serce Ci pęka, że dziecko cierpi a Ty nic nie możesz zrobić, dlatego poród to pikuś w porównaniu z tym co teraz przechodzę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...