Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

przeciez Ty to chudzinka jestes, jedynie brzuszek piekny zaokrąglony..
co Ty chcesz od siebie dziewczyny, zabrac to ja sie musze za moje 3 cyferki na wadze.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem...na razie jeszcze zapakowana 😁 Codziennie mam masaże, chodzić już do porodu na pewno nie będę. Czytam jak najęta - jedna książka dziennie. Troszkę boję się o swoją kondycję po porodzie, bo jednak mięśnie będą osłabione po tak długim leżeniu. Lekarze twierdzą, że mam wytrzymać najdłużej, jak się da. Więc wytrzymam...
PS. Mam taką ochotę na piwo, że szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Aniulka wyglądasz super!!! Aaa i jak widzę to masz bardzo ładne mieszkanko 🙂
Joasiu, super, że z samopoczuciem u Ciebie lepiej 🙂 A na piwko wyskoczymy także spokojnie spokojnie hehe 😜 😉

Miłego wieczorku kochane i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula co do metamorfoz to ja nie mam problemu z tym, już na głowie miałam chyba wszystko 😜
co do cellulitu mam to szczęście że teściowa ma zakład kosmetyczno- fryzjerski wiec bede chodziła na lasery i masaże. Gorzej z rozstępami...
No ale po porodzie też robie zmianę i wracam do rudawego kolorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale masz suuper Leer z tym zakladem kosmetycznym-swietnie 😉 tez by mi sie taki w rodzinie przydal 😉
Dziewczyny jak by ktos byl zaintersowany to sa w ROSSMANIE husteczki Nivea soft za 9,99 ZA 2 opakowania-chyba dobra cena?? Ostatnio kupowalam z SCHNEEKER za 15 zl 😠-2 opakowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jedynie pomoże mi laser .. ale to bank musiałabym okraść albo nie jesc przez rok 😮
co do chusteczek to ja już zakupiłam sporą ilosc jak u nas była promocja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki weszłam na chwilke sie przywitac i biore sie za sprzatanie bo mój maluszek spi 😉Aniu co do husteczek to powiem ci szczerze ze najbardziej jestem zadowolona z hustek z biedronki dada najbardziej jakos przypadły nam i powiem ci szczerze ze na pampersy tez przeszłam z biedronki dada i powiem szczerze ze dla mnie sa lepsze niz hugissy ale to juz kwestia gustu 🙃ide sprzatac A niu a tak apropo to mogła bys wpasc na kawke zapraszam;; 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulcia kochana dziekuje za zaproszenie 🙂napewno bym cie zameczyla tysiacami pytan hehehe 😉ale moze tobie by sie udalo wybrac do mnie-bo mi polozna zakazala jezdzic samochodem a meza nie zawsze mam pod reką 🥴 Jak by ci sie kiedys udalo zapakowac rebiate to czekamy 🙂))a moze pojedziesz kiedys do swojego zakladu parcy to juz wogole masz po drodze 😉
Slyszalam wlasnie juz od kilku osob o tych pampersach z biedronki,ze sa wlasnie suuper-ja je mam zamiar wyprobowac 🙂 tylko nie wiem czy sa jakies kilka rodzai?????Daj znac Ulcia za jakimi mam sie rozgladac 🙂)))bede wdzieczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu moze w nastepnym tygodniu chetnie sie wybiore do ciebie na godzinke poplotkujemy troszke hehe 🥴a co do pampersów to te dada zaczynaja sie juz od tych najmniejszych czyli 1 chociaz ja od razu kupiłam 2 bo nie ma duzej róznicy a teraz wczoraj juz 4 poszła ja jestem z nich bardzo zadowolona i z husteczek tez takze polecam szczerze;;; 😉a jak u ciebie samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a ja leżę i szlag mnie trafia, bo nic nie mogę kupić w żadnej promocji, a z łóżkiem mnie do sklepu nie wpuszczą 😁 Kuba mnie dziś od rana straszył, bo nie chciał się wcale ruszyć, ale teraz już wrócił do aktywności, choć coraz mu ciaśniej w maminym brzuszku.
Jeśli chodzi o rozstępy - to mam aż jednego, ale może jeszcze wyskoczy jakiś, Zresztą już miałam właśnie laserowo usuwane jakieś 5 lat temu, bo w okresie dojrzewania szybko rosłam i miałam takie okropne na udach (bo mam bagatela 179 cm wzrostu), a mój Janek ma prawie 2 metry wzrostu i trochę się boję, że Kubuś też będzie wielkoludem 🤪
Jutro przyjeżdżają do mnie rodzice, więc wreszcie jakaś odmiana od lekarzy i pielęgniarek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...