Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka)

Moja Gabi je w zasadzie wszystko co my 🙂 Zupę jak gotuję to jej dokładam mięska z kurczaka albo królika i już 🙂 Dzisiaj zjadła jajecznicę z wiejskiego jajeczka hihi.
Karcia, podejrzewam, że tęsknota jest straszna! Ale myślę, że na początku jest najgorzej a póniej będzie lepiej 🙂 Opowiadaj co Ci się wstydliwego przytrafiło ☺️ 😉
Ulcia, ja myślę że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło także głowa do góry i idziemy do przodu 🙂

Kurcze dziewczyny mam depresję bo tak bardzo bym chciała pracować zawodowo a nie ma pracy 🤨 Ostatnio coraz częściej mnie bierze na sentymenty i płaczę... 😞 Tych nauczycieli z powołania jest malutko a tych z nie-powołania a z wygody to od cholery 😠 Szkoda słów ale nie żalę się już.

W piątek lecę na panieński przyjaciółki bo 15- tego ma ślub 🙂Na wesele i poprawiny już ma kreacje ale muszę jeszcze dodatki skompletować 😉 W niedzielę jedziemy na wieś na 2- latka chrześniaka Rafała więc jeszcze musimy coś mu kupić 🙃

Dzieciaczki wiedzą że źle robią ale i tak to powtarzają i czekają na reakcję hehe. Gabrysia jak ściąga czapkę czy buty to kiwa głową na "nie" a jak powiem "nie wolno" to robi sobie sama "niu n iu" rączką hehehe 😁 😁 Także takie to już małe chochliki z tych naszych dzieciaczków 🙃

P.S. Gabrysia już a może dopiero hehe - sama się czesze swoją szczotką do włosów 😁 Podpatrzyła jak ją czeszę i wyrywa mi z rąk i tak się zaczesuje z boku głowy, ale to śmiesznie wygląda hehe 😜

Miłego wieczorku bo ja idę ze smutnym nastrojem już spać 🙂

Dobranoc 😉

P.S.2. Spacer ino szybko bo dawno się nie widziałyśmy. Wskazać proszę dzień i godzinę a przybędziemy o ile Rafał nie będzie miał wolnego. Chyba najlepiej w sobotę bo Wercia ma wolne od pracy. No i chyba jeszcze przed 10- tym najlepiej bo Karolinka zaczyna pracę. Także co myślicie o sobocie do południa ????? Tak koło 10-11 ?? Miejsce hmm - do dogadania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karolcia kombinezony widziałam w carefourze za 35zł ale takie średnie... a i powinny być na młynarskiej bo jak byłam w tamtym tygodniu tam to pytałam o kombinezony i pan powiedział że na dniach powinny przyjść więc po tygodniu powinny już być i kosztować mają ok 30-35zł 🙂 też właśnie szukam już, jakbyś coś wiedziała to też daj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ale wyrypałaś termin - sobota przed południem.... to ja odsypiam wczesne wstawanie z tygodnia 🙂 my w sumie planowaliśmy w sobotę jechac do konina do galerii ale zobaczymy jak to będzie, może jak nie pojedziemy to wyjdziemy na spacer z Agatką ok południa (najwcześniej) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gbrysia dużo potrafi 🙂 Agatka jak ją zapytam gdzie jest oko albo nosek to dotyka paluszkiem mi na twarzy oko i nos albo to poprostu zbieg okoliczności że pokazuje 🙂 wymusza płaczem jak się jej zabierze jakąś nową zabawkę albo taką którą sięintensywnie bawi 🙂 albo jak jest spiąca i mi zasypia na ramieniu i próbuje polożyc to zaczyna drzeć się i chce się przytulać do mnie i jak ją przytulę to się uspokaja 🙂 bardzo lubi w lusterko patrzeć i cieszy sie wtedy do siębie jak nie wiem, wie że to ona i mam albo tata w lusterku, siedzi zazwyczaj na naszym łóżku w sypialni i podgląda przez lusterko co się dzieje za drzwiami, że ktoś idzie i wie że za chwile ktoś wejdzie do pokoju jak widzi w lusterku 🙂 a jak karmie ja łyżeczką to tez trzyma w rączce łyzeczkę i wkłada do miseczki a potem kieruje w moja stronę czyli bawi sie że mnie karmi 🙂
dobra spadam bo śpiąca jestem, dobranoc kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 🤪

Wercia, aj to rozumie, że lepiej jak w tygodniu po Twojej pracy się spotkamy? Bo myślałam, że lepiej Ci w sobotę będzie. Ale jak dla mnie bez różnicy. Agacia jaka dobra córeczka- nie zapomina, żeby mamusia też coś jadła i ją karmi haha. Słodka dziewczyneczka! 🙂 A jak u Was z ząbkami? Idą kolejne czy na razie przerwa? Bo u nas to już w sumie nie wiem czy są 4 czy 5 hehe. 4 na pewno - dwie dolne jedynki i dwie do góry siekacze czy kły- cholera wie jak te zęby się zwią 😜 W każdym razie mały wampirek jest hehe 😁

Uciekam do młodej bo muszę pieluchę jej przebrać. Aha- Wercia my od dłuższego czasu używamy DADY i ostatnio było nawet promocja za 19.19 😉 Lepiej nam podpasowały niż z Rossmanna 🙂

Miłego dnia pomimo pochmurnej pogody kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabrysia ma katarek... Już chyba dobre pół roku nic a teraz ją wzięło. Dałam Nasivin i Tantum Verde a zaraz zrobię inhalację 🙂

Od dzisiaj chyba już stałe ochłodzenie, co?? 🤢

Co do kombinezonów to my mamy po Nikoli całościowy natki fioletowy z Tup Tupa więc może tam można zajrzeć. Na teraz jest dobry ale za 2 miesiące to może już nie. Muszę zajrzeć do Coccodrillo bo są zajebiste komplety! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello...ale pogoda 😞wczoraj wieczorem znó byłam na kolejnej rozmowie o pracę i teraz nie wiem którą wybrać 🤔 głupie nie? żadna z nich nie jest szczytem marzęń więc jeszcze trudniejszy wybór...
Wercia jak znajdę kombinezony gdzieś to też dam znać, na młynarskiej poprosiłam o odłożenie jakiegoś różowego bo nawet gdyby nie był za fajny to cena nie jest duża, ponadto lubię robić tam zakupy bo ten facet jest bardzo sympatyczny i zawsze mi coś odłoży fajnego 🙂 jadę chyba z Elizką na wieś do rodziców i wrócę jutro bo trochę nam smutno tak same siedzieć.
A co do tej przygody to szkoda słów...w aucie zepsuł się zamek, więc nie mogłam otworz go z kluczyka i pilot też przestał działać...a najlepsze bo mamy sedana więc nie można przejść przez bagaznik- byłam załąmana, aż prawie płakałam...ale odkryłąm mały lufcik w tylnim siedzeniu, weszłam do bagażnika mocno nadwyręzyłam rękę aż mi coś przeskoczyło ale nieważne...no i udało mi się jakoś nacisnąć przycisk rozkładający siedzenie uffff....ale się cieszyłąm ło matko kochana 😁 a ludzie patrzyli jak na głupia co w bagażniku siedzi!!! dziś musze jechac do mechanika i zrobić ten zamek, nie ma jak kobieta zostaje sama z motoryzacją 🤪 ale chociaz mąż jest ze mne dumny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my tez sie juz meldujemy Patryk budził sie w nocy 4 razy z płaczem i chyba ida gorne zabki bo ma całe dziasełka nabrzmiałe i jesc nic a nic 🥴 🥴a dwa na dole juz wyszły 🤪 🤪ja tez musze kombinezon kupic jak byscie wiedziały ze na Młynarskiej sa dajcie znac bo ja tez sie tam zaopatruje a co do pampków to ja tez uzywam dady z biedronki i nam pasuja ai wczoraj kupowałam to płaciłam 25 zł jak beda w promocji to piszcie a i dostałam wczoraj z nestle przesyłke kaszki i ksiazeczke do rosmana na soki i słoiczki musze jechac bo to do konca miesiaca 😉ide na kawke bo cos mnie głowa zaczyna bolec;;;zajrze potem pa miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcia ale przygodę miałaś 🙂 już sobie wyobrażam jak klnęłaś 🙂 ja kupiłam wczoraj DADE za 26zł, to przepłaciłam cholerka no :/ a kombinezon jaki chcecie kupić??? Całościowy z odpinanymi rączkami i stópkami czy taki 2-częściowy: spodenki na szelkach i kurteczka??? Bo ja w sumie nie wie.... wydaje mi się że chyba ten 2-częściowy bo jak Agatka będzie miała roczek to już będzie przynajmniej próbowała chodzić to lepiej spodenki i kurtkę i do tego buciki zimowe, co jak myślicie??? Zobaczcie jak ten czas leci, teraz się zacznie czas kupowania butów dla dziecka, to już znaczy że nasze dzieci są coraz większe, bo wcześniej nie było tego problemu, skarpetki na stópki i już a teraz buty zimowe, wiosenne, letnie i coraz większa noga i co chwile nowe buty...... dzisiaj wjadę na młynarską i zobaczę te kombinezony, jak mi się spodoba to może kupię coś, ale to trzeba będzie jakiś rozmiar większy kupić ok 12-18mcy albo 80-86cm 🙂
a ciekawę co tam u Magdy, jak tam Nadinka się sprawuje 🙂 co u Ani i jej synka oraz Asi i Kubulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka ma 5 ząbków, 4 jedynki już w połowie całe są a jedna "2" malutka i przerwa dosyć długa, ale widzę że niedługo wyjdą następne "2" 🙂 a gryzie ten mały gryzoń... już tyle razy mnie ugryzła a ostre ma te ząbki jak toporki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wspólny spacer to możemy się spotkać np w czwartek albo piątek po południu albo dzisiaj.... ja kończę o 14.30 jadę po Agatkę i jesteśmy w domku po 15, więc możemy od razu wyjść na spacer jak jest ładna pogoda, wczoraj właśnie tak wyszłyśmy od razu to miałyśmy dużo czasu jeszcze ładnego na spacerze i byliśmy w pepco. To możemy się spotkać, kiedy Wam pasuje bo mi dzisiaj jutro i piątek. Albo o właśnie, może nawet dzisiaij jakbyście chciały i byśmy się przeszły na młynarską zobaczyć kombinezony i do rossmana chciałam jeszcze wejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc dziewczyny no ja małego jak zwykle o tej porze połozłam spac wiec mam chwilke 🙂 ja mam kupiony kominezon jedno czesciowy ale nachodz na to kurteczka i wyglada jak dwóczesciowy 🙂 Nie mam literi jednej to sie domyslcie jak pisze zaraz mnie tu strzeli 😠Ja mam uciki firmy ...ARTEK I dzis kupiłam se kozaki długie czarne na zime 🙂W tamtym roku miałam tak popuchniete kostki ze chodziłam w krótkich 🙂Karolinko ale miałas przygode hehe wazne ze se poradziłas 🙂Wercia ty tez masz fajnie ze w pracy mozesz se pisac do nas 🙂Musze sie pochwalic dzs pani pochwaliła ze Kacperek jest jedyny w klasie który umie sam czytac i jest ardzo amitny az mi sie łezka zakreciła miłe jak tak mozna usłyszec cos o swoim dziecku 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karcia, trzeba przyznać że wyszłaś obronną ręką z tej przygody, tylko pogratulować sprytu 🤪 🙂 Co do pracy to przemyśl gdzie będzie wygodniej z dojazdem i jaka kasa, godziny pracy etc.
Wercia, ja chyba będę kupować spodnie na szelkach i kurtkę bo zawsze dwie części można wykorzystać osobno 🙂
Ulcia, biedulek na pewno się "na ząbki" budzi... Żeby tylko szybko mu wyszły by się tak nie męczył 🙂
Renia, gratuluję! Taka pochwała ze strony nauczyciela już na początku to wielka duma dla Was! 🤪 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj się dowiedziałam, że panieński przełożony na sobotę więc muszę w piątek zrobić zakupy na niedzielę i przygotować w sobotę z grubsza na rosół i drugie bo po pracy Rafała jedziemy na wieś na urodziny chrześniaka 🙂 Jutro idę pochodzić po sklepach żeby coś mu wybrać. Oby Rafi miał wypłatę w piątek.... bo 10-ty w poniedziałek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki....mówiłam Wam, że nie wiem którą pracę wybrać! a tu praca wybrałą mnie!!! zadzwonili do mnie czy mogę już jutro przyjść, no i zaczynam jutro...na wariackich papierach wracałam po 18.00 ze wsi! najlepsze bo byłąm dzisiaj w mieście by zrobić badania do tamtej pracy ale okazało się że nie było lekarza, więc to był pierwszy znak, że może jednak to nie ta 🤨
aha odnośnie kombinezonów to łądne są w TupTup, kupiłąm Elizce jednak jednoczęściowy za 157 zł...a jak zacznie chodzic to kupię samą kurteczkę! na rynku też są za 60 zł no ale takie sobie....natomiast fakt Martuś w cocordillo sa śliczne te kombinezony ale ceny zajebiste, powyżej 200 zł...no jeszcze nie zgłupiałam, chyba że miała bym więcej pieniążków to może bym się skusiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcia dzisiaj macie rocznicę ślubu 🙂 wszystkiego naj naj naj dla Waszej całej rodzinki 🙂
byłam dzisiaj na młynarskiej i zostały tylko 2 kombinezony i nawet nie rozmiar Agatki, byłam w pepco - nie było nic fajnego, w malutku - kupiłam tylko czapkę zimowa, i nic, nie ma kombinezonów 😞 zobaczę jeszcze w tym tup tup może cos znajde bo za 200zł to tez raczej nie kupie 🙂 albo na allegro, tylko że tu gorzej z rozmiarami jak się nie widzi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karcia, Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu!!! To już czwarta 🤪 🤪
Co do znaków to ja w nie wierzę także teraz możesz być pewna że dobrze (lepiej) trafiłaś niż do Takko. No właśnie pochwal się gdzie hihi 😁 🙂
Co do kombinezonów to i mnie nie stać za ponad 200 zł!, ba nawet za 100 hehe. Paulina mi daje kurtkę po Nikolce z Cocco ale musze te spodnie z szelkami kupić z jakiejkolwiek firmy byle by pasowały i były tanie 🙂 Ostatnio w Tesco widziałam nawet 😉

Lecę bo malutka marudzi więc wybaczcie ale odezwę się wieczorkiem a póki co miłego dnia i daj Karcia znać jak po pierwszym dniu w pracy 😉

Buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc i ja równiez ci zycze Karolinko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂Mój mały zasnol o tak iega szyko w chodaku i goni sie z Kacperkiem po mieszkaniu ze az oje sie ze kiedy mi wypadnie 🙂 i z tego meczenia padł 😜Martus mi sie wydaje ze sie nie opłaca kupowac tak drogich uran na jeden sezon dziecko ta szyko wyrasta 🙂 ale jak kogos stac to oczywiscie 🙂Ja mam juz na zime do Adasia wszystko Kacprowi musze tylko kupic czapke 🙂My juz sie zastanawiamy co kupic Adasiowi na roczek jakas ciekawa zaawke patrzałam na alegro ale narazie sama nie wiem 🥴 a co u was pewnie kazda w pracy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za życzonka Kochane 😘trochę smutna ta rocznica bo bez męża..... co do pierwszego dnia to masakra!!! wiecie ile mam nauki!!! pracuje we Wranglerze, muszę znać każdy fason, numer, kolor dżinsów i symbol skłądający się z 8-9 znaków- ja pierdolę! no ale muszę dać radę 🤔 mój mąż dziś widział wieże aifla a ja sterty spodni hehe...i to jest sprawiedliwość....a tak mi było przykro jak zostawiałąm Elizkę 😞 a potem jak wróciłąm to tak mocno mnie przytuliła, ściskało mnie w gardle normalnie....a na dodatek znó jest przeziębiona więc podwójnie jestem zestresowana!
Wercia jeśli mogę Ci doradzić, to nie kupuj z internrtu kombinezonu...ja też chciałąm ale jak zobaczyłąm na rynku i wsklepach jak różna może być rozmiaróka to byłąm w szoku...np na rynku rozmiar 80 był jak 68, a prawde powiedziawszy na rynku masz te same co na allegro, więc podejdź sobie na rynek żeby ocenić rozmiar- naprawdę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia, masz rację, zapomniałam że to jeszcze na rynku można kupić kombinezon 🙂 a Elizka Cię tak mocno przytuliła jak wróciłaś do domu, mnie tez tak zawsze wita Agatka po pracy 🙂 niesamowite uczucie 🙂 taka miłość i wdzięczność oraz tęsknota bije od dziecka do mamy 🙂
nareszcie weekend, ten tydzień szybko minął ale też nerwowo trochę dla mnie 😞 ale teraz trochę odetnienia.... Karol właśnie mi zrobił drina wódkę z tonikiem i se pijemy 🙂 a Agatka dzisiaj mnie tak mocno ugryzła w palec ze czuje do tej pory jak pulsuje mi palec 🙂 a kiedys Ewa bodajże pytała o mycie ząbków... ja myje Agatce ząbki taka pastą/żelem z ziajki żurawinową od pierwszego ząbka za pomoca silikonowej szczoteczki nakładanej na palec 🙂 a Wy jak myjecie??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...