Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zajrzałam ale Asia sie tu rozpiasła Werus jak ty piszesz co Agacia robi to normalnie Adas to samo co ona wyczynia hehe z reszta sa tylko po tygodniu róznicy a widze ze z twojego opisu to samo robia super 🙂Mój Adas garnie sie do chodzenia w łózeczku chodzi trzymajac sie szczebelek no i przy łózku se stoi ale za to ma tylko 2 zabki dolne 🤪widze ze narazie nic tam sie nie dzieje ale czas pokaze to pewnie wyskocza 😁miłego dnia bo mój spi juz2,5 godziny chyba na ta pogode pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane, widzę że tylko my z Elizką czekamy na ząbka, bo już wszystkie Dzieciaczki mają ten zaszczyt posiadania ząbka 🙂 za to nasza Ksieżniczka tak raczkuje, że nie mogę jej nigdzie zostawić, ostatnio o mały włos nie spadłą by nam z łóżka...uff masakra...
ja również jestem w trakcie poszukiwania pracy, jutro mam kolejną rozmowę rekrutacyjną.....
i jeszcze próbuję rozwiązać pewną sytuację prawną związaną z ustaleniem właściciela gruntów rolnych, które kiedyś posiadała moja mama, jest tyle zawiłości, że szok!
pozatym wszystko toczy się dawnym rytmem, jutro mąż ma ostatni dzień tygodniowego lenistwa, więc zostaniemy znów same 😞 zastanawiam się też jaki kupić Elizce kombinezon na zimę, jedno czy dwu częściowy !!!!!!! i chyba stwierdziłam że kupię jednoczęsciowy na spacery a do lekarza czy do "auta" kurteczkę...dlatego jutro jadę porozglądać się w sklepach 🙂
poszukuję jeszcze jakiegoś większego stolika w kolorze wenge, bo mój szklany strasznie mnie już wkurza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂 dziewczyny jestem dzisiaj taka padnięta że szok 🙂 wczoraj wieczorem graliśmy w eurobiznes do 23 i oczywiście zbankrutowałam a Karol jak zwykle dorobił się majątku 🙂 a w nocy Agatka obudziła się i miączała więc wzięłam ją do na do łóżka i zaczęła tak wariować, odkrywać się co chwile, gadać, no wogóle nie dawała spać, ale dałam jej butle mleka i przymknęłam jej jadaczkę 🙂 na\ a jak zjadła to zasnęła 🙂 ale później co chwilę się budziła, nas budziła i tak do samego rana..... ło matko... normalnie masakra, dzisiaj jestem nie do życia 😞
Karcia, jeśli chodzi o urządzanie pokojów to też lubię zmiany, już zrobiłam małe przemeblowanie w salonie, planuję kupno nowego dywanu bo ten co mamy to mnie wkurza!!!! Biel i czerń to najgorsze kolory dla dywanu 😞 dlatego teraz chcę kupić taki brązowy, neutralny, i nie taki jednolity kolor tylko w takie różne odcienie choć bez żadnego wzoru i większy żeby Agatka mogła sobie po nim raczkować 🙂 kupiłam też niedawno na allegro dywaniki do łazienki, od razu lepiej wygląda 🙂 i ni wiem czy czasem nie będziemy musieli kupić nowego stoliczka bo też mamy taki mały szklany i ostre kąty są, więc tak myślałam żeby jakiś okrągły tym razem kupić i drewniany ale jeszcze się zastanowię nad tym 🙂 tych wydatków jest....
ok odezwię się później, miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. Padnięta jestem ale coś naskrobię hehe

Wydaje mi się, że czwarty ząbek w drodze bo coś widzę ale to górna prawa dwójeczka 🙂 Moja Gabi w łóżeczku sama wstaje a jak ją prowadzam to robi kroki jakby chciała już sama chodzić hehe. Ale na razie nie chcę jej za bardzo forsować bo kręgosłup może jeszcze za słaby...Sama nie wiem. Joasiu dziękuję za info 🙂 Karcia, daj znać jak po rozmowie 🙂 Wercia, kiedyś trzeba się zgadać razem na Eurobisnes hehe, 😜

Gabi pokazuje "papa", "nie ma", tam idziemy" i pokazuje rzeczy o które zapytam także rozwijamy się rozwijamy hehe. Pozostaje rzeczy to wiecie bo pisałam- jestem z niej bardzo dumna że tak szybko wszystko czai ha ha 😁 Albo tak mi się tylko wydaje 🤪 😁 😁 A powiedzcie mi czy będziecie dawać TRAN dzieciaczkom??

Milego wieczorku 🙂

Kiedy robimy jakieś babskie spotkanie?????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello...no właśnie kiedy babskie spotkanie?
Martuś brawa dla Gabrysi, kochana dziewczynka....też uwielbiam patrzec na Elizkę jak się rozwija, wczoraj zaraczkowałą pod łąwę i nie chciałą stamtąd wyjść hehe 🙂 dzisiaj jadę zamówić nową bo udało mi się znaleść w odcieniu mebli...
Wercia ale Wy macie werwę do tych gier, jeszcze o tej porze masakra 🙂
Elizka teraz też czesto budzi mi się w nocy i nie może zasnąc, jednak zamiast mleka daję jej wodę bo nie chcę popsuć brzuszka jej!
Po rozmowie jak to po rozmowie, mam czekać do końca tygodnia...pytania jak zwykle te same, można się na pamięć wyuczyć odpowiedzi...
no a dzisiaj jedziemy też na wieś bo Krzysio wyjeżdza do Francji do soboty i nie chcemy siedzieć same, namawia mnie na wspólny wyjazd ale nie wiem czy dam rade zostawić Elizunię na 2 dni 😞 mam czas do północy..hehe 🙂
a gdzie reszta Kobietek???????????????? halo, halo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heelloo 🙂

Taka propozycja Karcia, no no no 🤪 Ale 2 dni bez małej też bym nie wytrzymała. Ani się nie pochwaliłaś gdzie rozmowę miałaś 🤔 🙃 Do mnie dzwonili z Rossmanna ale po przeczytaniu opinii w internecie stwierdziłam że sobie daruję chyba... Ponoć rozmowa rekrutacyjna to porażka bo pytają jakby się na stanowisko kierownicze startowało a praca wbrew pozorom ciężka... Nie mam jakiś wygórowanych ambicji ale jakoś nie widzę siebie jako kasjerkę 🤨

Asia, te 761 zł to brutto a ile na rękę wychodzi to ciężka sprawa by się dowiedzieć...

Co tutaj takie pustki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej a ja na chwilke u mnie bez zmian maly i Kacper nadal kaszla i mojemu Kacprowi podaje Tran Norweski od polowy sierpnia i ja tam nie widze efektu 😞:Piekna pogoda ostatnie dni spedzamy na dlugich spacerach a wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reniuś co do spacerków to my również staramy sie przebywać na powietrzu jak najdłużej....
Martuś nie chce Cię załąmywać, ale teraz obojętnie na jakie stanowisko startujesz to rozmowa i tak jest beznadziejna tzn. jakbyś startowała na dyrektora conajmniej 😞 i to jest najbardziej żałosne...
Krzysio niedawno skręcił nowa ławę 🙂 oczywiście Elizka mu pomagałą, raczkując po niej 🙂
wiecie mam taki wstydliwy problem ☺️ po porodzie bardzo często łapią mnie zakażenia czy tam zapalenia czy Wy również tak macie? normalnie na okrągło z nimi walczę, nie mam czasu wybrać się do ginekologa ale chyba będę zmuszona 😞
dobra uciekam szybko wziąść prysznic, obejrzeć top model i wypić mocnąąą kawę...miłej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski melduje sie po ciezkiej nocy mały miał goraczke i wcale nie chciał spac tylko krzyczał nie wiem co mu moze byc i umówiłam sie do pani doktor na 13.50 bo juz nie daje rady wczoraj cały dzien tez marudził i co poszedł spac to wstawał z krzykiem masakra jakas 😮 😮A co do pracy to faktycznie teraz jest ciezko ja mimo wszystko jestem z zawodu sprzedawca i bardzo to lubie taka prace a co do rosmana to sama bym sie skusiła zawsze cos nowego ;;;ide uspic maluszka moze usnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu czasem tak jest ze dzieci płacza i nie wiadomo co jest tak jak ja dzisiaj tez nie wiem co małemu jest;;;a moze u twojej kruszynki sa kolki? a maz.... czasem tak jest ze zanim cos pomysli to zrobi jakies głupstwo i przykros jesli jest ci ciezko to wyzal sie i bedzie lepiej ja jak mam takie chwile to własnie zagladam tutaj i wyzale sie i jest mi lepiej 🥴 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko jest na mojej glowie.. dom malutka zadbac o meza o siebie i jeszcze byc zawsze usmiechnieta i na wszystko ma mi wystarczyc 24 godziny!
jestem juz wykonczona psychicznie nie tyle co nadinka ,,bo ona jest na prawde kochanym malenstwem i daje mi duzo czasu dla siebie najgorsze sa noce gdzie nie spi i takie akcje jak dzis ze krzyczy i nie wiadomo o co jej biega.. ,,
tylko ta samotnoscia wszytsko jets dla mnie tutaj takie nowe bo po porodzie zamieszkalismy z mezem w bloku nas a tak to ja cale zycie mieszkalam z rodzicami gdzie do okola sama rodzina a tutaj sama jak palec.. do tego maz sie tak oddalil ode mnie ze mam wrazenie ze jestem mu calkowicie obojetna a przed porodem tak nie bylo..
nawet juz nie chce spac ze mna woli isc na kanape do sypialni.. wczoraj powiedzial ze idzie na kanape bo sie nie wyspi przez nadinke a jak przyszlam do niego po chwili jak mala zasnela to ogladal gole baby tzn jak weszlam to niby spał ale jak podeszlam to nagle sie obudzil i nie wiem faktycznie czy je ogladal czy zasnal i zapomnial wylaczyc telewizji i nastepny byl ten program 😞 to mnie tak zabolalo bo on wie jak ja sie czuje po ciazy niestrakcyjnie wie jakie mam kompleksy a tym bardziej ze juz nawet nie mowi mi ze mnie kocha i ze mu sie podobam tylko zwraca sie do nadi a mnie jakby nie było 😞 glupio mi o tym pisac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc dziewczynki no ja tez dzis ide na 14ta do lekarza na kontrol no bo Adas ma kaszel juz 3 tydzien wydaje mi sie ze to za długo i ze moze sie zrobic stan przewlekły wiec lepiej pójde niech go zbada mój mały gaduła ciagle teraz mówi cos po swojemu i jak chodzi w chodaczku to se tanczy przy muzyce hehe.Madziu nie martw sie po porodzie kobieta ma rózne mysli i czasami brakuje sił i w tedy widac wszystko negatywnie ale to minie zrób dobra kolacje wieczorkiem na spokojnie pogadaj z mezem tak od serca co cie boli wyjasnicie sobie wszystko i bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki 🙂Karolinko to nic wstydliwego bo ja tez teraz z tym walcze i tez nie wiem od czego 🥴Musze sie umówic do ginekologa zeby mnie zbadał no i postanowiłam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne 🙂Miłego dnia pózniej sie odezwe pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki 🙂
na początek muszę do Madzi skierować swoje słowa - doskonale Cię rozumię... miałam tak samo, czułam się osamotniona z tym wszystkim, miałam męża tylko po to żeby dać mu spokój najlepiej 😞 trzeba się oswoić z tą nową sytuacją i od razu pogadać z mężemo tym, co myślisz i co czujesz, on musi wiedzieć, że swoim postępowaniem w jakimś stopniu Cię rani, Jest to taki etap przejściowy, ale potem będzie lepiej, zobaczysz. Faceci tacy są - bezmyślni, trzeba im tłumaczyć o co chodzi kobiecie, bo sami się nie domyślą, a fochy nic nie dają tylko pogarszają sytuację 🙂 wiem też, że po porodzie może się czuć mniej atrakcyjna, ale też nie rób nic na siłę, nie można przyzwyczajać faceta, że codziennie wygląda się perfekcyjnie 🙂
na Nadinkę się nie denerwuj bo ona nie rozumie.... wiem że łatwo powiedzieć, sama się denerwowałam na Agatkę i czasami krzyczałam ale uświadomiłam sobie, że naprawdę nie ma sensu krzyczeć na dziecko, bo ona i tak nie zrozumie a jeszcze bardziej będzie płakać... dasz radę Kochana, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ja na początku stwierdziłam, że przy dziecku można się albo nauczyć cierpliwości albo zupełnie stracić 🙂 ja chyba się uczę, bo ogólnie ja jestem nerwus i czasami mało mam cierpliwości ale przy dziecku się uspokoiłam 🙂
Madziu spokojnie przetrwasz ten okres, on minie... myśl pozytywnie i nie denerwuj sie, pozwól sobie nie myśleć o mężu, niech zatęskni...... sam przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie chce na nia krzyczec pozniej mam okropne wyrzuty sumienia ale czasami juz nie daje rady,, mezowi juz mowilam o moich uczuciach i potrzebach ale widocznie nie wział tego do siebie.. brakuje mi milosci faceta bo corcia wiem ze mnie kocha ale jeszcze nie umie mi tego okazac 😞 nie wiem dlaczego on stal sie taki obojetny przed porodem codziennie pare razy dziennie nawet dzwonil z pracy i mowil ze mnie kocha a teraz... teraz sie nawet nie odzywa tylko wpatrzony w tv albo w komputer..eh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu, trzymam kciuki za poprawę Waszych stosunków. Nie będę Ci nic radzić, bo i sama nie wiem co.. Zwłaszcza, że sama mam ostatnio po prostu koszmarne dni - z Karolem się nie układa (a to niby nasz miesiąc miodowy:/...), jestem sama z Wandzią cały dzien i nie mam do kogo ust otworzyć. Albo raczej otwieram, ale ile można mówić do siebie, bo póki co rozmowa z dzieckiem to jak gadanie do siebie i od tych monologów czasem dostaję świra.. Chyba muszę wrócić do pracy żeby się stęsknić za tym wszystkim co teraz mam 🙂 Także Madziu - Ty mi coś lepiej poradź, pociesz, to może Ci się humor trochę poprawi 🙂 A w ogóle wyjdź do ludzi! Bierz maleństwo w wózek i nie siedź w domu, bo się czarne myśli rodzą od tej monotonii. I nie przejmuj się swoim wyglądem - to tylko stan przejściowy, dopiero co urodziłaś! Głowa do góry kochana 🙂!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu bedzie dobrze tylko ty sie nie zamartwiaj bo to jeszcze gorzej wpływa na ciebie i na twojego maluszka a wiesz ze jak mama niespokojna to dziecko zaras to wyczówa i tez jest niespokojne takze głowa do góry i musi byc dobrze chyba kazda z nas miała takie odczucia ja nadal nieraz mam nawet dzisiaj tez było spiecie z mezem ale to ja miałam racje ale facetowi sie nie przetłumaczy;; 🤨a i bylismy u lekarza i mały zdrowy tylko ida nastepne zabki i niestety on zalicza sie do dzieci ktore ciezko to przechodza a katarek ma i kazała mi psikac do noska nasivin;;;takze jestem spokojniejsza ide obiadek robic bo cora głodna;;pa miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co ja mam Ci poradzic skoro sama ze soba sobie nie radze 😁 wychodze z malutka na spacer ale nie moge jeszcze do ludzi wiec tak jakbym nie wychodziła bo łazimy po alejkach zdalaod miasta i tłumu ludzi.
w niedziele jade do kalisza do galerii z malutka musze sobie cos kupic bo nie wchodze w rzeczy z przed ciazy.. i jeszcze 12 kilo do zgubienia i wejde..matko.. 😞
a wy kiedy wyszlyscie do sklepow z waszymi malenstwami? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu, może męża ta nowa sytuacja przerosła i dlatego ucieka od tego zupełnie nieświadomie? Hmm nie wiem co Ci doradzić bo ja tam się cieszę jak mój nie ma na mnie ochoty hehe ale ja to jestem dziwna 😁 Myślę, że jeśli porozmawialiście i na razie się nic nie zmieniło to widocznie trzeba poczekać... Czasem czas działa na korzyść więc musisz uzbroić się w cierpliwość 😉 Co do sklepów to ja bardzo późno się zdecydowałam iść do sklepu z małą ale nie skłamię Cię bo nie pamiętam 🤢 Na pewno w ciągu 3 miesięcy pierwszych nie byłam ale to kwestia indywidualna więc się nie sugeruj mną 🙂 Co do wagi to się nie przejmuj, ja przytyłam 20 kg i w ciągu 4 miesięcy wróciłam do wagi sprzed ciąży także głowa do góry 🙂
Ewa, oj ja też czasami myślę, by się wyrwać do pracy ale nie wiem czy jakby doszło co do czego czy bym nie chciałabym wrócić na pełny etat jako mama 😉 Myślę, że gdyby to była praca w zawodzie to by mnie motywowała i potrafiłabym a raczej chciałabym pogodzić obowiązki zawodowe i prywatne a tak póki co praca tylko w sklepach a w zawodzie dupa 🤨 A co się dzieje, że się nie układa? Pewnie jakieś słabsze dni u Was i tyle, każde małżeństwo to przechodzi 30/31 dni w miesiącu hehehe 😁 😁 😁 Głowa do góry 😉
Ulcia, dobrze, że nic małemu nie jest w sensie choroby tylko te ząbki... Albo by się rzekło że aż te ząbki 🤢 Katarek minie po Nasivinie hehe, ale mi się zrymowało 🙃 😜 Zdrówka więc życzę i jak najmniej bolesnego ząbkowania u królewicza 🙂 A jak córcia w szkole?? 🙂
Renia, kochana przykro mi z powodu choróbska dzieci ale kurczę zawsze tak jest że jak jedno to i drugie chore a Kacperek ze szkoły przywlókł , ech 🤔 A tran to nie wiedziałam że działa w ramach przeziębienia... Myślałam że to bardziej działa na układ nerwowy pozwalając mu się prawidłowo rozwijać a nie na układ immunologiczny. No ale ja jestem ciemna w tych sprawach hehe 😁 Szybkiego powrotu do zdrówka kochana 🙂 P.S. A jak praca chałupnicza?? Pracujesz?? Masz może jakiegoś cynka o pewnej pracy tego typu? Bo potrzebuje kasy bo jest tragedia!!
Karcia, i co tam? We Francji pewnie balujesz hehe. Używaj ile możesz bo młoda jesteś 🙂 🙂 Gratuluję zakupu ławy , trzeba to będzie opić hehe 😜 A Elizunia pewnie szybciej stanie na nogi niż moja Gabi jak już raczkuje bo moja się nie garnie, nienawidzi leżeć na brzuchu 🤔 😉 Daj znać czy dali Ci znać w sprawie pracy jutro 🙂
Wercia, jak Agacia się czuje?? Widzę na suwaczku że ma już 5 ząbków 🤪 Super 🙂 Buziaki dla Was 😘

Miłego wieczorku i spokojnej nocy kochane 🙂

Przyszła ciocia więc po dwa piwka wypijemy i spadamy lulu 😘 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski dzisiaj pierwsza ale wyspana mały spał cała noc wiec mogłam pospac ale wczoraj sobie wszystkie ponarzekalismy hehe 😉Martusia mam nadzieje ze to wszystko szybko minie wczoraj Patryk przez cały dzien nic nie zjadł dopiero około 21 obudził sie i wypił 180 mleczka a tak nic dzisiaj wstał i narazie sie bawi i jest cisza ale to moze ta cisza przed burza 😁 😁 A moja Olusia w szkole dobrze radzi sobie chociaz w tym roku juz sie zaczeła konkrwtna nauka i juz mieli 3 sprawdziany i juz lekture przerabiaja ja nie nadazam za tym wszystkim nawet wczoraj miałam wyzuty bo nie miałam kiedy usiasc z nia do lekcji bo mały piszczał i musiała robic sama ehnie moge tego wszystkiego ogarnac;;;;a i jeszcze na dodatek przygotowuja jej klase do komuni i w niedziele chodzimy na msze na 11.30 i wychodzimy z koscioła po naukach i po mszy o godzinie 14 takze juz w ogole;;;ide na kawke pa zajrze jeszcze moze ktoras bedzie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
u nas nocka udana mala obudzila sie 3 razy na jedzenie i zasnela praktycznie od razu ale niewyspana jestem i tak bo nasze karmienia trwaja po godzinie razem z zasnieciem malej odbeknieciem przebraniem.. wiec spie dwie godziny tak na prawde 🥴
z mezem sytuacja wyjasniona powiedzialam mu co mnie boli i stal sie znow kochany zobaczymy czy to nie pozory 🤨
co do wyjsc to musze isc z mala bo na codzien jestem sama i tak musze ja wszedzie targac na zakupy 🙂
milego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ciesze sie ze sobie z mezusiem wszystko wyjasniliscie i bedzie wszystko ok 😉a co do wyjcia z malenstwem to ja miałam tak jak ty ze musiałam wszedzie ciagnac dzieciaki ze soba ido tej pory nic sie nie działo takze biez swoje szczescie i ruszaj na zakupy od razu humorek ci sie polepszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Agatka trochę też była przeziębiona i ten cały tydzień siedziała w domu na zmianę ze swoją chrzestną, moją mamą a dzisiaj teściowa ma dyżur 🙂 ale tak delikatnie miała katarek, kaszel taki urywający się i byłyśmy u lekarza przepisał syropki, inhalacje i przeszło, od poniedziałku wróci do żłobka 🙂
codzinnie widzę teraz postępy w próbowaniu raczkowania tzn. juz jest na takim etapie że jak siedzi i jej pokazuje zabawkę to tak wyciąga rączki że się przechyli do przodu i stanie na rączkach i jedną nogę do tyłu przesunie ale drugą nadal siedzi... i tak ją mobilizuje żeby jednak zechciała raczkować ale jeszcze nie umie, jeszcze trochę czasu, ale myślę że juz niedługo 🙂
wczoraj byłam na zakupach w carefourze i widziałam kombinezony na zimę... widziałyście gdzieś jakieś ładne i nie drogie??? W tesco albo na młynarskiej w tym sklepie???? Muszę kubpić jej właśnie kombinezon, czapkę na jesień i na zimę, szalik skarpetki długie, body na dł. rękaw... co tam jescze, ostatnio trochę spodni pokupowałam większych to ma... a nie pamiętam czy Wam pisałam w carefourze są jeansy za 5zł takie rozmiary jak na nasze dzieci 🙂 kupiłam 2 pary, i nie są jakieś bublowate tylko dosyć fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weronika moja Ola nie raczkowała wcale postepowała tak jak twoja Agatka i jak miała 10 miesiecy to zaczeła chodzic bez raczkowania 🙂a co do chorób to nie ma sie co dziwic te pogody takie sa ja dzisiaj byłam na dworze tylko pół godzinki bo nie chce zeby z tego kataru zrobiło sie os gorszego;;ide uspic mojego maluszka bo juz piszczy;;; 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...