Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki witam wszystkie w ten pochmurny dzien 🥴 🥴Karcia spoznione ale szczere zyczenia z okazji rocznicy przede wszystkim duuuuuuuzzzzzoooooooo miłosci i wspolnego zrozumienia;;; 😉a co do przeziebienia to chyba normalka moj tez dzisiaj kicha i lekki katarek ma no ale pogody a niestety teraz juz tak bedzie ide sie odprawic bo wyruszam na zakupki zajrze potem pa miłego dzionka;; 🙂 🙂a moje malenstwo ma dzisiaj 6 miesiecy boze az nie moge uwiezyc kiedy to zleciało masakra jakas no a wasze niedługo roczek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 ale dzisiaj ziąb 😞 byłyśmy na spacerze z Agatką ale wiało i szybko wróciłysmy do domku, a wogóle wiecie co... dzisiaj Agatka zaczęła raczkować 🙂 umiała stać a czworaka i kołysała się do przodu i tyłu ale nie przesuwała nóżek, a teraz juz powolutku sobie "chodzi" na czworakach 🙂 podchodzi ciągle do szafki pod tv i wyciąga z półek gazety i je drze 🙂
a co tam u Was???? idziecie jutro na wybory?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to gratulacje dla Agatki...moja już pourywała narozniki od paneli, powyciagałą kable och maj gasz boje się jak zacznie chodzić, a coś mi się wydaje że to już wkrótce bo jak ją prowadzę pod paszki to stawia pewnie i sztywno stopki na ziemi...niedługo będę kupować buty 🙂 na wybory nie wiem czy pójdę, chciałąm zrobić jaja i głosować na Palikota hehe....dobra idę się walnąć do wyrka bo jestem zmeczona
miłego wieczorku, papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tu nadal cisza tylko Martusia zajrzała ale ja wiem dziewczyny pewnie sa w pracy no i rozumiem 🙂Kurcze mojemu wychodz druga jedynka i w nocy płacze juz pare dni sie meczymy 😞gdzies gorzej przechodzi te dalsze zey.Jutro znów ide z Kacperkiem drugi raz w zyciu do dentysty na lakowanie szóstek o niy do 6 lat trzea to zroic wiec juz czas 🙂No i moze znajdzie sie jakas dziurka choc watpie Kacper miał pózno zaki wiec mu sie nie psuja i tu sa plusy z tym ze im pózniej wyjda zey to niy lepiej 🙂ale zoaczymy.Zaraz mnie tu trafi jak mam zroic zey miec ta litere na klawiaturze? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki jestem i ja;;;u nas katarek minoł dawałam mu elofen i jak reka odjoł a jutro na szczepienie wiec bałam sie ze nie zaszczepia go a tak w ogole musze jutro jechac na jakies zakupki dla małego bo ze wszystkiego mi powyrastał no i ten kombinezon musze mu kupic a i jeszcze buciki jakies jakie kupowałyscie waszym pociechom 🙂ide robic jakis obiadek mały usnoł to ja cos porobie ale mi sie nie chce za bardzo a i dzisiaj Patryk przespał cała noc jak połozyłam go o 19.30 to spał do 6.30 dostał mleczka i spał do 9.00 🤪 🤪 🤪ale fajnie byle tak czesciej ide bede zagladac tu do was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troche zadko tu zagladam ale mamy male urwanie glowy-jak mam wlona chwile to nie wiem za co sie zlapac 😜
ULCIA zazdroszcze ze malutki tak ladnie przesypia nocki u nas tak latwo chyba nie bedzie bo na cycu to sie czesciej kruszynka budzi.Ula chyba Wamm model rosnie!!!!! Patryk jest taki sliczny ze szok!!!!
Reniu jak bys mogla to napisz mi do jakiego dentysty chodzisz z Kacperkiem-bede wdzieczna my tez musimy odwiedzic z Alanem dentyste ale cienko to widze-sila go musze zaciagnac bo nie chce sluchac.
A wogole musze Wam sie pochwalic ze moje malenstwo w ciagu 3 tyg przytylo 1100 🙂)) takze kawal chlopa sie zniego robi 🙂 Teraz uciekam bo sie Alexik obudzil i wola CYYYYYYCAAA 🙂)) buzka i milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, jestem 🙂 ale dzisiaj zimno jak piernik 🙂 dzisiaj po pracy jedziemy z Agatkiem do tesco zobaczyć może jakiś kombinezon będzie i body muszę jej kupić na długi rękaw 🙂
Renia już się przyzwyczaiłam że nie działa Ci literka B 🙂 ale spróbuj wyciągnąć ten klawisz, może masz jakiś papruch albo coś pod nim i się blokuje 🙂 albo wywróć klawiaturę "do góry nogami" i poklep po "tyki" to wylecą śmieci 🙂 od czasu do czasu trzeba tak zrobić 🙂 nie zrozum mnie źle ale siłą rzeczy zawsze tak jakieś "gówienka" wlecą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wercia za podpowiedz spruuje 🙂Wiecie udało mi sie sprzedac sweter ciążowy na talicy.pl 😜zawsze pare groszy w padnie a i tak juz mi nie potrzeny 🙂Ja dzis pierwszy raz załozyłam na dwór Adasiowi zimowe uciki o jednak jak siedzi w tej spacerowce to w nogi jednak wieje 🙂Mam prolem z tym ze mu załozylam juz grusza dzinsowa kurteczke na polarze a on roi mi taką jazde ze szok o nie moze sie ruszyc 🙂wiec se nie wyorazam jak ede mósiała mu załozyc kominezon 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane 🙂

Nadrobiłam ale połowę zapomniałam hehe
Gratulacje dla Agaci z "okazji" raczkowania 🤪 Moja już postępuje ale ciężko jej podnieść ciężką dupkę hehe. W końcu waży ponad 10 a może i już 11 kg 🤪 Aniu, super, że zajrzałaś!! No to malutki ładnie przybiera na wadze 🙂 Moja potrafiła na początku w miesiąc przytyć półtora kg także wiem jak się cieszysz 🙂 Ulcia, ależ Ci Patryś niespodziankę zrobił i dal się wyspać hehe. Super 🙂Karcia, daj znać jak w pracy?? Codziennie pracujesz?? Jak sobie radzicie bez Krzysia? Renia, ja też sobie nie wyobrażam ubierania w zimę bo już teraz są fochy ... Nie lubię jak dziecko jest ograniczone ruchowo a one bardziej hehe. Oby zima była krótka i niemroźna 😜 Ciekawe co z Madzią bo się nie odzywa... Ani Asia...

Moja malutka już śpi od 19:15 także mam czas dla siebie bo Rafi do 22 w pracy 🙂 Mam prasowanie ale pewnie tego nie zrobię dzisiaj bo mam lenia po weekendzie hehe. W sobotę byłam na panieńskim mojej Przyjaciółki także masakra 😜 😜 😜 W niedzielę 2 latka Chrześniaka Rafała także kolejna impra W sumie było nas 10 dorosłych , 5 biegających i szalejących dzieci (2-4 lata) moja Gabi i jeszcze jedna malutka Amelka pół roczku także było głośno huczno i bardzo wesoło hehe. No ale ja bym nie ogarnęła takiej gromadki 😁Teraz w sobotę weselicho i zaś poprawiny. I moja prośba- mam trzy sukienki do wyboru i nie wiem na jaki kolor się zdecydować : szary (popiel, srebrny - coś w tym stylu), pomarańcz (taki drogówkowy haha) i granatowy. Nie wiem w jakim będzie mi do twarzy. Może uda się mi zrobić fotki sukienek to ocenicie Ale to jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my byłyśmy w tesco i kupiłam Agatce tylko 2 body na teraz i potem 🙂 a tak to nic ciekawego nie ma 😞 są spodenki zimowe ocieplane, takie jak od kombinezonu ale nie ma fajnej kurtki do tego. Agatka siedziała w sklepowym wózku i zaczęła mi zasypiać na nim i sie szybko zwinęłyśmy do domku 🙂 a w domu też miałam taką stertę prania wypranego chyba ze 4 prania i wkońcu sie wzięłam za nie bo juz puste szafy były 🙂 A Agatka taka jakaś dziwna była, ospała, wypiła soczek i zasnęła, potem dałam jej deserek i znowu zasnełą i jakoś ok 21 wcisnęłam jej butle z mleczkiem i zasnęła, ale w między czasie trochę marudna była i taka osłabiona, leżała chwilami bez ruchu i tylko patrzała się gdzieś w dal.... taka zamyślona była.... może kolejne ząbki jej idą 🙂
ok spadam spać, bo jestem taka zmęczona i śpiąca, w pracy to tak mi sie zamykały oczy że szok 🙂 a całe popołudnie prasowałam i nic nie odpoczęłam więc jak się położę to chyb aod razu zasnę, jeśli Agatek nie będzie mnie budził 🙂 ok to dobranoc wszystkim 🙂 do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ja jak zwykle o kolejnej nie przespanej nocy razem z męzem 😞ale juz dzis wyszedł w koncu Adasiowi ta druga jedynka mam nadzieje ze zacznie w koncu przesypiac o juz tydzien udzi sie co 2 godziny z płaczem to jest koszmar 😞Na dodatek Adas ma lekki katarek i to tez go pewnie meczy ale co zroic uroki dzieci trzea to przezyc 🙂Martus mozesz pokazac sukienki ale toie we wszystkim edzie ładnie 🙂Wercia poczekaj przed WszystkimSwietymi edzie tak szał ciuchów ze napewno cos wyierzesz a patrzałas w Pepco?Aniu ja chodze do 12stki tam jest ardzo miła dentystka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc jestem i ja my juz po szczepieniu o dziwo obyło sie bez płaczu Patryk wazy 9 kilo ;troszke po miescie pobuszowałysmy ale nic ciekawego nie trafilismy tylko małemu koszule i sweterek i ja czekam na galerie w ostrowie moze tam cos bedzie fajnego 🙂 🙂Renia moj tez miał katarek i lekki kaszelek ale dałam mu elofen i nasiwin i jak reka odjoł;;ide robic obiadek bo maz wroci z pracy a ja jeszcze nie mam nic a dzisiaj robie karkóweczke frytki i suróweczke wiec uciekam zajrze potem pa;A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej mój mały dał dzis czadu spał od10tej do 13tej 🙂Wiec juz go do wieczora nie kłade o znów w nocy nie edzie spał.yłam w aptece stylowej i kupiłam mu mascDENTINOX N, I krople przeciwzakowaniuCAMILIA mam wkraplac jedna ampułke dziennie mam nadzieje ze mu usniezy ól 😞Nawet niewiedziałm ze sa takie kropelki tylko ratowa pracuje w aptece i mi podpowiedziała 🙂yłam z Kacperkiem u dentysty ardzo dzielny chłopak miał roiona 5tkę dentystka tylko kazała zey duzo jadł rzeczy twardych o ma za ardzo po sciskane ząki a jak wyjda mu juz stałe to nieeda miec miejsca 🙂Wyrał se nieieską plome i kontrol za 2 mies 🙂Tata ył z Adasiem akurat jak wróciłam to sie przeudził miałam szczescie o ałam sie ze se nie da rady nasz dziadek hehe 🙂Ulcia duzy chłopak z Patryczka mój wazy pewnie koło 10kg mój Adas ma ostanio pecha o ciagle sie gdzies uderza alo palce podtyka w tym chodaku iedulek nawet niechce myslec jak juz zacznie chodzic o ja juz go nie moge upilnowac 🙂Wercia masz racje w galeri na pewno cos sie znajdzie fajnie ze ede miec pod nosem to czesto ede tam se chodzic i szukac okazji 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki i ja wpadlam sie przywitac 🙂
Reniu dzielnego masz synusia ze nie plakal u dentystysty-moj nawet sluchac nie chce 😞
Ulcia rosnie ten was synus jak na drozdzach 🙂))suuper!
Mam do Was jeszcze pyatnie 🙂 Macie dziewczyny inhalatory??? Bo tak sie zastanawiam nad kupnem ale nie wiem czy tak naprawde warto.Moj Alan znowu chory i pewnie niebawem malutki sie zarazi az mnie te choroby przerazaja 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Aniu co do inhalatora to rewelacyjna sprawa ja tez nie tak dawno kupiłam i powiem ci ze jest to jednorazowy wydatek około2oo złotych ale warto ;;moja Ola ostatnio była chora i nie obyło by sie bez antybiotyku a tak dała mi pulmikol do inhalacji i cos na kaszel tez do inhalacji i przeszło ja małego tez czesto inhaluje nawet teraz jak miał lekki katarek takze ja mówie ze warto;;Renia dzielny ten twoj chłopak moja Ola jest jedna na 100 dzieci ktora uwielbia chodzic do dentysty i nawet miała wyrywanego mleczaka i tez bez strachu takze dobrze bo jak sie maluszek boi dentysty to dodatkowy stres jeszcze dla nas a tak satysfakcja 😉 😉 😉ale sie rozpisałam a powiedzcie mi dziewczyny jak ze spacerkami wychodzicie w taka pogode i na ile;;;a i zycze Alankowi szybkiego powrotu do zdrówka niech nie zarazi braciszka chociaz to nieraz nie uniknione ide uspic mojego szkraba bo spał od 6 rano tylko 1,5 godziny 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Ulcia za opinie 🙂 🙂mam nadzieje ze u nas tez sie sprawdzi bo Robert wlasnie dzisiaj pojechal i kupil Jak by ktoras byla zainteresowana to w aptece na srodmiejskiej jest promocja na inhalator za 145 zl jest gratis suuper cisnieniomierz ktrory sam jest wart 100 zl 🙂),co do zarazenia to mam nadzije ze maluszka ominie choroba 😉tak sie chociaz pocieszam 🙂
Suuuper,ze Ola tez nie boi sie dentystysy-dzielne te wasze pociechy 🙂)az Wam zazdroszcze 🙂
Co do spacerku to ja w taka pogode nie wychodze za bardzo ale to tylko ze moj maluszek jest chyba za malutki-chociaz sama sie dzis zastanawialam czy nie powinnam isc 🤨
POOOOOZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...