Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
znów tyle do czytania 😉
melduje się ze żyje, resztę doczytam późńiej, bo teraz musze sie szykowac do wyjscia.
pospałam dzisiaj do późna, wczoraj takie miałam mdłości, nie mogłam spac, o 1 w nocy zrobiłam sobie 3 kanapeczki i jakos mnie zmuliło i zasnełam. obudziła mnie zgaga, po 4 przyszedł luby, a mnie nadal tak mdliło, że skończyło się na wymiotach 😞 😞 teraz jest już ok, ale ja to zawsze mam coś 😞

napisałam maila do szwagierki żeby się zorientowała jak wygląda sprawa z tymi butelkami Tommee Tippe, i w razie czego niech mi kupi, a i przeczytałam opinie, że ponoc tylko firmowe podgrzewacze do nich pasują, więc tez niech sie dowie 🙂

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze dziewczyny nie wiem jak wsrod waszych znajomych, ale mi moi odradzili kupowanie podrzewacza . . . wlasciwie to stwierdzili " jesli nie masz na co kasy wydawac to sobie kup" wiec mi wybili z głowy , ale kazdy moze podja sam decyzje. Ja w kazdym razie nie kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Mam pytanko czy zaczęłyście już myśleć o takiej rzeczy jak pakowanie torby?? Bo ja się tak właśnie zastanawiam czy może by trzeba było zacząć...

a co do podgrzewaczy to b. dobry jest firmy Canpol - sprawdzony rodzinnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się zaczynam brac za szykowanie torby... wiem że potem się w panice lata i szuka... a nigdy nie wiadomo kiedy coś się zacznie dziać....
narazie kompletuje koszule do szpitala, gatki jednorazowe, wydają mi sie super rozwiązaniem, jakieś wkłady poprodowe itp no i torba leży i czeka aż zacznę ją pakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Torby to może jeszcze nie, ale też zaczęłam kompletować rzeczy dla siebie pod tym kątem. Majtki kupiłam takie wielokrotnego użytku, które można prać. Licho wie, ile czasu trzeba to będzie używać.
Do mojego szpitala każą przyjść z własnym laktatorem, więc też pewnie w końcu kupię, ale pewnie taki najprostszy, bo tak z rok chciałabym z Małym posiedzieć w domu, więc laktator będzie tylko na specjalne okazje. O podgrzewaczu nie myślałam, o sterylizatorze też raczej nie, chyba że w praniu mi wyjdzie, że mi go brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zamiar zacząc się pakować w maju i tak się zastanawiałam czy aby o wszystkim wiem co jest mi potrzebne...
A czy w Waszych szkołach rodzenia podpowiadali co zabrać ze sobą do porodu??
Boje się że poród jakoś tak nagle nas zaskoczy np już w 7 lub 8 mc i co wtedy zrobi mój M?? Pewnie tylko się rozpłacze biedactwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja też muszę się wziąść za kupowanie rzeczy dla mnie do szpitala, bo wstyd się przyznać, ale nawet nie mam szlafroka... ☺️ Także na początku maja jak będzie świeży zastrzyk gotóweczki, to muszę pokupować wszystko. A trochę tego jest: piżama, szlafrok, wkłady poporodowe, podkłady porodowe, majtule, nawet jakieś klapeczki muszę nabyć 😉 No i w sumie sama nie wiem kiedy jest najlepszy moment na pakowanie torby do szpitala??? Myślę, że takie rzeczy, które są w opakowaniach czyli jakieś wkłady itp. spakuję jak tylko mi je przyślą, a z resztą jeszcze poczekam troszkę...Może do początku czerwca...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ponownie brzuchatki kochane 🙂)wrocilam z gosciny od tesciow 😉)...
tak was czytam i faktycznie powinnam urodzic pierwsza bo mam tyle szpargalow do testowania i podgrzewacz i steryliZator co tylko chcecie mogla bym wam pozniej powiedziec co sie przyda ,a co nie...swoja droga mysle ze jakbym mial;a tak wszystko sama kupowac to bankrut totalny zwlaszcza w mojej sytuacji 😞((ale dzieki bogu zaszlam w ciaze w dobrym czasie i tylko mi dostarczaja te wszystkie graty 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pakowania torby myslalam o poczatku czerwca 🙂)wtedy tez wezme sie za pranie i prasowanie dzidziowych ciuszkow zeby sie nie zakurzyly zbytnio 🙂)...no i fakt faktem dla siebie nie mam jeszcze nic nawet szlafroka ☺️ ☺️,wrazie czego leze i kwicze teraz 😉)ale mam nadzieje ze mnie az tak wiktor nie zaskoczy i bedzie grzecznie w brzuszku mieszkal 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...