Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie Edytka dlatego w sumie się nad tym zastanawiam..... 😉
A jak cos ma pójść nie tak, to pójdzie, nie ważne czy w wodzie czy nie. Moje oba porody przeszły bez poważnych komplikacji. W sumie boje się że włąsnie za dużo tego dobrego i ten będzie inny, i tu mnie ta woda również kusi. Ale są różne opinie na ten temat, i mnie jakos nie przekonuje do końca. ale kto wie, może i się skuszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie sie dowiedzialam ze moja kuzynka jest z 5 dzieckiem w ciazy 🤪 😲 😲,wszystko bylo by ok gdyby nie to ze straszna patologia w tej rodzinie 😞(ja piernicze co za kretynka z niej..no rece opadaja na takie puste baby,jest odemnie 2 lata starsza,a glupia jak but..no ale przewaznie gdzie jest mega patologia to i dzieci produkuja na potege...o zgrozo szkoda mi dzieciaczkow o juz raz jej zabrali ale sie spiela i oddali,a teraz kolejne MASAKRA!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nie ma opcji porodu w wodzie,jest w jeleniej gorze ale nie bede sie wyglupiac o nie wiem jak to wszystko bedzie,a w zgorzelcu nam teraz odpicowali porodowke ze szok i ponoc jest ekstra wiec nie ma co fisiowac...jak luby wroci wybierzemy sie tam zeby sie zorientowac jak to wyglada i co potrzeba miec ze soba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama 🤨 kurde... jak słyszę takie historię to mnie szlag trafia 🤨 siostra znajomej, tez miała chyba 5 dzieci i jedno maleńkie, ale że piła, to z opieki straszyli, straszyli, aż przyjechali akurat w trakcie libacji jakiejś zabrać te dzieciątka... a ona złapała to maleńkie i chciała przez okno je wyrzucić... 🤨 żeby niby ich nastraszyć... 😮 dzieci i tak zabrali a ona od razu do sądu 🤔
tylko że te dzieci potem biedne cierpią 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mowie wam ze jestem wstrzasnieta do tego teraz to dziecko to juz z innym,a malo tego jej matka z 3 lata temu zrobila sobie dziecko z jej mezem no kurwa czujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest tragedia doslownie!!!!!!!!!duzo by tu takich wstrzasow przytaczac bo to naprawde patologia do potegi az mi wstyd ze to moja rodzina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety zazwyczaj właśnie tak to jest. Gdzie jest patologia, tam dzieci mnożą się jak króliki...A potem przez obrazy, które te dzieciaczki muszą oglądać stają się zazwyczaj takie same...A jak nawet trafią za młodu do domów opieki, to tam też niestety nie wyjdą na ludzi. U mnie jest taki ośrodek opiekuńczy, to starsze dzieciaki piją, palą, ćpają, a laski się puszczją na prawo i lewo. A te młodsze im się przyglądają i ich naśladują, bo też chcą być "fajne" 😮 O zgrozo!!!!!!!!!!!!!!! A potem człowiem patrzy na 10-letniego chłopca, który pali za przystankiem papierosy...Masakra jakaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Coś nie mam szczęścia z tymi poradniami cukrzycowymi, bo do tej drugiej moje skierowanie nie działa, musiałabym polatać jeszcze po innych lekarzach i zdobyć kolejne skierowania, a do tego terminy i tak na koniec maja. Chyba sobie odpuszczę, bo na razie pomiary cukru są w normie.
Odebrałam natomiast wyniki posiewu z szyjki macicy i czego tam nie wyhodowali 😲
Wygląda na to, że dołączę do swojego codziennego menu jeszcze dwa antybiotyki (jeden gad jest wrażliwy na inne antybiotyki niż ten drugi, więc do wytłuczenia kompletu potrzeba dwóch różnych).
W sumie się dobrze złożyło, że to wyszło już teraz, bo będzie czas to wyleczyć.
Weekend był fajny, uruchomiliśmy grilla na działce, trochę się poopalałam - to chyba prawda, że jesteśmy teraz światłoczułe, bo słońce złapało mnie jak nigdy o tej porze roku.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 czesc dziewczyny 🙂
widze, sie dzis zmówiłyscie ;p i do doktorka sie wybieracie Powodzenia 🙂 i oczywscie czekam na same dobre wiesci co tam u waszych brzdacow slychac 🙂 😆 😆

Ja wpadlam na chwike poczytac zalegle posty i zmykam robic chinszczyzne ehh spoecjalnosc mojego meza , a ze dzis je w domku a on w pracy to sie za nia biore i mam troche obawy, bo mistrza uczen nie pobije hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny masakra z tymi patologicznymi rodzinami..... 😲
Michalindzior co za pech!!! Alemoże da sie to naprawić jakoś???
Ja też dzisia lece do gin wkońcu po 5 tygodniach ale i tak nie zobaczę swojej Hanusi ;( powinnami iść z wynikami badań ale chya jakąś infekcj załapałam więc dzisiaj będę z nim rozmawiała na ten temat przerąbane 😠 u mnie pogoda bez zmian cały czas jest pięknie i oby tak dalej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior tez mam taki problem ehh zamowilam tuniko-sukienke i jest do kitu wiec ja musze zwrocic bo wygladam jak w kolorowym worku od ziemniakow . . . 😞 oto ona
http://allegro.pl/item994218327_lolamama_licious_gita_xl_new_gratis.html a tak mi sie podobala no ,ale na tej modelce w rzeczywistosci kolorystyka tez odbiega od tego zdjecia ehhh
ale przyszly z nia tez spodnie lniane Ja za nimi to nie bardzo jestem na zdjeciu tez wygladaly inaczej ale moj stwierdzil,ze mam je zostawic a i tak kupie inne w razie czego ,ale warto miec takie no to zostaja niestety u nie zer wzgledu na wzrost wsyztsko jest za krotkie wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mówie wam kurcze się wkurzyłam. Ale dziwne bo na aukcji rozmiar taki jak zawsze biore i nie zdażylo mi się żeby były spodnie za krótkie. cos mają z rozmiarówką.
Kurka wszystkie pędzicie dzidzioszki podglądać 😉
Ja dopiero za 2 tygodnie.... 😞 już nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama00006 napisał(a):
no ciezko tak utrafic bez przymierzania,dlatego ja nie zamawiem dla siebie bo na bank bylo by nie takie...no o 15 ide sie myjkac ubieram walne makijaz i lece do gina..trzymac kciukasy 😉)



A ja często zamawiam dla siebie, ale zawsze jakieś tam bluzeczki itp. spodnie pierwszy raz i nie popatrzyłam dokładnie na wymiary i takie skutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...