Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ze szkołami rodzenia to nie mam zielonego pojęcia jak jest u nas 😮
a moj mąż sie zadeklarował że chcę być ze mna przy porodzie, poprzednio nie zdążył, przyjechał juz jak sie łożysko rodziło i go nie wpuścili.... 😉 chyba ciekawość nim powoduje, ja tam nie chciałabym patrzeć na to z perspektywy gapia, chyba bym zemdlała albo uciekła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niwe moge bez was zyc 😉)hehe moj mowi ze jestem nawiedzona i kazda chwile poswiecam na brzuszek 😉),a co~....zazdrosny czy jak;p..
poczytalam sobie i lece bo nie mam u siebie dostepu do neta wiec gdzie sie nie pojawie tam zaraz myk na kompa 😉)obecnie jestesmy u tesciow 😉))
bylismy dzisiaj w niemczech i zaopatrzylam sie troszke w kosmetyki dla wiktorka 😉..
buziaczki moje kochane babeczki..
ps..olusia super focia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
U nas jakoś pogoda się nie może zdecydować - niby słońce świeci, ale jakoś tak niemrawo.
Mam znowu dziś aktywny dzień, idę na usg, a potem jeszcze do endo, pokazać jej swoją tarczycę i przy okazji cukry, bo jeszcze ich nie widziała. Na szczęście hormony tarczycy się ustabilizowały na poziomie w normie, więc nie trzeba będzie chyba zwiększać porcji lekarstwa, które już biorę.
A majówka się zapowiada dość pracowicie: w sobotę sprzątanie na działce i zaległe cięcie drzew, na które nie jest jeszcze za późno, a potem spotkanie z panem, który miał nam dorabiać szafki do łazienki - wreszcie udało mi się go zmobilizować do jakiegoś pośpiechu... W niedzielę wybieramy się za to pooglądać porodówkę w szpitalu, gdzie chcemy rodzić. Trochę się uspokoiłam, bo na szkole rodzenia powiedzieli, że od początku roku bardzo mało odsyłają do innych szpitali. Mam nadzieję, że do lata już im tak zostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kolejna nocka za nami 😉 pogoda fakt do dupy ale może się jeszcze rozpogodzi...
W mojej mijscowości nie trzeba mieć zaświadczenia o ukończeniu szkoły rodzenia aby facet mógł byc obecny przy porodzie...W ogóle dzisiaj miałam tak realistyczny sen porodu, że masakra...zaczęłąm rodzić normalnie ale coś wyszło i zaczeli mi robic cesarkę beż znieczulenia bo na nie było już za późno, czułam wszystko ale po chwili wyciągnęli Hanię i już ból przeszedł obudziłam się to serducho mocniej waiło nie wiem skąd takie sny się biorą nawet nie myślałam o porodzie hmmmm.... dobrze, że już sie skończył
My jeszcze nie mamy planów na week majowy a podobno pogoda zapowiada się cudowna może gdzieś nad jeziorko jakieś wyskoczymy??? kto wie 🙂 Po brzuszku widzę, że córunia rośnie z dnia n dzień ostatnio połozyłam się już do spania a za chwilę ona się tak wypięła, że odcinek pępka i okolic tak mi uniosła do góry niezły widok 🙂 🙂
Kama nie tylko ty jesteś uzależniona od brzuszka chyba każda z nas musi zajrzec tutaj na chwilkę aby zobaczyć co u innych przyszłych mamusiek się dzieje 🙂 🙂 A tak w ogóle to jak tam czas spędzany z ukochanym????
Lecę sprzątać miłego ranka wam życzę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A pisałyście wczoraj o kosmetykach dla niemowlaczków....ja zdecydowałam się na NIVEA i większośc znajomych mi polecała 😉 zobaczymy jak to będzie a co do proszku to słyszałam, że ten Jelp jest dobry więc jeszcze nie wiem który wybiorę a przydałoby się już zakupić i porobic pranko ubranek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My będziemy próbować Białego Jelenia, najpierw na sobie, a jak będzie ok, to upiorę w nim rzeczy Małego. Proszku wprawdzie nie używałam dotychczas, ale mydła w kostce i w płynie już sobie innego nie wyobrażam - nie wysusza, nie uczula, mogłoby tylko trochę lepiej pachnieć, ale coś za coś 😉
Jelp jest podobno dobry, ale dosyć drogi, a tego proszku, czy płynu będą nam pewnie wychodzić tony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki 🙂
u nas jak narazie świeci słońce, więc może będzie ładnie. mam nadzieje bo wybieram się nabyc wyprawkę piaskownicową bo sezon się zaczął pomału a my ani łopatki 😉
no i myslałam że przedreptam w balerinkach z zeszłego lata, ale jednak nie, jakoś cisną, chyba stopy mi też przybrały.... 🙂 a ja tak nie cierpie kupować butów 🤢
Ja słyszałam że płatki mydlane dobre, ale sama nie praktykowałam... 🙂
Oki zmykam się jakoś umalować czy coś... w lustro nie mogę patrzeć....
a uzywacie może podkladów w płynie? bo musiałabym, a nie wiem czy mi się cos z twarzą dziać nie będzie, bo ostatnio mam b wrażliwą cerę i wszystko jakos mnie uczula....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🙂 A u nas pogoda dla odmiany superowa slonce swieci i prawie 20 stopni,pomijajac ten lekki wiaterek 🙂Ale na dzisiaj nam zapowiadali sliczna pogode wiec zobaczymy 🙂Kaczuszko ja tez mam takie realistyczne sny hehe...,ale narazie zwiazanych z porodem nie mialam 🙂 Ann trzymam kciuki,zeby na usg bylo wszystko w porzadeczku i na reszcie badan tez 🙂A co do planow na weekend jakos nie mamy ich sprecyzowanych,wyjdzie w praniu,moze wyskoczymy na ryby albo cos innego sie wymysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂 pogoda u nas piekna : slonko swieci od samego rana , a Ja mam strasznego lenia ehh nic mi sie niechce
OLusia super zdjecie 🙂
Michalindzior ehh wlasnie tego sie obawiam,ze zblizaja sie upaly i ciekawa jestem jak to bedzie z naszymi stopkami . . . jedynie pocieszajace jest to, ze mozna wskoczyc w japonki i pobiegac w miare wygodnie 😉
jesli chodzi o podklady to Ja nie uzywam raz na jakis czas uzywam pudru z avonu w kulkach , ale to jak mi sie przypomni hehe teraz zastanawiam sie nad tym samopoopalaczem w formie chusteczki kiedys raz ja probowalam i nie byla taka zla , a na biede moze byc hehe kurcze tak mnie kusi zeby chociaz troszke sie przez ten weekend majowy pooopalac ale obawiam sie tych plam na skorze
Caly czas mysle nad kosmetytkami dla malenstwa wiem jedno musimy miec wszystko z jednej serii no, ale to jeszcze kwestia przemyslenia 🙂
Ann powodzenia u lekarzy oczywiscie czekamy na relacje 🙂
Kama tez jestem uzalezniona hehe od brzuszka i moj mezus tez troszke marudzi bardzo ciekawy jest o czym ja tak czytam i co tak sie rozpisuje 🙂 hehe ahhh ta meska ciekawosc ;p
Aniulka jesli chodzi o plany na weekend to chyba chce w koncu poznac dzielnice gdzie mieszkamy od roku hehe wiec spacerki i mysle ,ze bez grila to sie nie obejdzie , w koncu co niektorzy juz sezon grilowy rozpoczeli 🙂


Wczoraj bylam z moim w kinie na filmie pt. FURIA fajny film heh tylko nie na moje nerwy podskakiwalam w tym kinie jak glupia kilka razy hehe no i razem ze mna synus nie wiem ale chyba za glosno bylo bo wciaz moj brzuszek przez caly film skakał 🙂 wiec bylam z moimi mezczyznami w kinie 🙂

i tak cholerka musze wam sie przyznac, ze jakos tak ostatnio zrobilam sie zazdrosna 😞 bo tak ide z moim no i wiadomo jak to facet czasem gdzies zerknie niby to dyskretnie , ale jak nigdy mnie to wkurza ale oczywiscie nie daje po sobie znac . . . bo tak mysle fajne dziewczyny teraz zaczna sie przy tej pogodzie rozbierac a ja z brzuszkiem ehh i wiadomo jakos mniej atrakcyjna bo kilka kg do przodu aaaaaa chyba hormony mi szaleja 😞 niechce sie tak czuc . . . ma ktoras z was takie uczucie zazdrosci ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane 🙂)jak zwykle musze byc na bierzaco 😉)....
my na weekend planujemy grilla u tesciow 😉)przyjedzie krzyska siostra z mezem i synkiem to sobie pojemy,niestety ja musze juz bardzo uwazac z jedzeniem bo strasznie mi cukier skacze 😞(jedyna coo moge bez ograniczen to pomidory 🙂)wiec moj luby zakupil mi 3 kg dzisiaj co bym nie glodowala 😉
ale ile mozna jesc pomidory hehehe...buziaczki dla was 😘 😘..
no oklaski dla wszystkich bo tak ladnie mi naklaskalyscie 😉)
moj mezus obecnie pomaga znajomym w przeprowadzce wiec chwilowo jestem sama 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI może to głupie ale ja też jestem omojego zazdrosna te dziewczęta już chodzą roznegliżowane a co będzie potem w miarę też staram się wygląać ładnie ale nie dorównam im te miniówki i dekoldy cyce na wierzchu itp. eh to lato nie jest dla nas ale następne będzie dopiero za rok 😞 😞 😞 a te lato blada..... 🤪gruba...... 🤪 ociężała..... 🤪z małą ochotą na sex..... 🤪jak ja to przeżyje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka damy rade kto jak nie my;p hehe,fakt faktem moj tez malo nie wyskoczy z auta jak widzi jakas pindzie i to jeszcze wie ze siedze obok i na zywca kiedys mu dam za to w leb!!!!!!heheh...
pocieszam sie tym ze juz niedlugo zobacze naszego synusia i nic poza nim nie bedzie wazne 😉nawet te "lachony"hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj brzusio w 27 tygodniu 🙂

[URL=http://img717.imageshack.us/i/dsc00219i.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7164/dsc00219i.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img33.imageshack.us/i/dsc00222g.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2441/dsc00222g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh jakies duuuuuze te zdjecia wyszly ehh . .. . no nic to moja pierwsza proba 🙂

☺️ ☺️ciesze sie ,ze przynajmniej z ta zazdoscia nie jestem sama bo juz sie zastanawialam czy ze mna wszysto w porzadku w pazdzierniku minie 7 lat jak jestesmy razem , a Ja teraz zaczynam byc zazdosna ehh 🙃 no nic zwalam to na moje hormony 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez o mojego zazdrosna jestem bo cholera przystojny jest i laski sie za nim ogladaja, on tak nie szczegolnie,jeszcze czasem mowi, ze dupa szeroka albo nogi krzywe,kiedys razem komentowalismy ale jak moje 55kg poszlo sie smigac to teraz siedze cicho bo dupe teraz mam 2 razy wieksza i teraz nie wiem czy komentuje inne bo naprawde mu sie nie podobaja czy tylko dlatego zeby mi przykrosci nie robic...
A poza tym wie, ze jak cos to jego jajka sa zagrozone 😉
No i on tez troche zazdrosny jest mimo wszystko,wiecie,siedze caly dzien wdomu sama to biegam w gaciach rozczochrana ale ile mozna?to czasem sie ubiore,umaluje i inne samopoczucie a on wraca z pracy i od razu zlowrogie spojrzenie i zamiast popwiedziec, ze fajnie wygladam to co taka wystrojona??byl ktos? Ja sie smieje,ze listonosz wpadl na 15 min 😉
Cociaz mi to i tak trudno dogodzic, teraz jak jestem taka ogromna to nawet jak powie, ze fajnie wygladam to i tak sobie mysle, ze specjalnie tak mowi zebym sie nie dolowala a w rzeczywistosci mysli co innego...a ja tylko porownuje foty z tamtego lata do tych z teraz i sie doluje...
ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...