Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
☺️ 🤨 chyba poruszylam goracy temat 🤨
Dziekuje Kama .. . . widzisz skoro obce kobiety mowia ci na ulicy ze ladnie wygladasz to na pewno tak jest 😆 wiec nictylko sie cieszyc zreszta wiadomo mezczyzni w naszych brzuszkach dodaja nam uroku 🙂
Olusia heheh skas znam ta reakcje meza moj tez jak chodze w dresie to na mnie dziwnie patrzy a jak sie wystroje to sie dopytuje dla kogo sie tak wystroilam .. moja odpowiedz zawsze dla sasiada ehh .. i jak tu dogodzic mezczyzna
łapcie po oklasku na lepsze samopoczucie i uciekam obiadek robic mezusiowi do wieczorka
dziewczyny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI ja tez używam tego w kulkach z Avonu ale potrzebowałabym coś kryjącego... i nie wiem 🙂
Moje chłopisko też się ogląda za laskami, mało przez szybe w aucie nie wypadnie, i to przymnie, kiedyś się z nim o to kłuciłam, ale teraz już mi się nie chcę 😉 chociaż nie powiem że gdzieś tam zawsze ukłuje zazdrość tym bardziej w takim stanie jakim jestem. Ale odbijam to sobie w identyczny sposób i wtedy i on się głupio czuje 🙂
No Upały juz czuje jak mi dadzą (tzn stopom) popalić bo juz teraz mi w adidasach źle... w sklepie obuwniczym przeżyłam regularny koszmar, jak zwykle 😮 ale coś tam kupiłam 🤨 za to mała zadowolona bo kupiłam jej takie gumowe klapki za 6zł aż piszczące 🤪 ale radocha. tylko koty jakieś znerwicowane łażą 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam, dziewczyny 🙂
Mały waży 1630, średnio wychodzi o tydzień do przodu, czyli termin niby na 4 lipca nowy. A to przy cukrzycy oznacza, że prawie na pewno wylądujemy w czerwcu. Na szczęście brzucho napasione, o 3 tygodnie starsze od reszty, ściąga skutecznie z matki kilogramy 😉 No i obrócił się głową w dół.
Natomiast przy okazji wyszło, że mi się skraca szyjka, więc muszę dużo bardziej uważać na siebie, ale nadal nie mam na szczęście przykazu leżenia plackiem. Co prawda na spacery i tak się nie nawychodzę, bo wolno mi tylko na bardzo krótkie, bardzo wolne i z kimś do towarzystwa. No i zakaz prac domowych, ogrodowych, dźwigania itp. Jest możliwe, że to wina tej gadziny, co mi ją wyhodowali w szyjce, dostałam na nią antybiotyk z zestawem osłonowych, poza tym mam brać 3x dziennie no-spę. Jakoś wytrzymam te dwa miesiące, a w zasadzie miesiąc, bo powiedział lekarz, że potem to już z górki i można rodzić jak bardzo się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja o swojego to też zadrosna jestem, że hej... 🙂 🙂 wcześniej tak nie miałam ale może coś w tym jest co piszecie-hormony, nasz wygląd itp. może to wszystk wpływa na to co odczuwamy 😁
Ja nie używam pudru w kulkach, tylko w kremie i nie mam po nim żadnych plam ani uczulenia jestem zadowolona hociaż tak rzadko się maluję 🙂 🙂 Pogoda jest cudowna byłam na "kawce" u koleżanki posiedziałam troszkę na słoneczku 🙂 oby lata nie dało nam tak popalić ;>
Justi brzusio fajniutki 😁 😁 Sama chyba dzisiaj wkleję jakies swoje zdjęcie 😉
Michalindzior widzę, że tez nowe zdjęcie główne sie pojawiło 😉 super wyglądasz 😁 😁 😁
Mykam teraz obiadek robic...wczoraj obejrzałam reklame roladek schabowych i dzisiaj zachciało mi się je zrobić ciekawe czy wyjdą dobre??? oby oby.... ode mnie też po oklasku laseczki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny super wygladacie 🙂Justi brzuszek okraglutki i malutki 🙂Machalindzior tez super wygladasz calkiem inaczej niz na poprzedniej fotce 🙂Jednym slowem ciaze wam sluza 🙂Ja tez sie wkurzam ze sie robi cieplo i wszystkie panienki niedlugo wyskocza rozneglizowane hehe... Bedzie mial moj mezus na kim oko zawiesic,a ja sie bede wkurzac,ze taka gruba jestem i wygladam jak wieloryb 😞 I pomyslec ze jeszcze rok temu bylam taka szczupla ehhhh.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann co za nowinki 🙂 Maluszek rośnie i to zdrowo 🙂 🙂 Dbaj o siebie nie przemęczaj się zbytnio a to kiedy urodzisz nie ma wielkiego znaczenia dla Nas i tak będziesz lipcóweczką 🙂 🙂 ważne, żeby synuś był zdrowy i abyś ty się dobrze czuła!!!!
mykam już bo coś wychodzę i sie wybrać nie moge 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dziekuje pieknie za oklaski 🙂 Odwdziecze sie pozniej bo widze,ze tu kolejka do nich hehe....Ann super ze z malym wszystko ok i calkiem sporo juz malenstwo wazy 🙂 Musisz teraz bardzo uwazac na siebie wiec sie nie wysilaj za bardzo i nie przemeczaj zebys nam nie wyladowala w szpitalu!! Ja rzadko sie maluje,bo w koncu na codzien sie siedzi w domu,ale jesli mam okazje i gdzies wychodze to zawsze staram sie zrobic ten makijaz,a uzywam podkladu z astora i czasami tez kulek z avonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka to musze sprobować tego w płynie, też tak okazjonalnie, bo czasem takie wyrzuty po mordzie że aż strach.
No zdjęcie zrobione w przypływie dobrego nastroju, pewnie przez słońce 🙃 ale dzięki wielkie i rób Kaczuszka też zdjęcie 🙃
a roladki schabowe tez mnie męczą ale dzisiaj już barszczyk ukraiński mnie naszedł.. 🙂
Ann kurcze duży maluszek z niego ☺️ super 🙂
Napewno jakos się wzystko ułoży, szkoda że musisz tak się męczyć, żadnych spacerów itd ale wszystko dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, bądź dzielna z tym cukrem 🙂 Da się, zresztą lekarz mi potwierdził, że to dzięki diecie nie mam różnych dolegliwości, które bym miała bez niej 😉 A poza tym po porodzie będziesz szybko z powrotem laska 🙂 Uważaj na pieczywo, u mnie to ono jest kluczem do sukcesu - już przestałam eksperymentować i jem tylko chrupkie żytnie Wasa, max 3 kawałki na posiłek. Ciekawe, kiedy już nie będę mogła na nie patrzeć, na razie mi jeszcze smakuje.
Brzuszki macie fajne, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann ale maly duzy 😉)heheh moj juz tez pewnie ponad 1,500 😉)bo tez niby tydzien do przodu no i tez problem z cukrem 😞(..
mochalindzior wygladasz extra,aniulka ja tez mam duzy brzusio wiec nie jestes sama 😉)..
kur...a moj chlop dalej pomaga przy tej przeprowadzce,juz mi nerwy puszczaja bo misla byc chwila,a nie ma go od 11 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowie wam tak jest zawsze jak komus cos potrzeba to moj leci pierwszy,a pozniej jak my potrzebujemy pomocy to nikogo nie ma 😠wtedy kazdy kolezka ma wazniejsze sprawy,a moj jak taka dupa leci zaraz na skinienie palcem 😠zeby tak robil cos jak ja mu karze to nie powiem ale kolesie na pierwszym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜dobry wieczorek 🙂
dziekuje dziewczyny za wszystkie mile słowa 🙂 ☺️ 😘
Ja wpadlam na chwilke poczytac co u was bo pozniej o 20 csi po nim dr house heh same moje seriale 🙂
Kama z moim m. jest to samo no, ale teraz troche go zycie nauczylo i widze ,ze uczy sie na swoich bledach . . . choc i tak roznie to bywa. Twoj maz juz przyjechal do was na stale ?? czy tylko na dluzszy weekend ??
Michalindzior tez masz maly brzuszek i heheh nie da sie go wciagnac wiec po prostu taki jest , a nie jak nas tutaj czrujesz,ze jakis maly wyszedl tylko na tym zdjeciu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama nie denerwuj sie mojego jeszcze niema od rana bo robi auto po godzinach,a ja zla jestem jak niewiem bo caly dzien siedze jakkolek w domu i ani sie odezwac do kogo ani nic 😞 😞Chociaz moi rodzice sa w domu ale to nie to samo 😞 😞 U mnie tez tak jest jak cos potrzeba to moj Rafal leci na kazde skinienie,ale jak on czegos potrzebuje to niema nikogo,nikt sie nawet nie spyta czy mu pomoz,a on taki jest ze woli sam zrobic niz sie komus prosic!!! Kama a twoj mezus wraca po weekendzie do tej pracy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...