Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mi jeszcze troszke rzecy zostalo typu frida,woda morska do noska ,krople na kolke cos do pepuszka i takie tam...takze w aptece pewnie zostawie fortune bo wszystko kosztuje ,a i obowiazkowo krem z filtrem tylko jeszcze nie wiem jaki popytam farmaceutki bo przeciez trzeba chronic mordke malutka przed promieniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla dzieci to filtr 40 jest

ja juz staniki do karmienia tez kupilam,ale nie wime czy mi sie po porodzie przydadza bo kupilam 80d i tak w sumie je teraz nosze bo tyle co ja na te zwykle staniki wydalam od poczatku ciazy a juz sa za male to majatek.A jak mi piersi przybiora to moga sie nie zmiescic w te do karmienia ehh

Zauwazylam pierwsze rozstepy na brzuchu 😞 😞 blade i na samym dole ale mimo wszytsko sa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ziajka jest tania jak barszcz i naprawde dobra 🙂
Ja chyba na początek kupie gruszkę i zobaczę jak się sprawuje. Jak mi nie będzie odpowiadać, zaopatrze się we fridę.

Tak patrze na swój suwaczek, że zostało 56 dni i nie mogę uwierzyć, że to tak szybko...jak pomyślę, że niedawno był początek, to nie chce mi się wierzyć że już niedługo zobacze Franka...trochę mnie to przeraża, a z drugiej strony nie moge się już doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
farciary macie juz 5 z przodu hehe a ja mam 71 😉 jeszcze wy sie szybciej pewnie rozpakujecie 🙂 ale na kazda z nas przyjdzie czas 😉
Ja poki co wciaz smaruje sie mustella i nie mam rozstepow ale znajac zycie cos mi wyskoczy bo nie moglo by byc za pieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to zupelnie tak jak Ja ciaza jak nardziej planowana i jak najbardziej upragniony synus : 🙂 jakos od zawsze chcalam miec pierwszego syna i poki co wyglada ,ze moje zyczonko sie spelni 🙃 🙃 tylko ten czas moglby choc na chwile szybciej plynac 😉
nic uciekam dziewczyny ide na podboj sklepow dla dzieci hehe i bede jak w raju . . . do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie rozstepy wywaliły najpierw na biodrach, i były "przedłużeniem" tych starych, a teraz to mam czerwono sine pręgi, a na brzuchu nie miałam, za to teraz są 😠 i sa jasno czerwone, ale nie przez całą szerokość brzucha tylko kilka po lewej i kilka po prawej. Trudno, takie są uroki ciąży i musimy sie z tym pogodzić. Ważne, że nie jesteśmy całe w pręgach, bo tego bym już nie przeżyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
kurcze tyle do czytania 😉
zdj wozka nie zrobiłam bo jakaś taka padnieta byłam. narazie jeszcze stoi, zaraz męzoch wróci to może zrobie.
co do terminów to mi lekarz ten co byłam powiedział że wątpi żebym donosiła do terminu, w każdym razie mam sie go trzymać.
ehhh rozstepy :/ pakudztwo. ja mam je prawie wszedzie ale i tak mam chyba kilka swiezych na brzuchu 😞 tylko u mnie one pojawiły sie juz przed ciażami w okresie dojrzewania, na piersiach i to mnóstwo więc to było do przewidzenia. z resztą siostry tez tak maja.
coś miałam napisać i zapomniałam co :/ moze potem sobie przypomne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja póki co nie amm rozstępów na brzuchu, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca 😉 bo teraz to brzuch tak naprawdę zaczyna się powiększać...
My zakupiliśmy gruszkę do noska i zobaczymy jak się będzie sprawować.
Mnie zostało 61 dni i też trudno mi uwierzyć, że to już tuż tuż...A jak jeszcze się okaże, że urodzę na pczątku lipca, to zostało już tylko 1,5 miesiąca...NIESAMOWITE!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...