Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edytka dzięki kochana 🙂 😉 😘 wzajemnie Tobie i wszystkim naszym obecnym i przyszłym mamusiom 🙂 żeby nam nasze pociechy dały ogromne ilości radosnych chwil 🙂

A z tą rozmową musi być dobrze. nie ma innego wyjścia.
chyba wezmę prysznic żeby się trochę odstresować.
jeszcze ta kłótnia wczorajsza... aż mi głupio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Co do promocji pampersów, to Tesco publikuje w internecie gazetki dla poszczególnych sklepów, więc można sobie upolować promocję bez wychodzenia z domu.
Co do kupowania przez net, to nadal mi wychodzi, że przy ilościach nie hurtowych najtaniej są w Almie24, co mnie dziwi o tyle, że generalnie Alma jest droga. Przy czym trzeba uważać na to, że oni mają dla różnych miast różne cenniki i to co np. w Wawie jest tanie, to we Wrocławiu już nie.
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj Mamusie 😘

Ja jak już zalegne w łóżeczku to moge przespać całą noc 😉 oczywiście gdyby nie wstawanie na siusiu i przekręcanie sie z boku na bok 🙂 Był okres bezsenny, ale znów powróciło beztroskie spanie 🙂 Może to orgazizm przygotowuje się do przyjscia maleństwa 🙂

Michalindzior popieram Amelie - głowa do góry, brzuch do przodu 😁 Niestety w ciąży nie jesteśmy zwolnione z załatwiane z ważnych spraw, a szkoda, bo im mniej stresów tym lepiej 🙂

Te gazetki tesco.....u mnie na każdym rogu jest takie tesco!! Hehe, no moze przesadzam, ale w mojej okolicy są 3, w tym jedno duze całodobowe. A nieco dalej kolejnych parę sztuk się znajdzie 🙂 I raczej nie robimy tam zakupów - chyba ze w tym dużym, bo tak to jest naprawde drogo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodziło mi raczej o takie duże całodobowe sklepy - w tych małych rzeczywiście jest drożej, zresztą to widać właśnie jak się porówna te gazetki z internetu. Nie wiem natomiast, jakie ceny pampersów są w innych sklepach (Lidl, Biedronka, Real itp.), może jeszcze niższe niż w tych tescowych promocjach. Jak coś będziecie wiedzieć, chętnie się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W duzym tesco to fakt, promocje na pampersy są i to całkiem przyzwoite, a w tym moim to robia mnóstwo przecen na art, niemowlęce, np. ubranka, jakieś tam akcesoria. W biedronce natomiast od jakiegos czasu Pampersy są w promocji, ale o ile dobrze pamiętam tylko te większe rozmiary.
Też mam kaufland najbliżej więc tam chodze, tyle że denerwuje mnie to, że jak jest promocja, to w tym moim jest znacznie drożej niż w kauflandzie koło moich teściów 😠 A specjalnie nie opłaca się jechać, bo to jednak jest kawałek 🙂
Póki co ostatnia akcja Biedronka i Lidl zostały potraktowane poważnie przez wszystkie forumowiczki więc misja została zaliczona 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
aaaa jestem uziemiona w domku ,a nie mam prezentu dla mamy oczywiscie u mnie standard kosmetyki + ptasie mleczko pojawia sie w torebeczce i bedzie mama szczesliwa 🙂
dlaczego uziemiona ? bo od 7 rano gdzies materacyk krazy DHL-em po mojej okolicy i nie moge wyjsc pewnie jak wyjde to bedzie tel i bede musiala szybko biec do domu , a teraz to juz nie takie proste 🙂 jak pewnie same wiecie 🙂
no tak ja zakupialm te pampersiki w lindlu po 44,99 + chusteczki ale na 4-9 kg nie wiem co mnie podkusilo,ze nie wzielam tych 3-6 kg musze jeszcze takei kupic w takim razie mam nadzieje,ze nasz synus nie bedzie uczulony na pampresy . .. . slyszalyscie o takich przypadkach ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W biedronce w sumie rzadko sa takie lepsze pampersy, chociaż wczoraj widziałam Huggiesy ale małe paczki. u nas jest jeszcze Auchan, ale tak teraz patrze w ulotce są właśnie huggiesy ale 2zł droższe niż w kauflandzie 😉 nie wiem jak inne bo dawno nie byłam. ciągle kaufland bo najbliżej. mamy jeszcze Billa i podobno tam najtańsze, jak u nas, Pampersy sa, bo chyba za 49zł największa paczka. tak znajoma mi doniosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi 😮 😉 nie wiem sama.... one jakies tam niby są "sleep&play" jedne, chyba te zielone, a te drugie pewnie inne.... jakieś tam podobno różne "funkcję" mają 😉 i jeszcze są te żółte "newborn" a zielone chyba też są takie malutkie... sama nie wiem 🙂 pisze na nich pewnie, ale teraz nie kojarze co... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Michalindzior 🙂 dziwna sprawa jak tak sie czlowiek bardziej zaglebi 🙂 kiedys gdy nie bylam w ciazy myslalam, a pampersy to pampersy ,a teraz widze w sklepie 10 rodzaji i wariuje 🥴 zreszta co widac po zakupach hehhe po co mi na przywitanie naszego brzdaca juz pampersy 4-9 kg 🙂 ale tak to jest przydadza sie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi niestety to prawda, że Pampersy moga uczulać, z resztą pewnie jak inne. Mojego Roberta synek miał właśnie uczulenie na Pampersy, ale na innych forach jak czytałam opinie na temat tych pieluszek to inne dzieci także, więc niestety trzeba mieć tylko nadzieje, że nasze dzidzie nie 🙂
Ale w razie czego może bedziesz miała komu odtąpić lub odsprzedać za grosze 🙂
Ja kupiłam Huggisy w kauflandzie za 34.99, 90szt - 3-6kg. Zdecydowałam się głównie ze względu na cenę, no i wogole są one tańsze od Pampersów.
Myślę, że do szpitala kupię taką małą paczkę Pampersów bo jest niedroga - ok. 24 za 48szt (co w sumie dodając do siebie wyniesie tyle ile wielka paczka) ale jednorazowy koszt niższy a i po co taką pakę do szpitala zabierać. Chyba ze kupie w Rossmanie Newborny niefirmowe, są za 15zł i czytałam opinie że niezłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi no dokładnie 🙂 kiedyś była jedna marka dostępna, jak pamiętam jak moja siostra była maleńka, i do wyboru albo dla chłopców albo dla dziewczynek 🤔 dobrze że teraz jeszcze takiego podziału nie ma 😮 😁 chociaz widziałam gdzies na allegro jakieś z wyszczególnioną płcią... 😉 Ale powiem wam dziewczyny że te całkiem małe, np te żółte z pampersya, newborny do 6kg , to bardzo krótko się używa.... nawet kiedy maluszek nie waży jeszcze tych 6kg to one się szybko robią ciasne w gumce, źle się zapina, no i wypływa.... ja ich używałam (mają taką specjalną siateczkę która wchłania rzadka kupkę, i to jest fajna rzecz) ale krótko, może góra z miesiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, witam ponownie... właśnie dostałam gazetkę z Carrefour i tam jest promocja pampersów
1 Mega paczka za 85zł. rożne rozmiary, tylko nie jest napisane ile sztuk mieszczą te najmniejsze rozmiary... trzeba by było się przejechać i luknąć. promocja od dzisiaj do 31 maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tych pakach z najmniejszym rozmiarem zawsze jest najwięcej, ale i tak niewiadomo ile...pewnie i tak sie opłaca. Tylko jest właśnie problem z tym, czy nie beda one uczulały!! Ja w razie czego miałabym komu odstąpić 😉

Jak poszłam do kauflandu po te Huggisy to tez zwariowałam, bo były dwa rodzaje newbornów; jedne w tym standardowym opakowaniu, a drugie w takim kremowym z dużym bobaskiem na zdjęciu. Nie wiedziałam które wybrać, ale jak zaczęłąm się wczytywać to wydawało się wszystko takie same, rozmiar, ilośc itd. Bardziej mi sie spodobało opakowanie to jasne, ale niestety wszystkie rączki do wygodnego noszenia były pozrywane, więc wzięłam te "brzydsze" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi się spać chce...
wszystko przez ten deszcz....
znalazłam faje butki dla córci na te wesele, bedą pasować do jej sukni 😉 ale ona ma taka chudą nóżkę i długą, że boje sie że będą spadać.... 🤨
http://www.allegro.pl/item1052517499_hello_kitty_cudne_balerinki_wiosna_2010_r_25.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...