Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

olusiiaa napisał(a):
PDA to znieczulenie zewnatrzoponowe.

Malutka ja tutaj mieszkam dopiero rok a wczesniej tylko przyjezdzalam raz na jakis czas albo moj jezdzil do polski.

fajnie się masz,mi też się tam podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh objadlam sie ryba i teraz odpoczywa chwilke . .. . moj m. pojechal po wyniki na tego paciorkowca mam nadzieje,ze nic tam nie wychodowali . . . .
i skonczylam pakowanie torby juuuuuuuuuuuupi nawet sie zmiesciłam 🙂
musze tylko wybrac ciuszki na wyjscie maluszka i jestesmy zwarci i gotowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co patrzałam na wydarzenia co sie stało.....kobieta urodzila dziecko i wrzucila je do worka i wyrzucila na smietnik....przechodzacy chlopak zauwazyl ze w worku cos sie rusza...zobaczyl a to noworodek......dziecko dzieki Bogu zyje.....JAK MOZNA COS TAKIEGO ZROBIC...WLASNE DZIECKO NA SMIETNIK WYRZUCIC!!!!!!!!;-(DZIEKI BOGU ZE PRZECHODZIL TAMTENTY CHLOPAK I ZE ZAUWAZYL TEN WOREK...TO BYLA DZIEWCZYNKA......EHHH 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
i wiecie co sobie uswiadomilam 😉

ze byc moze to bedzie nasz ostatni taki weekend Obyyyyyyyy 😉 i wszystko pozniej sie zmieni 🙂 juuuuuuuuuuuupi 🙃 🙃 🙃 🙃

ja tak też myślę 🙂 już tydzień temu myślałam,że to być może nasz ostatni weekend i chciałam go spędzić tylko z mężem,ale dziewczyna brata pracuje 7 dni w tyg w barze i brat się nudzi i do nas dołącza,a głupio powiedzieć,żeby sobie pojechał 😞 i teraz pewnie też tak będzie,bo każdy ma jakieś plany i brat nie ma się gdzie zaczepić i przyjeżdża zawsze do nas na cały dzień i zeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrroooooooooo prywatności i czułości w ten być może ostatni weekend 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia nie masz żadnych przeczuć? intuicja Ci nie podpowiada?
bo u mnie z tym cicho a jak w nocy nie spałam,to takie miałam uczucie jakbym zaraz miała zacząć rodzić,wiec powoli jakoś to do mnie chyba zaczyna dochodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to czekanie jest okropne 😞 jakoś mi się specjalnie nie dłuży ale jednak wypatrywanie oznak porodu jest męczące... masz na 5 dni wcześniej tern=min niż ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem.......oj jak ja chcialabym juz miec szkraba przy sobie....bo moj facet ma nas gdzies....jezdzi na kurwy i calyczas mnie oklamywal....jestem na skraju wyczerpania psychicznego....dlatego chcem urodzic i on mi da chociaz szczescie....moj kochany kubus... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moim miałam tak-najlepszy kumpel brata,który pierwszy raz powiedział mi,że mnie kocha jak miałam 16 (on 17) lat. ale dla mnie był przyjacielem a czekał na coś więcej. byliśmy świadkami swoich innych związków,ale chodziliśmy razem na imprezy,po których razem się spało (nigdy seks-zwykłe spanie). no a po 3 latach dorosłam do tego,że coś do niego czuję. zaczęliśmy ze sobą być od lipca zeszłego roku-zaszłam w ciążę po 3 miesiącach związku,bo miałam straszne problemy z okresem i wątpliwości co do tego czy kiedykolwiek zajdę (temu mam termin niepewny) nie zabezpieczaliśmy się z tego względu,ale ufaliśmy sobie i wiedzieliśmy,że jakby co to nie zostanę sama,a on jest naprawdę cudowny mimo,że ma swoje jazdy czasem jak każdy facet 😁 no i na naszą pierwszą rocznicę zostaniemy rodzicami,a pół roku temu zostałam jego żoną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...