Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
U mnie ostatnio jest dokładnie to samo!!!!!!!!!! 😮 Emi tylko wisiałąby przy cycku, już się martwiłam, że coś z nią nie tak ale widzę, że to norma 😮 😲 Kurcze w nocy tak ładnie wytrzymuje 3 godzinki po jedzeniu, a w dzień praktycznie co godzinę by jadła. Też próbuję ją czymś zająć, ale to nic nie daje, jak się rozpłacze, to nie ma na nią żadnej siły, tylko cycek 😜 A w domu ledwo można coś zrobić...ehhh jak mężuś był w domu to było znacznie prościej, bo to on się wszystkim zajmował, a ja siedziałam z małą. A teraz wszystko jest na mojej głowie. I jak na złość co chwilę mamy jakieś wizyty, już czasami nie mam siły, bo wszystko trzeba robić na bieg. Wiadomo, że niby przed rodzicami nie trzeba by było niczego ogarniać, ale chciałabym żeby widzieli, że sobie radzę sama, a nie, że w domu burdel, a ja w piżamie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
amelia napisał(a):
ELLIE- ciągle zapominam zapytać: Twój synek to Tymon czy Tymoteusz?

Amelko, synek to Tymoteusz.Ja obstawiałam Tymona, ale musiałam iść na kompromis bo inaczej byłby Daniel 😉 a swoją drogą Tymoteusz też mi się podoba a Tymon to jego pochodna, która myślę że przyjmie się w życiu codziennym ze względu na krótszą formę.
Tymek też uspokaja się tylko przy cycu więc te nasze dzieciaczki zachowują się tak samo. Może one tęsknią po 9 m-cach za bliskością z mamusiami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwile,ja mam to samo tylko cyc i cyc masakra czuje sie jak bar mleczny echhhh..... A niedosc to maly nie chce doic smoka,podyda chwile i wypluwa,a chcialabym go nauczyc do niego,bo pozniej nie bede go mogla go z nikim zostawic!!!
Uciekam bo znowu marudzi 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my właśnie na odwrót Ircia staramy się nie uczyć małej smoka, bo potem może być problem z oduczaniem 😉 Narazie nam się udaje, dwa razy chciałam skapitulować i dałam małej smoka, ale na szczęście nie chce 😜
Ja już ogarnęłam mieszkanko, obiadek robi się w piekarniku, a ja zaraz otwieram bar mleczny, bo niedługo Emi powinna się obudzić hehehe 😜 Odziwo śpi od 12 🤪 🤪 🤪 Uffff miła taka chwila wytchnienia od ssania heheheheh
Buziaczka dzieciaczki zazwyczaj tuż przed porodem są mało aktywne, więc może to już wkrótce 🤪 Ale jeśli nic cię nie złapie, a mała dalej nie będzie się ruszać to lepiej idź do szpitala skontrolować ją na KTG coby mieć pewność, że wszystko jest wporządeczku. Przezorny zawsze ubezpieczony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta mi tak samo lekarz mówił- że mniej się ruszają,ale jestem w stanie określić że wtedy czy wtedy się nie rusza bo śpi lub nie i te ruchy są też mniej aktywne a jakby co to na ktg sobie przyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
A my właśnie na odwrót Ircia staramy się nie uczyć małej smoka, bo potem może być problem z oduczaniem 😉 Narazie nam się udaje, dwa razy chciałam skapitulować i dałam małej smoka, ale na szczęście nie chce 😜
Ja już ogarnęłam mieszkanko, obiadek robi się w piekarniku, a ja zaraz otwieram bar mleczny, bo niedługo Emi powinna się obudzić hehehe 😜 Odziwo śpi od 12 🤪 🤪 🤪 Uffff miła taka chwila wytchnienia od ssania heheheheh
Buziaczka dzieciaczki zazwyczaj tuż przed porodem są mało aktywne, więc może to już wkrótce 🤪 Ale jeśli nic cię nie złapie, a mała dalej nie będzie się ruszać to lepiej idź do szpitala skontrolować ją na KTG coby mieć pewność, że wszystko jest wporządeczku. Przezorny zawsze ubezpieczony 😉


Malutka wiesz ze ja po ostatnim pobycie w szpitalu wypakowalam z torby rzeczy malej i nawet ich nie wlozylam spowrotem... ani reczników...koszul...szlafroku itd 🤪 musze sie spakowac od nowa..ale jakos zebrac sie nie moge.

Edytka u mnie w szpitalu jest tak ze ktg nie zrobią...musze sie polozyc na odział i dopiero wtedy...ostatnio bylam na noc tylko. Nie wiem co to za zasady mają ale nawet jesli by gdzies blizej bylo ktg nawet platne to bym te 100zł nawet dała...ale u mnie od razu każą Ci sie kłaść do szpitala...przejebane. Cos tam gdzies mnie smyrnie delikatnie...ale to nic specjalnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba różnie-zależy,moja juz od jakiegoś czasu taka ospała jest a czasem jak po kilku dniach takiego spokoju się rozbudzi to znowu poszaleje i potem znowu cisza i tak w kółko... chociaż ostatnimi czasy jest bardzo mało aktywna ale po ktg dzisiaj wyszło,że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czasem tak,że jak mała się nie rusza przez dłuższy czas i nie reaguje na głaskanie i już się niepokoję,to jak o tym myślę,to zaraz albo czuję czkawkę albo przeciąganie jakieś i już jestem spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u was są jakieś głupie zasady w szpitalu 😮 Jak mogą nie zrobić KTG bez konieczności leżenia w szpitalu jeśli mówisz, że nie czujesz ruchów dziecka 😲 Przecież to tylko kłopot dla nich, bo muszą ci znaleźć miejsce na oddziale...ehhh głupia Polska służba zdrowia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko sprzatanie, seks, gimnastyka i troche masaz tych sutkow mysle,ze po prostu musze czekac po poludniu ide na dluuuugi spacer musze pochodzic bo cholera ile mozna czekac, a nei jestem tak wytrwala w tej metodzie masazu i podziwiam cie za wielogodzinne ich masowanie to nie dla mnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
To u was są jakieś głupie zasady w szpitalu 😮 Jak mogą nie zrobić KTG bez konieczności leżenia w szpitalu jeśli mówisz, że nie czujesz ruchów dziecka 😲 Przecież to tylko kłopot dla nich, bo muszą ci znaleźć miejsce na oddziale...ehhh głupia Polska służba zdrowia 😠


SŁYSZAŁAM ZE CHCIELI ZAMYKAĆ ODZIAŁ PATOLOGI BO MAŁO PACJENTEK SIE DECYDOWAŁO NA LEŻENIE...MYSLE ZE WOLĄ INNE SZPITALE. DLATEGO MAJĄ TERAZ METODE - CHCESZ KTG - POŁÓŻ SIĘ NA ODZIAŁ. WPRAWDZIE BYŁAM TAM TYLKO NA NOC...ALE SAM FAKT ZE TAM MUSIAŁAM BYC TO RYCZAŁAM 🙂 HEHEHE. ALE CÓŻ...DLA LIWCI 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Edytko sprzatanie, seks, gimnastyka i troche masaz tych sutkow mysle,ze po prostu musze czekac po poludniu ide na dluuuugi spacer musze pochodzic bo cholera ile mozna czekac, a nei jestem tak wytrwala w tej metodzie masazu i podziwiam cie za wielogodzinne ich masowanie to nie dla mnie 🥴


JUSTI A ILE JUZ DNI JESTES PO TERMINIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Buziaczka dopiero choc jak dla mnie AŻ 2 dni mialam termin na 25 lipca ( niedziele)


KURCZE TO NIEŹLE.... COS NASZE SZKRABY SIE NIE PALĄ NA WYJSCIE 😮
I CO TERAZ? KIEDY MASZ ISC NA WIZYTE? CZY TAK KAZALI CI CZEKAC?

DZISIAJ BYŁAM ZWIEDZIC PORODÓWKE....FAJNE LÓŻKO MAJĄ 🙂 JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGE JAK BEDE TAM CISNEŁA MOJĄ GWIAZDECZKE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Byłam wczoraj na wizycie jak do niedzieli nie urodze to mam sie pojawic na oddziale w przyszly poniedzialek wiec tydzien po planowanym porodzie i pewnie beda wywoływac . . . . 🥴 🥴


LEPIEJ OMINĄĆ WYWOŁYWANIE .... EH NAPEWNO WCZESNIEJ ZBIERZE SIE NA WYJSCIE... ZOBACZYSZ 🙂 😘 WCZORAJ PEŁNIA BYŁA... PODOBNO DZIECI SIE WTEDY LUBIĄ RODZIC...ALE NA NAS CHYBA ZADNA METODA NIE ZADZIAŁA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...