Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Śliczne zdjecie Kaczuszko 🙂 heheh Hania słodziutka 🙂

wiesz moze od wczoraj w sumie z godzine 🥴 jakoś nie mam do tego siły . . . czuje sie jak kretynka 😜 delikatnie mówiac 😉 leżąc i się masując 😉 ( i tu bardzo przeraszam wszystkie dziewczyny ktore próbowały tą metodę bo kazda metoda jest dobra byle skuteczna) jakos to nie dla mnie po zatym mialam opory bo nie bylo wózka . . . ehh moze wieczorem sie skusze jak juz bede odpicowana i gotowa do startu 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swoja droga dopiero co wszytskei pisalyscie ,ze jedziecie na porodowki lub urodzilyscie a tutaj mionelo juz niektorym 3 czy 2 tyg szok 🤪 🤪

Kaczuszko Twoja Hania ma juz 5 dni ?? 🙂 jejku strasznie ten czas waszym dzieciom leci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję JUSTI 🙂 🙂
Chciałabym abys miała już Wojtusia przy sobie i przede wszystkim poród za sobą i naprawde idąc do szpitala nastaw się na ból, bo lepiej później sie mile zaskoczyć, że jednak nie było tak źle...ja cały czas jestem myślami z Tobą...może syneczek czekał na swój pojazd???? hmmm oby tak też było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga gratulacje z okazji narodzin synka 🙂
Kaczuszko Hanulka sliczniusia,a co do pokarmu to czytalam na mojej instrukcji laktatora z aventu,ze pokarm mozna trzymac w lodowce 24 godz i mozna dolewac do tego co jest odciagniete 🙂
Justi biedactwo poczekaj jeszcze troszke,a Wojtus napewno sie namysli tymbardziej,ze fura juz czeka na niego w domu 🙂A jaki w koncu zamowilas wozek,bo wiem ,ze wachalas sie miedzy dwoma modelami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myśle, ze moze chcial być Lwiątkiem 😜 hehe nie ma w koncu u mnie w rodzinie jeszcze wiec bedzie pierwszy 😉 a dzis sie Lew zaczyna wiec kto wie . . . .

no i fura dla niego jest 😉 wiec jestem spokojna no,ale nie wykurze go nic na siłe

jesli chodzi o ból Kaczuszko to jakos chcialabym sie nastawic, ale moze gdy poczuje pierwsze silne skurcze , bo poki co sa ale delikatne i na pewno trudno mi sobie wyobrazic ten bol na sucho ehhh zreszta ogladajac filmy o porodach widzialam jak kobiety wygladaja wiec nie jest to sielanka 😮 za to na koniec nagroda gwarantowana 🙃 Ja juz czekam na ta nagrode 😜

wiele z was to juz przeszlo wiec i Ja jakos musze
kurcze jakos sie nie martwie tym porodem . . . sama nie wiem czy to dobrze . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, ale ile mozna miec cierpliwosci 😜 same musicie pamietac jakie bylyscie niecierpliwe oczekujac swoim skarbów 🙂
i tak jestem dziwnie spokojna jak na mnie chyba przez te upaly po prostu nie mam sily 😉

Ircia kupilismy wózek Maxi cosi mura 4 w sumie od poczatku go chcialam z fotelikiem i spacerowka wiec jest komplet . . . . . .

Lusia łądnie mi zyczysz przenoszenia 🙃 😮 😮 😮 jednak podziekuje 🤨 🤨
ale neistety tez tak mi sie wydaje,ze tak wlasnie moze byc u mnie . . . . choc niby patrzac na rodzine wszyscy rodzili co do dnia zaplanowanego porodu lub kilka dni wczesniej , ale moze i ja sie z tym wyłamie kto to wi e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana masz racje my też byłyśmy niecierpliwe i teraz łatwo sie pisze cwaniary z nas 🙂 🙂
Trzymaj tak dalej jesli chodzi o nastawienie na ból ja tylko chce abys sie przygotowała na to psychicznie 😉 wiem, że bedzie dobrze i dasz rade!!!!
A Edzia zjawia sie w ogole na forum????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
Gratulacje Kaczuszko powrotu do domciu, wiem co czułaś też już miałąm dosyć tej atmosfery szpitalnej 😮 W domku człowiek czuje że żyje 😜 Bywam na forum ale bardzo rzadko, bo niestety jest pełno roboty. Emilka w dzień jest grzeczniutka, więc nadrabiam sprzątanie. Dziś udało mi się nawet zdrzemnąć godzinkę w środku dnia. A w nocy dyżur, bo naszej córi pory się troszkę pomieszały 😉
A my zaliczyliśmy dziś pierwszy spacerek 🙂 Poszliśmy o 8:30 rano, bo później byłoby za gorąco. Emilce bardzo się podobało bujanie, bo spała jak susełek 😜
A teraz zaczęło padać jakaś burza przechodzi, uffff trochę ulgi po dzisiejszym rekordowym upale 🤪
Aga gratulacje 🙂 🙂 🙂 Kurcze już tak niewiele was dziewczynki zostało... Justi nie martw się na ciebie też przyjdzie kolej 😜 Masuj sutki, a już niedługo utulisz Wojtusia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusiiaa napisał(a):
wlasnie nie 😞
bo mi wylecialo tego tyle co opuszek palca a uplawy mam ostatnio rzadkie i mleczne wiec to raczej na pewno byl czop.chyba, ze mi wylata na raty i pootem cos jeszcze wypadnie 😉musze wiecej kichac:P


olusiiaa ja juz tak ciagne 2 tydzien wiec nigdy nie wiadomo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi czop nie odpał...leżałam na boku i poczułam mokro, myślałam, że sie posikałam 😜:P:P poszłam pod prysznic i wtedy zaczęła mi kapać krew no a później wody zaczęły lecieć więc tak jak Lusia ręcznik między nogi i za chwilkę do szpitala 😉

Kurcze mamuśki czy Wasze pociechy tez tak szybko piją mleczko i się zapowietrzają czasami bo moja mała czasami chce tyle wypić, że się zapowietrzy ...stracha mamuśce robi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka mój głodomorek to je tak pazernie, że jak dostanie butle, to wygina się cały smok. Dzisiaj dostał rekordowo 120ml, bo był ciągle głodny, oczy miał mętne, a i tak za jakiś czas poszedł spać. A często kończy sie tak, że po cycu butla, a po butli i tak czasem musi dostac cyca, chociaz na moment...wtedy usypia, ale na szczęście nie jest to regułą.
Dzisiaj Franek leżał na przewijaku bo zdążył zrobic kupę, więc zmieniałam mu pampersa. Lezał chwile na golaska, nagle kichnał i poszła kupa na mnie - a zdążyłam właśnie założyć czystą bluzkę 😁, na niego i na podkłąd. Usmiałam sie jak nie wiem 😁

Co do czopa to mnie chyba wczesniej wyleciał, kiedys pisałam, ale nie jestem pewna. Jak odchodziły mi wody to były przejżyste raczej i później lekko zabarwione na różowo, ale nie potrafię nic powiedziec o czopie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...