Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂
Bylismy wczoraj u lekarz z bioderkami i wszystko ok,tylko nas w szpitalu nastraszyli!!!Mi polozna powiedziala,ze wit dostanie w 3 tyg zycia 🙂A co do kup to tez takie robi,wczoraj jak mu wyciaglam pampersa to nie zdazylam wlozyc nowego i juz byla kupa na pajacu,i jeszcze siku na tapczan hehe....
U koralika nic,a w nocy widze ze zaczelo sie rozkrecic,no niezle 🙂
A co do tego kombinezonu olusiu to moze byc za maly bo my juz nosimy niektore rzeczy na 62 zalezy jaki rozmiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziwczyny!
Fajnie,że KKORALIK jest w szpitalu. Może trochę Jej przyśpieszą poród.
OLUSIA- Twój mąż jest taki wysoki,że pewnie bobas też nie będzie należeć do krótkich,więc rzeczywiście kombinezonik będzie pewnie na jesień.

KARMIĄCE DZIEWCZYNY: jakie jecie warzywa? Ja tylko pomidory, buraczki, trochę sałaty. Nie mam pomysłów na urozmaicenie diety. Czekam na podpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE DZIEWCZYNY JA MAM NA SPRZEDAŻ CAŁKIEM NOWY KOMBINEZON NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA 🙂

KUPIŁAM GO ALE BYŁ ZA DUŻY DLA MOJEGO SYNKA A NA NASTĘPNĄ ZIMĘ BĘDZIE JUŻ ZA MAŁY 🤢

METKA JET ODERWANA ALE NA PRAWDĘ JEST NOWIUTKI 🙂 O TO ON 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio w szpitalu mi powiedzieli,ze jak wyjde to ma przyjsc na kontrol lekarz rodzinny,i on powie co i jak i wystawi skierowanie do ortopedy!!!Ale jak mama poszla zglosic wizyte to pielegniarka jej powiedz ze nasz lekarz jest na urlopie,a pozatym on sie takimi rzeczami nie zajmuje tylko polozna,a pozatym ten co jest na zastepstwie,to ma to w tylku bo nie jego rejon!!!Jak polozna przyszla to tez mowi ze wada dosyc duza i pieluszkowac,ale zeby chociaz pokazala jak!!!No a jak maz go wypisywal ze szpitala to powiedzieli zeby jechac od razu do lekarz i nie lekcewazyc tego!!!Wiec sie wkurzylismy i pojechalismy prywatnie 50 zl tylka niema,a ja jestem spokojniejsza,tymbardziej ze na wizyte na NFZ musialabym czekac do 3 mscy bo takie kolejki!!!A nastepna wizyte kontrolna mamy za 2 msce!!!No i lekarz powiedzial,ze dobrze ze przyjechalismy tak wczesnie bo latwiej jest wykryc czy wszystko jest w porzadku!!!
A pozatym ci nasi lekarze w szpitalu na niczym sie nie znaja,pisza zwyrodnienie stawow biodrowych niewiem na jakiej podstawie tym bardziej,ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh z tymi lekarzami, u nas w osrodku to jak sie pojzie nawet obloznie chorym to powiedza, ze wszystko jest ok.Moja mama kiedys miala tak, ze po kilku kawach glowa jej opadala jak by tracila przytomnosc,chodzila do lekarza,ten jej mowil, ze wszystko jest ok i ze ma pic kawe.Potem poszla gdzie indziej i zaczeli jej mierzyc cisnienie to sie dziwili, ze sama przyszla bo takie cisnienie to ma umierajacy czlowiek i nie chcieli jej uwierzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalindzior napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
WŁAŚNIE DZIEWCZYNY JA MAM NA SPRZEDAŻ CAŁKIEM NOWY KOMBINEZON NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA 🙂
A jaki rozmiar tego kombinezoniku AgaK???????


MICHALINDZIOR TO JEST ROZMIAR NA 6 MIESIĘCY A CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO 40 ZŁOTYCH 🙂 JA ZA NIEGO DAŁAM 65 🙂

A CHA I WYSYŁKA NA MÓJ KOSZT 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
Michalindzior napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
WŁAŚNIE DZIEWCZYNY JA MAM NA SPRZEDAŻ CAŁKIEM NOWY KOMBINEZON NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA 🙂
A jaki rozmiar tego kombinezoniku AgaK???????


MICHALINDZIOR TO JEST ROZMIAR NA 6 MIESIĘCY A CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO 40 ZŁOTYCH 🙂 JA ZA NIEGO DAŁAM 65 🙂


agaK ja bym go wzięła bo szukam akurat ale nie teraz na dniach tylko w przyszłym tygodniu mogę ci przelew zrobić.... [email protected] jak coś to pisz na maila jeżeli Ci pasuje ok?
A CHA I WYSYŁKA NA MÓJ KOSZT 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!!! chciałam się pochwalić że mały Szymon od soboty jest już po tej stronie brzucha 🙂 urodził sie sn o 13.45, miał 58cm i ważył 3670g. od wczoraj jesteśmy w domu, mały się aklimatyzuje, a ja korzysatm z chwili że śpi więc się odzywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj laseczki widze, że interesy się kreca na brzuszku 🙂 🙂
Pada nareszcie bo ja osobiście mam już dośc tych upałów nie wspominając o naszych dzieciaczkach 🙂
Hania spi więc mam chwilkę, żeby zajrzec do Was...KOlejna nocka za nami, mi przepisali wit K od 8 dnia ale tylko jak karmię piersia no wiec niedlugo będziemy podawali małej 🙂...żarłok z niej niesamowity, muszę odciągać pokarm bo juz cycki mi twardnieją a własnie przy okazji mam pytanko jesli sciagam pokarm no oczywiscie nie sciagne calej butli wsadzam ja do lodówy no i czy pozniej moge do niej dociagnac pokarm czy juz nie???? ja piernicze dziewczyny zmiana o 180 stopni w zyciu nie spodziewałam się, że w takim maleństwie można tak bardzo się zakochać i kochac całym sercem...mój to się smieje, że przeszedł na drugi plan ;D ale pomaga mi bardzo, nie wspomne o tym jaki pomocny był przy porodzie, bo oczywiście ja już bez sił prawie wyzywam ginekologa, ze ma mi robic cesarkę i mnie to gówno obchodzi ( 9 cm juz było rozwarcia) ojjj mówię Wam koszmar...
Justi teraz kolej na Ciebie 🙂 🙂 no nie wspomnę o biednej KKKKoralik, która juz powinna parę dni temu mieć swój skarb przy sobie!!! Ahhh dziewczynki lece konczyc zupke dla siebie moze jeszcze wpadne ....IRKA synus cudowny 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnej mamusi 🙂 🙂

Boże, takie upały że normalnie ledwo co żyję, już nie wspomne jak się czuje mały.
Franek zaczyna jeść coraz więcej, to dobrze, tylko że nie najada sie cycorkiem i butla poszła ostro w ruch, ale położna mówi ze duży to i ma większe zapotrzebowanie. Nawet jak nie bedzie najadał się cycorkiem, to najpierw i tak bede mu dawać piers a dopiero później butle, bo czasami wystarczy mu że troche pociumka i spi. A zawsze to, co wypije z piersi to na jego zdrówko 🙂
Amelia mój też robi takie ostre kupy że słychac go w calym mieszkaniu 🙂 I po takim kupkaniu cała pielucha jest przesrana normalnie na wylot 😁 No ale jak się je tyle to normalne 🙂 🙂
Od trzech dni przesypia całą noc - tzn. od ok. 12-1 w nocy do 5-6 rano, przebudza się, ale chwile popatrzy się i idzie spac dalej, nawet ie chce cyca, więc go nie zmuszam. A później to dogorywujemy sobie nawet do 9-10 🙂 Troche possie, troche pośpi, i ja na tym tez korzystam 🙂

Widzę dziewczynki że macie przeboje z lekarzami. Niestety większosc z nich to konowały. Ale mam nadzieje że dzidzie wasze będą zdrowe!!!
My 28 lipca jedziemy do Centrum Zdrowia Matki Polki do poradni kardiologicznej. Już w szpitalu zajęli się ta sprawa i to oni załatwili mi ta wizytę, więc jestem bardzo wdzięczna, że nie muszę się tym zajmować, jedynie co to do pediatry po skierowanie.

U mnie burza sie zaczyna, mam nadzieje że bedzie chłodniej. Wczoraj tez była, raz jak pieprznęło, to aż maly się wystraszył.
A teraz idę zjeść zupę, ktora jest niezabardzo doprawiona, bo niestety nie moge używac pewnych przypraw...szkoda.
Buziaki, jak mi się uda odezwę się jeszcze.
Trzymajcie się dwupaczki i mamusie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wczoraj dostałam w końcu obiecane rzeczy od Roberta kuzynki, ale wszystkie są na roczne dziecko, tak do 1,5 roku i nie wszystkie się niestety nadają, ale beda najwyzej po domu. Jest tam lezaczek, mata edukacyjna, różne pierdoły...Mielismy obiecany fotelik samochodowy, ale wywiezli go do Bełchatowa, i jak przywioza to nam dadzą, tylko że my potrzebujemy go do piatku, żeby przewieżć małego do tej poradni.... 🤢 Więc bedziemy musieli sobie kupić 😠

Dzisiaj przyjezdza tez mój tata z ubrankami dla małego, bo dostał od kolegi z pracy, tylko że te sa małe, więc bedą na teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko no wlasnie widze ,ze jest kolei Koralika , ktora lezy juz w szpitalu wiec pewnie lada chwila bedzie miala swojego syna przy sobie , a u mnie hmmmm dzis umyłam az jedno okno 😜 przyszedł wózek juuuuuupi jak maz przyjdzie przebiezemy łożko malemu ide przygotowac sie i moze cos podziałam z mezulkiem cholirka dzis moja "znajoma" położna ma nocke pasowało by dzis urodzic, ale cos czuje,ze jednak pojde do doktorka na wizyte w poniedziałek . . . .. 🤨

ehh nawet nie wiecie dziewczyny jak wam juz zazdroszcze, ze porod macie za soba i maluszki przy sobie . . . . . 🙂 😆 😆 😆 😆 😆

ile mozna czekac ?? 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪

u was burze a u mnie skwar jak nie wiem niby od jutra ma byc chłodniej obyyyyyyyyyyyyy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...