Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane.....
chciałam was tylko szybko odwiedzić i sprawdzić czy zyjecie przez te upały...
Sewciu kolki ma juz lżejsze, ale i tak morduje się przy takich temperaturach, przy jedzonku spi, jak do łóżeczka krzyk.... zastanawiam się czy nie pojechać do mamy na jakis czas... ona może by mi pomogła, z reszta ma domek, a nie takie klitkowate mieszkanie jak ja.
wdzięczna jestem siostrze że jest u mnie i mi pomaga, bo nie miałabym kiedy siku zrobić.... na męża tez nie narzekam, chyba dorósł 😉 bardzo mi pomaga. kiedyś był inny.... dlatgo pozytywnie mnie zaskakuje bo po prawie 16 godzinach pracy zajmuje się małym, nosi go kiedy ma napad kolki, zebym mogła się chociaż wykąpać...
mam nadzieję że się szybko rozpakujecie pozostałe mamusie z brzuszkami 😉
pozdrawiam was, trzymam kciuki i jestem z wam wszystkimi myślami 😉
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje Kochane 🙂 🙂 🙂
My z Haneczką od wczoraj jestesmy w domku....nareszcie mamy nasz skarb przy sobie, te 4 dni w szpitalu wymeczyly mnie tak bardzo chcialam byc juz w domku no i jestem...Hania to najcudowniejsze dzieciatko-bynajmniej dla nas 🙂 🙂 Nie wyobrazam sobie dnia w ktorym mialoby jej nie byc z nami 🙂 🙂 cycki wielkie laktator zakupiony ale tak napierdala jak sie pompuje ale cóż trzeba probowac...
Widze, że Koralik jeszcze w dwupaku!!!! Dziewczynki postaram się do Was zagladac jesli tylko znajde chwilunie teraz mala spi wiec korzystam i ogarniam sie trochę...aaaaa krocze napieprza jak nie wiem co bo oczywiscie musieli mnie nacinac no i podczas porodu na chwile zalozyli mi cewnik bo mialam troche moczu i to przeszkadzało...nie bolało ale nacinanie poczułam i to nieziemsko... 🙂 🙂 innym razem Wam opisze miej wiecej jak to wszystko wygladalo i jak sie zaczeło.....a seks pomógł...sperma przyczyniła sie do tego, ze dostałam skurczy no i później wody i heja do spzitala...dobra lece mamuśki i brzuchatki trzymajcie się 🙂 🙂 Trzymam kciuki zebyscie szybko sie rozpakowały!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam wam napisac dziewczyny ,ze wózek kupiony tzn dzis zamowiony jutro ma go kurier dostarczyc . . . byc moze teraz maluszek nasz bedzie chcial sie z nami przywitac skoro jego pierwsza fura bedzie na niego czekac w domku ? 🙃 🙃 🙃

mam nadzieje,ze mamuski wszystkie po malutku zaczna wracac na forum 😉 oczywiscie w ramach mozliwosci swoich i dzieciaczków 🙂

Buziaki mamuski i te nieliczne przyszle mamuski niecierpliwie czekajace na swoj wielki dzien 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
odebrałam wyniki i bóle pęcherza to pewnie skutek nie tyle ucisku dziecka co licznych bakterii 🥴
a tak poza tym to w te upały Klaudia nie chce wyjść jeszcze i nic się nie zmienia narazie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂u nas upal nie z tej ziemi....
z cycorkiem juz lepiej ale jak na mozliwosci mojego glodomorka mam za malo pokarmu wiec dokarmiam butla,najczesciej na noc po takiej butli spi jak susel dobrych kilka godzin 😉)...
mam nadzieje ze mi sie unormuje z tymi cyckami i wydole bo nie chce karmic butla...od jutra znowu zapodam sobie herbatke na laktacje i moze ruszy 😉milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Ja tez czasem w nocy dokarmiam butla bo chyba mam za malo pokarmu,w dzien nie je tyle co w nocy!!!
Dzisiaj jedziemy do ortopedy bo Kacper ma problem z bioderkami i trzeba go pieluszkowac,ciekawe co powie na to specjalista,a jest tak goraco ze niewiem co mu ubrac chyba same body,bo w aucie parowa jak niewiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie czuje zeby u mnie sie cos zapowiadalo...ale w czwartek mamy wizyte u poloznej w szpitalu i powiedziala, ze jak cos to wywolaja bo nie ma sensu czekac dluzej bo potem dziecko tylko bedzie wieksze i bedzie trudniej urodzic.

irka nie martw sie bioderkami,moja kuzynka tez miala z tym problem ale wszystko sie unormowalo,wystarczy tylko o to zadbac 😉
I pamietajcie zeby klimatyzacji w samochodzie nie wlaczac z maluchami bo choroba gotowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh... Sewciu poszedł z ciocią na spacer... ale taka duchota ze pewnie zaraz wrócą z krzykiem bo On strasznie źle znosi te upały... w ogóle mam wrażenie że On bardzo mało śpi... no ale nic z tym nie robię bo choćbym na rzęsach stawała to On spać nie będzie... pediatra nic nieprawidłowego nie znalazł, powiedział że najwyraźniej tak juz ma... musimy przeczekać może się to unormuje...
w ogóle Sewciu ma dziś 3 tygodnie ☺️ 🙂
więc dziewczynki nie martwcie się, już niedługo wy będziecie liczyc tygodnie waszych dzieciaczków... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Super,że Izunia się rozpakowała i życzę Jej żeby tatuś Kubusia stanął na wysokości zadania i by się im ułożyło.
Pisałyście o zdejmowaniu szwów. Ja na kroczu miałam wewnętrzne rozpuszczalne a zewnętrzne (5) nierozpuszczalne i po tygodniu położna mi zdejmowała. Po tym odczuwa się niesamowitą ulge.
Dziewczyny czy Wasze dzieci robią głośne kupki? Moja Hania robi takie "strzelające". Słychać to normalnie w drugim pokoju. A czekam jeszcze na wizyte pediatry dlatego z ciekawości Was pytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co moj wczoraj wymyslil?myslalam ze padne na cycki.
Siedze na fotelu a on do mnie zebym sie rozkraczyla,ja takie galy i sie zastanawiam o co mu chodzi a on dalej, ze mam sie rozkraczyc.To ja po co ? a on, ze chce zobaczyc czy przed porodem sie cos zmienia:p Rozwalil mnie normalnie 😉 Moze myslal, ze rozwarcie sie z wierzchu robi a nie tam w srodku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki i dwupaczki,
my właśnie po wizycie u pediatry. Tymo przybrał 1 kg w 3,5 tygodnia 🙂 Dostaliśmy skierowanie na usg bioderek i do neurologa bo pani doktor dopatrzyła się obniżonego napięcia mięśniowego.
Ja podaję wit D i K.
Tak, u nas też są kupy strzelające 😉 ostatnio Tymo wystrzelił taką kupę jak go tato przebierał 😉 no i oczywiście był bez pieluszki 😜 na swoje szczęście tato odskoczył 😁 😁
A u nas jest odwrotnie, Tymo więcej je w ciągu dnia niż w nocy. Jak rano wstaję to mam piersi jak kamienie 😞
Ja miałam szwy rozpuszczalne na zewnątrz i wewnątrz ale te na zewnątrz ściągałam na 5 dobę. Z tego co czuję nie wszystkie wewnętrzne mi się rozpuściły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORALIK Kurcze myslalam,ze cie lekarz da na wywolanie, atu widze kazal grzecznie czekac ehhh
nieciekawie

Malutka, KOralik nie zapominajcie o mnie . .. . . . . u mnie oprocz przewidywan znajomych,ze nastapi to dzis nie mam zadnych objawow, by mialo to nastapic w planowanym terminie,albo co lepsze przed nim np. dzis 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi mały tez takie kupy robi, i wystrzelił mi na mnie taką jak go przebierałam... wyglądałam strasznie, i czasem ludzie na ulicy się oglądają za nami 😉
ja mam witD, dawałam codziennie ale kazał nam co 3-4 dni i miałam K ale odkąd dokarmiam to zabronił dawać. no i dajemy bio-gaia probiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI DZIŚ BYŁAM U KACZUSZKI I MÓWIĘ WAM JAKA HANIA JEST CUDOWNA A JAKA GRZECZNIUTKA 🙂

ZOSTAŁAM Z NIĄ SAMA BO KACZUSZKA Z CHŁOPAKIEM MUSIELI IŚĆ DO USC A MI MAŁA W TYM CZASIE KUPALA NARŻNĘŁA I WIECIE ŻE JA NIE WIEDZIAŁAM JAK JA PODNIEŚĆ 😁 😁 😁 😁
MATKO PRZECIEŻ MÓJ BARTUŚ BYŁ PRAKTYCZNIE IDENTYCZNYCH GABARYTÓW I NIE PAMIĘTAM ABYM MIAŁA Z TYM PROBLEM A PRZY HANI KATASTROFA ALE UDAŁO MI SIĘ JĄ WZIĄĆ I PIELUSZKĘ PRZEWINĄĆ 😁 😁 😁 😁

DZIEWCZYNKI RODZIĆ BO ZARAZ LIPIEC SIĘ SKOŃCZY 😁 😁 😁 😁 😁

POZDRAWIAM WAS ZIMNIUTKO W TEN UPAŁ 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas burza i leje okropnie 😁 😁 😁 😁

laski,nie wiecie czy bedzie dobry taki kombinezon na zime na 68?Bo kupilam wlasnie ale sie zastanawiam czy do zimy nie bedzie za maly...
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170512627888&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK heheh jakby to tak się udało powiedziec " dzis urodze" i tak by sie stało ehh to Ja powiem to głosno 😜 😆 😆 😆

no nic w kazdym razie bede miala Lwiątko w domku 😜 bo od dzis zaczyna sie Lew 🙂

super,ze zajełąs sie Hania i dałąs rade 😜 ale wiesz z twoim doswiadczeniem 🙂 musiałąs po prostu byla w dobrych rekach 🙂

Koralik od wczoraj w szpitalu ma skurcze niezbyt mocne ,ale regularne i czeka na c.d. wydarzeń 🙂

Olusia mi sie wydaje,ze moze byc za mały ten rozmiar, ale w razie czego bedziesz miala na jesień to wszystko zalezy u mnie sa duze dzieci w rodzinie wiec mowie z doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...