Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze a ja właśnie jestem na obserwacji Emi, bo wyskoczyły jej nowe krostki i teraz badamy czy to po Bebilonie, czy po Oilatum soft, bo wprowadziliśmy je jednocześnie. Teraz odstawiliśmy oba i jak się skóra unormuje, to spróbuję znów podać małej Bebilon. Ehhh wogóle skóra Emi się ostatnio pogorszyła 😞 Już mam dość tej parszywej alergii. Najgorsze jest to, że nie wiemy tak naprawdę co ją wywołuje 😞 Nie jem praktyczni nic, a tu nadal problemy skórne 🥴 🤨 😮
Wogóle Emi ostatnio stała się strasznie marudna, a w nocy budzi się częściej. Dziś zjadła ostatni posiłek przed snem o 22:00 a potem obudziła się o 2:00, 3:15 i 5:30 😮 i już wtedy nie chciała spać tylko się wierciła. Więc wykończona obudziłam męża coby się nią zajął a sama poszłam spać. Okazało się, że mała zrobiła mega kupę, a potem dzielny tatuś usypiał ją ok pól godzinki i mała usnęła 🙂 A ja wstałam o 8:30 🙂
A i też mam wrażenie, że nie mam zbyt dużo pokarmu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nasza mala tez ma jakas alergie i juz nie mam pojecia na co,nie jadlam tydzien mleka itp i ani troszke poprawy wiec to chyba nie mleko.Teraz jem duzo mleka a skora taka sama jak wczesniej.
Lekarz przepisal jej panthenol do smatowania policzkow,troche mniej szorstkie ale za to robia sie czerwone a dupek nie chcial miprzepisac nic na alergie bo dzieci tak maja.
Do tego jeszcze skora na brzuszku i na nozkach taka szorstka,ale w zgieciach lokci i kolan ok.
Na szyjce ma jakies plamy czerwone i szorstkie.
Juz mnie wkurwia ten lekarz bo to olewa i huj nic nie chce przepisac:/
Mala kapie w samej wodzie i kosmetykow zadnych nie uzywam i zadnej poprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny współczuję Wam z tą alergią. My wprawdzie też mamy z nią problem i jestem cały czas na diecie ale wiem mniej więcej na co i Tymek nie ma już problemów skórnych jak na początku. Czasami wyskoczy mu taka kaszka widoczna pod światło ale po kilku dniach schodzi.Wczoraj i dzisiaj zjadłam plasterek sera camembert...czekam jaka będzie reakcja. Może okaże się że on ma tylko alergię na jajo a na mleko nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

hej dziewczyny,my znów u teściów w Kutnie i dlatego mało na neta wchodzę. przesyłam wam link do filmiku z Gabulkiem. mała jak tylko widzi aparat, telefon itp zaraz milknie i ciezko ja nakręcic jak gada czy się bawi hehe.pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=cbrIuPt0_8A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):

mała jak tylko widzi aparat, telefon itp zaraz milknie i ciezko ja nakręcic jak gada czy się bawi hehe


Monica, z Frankiem jest identycznie 🙂 Jak tylko zobaczy światełko w kamerce albo wogóle aparat, to zaraz robi wielkie oczy, cały czas patrzy nawet okiem nie mrugnie, siedzi w bezruchu i cisza....czasem to go z ukrycia filmuję 🙂
Śliczna jest Gabrysiulka, i jaka wstydziocha 😁 Mój to ma oczy jak 5 złoty i napewno tak by filmik nie wyszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia ja ostatnio Gabi kręciłam od tyłu, bo chciałam nagrać jak gaworzy no i sie udało do momentu kiedy głowy nie odwróciła i nie zobaczyła obiektywu hehe. Sadze ze tak ma większość dzieci 🙂 lusia musisz koniecznie pokazać nam Frania na filmie hehe no i oczywiście reszta dziewczyn tez. Jestem ciekawa jak wasze dzieciaczki sie maja, bo zdjęcia nie oddają takiego uroku jak film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co do tej alergii to moja mała ma taka skórę jak by było jej zimno, taka gęsia-skórka i sie zastanawiam czy nie zmienić płynu do kąpieli. Myślałam o ty Emolution czy jak on tam sie nazywa. A w czym dokładnie myjecie i smarujecie bąbelki z alergią?
Gabi chyba faktycznie zęby szykuja sie na przyjście na świat dzienny hehe, jak nazywała się ta maść na dziąsełka? bo sa rożne tylko tez różne maja działanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia



Edytko mamy to samo z Gabi. wczoraj zasnęła dopiero przy cycu o 24.00. Był płacz i to porządny. jak zanieśliśmy ja do kuchni i było światełko zapalone to cisza bo miała zajęcie i grzechotka tez sie interesowała to było oki. Wiesz zastanawiam sie czy to nie przez te dziąsełka? jak sie czymś zajmie to zapomina i jest oki. Kurcze coraz więcej sie ślini wszystko pcha do buzi...wiec chyba czas na maść . może to podziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elunia72 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki tez nie lubią jak je się ubiera grubiej do wyjścia na spacer?



Elunia, u nas jest zawsze płacz przy nakładaniu czapki 😁 a z kombinezonem to różnie bywa, raz jest płacz raz nie ma. Pomaga zabawianie małej, wtedy nie bardzo interesuje się tym co z nia robimy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka Emi ma krostki nie na calutkim ciele, ale na większości 😞 Trudno mi je opisać, ale są rozsypane jakby plackami. Zawsze w skupisku i są bardzo malutkie, suche, leciutko zaczerwienione, no chyba, że zaczynam je smarować maścią to wtedy są bardziej czerwone. Wogóle Emi ma wrażliwą skórę i jak się ją weźmie na ręce to w tych miejscach gdzie się ją złapie zostają czerwone plamy. Już sama nie wiem, czy to alergia czy może coś w stylu zapalenia skóry, już wariuję od tego. A najgorsze jest to, że wcześńiej maść robiona na receptę pomagała i mała miała gładziutką buzię, a teraz nawet ta maść nie daje rady 😞 Nie wiem, czy może skóra się już przyzwyczaiła czy co...
Moniczko Gabi jest rewelacyjna 🤪 Taki mały kochany wstydzioch 😉 Nasza Emilka też jak tylko ozbaczy aparat to wpatruje się w niego jak w obrazek i ani myśli się popisywać, także zazwyczaj trzeba robić jej zdjęcia lub kręcić filmik z ukrycia 😉
Nasz bąk też ma jaśniejsze oczka ale dalej są niebieskie i chyba już takie zostaną (po mamusi 😜)
Co do ubierania to czapka jest beeeeeeeeeeeeeee 😉 a przy zakładaniu kurtki to zależy, raz jest foszek a raz spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz nie spie, mialam okropny sen - ze Robert mnie zdradza, a poza tym mały tez sie obudził, ale teraz znów śpi w wózku.
Mieliśmy pobudkę o 2 w nocy jak tatuś wrócił z pracy, ale to pewnie przez to, że nie zjadł butli na noc, a zasnął o 20 i tak jakoś wyszło, a później o 6. Pierwszy raz nam się tak zdarzyło 🙂

Amelia, ja tez nie moge się doczekac kiedy zaczne podawać Franiowi jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIe daje rady z tym moim głodomorem pediatra pozwoliła mi dawać mleko co 2 godziny problem z tym że ja nawet do tych 2 godzin go muszę przetrzymywać wczoraj widziałam w dzień ze nie mógł się biedaczek wyspać bo był non stop głodny marudził co godzinę a zaczynał płakać co półtorej nie wiem co mam robić już na zagęszczanie za wcześnie niech ten miesiąc szybko minie bo zwariuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂co do filmowania to moj wiktor rowniez zamiera w bezruchu jak tylko zobaczy swiatelko w tel i wogole tel 🙂wiec to graniczy z cudem wczoraj go nagralam jak smieje sie w glos jak sie z nim bawilam ale na dyktafon bo inaczej by nie przeszlo hehehe normalnie rycze ze smiechy jak zaciesza na glos 🙂)kochane dziecko 🙂
dziewczyny ,a jak to jest z tym podawaniem kaszek tez chyba trzeba stopniowo jak inne rzeczy co?przeciez nie dam mu calej michy na raz hehehe,ja zaczne od jabluszka na czubeczku lyzeczki jak zacznie 5 miesiecy bo tak nam polecila doktor na ostatnim szczepieniu i tak przez 5 dni zwiekszajac ilos jak nic nie bedzie to wprowadzic marchewke i znowu przez 5 dni po troszke..mowi ze moge juz nawet jak tylko skonczy 4 miesiace ale dzieci na cycu inaczej jak te na butli,a wy kiedy bedziecie wprowadzaly nowosci do menu bombli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...