Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tu was nie zaskoczę...u nas tez pada 😁
U nas w nocy karmienia sa 2 lub 3 . oczywiście liczę po godz 22 bo do tej to ciumka kilka razy po przebudzeniu.
mam dzika ochotę na słodki, za dużo czekolady zdecydowanie jem, no ale ciężko się powstrzymać 🤢
Mój jak się go ostatnio o cos pytałam w sprawie małej, to mówi: Moze napisz do dziewczyn to ci cos poradzą 😮 często pyta co tam słychać, a jak się śmieje przy czytaniu to się pyta z czego sie tak ciesze no i mu czytam 😁
justi kombinezon bardzo fajny, my jeden mamy na odpinana nogę ale on to na druga polowe zimy czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KAMA heheh to musialas super wygladac moze zdzylas zrobic zdjecie 😜 🤪 ???

IRCIA my mamy taki jesinny kombinezonik na jedna noge odpinany i poki co nie narzekam Wojtus ladnie wklada tam noge 😉 wiec mysle, ze i z tym bedzie podobnie
dla mnie porazka jest ubieranie czapki bo maly placze jakby go ze skory obdzierali
i poki co nie wyobrzam sobie ubierania go w grube spodnie i kurteczke ,ale moze w przyszla zime jejku juz nie moge sie doczekac jak bedziemy sie bawic sankami i rzucac sniezkami hehe ;O
poki co chce juz urlop i zaplanowany wyjazd nad nasze morze na wiosne musze nam zarezerwowac miejscowke bo pozniej bedzie problem 🙂

dokladnie dziewczyny macie racje ze firmy odziezowe stawiaja na wyglad, a nie koniecznie na wygodne na szczescie juz jestesmy madrzejsze 🙂 heheh takie z nas doswiadczone mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia to w takim razie musze kupic ten kleik moze dzis meza wysle 😜
wczoraj juz sie złamałam i chcialam dac mu jabuszko,ale sie okazało ze wszytskei mam z czymś wiec musze kupic same jabłko na poczatek . .. .

dzis na obaid gotuje rosolek i beda piersi grilowane , ziemniaczki z koperkiem ehh juz nie moge sie doczekac
ale czekam cierpliwie na meza pozatym moj synus jest dzis bardzo marudny
nei wiem czy u was tak jest ale moje dziecko pożera wszytskie gryzaczki, grzechotki, a jak mu spadnie to tak strasznei sie denerwuje zastanawiam sie czy to nie zeby mu ida ehh ale ja nie widze zeby mial spuchniete dziasłą . . . . ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj wyspani 🙂 Mały obudził się o 5.30 i po godzinie poszedł spac i tak do 10. Później ogarnęłam chatę, podłogi pomyte i teraz schną, a moja kochana pulpa śpi 🙂

Justi - kombinezon super, mama bardzo podobny, tyle że mój rozsuwa się prosto, to krocza i nie mam problemu z zakładaniem.

Izunia - co za frajer z tego twojego byłego....przypomniało mu się 😠

Kama - to musiałaś super wyglądać 😁 Ja miałam kiedys gorzej, wracałam tramwajem do domu i tez tak jakos dziwnie sie na mnie ludzie patrzyli, a jak spojzałam w lustro, to okazało się że mam babola na nosie 😁


Co do podczytywania brzuszka itp. to ja opowiadam swojemu co ciekawsze rzeczy, a najgorzej jak opisuje mu sytuacje Izuni, i to co jej piszemy. To on wtedy się wścieka i mówi że wpierdzielamy się w zyjeś zycie i ze moze on sie zmienił a nie tak od razu przekreslać i jebie mnie na całego 😞 Ja mu mówię, że ja takiemy frajerowi jak tamten nie dałabym szansy, to sie obruszył. Co to, solidarność plemników?? 😠 😠 Więc się juz nic nie odzywam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny powiedzcie mi jak wasze maluszki zjedza caly sloiczek obiadku to dajecie im jeszcze mleko,bo ja musze bo jest niedojedzony 😞
Justi Kacper tez wszystko pcha do buzi na maksa,a najbardziej lubi mymlac pieluche albo koc w buzce,mowimy na niego kocykozerca,az sie wkurzylam i zamowilam ma na mikolaja szmatke przytulanke http://allegro.pl/show_item.php?item=1332085445
A ja jak mezowi ostatnio opowiadalam o Izunii to mu bylo szkoda jej i powiedzial,ze ma sobie darowac tego kolesia bo mu zalezy tylko na tym zeby kasy nie placic...wiec ma takie zdanie jak wiekszosc z nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ja wykorzystuje zime przynajmniej sie do czegos przyda 😉

i rozmrażam lodówkę w sumie juz na swieta zrobie z nia porzadek, a wszystkie rzeczy z niej wyniosłam na balkon 🙂 wiec popołudnie ma z głowy 😉

Lusiu Kama hehe wy to macie przygody 😜 moze Ja dlatego od kilku dni sie nigdzie nie ruszam ha h aha 🤪
ale jak przyjdzie ten kombinezon ciesze sie , ze wam sie rowniez podoba to nie odpuszcze spacerku 😉 bedziemy chodzic ile sie da bo w domku mozna oszalec czasem 😉
teraz moj mały spi ciekawe jak długo
kurcze Ja nie mam zadnego żelu na ząbkowanie nie chcialabym mu smarowac czymkolwiek jak to nie zabki bo wiadomo to jest lek po co ma sie truć, ale czasem po prostu zachowuje sie brzudko piszac jak "piesek ktory dostal kosc" tak wszystkei grzechotki pożera z taką pasją i nerwami 🤨 wiec moze to ząbki ehh sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zelu do dziaselek narazie nie stosujemy,nawet niemam go kupionego,moze mu zeby jeszcze nie ida,moja kolezanka daje lyzeczke ibufenu on jest przeciwgoraczkowy,ale dziala przeciwbolowo i mowi,ze niema niczego lepszego,a co do tych zelikow to dentystka jej powiedziala ze od nich sie strasznie psuja zabki,nawet jak jeszcze nie wyszly.... 😲 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie justi przesylka byla zachecajaca 🙂a rzadko sie to zdarza 🙂Ostatnio znalazlam tego szczeniaczka uczniaczka za 69 zl,a z przesylka139 czyli sama przesylka 70 zl chyba juz ich pojebalo rowno 😮 😲 😠......niewiedza jakie maja juz ustalac ceny przesylek...

Kurcze moj Kacprus jak widzi jedzonko to pochlania je w 15 min tak mu smakuja,a buzie sam otwiera jak juz wszystko przemieli moze on jest jakis inny hehe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
zaraz idę do dermatologa wiec wpadłam cos naskrobać.

w sobote sprawdziany poszły dobrze.... 😉
kurtki dalej nie mam 😉
śnieg sypie, masakra...
sąsiadka nad nami znowu o 4:30 zamiatała balkon i tłukła sie niemiłosiernie o poręcze... ja nie wytrzymam... tak było całą zeszłą zimę, a teraz znowu ma tak być 🤔 😮 🥴

Sewciu od kilku dni maruda niesamowita.
zaczynam się martwić bo na każdą zabawkę reaguje płaczem. wszystko dobrze, dopóki na nia tylko patrzy. ale jak dam mu w ręce cokolwiek, po jakiś 3 minutach wybucha płaczem... nie wiem... może gdzieś skontrolować u kogoś to..... przerażające....

dzieci radochę mają ze śniegu a ja myślałam ze szlag mnie trafi zapodawać po tych zaspach ale mały spał grzecznie.
za to Adaś chyba się wściekł...
ale na złość mi robi cholerka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Irciu podejrzewam,ze moj szkrab bedzie taki jak Twoj Kacperek no obym sie nie myliła 🙂

teraz poki co marudzi, a ja popelnilam duzy blad rozmrazajac lodowke godzin e przed przyjazdem, meza bo marudka by sie nosila a co chwile woda w kuchni na podlodze ehhhh ide ratowac sytuacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
Wlasnie justi przesylka byla zachecajaca 🙂a rzadko sie to zdarza 🙂Ostatnio znalazlam tego szczeniaczka uczniaczka za 69 zl,a z przesylka139 czyli sama przesylka 70 zl chyba juz ich pojebalo rowno 😮 😲 😠......niewiedza jakie maja juz ustalac ceny przesylek...




Irciu co do przesyłek to oni za nią tyle nie płaca, to jest taki chwyt by ludzie kupili u nich bo taniej ale tak naprawdę koszty zabawki są tez wliczane w przesyłkę taka zmyła dla tych którzy nie czytają dobrze kosztów przesyłki. zawsze na takich aukcjach nie ma odbioru osobistego...z wiadomych celów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franek tez wrabie cały słoiczek 🙂 Na poczatku dopychał mlekiem, ale teraz juz nie 🙂

Co do allegro, to ja tylko raz zamówiłam perfumy dla Roberta, które uzywał z 10 jak nie wiecej lat temu, bo nigdzie nie mozna było ich dostać, a tak to nie jestem zwolenniczka, wole pomacac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniła do mnie taka babeczka której córka ma przyjść jutro i zobaczyć ubranka, bo te małe Sewkowe może kupi ode mnie.
fajnie by było bo nie mam gdzie ich trzymać a fajnie jak się chociaż pare zł zwróci.

a z jedzeniem u nas tez tak ze raz zje pół, raz cały, a raz dwie łyżki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...